کسب و کار اینترنتی خود را با ۱۰ ایده زیر هم اکنون شروع کنید

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران کسب و کار اینترنتی مهر ۱۸, ۱۳۹۶ بدون دیدگاه 33 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۰۷/۲۳

در این مقاله هم سعی خواهم کرد که برخی از ایده‎های تاپ که در حوزه کسب و کار اینترنتی خیلی مطرح هستند، را برای شما دوستان مطرح نمایم. خیلی وقت‎ها ما در ایده‌یابی تنگ‌نظر می‌شویم و از آن‌هایی که جلوی چشم هستند به راحتی عبور می‌کنیم. در حالی که از همین کسب و کار اینترنتی […]

در این مقاله هم سعی خواهم کرد که برخی از ایده‎های تاپ که در حوزه کسب و کار اینترنتی خیلی مطرح هستند، را برای شما دوستان مطرح نمایم. خیلی وقت‎ها ما در ایده‌یابی تنگ‌نظر می‌شویم و از آن‌هایی که جلوی چشم هستند به راحتی عبور می‌کنیم. در حالی که از همین کسب و کار اینترنتی موفق فقط با یک جرقه کوچک شروع شدند و گام به گام آن را توسعه دادند. موضوعی که الان باید حتمن به آن توجه کنید، کسب و کارها به طور معمول از چندین مرحله تشکیل شده اند. هر گام باید با دقت عملی شود تا آن نتایجی را که از کسب و کار انتظار داریم تحقق یابد.

اگر شما واقعا علاقمند و شور و ذوق بسیاری در ایجاد کسب و کار اینترنتی دارید؛ می‌توانید با ترکیب مهارت، تخصص و دانش بازاریابی همچنین با مقداری جسارت از همین الان کسب و کار خود را راه‌اندازی نمایید.

حتمن پیشنهاد می‌کنم قدری عمیق‌تر فکرها و اندیشه خودتان را به همراه توانایی‌های‌تان موشکافی کنید. چرا که در بسیاری از موارد ایده‌های خوبی به نظرتان خطور خواهد کرد، که تاثیر زیادی در موفقیت کسب و کار اینترنتی شما دارد. اما موضوعی که همیشه ما با آن درگیر هستیم و عمر خود را به هدر می‌دهیم انتخاب کارهایی است که درآمد بیشتری دارند. در حالی که اگر اولین معیار یعنی فاکتور علاقه به آن حیطه را نداشته باشیم با مرور زمان هیچ احساس رضایت خاطری از آن کسب و کار نخواهیم داشت.

بسیاری از شما دوستان مهارت‌های تجربی و علمی خوبی در یک زمینه دارید، که با ادغام آن‌ها با یک سری اطلاعات جدید می‌توانید ایده‌های نابی را به دست بیاورید. این ترکیب اطلاعات می‌تواند یک مشکلی را از دیگران حل کند، یا مشکلی که خودتان در تامین یک نیاز دارید به شکلی آسان راهکاری بیابید.

در این مقاله ایده‌هایی را مطرح خواهم کرد، که شما با تطبیق آن با شرایط فعلی خودتان یا ادغام آن‌ها با یکدیگر، می‌توانید ایده‌های منحصر به فردی را بیابید.در کنار آن ممکن است این ایده‌ها در ابتدا فقط یک جرقه خیلی کوچک باشد. پس باید با طراحی سوال‌های بیشتر در مورد آن نیاز اندیشه خود را بیشتر متمرکز کنیم، یا جلسات طوفان فکری با افراد مختلف را برگزار کنیم.

