فروش بیمه عمر و بازنشستگی را چگونه با موفقیت انجام دهیم؟

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران آموزش بازاریابی ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ بدون دیدگاه 415 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۱/۲۸

فروش بیمه عمردر فروشندگی های خاص، باز نوع دیگری از فروش سنتی وجود دارد که شخص به علت نداشتن انگیزه، پایداری کافی و هدف روشن، نمی تواند فرم های مخصوص این کار را پر کند. برخورد نامناسب برخورد نامناسب فرد در موقع فروش بیمه عمر کار فروشندگی را خراب نموده و حرفه بزرگ فروشندگی را بدنام […]

فروش بیمه عمردر فروشندگی های خاص، باز نوع دیگری از فروش سنتی وجود دارد که شخص به علت نداشتن انگیزه، پایداری کافی و هدف روشن، نمی تواند فرم های مخصوص این کار را پر کند.

برخورد نامناسب

برخورد نامناسب فرد در موقع فروش بیمه عمر کار فروشندگی را خراب نموده و حرفه بزرگ فروشندگی را بدنام می کند. البته در حال حاضر، مدیران کسب وکارها پی به این مساله بردند که رفتار سخت گیرانه و بسیار جدی این کارکنان بعضی وقت‌ها موثر باشند، اما مطمئناً در دراز مدت، ضربه سختی را بر کسب‌وکار آن‌ها وارد می‌کند. اکنون حمایت‌های زیادی از خریداران خدمات و کالا به عمل می‌آید. مثل آن‌ها قانونی حق‌دارند معامله خود را لغو کرده و یا تصمیم خرید خود را عوض کنند. آن‌ها در برابر کالا و یا سرویس نامناسب نیز حمایت می‌شوند. اما در مقابل، کارکنان سختگیر و نامهربان فروشندگی، درگذشته که کالاهای معیوب را هم به مشتریان می‌فروختند می‌توانستند از هرگونه پیگردی در امان بمانند که خوشبختانه در حال حاضر از این‌جور معاملات دیگر خبری نیست.

حمایت شرکت‌های بیمه از مشتریان

صنایعی چون بیمه عمر و بازنشستگی چنان از مشتریان خود حمایت می‌کنند که معتقدم کفه ترازو به سمت مشتریان بیمه سنگین‌تر است. به علت حمایت قانون از مشتری ، امروزه هزینه‌های فروش محصول، بسیار افزایش‌یافته است و اقدامات قانونی دیگر منافع کامل فروشنده را تأمین نمی‌کند.

خریداران امروزی نسبت به گذشته کمتر فریب می‌خورند و بسیار پیچیده هستند. لذا سوءاستفاده ازاین‌گونه مشتریان بالقوه، به‌راحتی ممکن نبوده و به نفع فروشنده نیز نیست. در حال حاضر اعتقاد بر این هست که فروختن جنس به کسی که تمایلی به خرید ندارد بی‌فایده است. انجام چنین کاری، نه فروشندگی حرفه‌ای به‌حساب می‌آید و نه هنر حرفه‌ای.

همان‌طوری که می‌دانیم تبیین این‌که فروشندگی چیست و چه می‌تواند باشد، کار بسیار راحتی است.

بسیاری از نمایندگان و بازاریابان بیمه که با من تماس می‌گیرند، همواره یک سؤال مشترک را مطرح می‌کنند و آن این است که: «من روند فروش بیمه به یک مشتری را باید چگونه شروع کنم، چه‌کارهایی را انجام دهم و چگونه به پایان برسانم؟». پاسخ به این سؤال، به‌طور جامع در مدلی جهانی بنام مدل AIDA گنجانده‌شده است. بنابراین، با توجه به اینکه این سؤال مشترک بیش از ۸۰ درصد از فروشندگان فعلی در بازار بیمه ماست، در این مقاله به‌طور مفصل به تشریح مدل جهانی AIDA درفروش بیمه می‌پردازیم. اصطلاح AIDA درواقع، برگرفته از حروف اول کلمات زیر است:

 

 1. توجه (Attention)
 2. علاقه (Interest)
 3. تمایل یا اشتیاق (Desire)
 4. عمل (Action)

درواقع، پاسخ سؤال مشترک فروشندگان بیمه، در رعایت و به‌کارگیری مراحل فوق، دقیقاً به همان ترتیبی که آمده‌اند، هست. حال، هرکدام از مراحل را به‌طور جداگانه توضیح می‌دهیم:

