درباره ما

مجموعه مدیر آینده با هدف ترویج و آموزش بنیادین مدیریت، بازاریابی، برندینگ، بازاریابی اینترنتی و تبلیغات به همراه اصول مذاکره در فروش با تلاش آقای جعفرصادق پیران با بیش از ۲۰ سال سابقه‎ی کار در کسب‎و کارهای مختلف به همراه تیم ایشان در دی ماه ۱۳۹۵ به طور رسمی آموزش‎های خود را آغاز کرد.

مدیر آینده با هدف مطالعه و اجرای پروژه های مدیریت بازاریابی ، برندسازی ، فروش و تجاری سازی وارد عرصه این خدمات شد و در همین راستا نیز با گردآوری اطلاعات به روز در قالب آموزش‎های مختلف یکی از قوی‎ترین هسته‎های مدیریتی، برندینگ، بازاریابی، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را ایجاد نموده است و به تبع آن
نیز با تشکیل دپارتمان تخصصی در ایران گامی بلند در توسعه و یکپارچگی مدیریت برداشت.

امیدواریم که در دپارتمان تخصصی مدیر آینده با تلاش مستمر و منسجم همه‎ی تیم در کنار صنایع مختلف، شرکت‎ها، مفتخر به کسب دستاوردی نو و اثربخش در زمینه برنامه‎ریزی فرآیندهای سیستماتیک مدیریتی، بازاریابی و فروش همچنین سیستماتیک نمودن در جهت توانمند سازی و ارتقاء کسب و کار، در داخل و خارج از ایران گردیده ‌است. هدف از تدوین و پیاده‌سازی این مدل، برنامه ریزی بازاریابی فروش تضمینی، افزایش سهم بازار و ارتقای سطح برند شرکت‎ها هست.

بازاریابی در سال های اخیر از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و امروز نیز به طور قطع با توجه به روند تغییرات تکنولوژی و افزایش سطح ارتباطات (که موجب سهولت در تولید و تامین کالا و خدمات می شود)، و همچنین رشد شرکت های کوچک، اهمیت و ضرورت بازاریابی بیش از پیش حس می شود.

مدیر آینده آماده‎ی ارائه راه‎حلی جامع خدمات مدیریتی، برندینگ، تبلیغات، بازاریابی و فروش برای مدیران محترم شرکت‎ها هست، و نیز فعالیت‎هایی از قبیل مطالعه و توسعه مدل‎های مختلف مدیریت بازاریابی و برند سازی را در اهداف شرکت خود قرار داده است. کلیه مدل‎ها در مدیر آینده متناسب با بازار هدف، مشتریان، شرکت، نیروی انسانی، محصول و … شرکت شما تهیه و عملیاتی می‎شود، ضمنن کاملا کاربردی و اجرایی هست و دارای پشتوانه علمی و تحقیقاتی می‎باشند.

مشاور بازاریابی و تبلیغات ، مشاوره مارکتینگ ، مشاور بازاریابی و فروش و همچنین مشاور بازاریابی و برندینگ به صورت یکپارچه و عملیاتی توسط تیم مدیر آینده و سیستم برنامه ریزی بازاریابی و فروش سیستماتیک ارائه می گردد.

به عنوان مثال آنچه از اطلاعات و برنامه‎های مشاور بازاریابی و تبلیغات پشتیبانی می‎نماید، تاثیرگذاری بر روی شاخص‎های موثر در خرید مشتریان است که بر اساس تحقیقات بازاریابی شناسایی می‎گردند. بدین ترتیب کلیه برنامه‎ها به صورت سیستماتیک پیاده‎سازی و عملیاتی شده است و به کمک فرم‎های از پیش تعیین شده، قابل ارزیابی و اندازه گیری می‎باشند.

مشاوره فروش در واقع خدمتی است که در کوتاه مدت وضعیت فروش شرکت‎ها را تحت تأثیر قرار می‎دهد و علاوه بر برنامه ریزی‎های میان مدت و استراتژی بازاریابی از سوی مشاوره بازاریابی مدیر آینده به شرکت‎ها ارائه می گردد. مشاوره فروش و بازاریابی و برندینگ اگر به صورت یکپارچه ارائه نگردد، موجب بی‎نظمی و نارضایتی مدیران، پرسنل و مشتریان شرکت‎ها می‎گردد.