ده ایده و راهکار زیر را حتمن بررسی کنید تا بیشتر با راهکارهای مختلف کسب و کار اینترنتی آشنا شوید:

۱- فروش تجربه و تخصص

اگر شما برنامه‌نویس، طراح لوگو، وب سایت و اپلیکیشن موبایل، مشاور کسب و کار، بازاریابی، تبلیغات یا هر تخصص و توانایی که دارید با ایجاد کسب و کار اینترنتی می‌توانید با فروش مهارت‌های به دیگران کسب درآمد نمایید. پس نیاز است که توانایی‌های خودتان را مورد بازبینی قرار دهید. بهتر است که یک کاغذ A4 بردارید و تمامی مهارت‌هایی را که در اختیار دارید آن را بدون توجه به معیارهای دیگر یاداشت کنید. سپس با ترکیب آنها با معیارهای خودتان به تخصصی که بیشتر از همه به آن علاقمند هستید و مشکل خیلی از افراد با آن حل می‌شود ان را عملی نمایید. این نوع کسب و کار اینترنتی بدون نیاز به اجاره دفتر، ثبت شرکت قابل اجرا هست. فقط کافی است وب سایتی را ایجاد کنید و از طریق یادگیری بازاریابی اینترنتی آن را به مشتریان بالقوه آنلاین معرفی نمایید.

۲- تولید و فروش محصول فیزیکی

یک نوع دیگر از کسب و کار اینترنتی این است که، شما محصول خاصی را تولید می‌کنید که نسبت به رقبا از درجه کیفی و کمی بیشتری برخوردار هست. بسیاری از افراد در محیط آنلاین به دلیل مرغوبیت این نوع محصول‌ها، حاضرند که پول بیشتری برای آن بپردازند.

نمونه‌های زیر را بررسی کنید:

نقاشی، مجسمه‌سازی، عروسک‌سازی، بدلیجات خاص، روغن کنجد و هسته انگور، عسل زنبور وحشی، ژل رویال، کیف‌های چرم دوزی، صنایع دستی مختلف شهرها، آباژورهای خاص، صنایع چوبی، وسایل دکوری و تزیینی سرامیکی، عینک‌های آفتابی برند خارجی و غیره .

اگر شما هم چنین محصول‌هایی را برای فروش در اختیار دارید، می‌توانید با طراحی وب سایت و یادگیری فنون بازاریابی اینترنتی به فروش آن‌ها بپردازید. شما با فراهم نمودن گزینه‌هایی برای جلب اعتماد مشتریان بالقوه از قبیل تهیه یک سری تصاویر مربوط به محصول‌های‌تان، ضمانت برگشت پول در ازای نارضایتی، ارسال رایگان و تخفیف‌های مناسبتی می‌توانید به راحتی محصو‌ل‌های تولیدی خودتان را به فروش برسانید. فقط لازم است که مهارت‌های ارتباط با دیگران در محیط آنلاین و فنون بازاریابی اینترنتی و تبلیغ دیجیتالی را یاد بگیرید.

۳- کسب و کار اینترنتی مرتبط با آموزش

یکی از کسب و کارهایی که هیچ وقت رنگ نمی‌بازد، آموزش مهارت، تجربه، دانش و تخصص خود به دیگران هست. شما اگر مهارت و توانایی خاصی دارید، می‌توانید کسب و کار اینترنتی خود را همین الان راه‌اندازی کنید. همیشه یک سری از افراد به دنبال یادگیری مهارت خاص در یک زمینه هستند. تنها کافی است که با به‌روز‌ رسانی دانش و تخصص خود در آن زمینه این آموزش‌ها را در اختیار علاقمندان به یادگیری این نوع مهارت و تخصص ارایه دهید.

نکته جالب این هست که با فراگیری فنون و تکنیک بازاریابی اینترنتی شما می‌توانید آموزش‌های خود را به بیش از ۱۶ فرمت‌ آموزشی ارایه دهید.

در چند سال اخیر این نوع کسب و کار اینترنتی رشد خوبی را داشته است. چنانچه برخی از این عزیزان به درآمدهای میلیاردی توانستند با تولید اطلاعات و ارایه آن به بازار هدف برسند. شما هم اگر چنین مهارت‌هایی دارید می‌توانید با تهیه و تولید این آموزش‌ها به فرمت‌های گوناگون آن را به علاقمندان حوزه خود ارایه دهید.