 

 1. مرحلهٔ اول فروش: جلب توجه مشتری (Attention)

به‌طورکلی باید بدانید که قبل از اینکه بتوانید چیزی را به مشتری بفروشید، باید در ابتدا، توجه او را به خودتان جلب کنید. واقعیت این است که امروزه، همه گرفتار هستند و سرشان شلوغ است. ازنظر هرکسی، کاری که در آن لحظه، مشغول انجام‌دادنی آن است، مهم‌ترین کار دنیاست! بنابراین، هرگونه تماسی که با مشتری برقرار می‌کنید (از یک تماس تلفنی گرفته تا مراجعهٔ حضوری به دفتر کار مشتری)، درواقع یک وقفه و اختلال در کاری که مشتری در آن لحظه، مشغول انجام آن بوده، ایجاد می‌کنید.

درفروش بیمه، به دلیل اینکه یک کالای غیرقابل لمس و مشاهده می‌فروشید، جلب‌توجه در مشتری، فقط و فقط توسط ۱۵ تا ۲۰ کلمهٔ ابتدایی که در همان ۳۰ ثانیه اول ملاقات با مشتری، از دهان شما خارج می‌شوند، امکان‌پذیر است (البته ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما، به مواردی همچون طرز لباس‌پوشیدن، آراستگی و حفظ ظاهر خود، از قبل رسیدگی کرده باشید). این کار همانند پرتاب کردن یک آجر به شیشهٔ اتاق کار مشتری است!

برای من خیلی عجیب است که بسیاری از فروشندگان بیمه، در حالی با مشتری مشغول صحبت هستند که مشتری در حین به‌ظاهر گوش کردن به آن‌ها، مشغول انجام کار اصلی خود، امضای چک، خواندن نامه‌های رسیده، گرفتن شماره با تلفن یا موبایل و… است. و عجیب‌تر اینکه، این فروشندگان از اینکه چرا از جلسات فروش خود نتیجه نمی‌گیرند، ناامید و آشفته هستند! واقعیت این است که ذهن خریدار احتمالی، می‌تواند هزاران کیلومتر، از شما فاصله داشته باشد؛ او به شما توجه نمی‌کند. ممکن است شما در حضور او نشسته باشید اما او به مسائل مختلف شغلی یا زندگی شخصی‌اش فکر کند.

تأکید می‌کنم که تاز مانی که نتوانسته‌اید توجه کامل مشتری را به‌سوی خود جلب کنید، به‌هیچ‌عنوان به سراغ مراحل بعدی فروش نروید. بارها برای خود من اتفاق افتاده که تمام تلاش خود را برای جلب‌توجه یک مشتری احتمالی نموده‌ام ولی بازهم او مشغول انجام‌دادنی کارهای خود بوده. دراین‌جا خیلی راحت به او گفته‌ام: «آقای مشتری؛ اگر احساس می‌کنید که درحال حاضر فرصت کافی برای یک گفتگوی ۱۰ دقیقه‌ای با من ندارید، من در فرصت دیگری به شما مراجعه خواهم نمود». معمولاً یا مشتری برای حفظ ادب، دست از کار خود کشیده و یا اینکه من بدون گفتن جمله‌ای اضافه، آنجا را ترک کرده‌ام. اما حاضر به صحبت درباره بیمه‌نامهٔ پیشنهادی‌ام در آن لحظه نشده‌ام.

 

بنابراین باز هم تکرار می‌کنم: “تا زمانی که نتوانید مشغلهٔ ذهنی خریدار را از میان بردارید، فرصتی برای فروش، پیدا نخواهید کرد!”

 

به‌عنوان یک راهنمایی کلی، شما می‌بایست برای جلب توجه مشتری در ابتدای گفتگو، روی اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین منفعت حاصل از بیمه‌نامهٔ پیشنهادی‌تان دست بگذارید و آن را به‌گونه‌ای مطرح کنید که در مشتری، تولید هیجان و کنجکاوی نماید. برای رسیدن به چنین جملهٔ محرکی، باید ساعت‌ها، روزها و هفته‌ها وقت بگذارید تا به نتیجهٔ مطلوب برسید. همچنین، ممکن است بارها و بارها نیاز به آزمون‌وخطا داشته باشید تا بالآخره به نتیجه مطلوب و نهایی دست پیدا کنید.