مشاوره فروش در قالب آموزش بازاریابی و تکنیک های تجربی بر اساس شرایط و وضعیت فروش شرکت ارائه می گردند. یکی از مزایای همکاری با مدیر آینده، تقارب مشاور بازاریابی و مشاور فروش است.

در ارایه آموزش‎ها گروه مدیر آینده استراتژی مهمی به نام صداقت در گفتار و عمل را در دستور کار خود قرار داده است. با این دیدگاه تمام نکات و ترفندها را به صورت کاملا تخصصی آموزش می‌دهیم. هر ترفند و نکته ای را که خودمان عمل می‎کنیم به زبانی ساده و روان بدون استفاده از اصطلاحات خاص لاتینی در اختیار شما قرار می‎دهیم.

الان زمان آن فرا رسیده است که به عنوان مدیر و کارآفرین با نگرش سیستمی و تفکر سازمانی به کسب و کار خود در حال حاضر و حداقل در ۱۰ سال آینده، بتوانیم یک مدل تجاری برای بیزینس خود ایجاد کنیم و با این تفکر قادر خواهیم بود تمامی اتفاقات و رویدادها را در حال و آینده پیش‎بینی کنیم و به راحتی با استقبال از این تغییرات به نفع مجموعه خود و در نهایت مشتریان‎مان استفاده نماییم.

لذا مدیر آینده برای بهبود و افزایش قدرت مانور شما در بازار هدف خدمات خود را در این مجموعه به چندین دسته مهم تقسیم‎بندی نموده تا بتواند مدیران بهتر بتوانند از کمک این گروه بهره‎مند شوند.

تقسیم‎بندی بر اساس نوع و حجم فعالیت تجاری و آموزشی:

۱- کسب و کارهای کوچک
۲- کسب و کارهای متوسط
۳- کسب و کارهای بزرگ و سازمانی

خدمات سایت مدیر آینده در چهار بخش اصلی تقسیم‎بندی می‎شود:

۱- برگزاری دوره‎های آموزشی به صورت حضوری و غیر حضوری(همایش، کارگاه، وبینار،فیلم، کتاب)

۲- مشاوره تخصصی تلفنی، آنلاین و حضوری بسته به نیاز کسب‎وکار شما

۳- کوچینگ کسب و کار به صورت ماهانه و سالانه برای مدیران و کارآفرینان

۴- خدمات اجرایی از قبیل طراحی وب‎سایت‎های اختصاصی و وردپرسی، طراحی‎ و اجرای کمپین‎های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین و تدوین استراتژی و تاکتیک‎های ویژه کسب‎وکار

 

هر کسب‎وکاری بسته به نیاز خودش می‎تواند هر پکیج از خدمات مدیر آینده را انتخاب کند و  رشد و توسعه کسب‎وکار خود را با استفاده از این امکانات میسر نماید. شما به عنوان صاحب یک بیزینس نباید در جا بزنید و با تدوین برنامه‎های استراتژیک متناسب با نوع و زمینه‎ی کارتان روند صعودی توسعه آن را فراهم نمایید.

البته برای استفاده از این خدمات باید حتمن با ایده‎ها و ترفندهای مدیر آینده آشنایی داشته‎ باشید و حداقل در چندین دوره‎ی آموزشی ما شرکت کرده باشید و در برخی موارد خاص حتی در چندین مرحله مصاحبه‎ی تخصصی از مدیران خواهان این خدمات به عمل خواهد آمد که تا مطمئن شویم فرد آمادگی پذیرش و عملی نمودن ایده‎های ابتکاری ما هست.

سخت‎گیری خاصی از طرف شخص آقای جعفرصادق پیران به عنوان مدیر مجموعه مدیر آینده برای ارایه خدمات هست که فقط افراد مشتاق و باانگیزه خواهان رشد روزافزون کسب و کار بتوانند از این خدمات استفاده کند و فردی که فقط برای اتلاف وقت و سرمایه بخواهد با ما ارتباط برقرار کند، نخواهد توانست از این امکانات فراهم شده استفاده نماید.