 

کسب و کار اینترنتی خود را با 10 ایده زیر شروع کنید

یک نوع دیگر از کسب و کار اینترنتی که طرفداران زیادی هم دارد، تولید برنامه‌های سرگرمی است. به صورت‌های مختلف برای صاحبان این وب‌سایت‌ها می‌تواند درآمدزایی نماید. به طور یقین شما هم در یوتیوب کانال‌های مختلف این افراد را مشاهده کردید که تعداد بیشتری بازدیدکننده از همه جای دنیا دارند. با جذب اسپانسری شرکت‌های بزرگی چون سامسونگ و ال‌جی و … توانستند درآمد چندین میلیون دلاری را ایجاد کنند.

 

شما هم اگر در این زمینه توانایی و مهارت خاصی دارید. به راحتی می‌توانید با طراحی وب سایت و یادگیری تکنیک‌های بازاریابی اینترنتی گام بلندی را در رسیدن به استقلال مالی بردارید. برخی از این دوستان در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام فعال هستند . الان روزانه چندین میلیون تومان جهت تهیه کلیپ تبلیغاتی به این دوستان توسط شرکت‌ها و افراد مختلف پرداخته می‌شود.

 

پس این فرصت را از دست ندهید چرا که برخی از دوستان واقعا هنرمند توانمندی هستند که می‌توانند برنامه‌های سرگرمی خوبی را تهیه نمایند.

اگر بتوانید با اجرای برنامه‌های خودتان در فضای آنلاین توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب نمایید. می‌توانید با پرداختن به کاری که دوستش دارید و جذب اسپانسری شرکت‌های بزرگ درآمدهای نجومی به دست آورید. حتی می‌توانید از بازدیدکنندگان بعد از مدتی حق عضویت برای برخی از برنامه‌های خود دریافت کنید.

۵- برگزاری سمینارها و نمایشگاه تخصصی

مدل جدیدی از کسب و کار اینترنتی نیز خیلی درآمد زیادی دارد برگزاری نمایشگاه‌ها و سمینارهای مختلف هست. شما اگر بتوانید صفر تا صد برگزاری چنین مراسم‌هایی را برای شرکت‌ها و سخنرانان ایجاد کنید. به راحتی خواهید توانست هم به یک برند موفق تبدیل شوید و هم درآمد زیادی را جذب کنید.

چرا که افراد زیادی هستند به دنبال رونق کسب و کارشان و نفوذ بیشتر در بازار شهرهای مختلف هستند. اگر شما در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، کیش، قشم و شهرهای بزرگ ساکن هستید. می‌توانید با ارایه پیشنهادهای مختلف به صاحبان کسب و کار‌ها و سخنرانان آن‌ها را به شهر خودتان دعوت نمایید. از این طریق بدون این که تخصص خاصی داشته باشید حتی بیشتر از خود مدیران کسب و کارها درآمد ایجاد کنید.

خیلی از این سخنرانان حرفه‌ای به دلیل ساز وکارها اداری و نحوه مدیریت مراسم‌ها از برگزاری چنین همایش‌هایی صرف‌نظر می‌کنند. در حالی که اگر فردی بتوانند این کارها سریع‌تر از دیگران عملی نماید، صد در صد پاداش انجام چنین کارهایی را دریافت خواهد کرد.

با طراحی وب سایت و آشنایی به تکنیک‌های بارایابی اینترنتی به صورت حرفه‌ای می‌توانید این فرصت بزرگ را در هر جای ایران و جهان هستید عملی نمایید.

۶- تولید محتوا

این نوع کسب و کار اینترنتی با تولید اطلاعات، مقالات، پوشش دادن رویدادهای‌ خبری خاص با فرمت متنی، صوتی و ویدیویی فعالیت می‌کنند.