به‌طور مثال، یکی از همکاران قدیمی من که در زمینهٔ فروش بیمه‌های عمر فعالیت دارد، به این نتیجه رسیده که باگفتن جمله زیر می‌تواند در اغلب موارد، توجه کامل مشتری را از روی کاری که مشغول انجام آن است به سمت خود جلب نماید:

«آقای مشتری؛ اگر من بتوانم شما را با چیزی آشنا کنم که که بتواند به‌طور ۱۰۰ درصد تضمین‌شده، یک سرمایهٔ عظیم چندصد میلیون‌تومانی را با پرداخت ماهیانه فقط … هزارتومان در اختیار شما قرار دهد، آیا تمایل به شنیدن آن دارید؟!» بعید است که مشتری در پاسخ به شما یک «نه!» قطعی بگوید. زیرا انسان، ذاتاً موجود کنجکاوی است که دوست دارد از همه چیز سر در بیاورد!

موفیت شما در این مرحله از فرآیند فروش، وابستگی بسیار زیادی به میزان خلاقیت، پشتکار و زمانی دارد که صرف ساخت چنین جمله‌ای می‌کنید.

 

 1. مرحلهٔ دوم فروش: ایجاد علاقه در مشتری (Interest)

پس از اینکه توانستید در مرحلهٔ اول، توجه مشتری را از روی کاری که مشغول انجام‌دادن آن بود، به‌سوی خود جلب کنید، نوبت به مرحلهٔ دوم در فروش می‌رسد. از اینجای کار به بعد، وظیفهٔ شما این است که در مشتری‌ای که دست از کار خود کشیده و تمام حواس خود را به شما داده است، ایجاد علاقه نمایید.

برای اینکه بتوانید در مشتری ایجاد علاقه کنید، باید بدانید که مشتری در همان ابتدای صحبت، می‌خواهد از ۴ مورد زیر، مطمئن شود؛ تا زمانی که نتوانسته باشید او را از بابت این ۴ مورد مطمئن سازید، شانسی برای ایجاد علاقه در او نخواهید داشت. این ۴ مورد عبارت‌اند از:

 1. اول از همه، مشتری می‌خواهد مطمئن شود که شما چیز مهمی برای عرضه‌کردن به او در اختیار دارید. بنابراین، در نخستین جملهٔ خود باید به این موضوع اشاره کنید. همانطور که در مقالات قبل، بارها به آن اشاره نمودیم، شما بیمه‌نامه نمی‌فروشید، بلکه آرامش، آسایش و ضمانت‌خاطر را به مشتری می‌فروشید. به‌عبارت دیگر، از آنجا که منافع حاصل از هرگونه بیمه‌نامه، ارتباط مستقیمی با ایجاد بهبودی در وضعیت شغلی یا زندگی مشتری دارد، می‌توانید با همان جملهٔ اول، علاوه بر جلب‌توجه، در مشتری ایجاد علاقه نیز بنمایید.
 2. دومین موردی که مشتری می‌خواهد از آن مطمئن شود این است که وی می‌خواهد مطمئن شود که شما با همان شخصی که مناسب گفتگو است حرف می‌زنید. از آنجایی که بیمه‌نامهٔ پیشنهادی شما، معمولاً مسئله، کمبود یا کاستی خاصی را برطرف می‌کند، مشتری می‌خواهد بداند که این مسئله و مشکل، از آن اوست. (این‌مورد بیشتر در زمینه فروش بیمه به شرکت‌ها و مؤسسات، اهمیت دارد و در فروش به اشخاص حقیقی، معمولاً نیازی به تأکید روی آن نخواهید داشت. اما درهنگام فروش بیمه به شرکت‌ها و اشخاص حقوقی، اگر تردیدی در این مورد دارید، سؤال کنید: «آیا در رابطه با رفع مشکل مربوط به… باید با شما صحبت کنم؟» به‌خاطر داشته باشید که شما بیمه‌نامهٔ بخصوصی را نمی‌فروشید؛ بلکه ارضاء شدن یک نیاز را می‌فروشید. از این‌رو لازم است کسی را که مسئله یا نیاز دارد، پیدا کنید. تنها در اینصورت است که با فروش خود می‌توانید به او کمکی کرده باشید. هیچ فایده یا سودی ندارد که بهترین بیمه‌نامهٔ دنیا را به بهترین شکل ممکن، به کسی عرضه کنید که به خرید از شما بی‌علاقه است، زیرا در موقعیتی نیست که از شما خرید کند؛ چون نیازی از او با خرید از شما، برطرف نخواهد شد).
 3. سومین مورد، این است که مشتری دست‌کم در شروع صحبت، می‌خواهد مطمئن شود که کارتان در زمان کوتاهی تمام می‌شود. اشخاص، این‌روزها سرشان شلوغ است. آن‌ها از کار و مسئلهٔ زیاد، کلافه هستند. اگر این اشخاص، فکر کنند که شما وقت زیادی از آن‌ها می‌گیرید، عصبی می‌شوند. از این رو باید به آن‌ها اطمینان دهید که حضور شما در دفتر آن‌ها، بسیار کوتاه خواهد بود.
 4. چهارمین مورد، این است که خریدار می‌خواهد مطمئن شود که ملاقات با شما او را ملزم به خرید بیمه‌نامه نمی‌کند. اگر بتوانید به مشتری چیزی بگویید که به این هدف برسید، درواقع، توانسته‌اید که فشار را از روی دوش خریدار بردارید و ادامه گفتگو را تضمین کنید.