همکاران ما از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر از روز شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر پنج‎شنبه

آماده‎ی پاسخ‎گویی به سوالات، نظرات و پیشنهادات شما در مدیر آینده هستند.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، از دوره های زیر استقبال کرده اند

دوره جامع و کاربردی ساخت کسب و کار تلگرامی

شبکه اجتماعی مفهومی است که می‌توان با دیدهای جامعه‌شناسی، روانشناسی و علوم ارتباطی بررسی کرد. اما ما اینجا قصد داریم از دید تجاری و کسب و کاری به شبکه اجتماعی بنگریم. چرا که کسب و کارها با ظهور اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیس‌بوک و توییتر یک روند جدیدی را به پلن‌های کسب و کار خود افزودند. […]

دوره جامع کارور هوشمند ساخت کسب و کار اینترنتی و به درآمد میلیونی رساندن آن

بعد از یک سال همین موقع چندین میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید! تمام کارهایی که لازم است در این راستا باید انجام دهید، گام به گام و ۱۰۰ درصد عملیبه شما آموزش داده خواهد شد و در پایان دوره می‌توانید از طریق این آموزش‌ها، وب سایتی به صورت حرفه‌ای بسازید و از آن […]

دوره کوچینک حرفه‌ای کارآفرینی هوشمند

کارآفرینی هوشمند (Smart entrepreneurship) : در حقیقت فرآیندی است که یک کارآفرین جهت کشف فرصت‌های موجود در یک حوزه کاری و فعالیتی اقدام می‌کند که در آن حیطه تجربه علمی یا تجربه کاری دارد. استارت آپ: نوعی کارآفرینی هوشمند است که در جهت یافتن یک مدل کسب و کار است که برای حل یک نیاز، […]

مشاوره تلفنی: چگونه فروش‎ کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مشاوره تلفنی: چگونه فروش کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مخاطبان این دوره: مدیران و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و آفلاین، علاقمند به حوزه فروش، فروشندگان و بازاریابان
فرمت دوره: مشاوره تلفنی
مدت زمان مشاوره : ۹۰ دقیقه + ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان
دسته بندی: آموزش برندینگ، آموزش بازاریابی، فروشنده ماهر، افزایش فروش، افزایش درآمد

چگونه ربات هوشمند وردپرس را فعال کنیم؟

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

دو ماراتن مدیریت هوشمندانه یک وب سایت‎ کسب و کار

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاور برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی کسب و کار اینترنتی
کارآفرینی هوشمند
چرا ایران بهترین شرایط را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارد؟
کارگزار هوشمند

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری
کارگزار هوشمند
کارگزار هوشمند

دوره کوچینگ کسب و کار اینترنتی

دوره کوچینگ کسب و کار اینترنتی

رزرو مصاحبه حضوری و آنلاین دوره کوچینگ کارآفرینی هوشمند

کاربران عزیزی که می خواهند برای ساخت کسب و کار اینترنتی از دوره کوچینگ کارآفرینی هوشمند استفاده نمایند. در صورت داشتن ایده، خدمت و محصول جهت ارایه در بازار گسترده آنلاین ایران و جهان در کمترین زمان به اهداف تعیین شده یکساله خود که حداقل سه برابر کردن درآمد فعلی است، برسند. همچنین توان پرداخت شهریه این دوره همراه با داشتن دید و بینش مناسب در خصوص کسب و کار اینترنتی را داشته باشند. می توانند از مزایای این دوره بهره مند شوند که به طور مستقیم و زیر نظر مدرس دوره آقای جعفرصادق پیران خواهد بود. فقط افرادی که حایز شرایط گفته شده هستند و آمادگی یادگیری و عملی کردن ایده های تجاری هستند، ثبت نام نمایند.

آیا می‏‌دانید چگونه یک کسب و کار اینترنتی را ایجاد کنید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار اینترنتی خود را به درآمد برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

همیشه به دنبال درک صحیح از کسب و کار اینترنتی (برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی) و رابطه آن با کسب و کارهای خودم و دوستانم بودم. در این راستا راههای زیادی را در کسب و کارهای مختلف آزمودم و برآیند این تجربیات و اطلاعات، سایت مدیر آینده است که مرجعی برای پیوستن افراد علاقمند به کسب و کار اینترنتی با اصول استاندارد و پایه است. از مهم ترین ویژگی هایم این هست که عاشق یادگیری و حل مسایل در خصوص کسب و کارها هستم و خیلی دوست دارم ایده های موفق را با دوستان خودم به اشتراک بگذارم تا آنها هم سریعتر در کسب و کارشان به موفقیت برسند.

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در تلگرام پاسخ سوال‌تان را از ما دريافت کنيد

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X