در کشورمان سایت‌های خبری موفقی هستند که ماهانه میلیاردها تومان فقط از طریق جذب تبلیغات بنری، متنی و ریپورتاژ  آگهی درآمد ایجاد می‌کنند. بسیاری از این وب‌سایت‌ها در حوزه فناوری اطلاعات، تکنولوژی‌های روز، رویداد ورزشی، معرفی گجت‌ها، گوشی‌های هوشمند،  مد و فشن، تغذیه،  سلامتی و کودکان توانستند وب‌سایت‌های پربازدیدی را ایجاد نمایند.

 

حتمن توصیه می‌کنم به سایت‌هایی مثل زومیت، ورزش ۳ و نی نی مون مراجعه کنید و با ساختار تولید محتوا در این وب سایت‌ها بیشتر آشنا شوید. تنها کاری که باید انجام دهید بعد از طراحی وب سایت و تسلط بر تکنیک بازاریابی اینترنتی و کمپین تبلیغاتی است.
بعد از آن باید روزانه حداقل ۶ مقاله را خودتان یا تیم تولید محتوا آن را بر روی وب سایت قرار دهد تا روزانه بتوانید چندین هزار نفر را به سمت وب سایت جذب کنید.

 

 

۷- کوچینگ و مربیگری

کوچینگ کسب و کار اینترنتی است که این روزها توجه خیلی از مدیران، افراد مختلف را به خود جلب نموده است. به صورتی که شما در هر مرحله به صورت خصوصی یا گروهی برای یک دسته از افراد آموزش‌هایی را ارایه می‌دهید.

در حقیقت کوچینگ مربی‌گری است که توانایی و استعداد افراد را کشف می‌کند و آن‌ها را در تسلط یافت بر امور مدیریتی، موفقیت فردی و سازمانی هدایت می‌کند. اگر شما هم جزو دوستانی هستید که چندین سال تجربیات خاص در یک حرفه و شاخه کسب و کار دارید.

می‌توانید با طراحی وب سایت و یادگیری اصول بازاریابی اینترنتی آن را به دیگران معرفی نمایید. با جلب توجه افراد و تکنیک‌های ارتباط موثر با دیگران به افرادی که توانایی پرداخت شهریه کوچینگ را دارند آموزش دهید. توجه کنید زمانی آموزش‌های شما با این افراد موثر خواهد بود که حداقل دوره یک سال وبیشتر از آن باشد و گرنه موفقیت خاصی کسب نخواهید کرد.

پس اگر تخصص و توانایی خاصی در زمینه تحصیل، کسب و کار، مدیریت فردی، موفقیت فردی و سازمانی، روانشناسی موفقیت، روانشناسی ثروت و موفقیت مالی دارید. حتمن روی این گزینه مجدد تمرکز کنید، تا ایده‌های خوبی که می‌تواند به افراد کمک کند را در وب سایت خودتان ارایه دهید.

 

۸- تولید محتوای خاص در یک حوزه

در حال حاضر خیلی از افراد که در یک حوزه توانستند محتوای خاصی را تولید و ارایه دهند. کسب و کار اینترنتی خود را برای افرادی که به این حوزه‌ها علاقمند هستند ارایه دهند. حتی با قرار دادن لینک یک سری محصولات خاص آن حوزه در  وب سایت خودشان به درآمدهای نجومی برسند.

این محتوا به فرمت‌های مختلف تصویری، صوتی، متنی و ویدیویی توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. یک سری از افراد هستند که نویسندگان حرفهای در زمینه مد و فشن هستند با تجزیه و تحلیل حرفه‌ای یک برند توانستند درآمدهای خوبی را جذب کنند.

افرادی با تولید آموزش پخت غذاهای محلی کشورهای مختلف برنامه‌های جذابی را ارایه دهند.با  پخت غذا و سرو آن با لوازم و تجهیزات آشپزخانه یک کارخانه می‌توانند خیلی درآمد داشته باشند.

شما هم می‌توانید با تولید محتوای رایگان و تبلیغ غیر مستقیم محصولات یک کارخانه در کشورمان به درآمدهای کلان دسترسی پیدا کنید.