من در این‌جا جمله‌ای را مثال می‌زنم که هر ۴ مورد فوق را به‌طور یک‌جا در خود جای داده است: «آقای مشتری؛ من تنها به ۱۰ دقیقه از وقت شما احتیاج دارم تا همانطور که در ابتدا به شما گفتم، به شما نشان دهم که چگونه می‌توانید با پرداخت ماهیانه ۱۵۰ هزارتومان، به یک سرماهی‌ی ۱۰۰ درصد تضمین‌شده، قانونی و معاف از مالیت به مبلغ ۳۰۰ میلیون‌تومان دست پیداکنید. بعد از آن، هرطور که صلاح دانستید، می‌توانید تصمیم بگیرید.» (مهم است که به مشتری القاء کنید که: «شما داور و تصمیم‌گیرنده هستید.»)

حال زمان آن است که به مرحلهٔ بعد بروید.

 

 

 1. مرحلهٔ سوم در فروش: ایجاد تمایل و اشتیاق در مشتری (Desire)

تنها، علاقه‌مندی مشتری، برای خریدکردن، کافی نیست. در مرحلهٔ سوم، شما می‌بایست با شناسایی نیازها، کمبودها و کاستی‌های مشتری، و سپس، معرفی بیمه‌نامهٔ خود، به‌عنوان راه‌حل این مشکلات، حس خریدکردن در مشتری را تحریک نمایید. برای این‌کار، لازم است تا با سؤالات ساختاردار شروع کنید.

پیشنهاد من به شما این است که در این مرحله از سؤالات باز (یعنی سؤالاتی که با کلمات “چرا؟”، “چگونه؟”، “چطور؟” و… آغاز می‌شوند و پاسخ آن‌ها بیش از یک کلمه «آری» یا «خیر» است) استفاده نمایید. سؤالات شما باید به‌گونه‌ای طراحی شده باشند که بتوانید از روی پاسخ‌هایی که مشتری به آن‌ها می‌دهد، به نیازها، خواسته‌ها و کمبودهای او پی ببرید. (بحث پیرامون این سؤالات و جزئیات آن‌ها، بسیار مفصل و از حوصلهٔ این مقاله خارج است. توصیه می‌کنم برای دریافت اطلاعات تکمیلی به محصول آموزشی ما باعنوان “تکنیک‌های فروش حرفه‌ای در بیمه” مراجعه نمایید. در این بسته آموزشی، تمامی مراحل موجود در مدل AIDA را به تفصیل و به‌همراه آموزش نکات نکمیلی هر مرحله، دریافت خواهید نمود. لینک صفحه توضیحات این محصول) در این مرحله، مشتری از خود، چهار سؤال درونی می‌پرسد که ممکن است درجریان فروش] هرگز آن‌ها را مستقیماً از شما نپرسد. ولی بسیار مهم است که شما در این مرحله از فروش و پس از کشف نیازها و کاستی‌های مشتری (از طریق گوش‌دادن به پاسخ سؤالاتی که از مشتری نموده‌اید)، به این چهار سؤال پاسخ دهید:

 

 1. چه مبلغی می‌پردازم؟
 2. چه منافعی عاید من می‌شود؟
 3. به چه سرعتی به این نتایج دست می‌یابم؟
 4. چگونه می‌توانم مطمئن شوم که به آنچه این فروشنده می‌گوید می‌رسم؟

تمام برنامه فروش شما در این مرحله، باید حول پاسخ‌دادن به این ۴ سؤال اساسی بگردد.