تنها نیازمند این هستید که چنین محتوایی را به صورت حرفه‌ای بتوانید تولید نمایید. با درک بازاریابی اینترنتی می‌توانید بازدیدکنندگان  وب سایت خود را افزایش دهید.

کسب و کار اینترنتی خود را با 10 ایده زیر هم‌اکنون شروع کنید

۹- فروش واسطه‌ای ( affiliate marketing)

در این نوع کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی شما نیاز به تولید یک محصول و خدمت ندارید. اولین بار توسط وب سایت آمازون برای همکاری در فروش وب‌سایت‌های مرتبط بود که ارایه شد.

در حال حاضر و در چند سال آینده یکی از روش‌های فروش محصول فیزیکی و هر خدمتی در کشورمان این نوع خواهد بود. نوع جدیدی از معرفی محصول و خدمات شبیه رپورتاژ آگهی ارایه خواهد شد. هر وب سایت تجاری که خدمت یا محصولی را ارایه می‌دهد، حتمن بخشی را در وب سایت به عنوان همکاری در فروش ایجاد خواهد کرد.

در این روش افرادی که در این طرح ثبت‎نام می‎کنند یک لینک کدی را دریافت خواهند کرد. با قرار دادن آن کد در یک لینک متنی یا تصویری افراد اگر به ان مراجعه نمایند. در آن لحظه یا بعد از مدتی خرید نمایند، پورسانتی به این همکار فروش تعلق می‌گیرد و بعد از طی شدن زمان گارانتی مشخصی این مبلغ به حساب مدیر وب سایت واریز خواهد شد.

از همین حالا به فکر ایجاد وب سایت‌های قدرتمندی باشید که در یک سری از کلمات کلیدی بهینه شدند. این را به جرات خدمت شما دوستان عزیز عرض می‌کنم که وب فارسی تشنه تولید محتوا است. پس این فرصت را از دست ندهید و بر روی کسب و کارهای آینده حتمن سرمایه‌گذاری کنید.

کشورمان به دلیل جوان بودن نسل حاضر گرایش بیشتری به رویدادها در حوزه اینترنت و فناوری دارد. یعنی خیلی راحت میتوانیم کسب و کار اینترنتی را با یادگیری مستمر و سریع روش‌های بازاریابی اینترنتی به جایگاه خاصی برسیم. تنها کسب و کارهایی در چند سال آینده توان رقابتی خواهند داشت که یک ارتباطی بین کسب و کارشان با کسب و کار اینترنتی برقرار نمودند.

 

۱۰- خلاقانه به جستجوی نیاز و تقاضای خود و دیگران بپردازید.

در این مقاله سعی شد به طور مختصر ایده‌هایی را در مورد کسب و کار اینترنتی با شما مطرح نماییم. اما کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به این ده مورد ختم نمی‌شود.

شما می‌توانید با خلاقیت بیشتر و جستجوی دقیق نیازهای خودتان، دوستان، اطرافیان‌تان و هم میهن‌نانتان بپردازید. با برسی قابلیت‌ها، توانایی‌ها و استعدادهای خودتان می‌توانید شرایط فوق‌العاده‌ای را ایجاد کنید. به هیچ عنوان قبل از عرضه آن محصول یا خدمت پیش‌داوری نکنید.

بسیاری از عزیزانی که با ما در ارتباط هستند همیشه یک‌سری قضاوت‌هایی را انجام می‌دهند که به نظرم سمی مهلک است که ان ایده را از بین می‌برد. خیلی از محصول‌های آموزش که به تیراژ بیش از ۱۰۰ هزار نسخه رسیدند، کاملا ساده و خیلی ابتدایی بودند.

شما باید همیشه در هر کاری بازار مخاطبان را به دقت بررسی نمایید. از آن مهم‌تر آزمون‌هایی را بر روی ایده‌های خودتان در مراحل مختلف زمانی و رشد انجام دهید.

زمانی که به ایده‌ای دسترسی یافتید، کار تمام نشده است شما در اولین گام ایجاد کسب و کار اینترنتی هستید. باید مهارت‌های خود را در زمینه کسب و کار اینترنتی، کمپین‌های تبلیغاتی، بازاریابی اینترنتی افزایش دهید. در هر مرحله شما نیازمند کسب یک سری از مهارت‌ها هستید.  معتقدم افرادی در این عرصه موفق عمل خواهند کرد که یادگیری سریع و مستمر را از استراتژی‌های بازاریابی و تجربایت حاصل از فروش به مشتریان فعلی و قبلی را در دستورکار روزانه خود قرار دهند.

 

 

 

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، از دوره های زیر استقبال کرده اند

دوره مدرسان هوشمند آینده

دوره مدرسان هوشمند آینده

مخاطبان این دوره: مدرسان، مربیان، مشاوران، اساتید دانشگاه‎ها، دانشجویان فارغ التحصیل از دیپلم تا دکتری، متخصصان کسب و کارهای مختلف، علاقمند به حوزه آموزش
فرمت دوره: حضوری + آنلاین + تلفنی
مدت زمان دوره : دو ساله
تعداد جلسات: ۵۰ جلسهتاریخ شروع آموزش: از لحظه‎ای که ثبت‎نام کردید! ولی شروع دوره حضوری مرداد ماه ۹۶
برگزاری جلسات: روزهای پنج‎شنبه و جمعه همراه با پذیرایی ناهار و میان وعده
ارسال بسته آموزشی: بعد از مشاوره چند مرحله‎ای با مهندس جعفرصادق پیران
دسته بندی: آموزش برندینگ، آموزش بازاریابی، آموزش مدرس هوشمند

مشاوره تلفنی: چگونه فروش‎ کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مشاوره تلفنی: چگونه فروش کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مخاطبان این دوره: مدیران و صاحبان کسب و کارهای مختلف، علاقمند به حوزه فروش، فروشندگان و بازاریابان
فرمت دوره: مشاوره تلفنی
مدت زمان مشاوره : ۹۰ دقیقه + ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان
دسته بندی: آموزش برندینگ، آموزش بازاریابی، فروشنده ماهر، افزایش فروش، افزایش درآمد

آموزش کاربردی صد نکته کلیدی در افزایش فروش و سود کسب و کار

آموزش کاربردی صد نکته کلیدی در افزایش فروش و سود کسب و کار

مخاطبان این دوره: مدیران و صاحبان کسب و کارهای مختلف، علاقمند به حوزه فروش، فروشندگان و بازاریابان
فرمت دوره: MP4 و MP3
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش فروش از استخدام افراد مناسب تا ترفندهای کاربردی در ارتباط با مشتریان
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
دسته بندی: آموزش بازاریابی، فروشنده ماهر، افزایش فروش، افزایش درآمد

پکیج هفت محصولات آموزشی مدیر آینده در سال ۹۵

پکیج هفت محصولات آموزشی مدیر آینده در سال ۹۵

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

چگونه ربات هوشمند وردپرس را فعال کنیم؟

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

وبینار دو ماراتن مدیریت هوشمندانه یک وب سایت‎ کسب و کار

دو ماراتن مدیریت هوشمندانه یک وب سایت‎ کسب و کار

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

کسب و کار اینترنتی با چه مراحلی موفقیت ایده‌تان را عملی می‌کند؟

کسب و کار اینترنتی با چه مراحلی موفقیت ایده‌تان را عملی می‌کند؟

کسب و کار اینترنتی، برای مدیران آن قابلیت آزادی عمل بیشتری،  قابلیت سنجش بالا در روند تولید و عرضه یک محصول و خدمت، دسترسی به بازارهای بین‌المللی را فراهم می‌سازد. کارآفرینی هوشمند یا کسب و کار اینترنتی بسیار جذاب و شگفت انگیز است.  خیلی از افراد و دوستان هستند که خیلی علاقمندند در این زمینه […]

کسب و کار اینترنتی با چه ایده‌هایی موفقیت بیشتری به همراه دارد؟

کسب و کار اینترنتی همانند کسب و کارهای معمولی نیست. شما محدودیتی در اجرا و تعداد ایده‌هاتون ندارید. تنها موضوعی که مهم است بدانید کدام ایده کسب و کار اینترنتی را انتخاب کنید تا موفقیت بیشتری به دست بیاورید. همان طور که می‌دانید خیلی از ایده‌های فعلی اجرایی در کشورمان، از ایده‌های تاپ در سایر […]

کسب و کار اینترنتی چیست؟

اگر شما هم مثل همه دوستان ما به دنبال پاسخ این سوال هستید که کسب و کار اینترنتی چیست؟ از کجا باید آن را شروع کنیم؟ پیشنهاد می‌کنم این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید. شاید همانند بسیاری از دوستان خیلی علاقمند باشید که کسب و کار اینترنتی موفقی را راه‌اندازی نمایید. اما با توجه […]

کسب و کار اینترنتی خود را چگونه با فروشگاه ساز مجنتو راه‌اندازی کنیم؟

کسب و کار اینترنتی و cms هایی مثل مجنتو جزو واژه‌های است که این روزها با کارآفرینی هوشمند عجین شده است. چرا که خیلی از افراد چه در کشورمان و چه در دنیا، با استفاده از آن باعث ایجاد کسب و کار میلیاردی شده‌اند. اما این اتفاقات با یک برنامه‌ریزی و استراتژی در جهت هدف‌های […]

آموزش گام به گام طراحی سایت با وردپرس در ساخت کسب و کار اینترنتی

آموزش گام به گام طراحی سایت با وردپرس در ساخت کسب و کار اینترنتی

وردپرس(WordPress) یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) در طراحی سایت است که می توانید در ۵ دقیقه آن را بر روی هاست یا سرور خود نصب کنید.  به راحتی یک سایت خبری، فروشگاهی، آموزشی، شرکتی، وبلاگی، انجمن و … برای خودتان برپا کنید. با آموزش‌های مدیر آینده بخش‌های مختلف آن را بررسی و مدیریت کنید. قصد داریم تا […]

بازاریابی محتوا با محتوای طولانی

اغلب کارشناسان بازاریابی محتوایی اعتقاد دارند که هر فرد یا مجموعه‌ای که وب‌سایتی را در اختیار دارد و از طریق آن محتوایی برای کاربران منتشر می‌کند، باید حداقل چند نمونه از محتوای طولانی و بلند را هم بر روی وبسایت خودش داشته باشد. همین اعتقادات متنوع و بعضاً مختلف موجب تسلط محتوا طولانی در دوره […]

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید!

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاور برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی کسب و کار اینترنتی
کارآفرینی هوشمند
چرا ایران بهترین شرایط را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارد؟
کارگزار هوشمند

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری
کارگزار هوشمند
کارگزار هوشمند

آیا می‏‌دانید چگونه یک کسب و کار اینترنتی را ایجاد کنید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار اینترنتی خود را به درآمد برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

همیشه به دنبال درک صحیح از کسب و کار اینترنتی (برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی) و رابطه آن با کسب و کارهای خودم و دوستانم بودم. در این راستا راههای زیادی را در کسب و کارهای مختلف آزمودم و برآیند این تجربیات و اطلاعات، سایت مدیر آینده است که مرجعی برای پیوستن افراد علاقمند به کسب و کار اینترنتی با اصول استاندارد و پایه است. از مهم ترین ویژگی هایم این هست که عاشق یادگیری و حل مسایل در خصوص کسب و کارها هستم و خیلی دوست دارم ایده های موفق را با دوستان خودم به اشتراک بگذارم تا آنها هم سریعتر در کسب و کارشان به موفقیت برسند.

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی
X