هنگامی که به نیازها و کاستی‌های مشتری به‌طور دقیق پی بردید، نوبت آن است که با محر قراردادن ۴ سؤال فوق، بیمه‌نامهٔ خود را به‌گونه‌ای به مشتری معرفی کنید که مشتری دریابد که کلید حل مشکلات و رسیدن او به خواسته‌هایش در بیمه‌نامهٔ پیشنهادی شما نهفته است. (البته کار به همین سادگی نیست! شما درهنگام ارائهٔ بیمه‌نامهٔ خود به مشتری، به‌گونه‌ای که در او ایجاد تمایل و اشتیاق به خرید نمایید، باید به تکنیک‌هایی نظیر قطعی‌کردن آزمایشی، استفاده از لغزش فرویدی در کشف نیازها، روش‌های گرفتن بازخورد از مشتری، و… تسلط کامل و جامع داشته باشید. خیلی دوست داشتم که در این مقاله، مجال صحبت در باره این روش‌ها را می‌یافتم. اما باور کنید توضیح کامل این تکنیک‌ها، این مقاله را تبدیل به یک مقاله ۲۰ تا ۳۰ صفحه‌ای می‌نمود! باز هم توصیه من به شما این است که برای دسترسی به این روش‌ها و تکنیک‌ها که قطعاً میزان فروش بیمه‌نامه‌های شما را حداقل ۳۰ تا ۵۰ درصد، بهبود می‌دهند.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، از دوره های زیر استقبال کرده اند

کارآفرینی هوشمند

کارآفرینی هوشمند (Smart entrepreneurship) : در حقیقت فرآیندی است که یک کارآفرین جهت کشف فرصت‌های موجود در یک حوزه کاری و فعالیتی اقدام می‌کند که در آن حیطه تجربه علمی یا تجربه کاری دارد. استارت آپ: نوعی کارآفرینی هوشمند است که در جهت یافتن یک مدل کسب و کار است که برای حل یک نیاز، […]

کارگزار هوشمند

کارآفرینی هوشمند (Smart entrepreneurship) : در حقیقت فرآیندی است که یک کارآفرین جهت کشف فرصت‌های موجود در یک حوزه کاری و فعالیتی اقدام می‌کند که در آن حیطه تجربه علمی یا تجربه کاری دارد. استارت آپ: نوعی کارآفرینی هوشمند است که در جهت یافتن یک مدل کسب و کار است که برای حل یک نیاز، […]

کارور هوشمند

کارور هوشمند (Smart marketer) در این دوره به کسی اطلاق می‌شود که در واقع به عنوان یک بازاریاب آنلاین و اینترنتی مهارت‌هایی را به دست خواهد آورد که بیشتر بر روی فروش محصول و خدمات یک کسب و کار اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی متمرکز است. مخاطبان دوره هوشمند اما دلیل اصلی شکل‌گیری دوره کارور هوشمند […]

مدرسان هوشمند

مخاطبان این دوره: مدرسان، مربیان، مشاوران، اساتید دانشگاه‎ها، دانشجویان فارغ التحصیل از دیپلم تا دکتری، متخصصان کسب و کارهای مختلف، علاقمند به حوزه آموزش
فرمت دوره: حضوری + آنلاین + تلفنی
مدت زمان دوره : دو ساله
تعداد جلسات: ۵۰ جلسهتاریخ شروع آموزش: از لحظه‎ای که ثبت‎نام کردید! ولی شروع دوره حضوری مرداد ماه ۹۶
برگزاری جلسات: روزهای پنج‎شنبه و جمعه همراه با پذیرایی ناهار و میان وعده
ارسال بسته آموزشی: بعد از مشاوره چند مرحله‎ای با مهندس جعفرصادق پیران
دسته بندی: آموزش برندینگ، آموزش بازاریابی، آموزش مدرس هوشمند

مشاوره تلفنی: چگونه فروش‎ کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مشاوره تلفنی: چگونه فروش کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مخاطبان این دوره: مدیران و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و آفلاین، علاقمند به حوزه فروش، فروشندگان و بازاریابان
فرمت دوره: مشاوره تلفنی
مدت زمان مشاوره : ۹۰ دقیقه + ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان
دسته بندی: آموزش برندینگ، آموزش بازاریابی، فروشنده ماهر، افزایش فروش، افزایش درآمد

چگونه ربات هوشمند وردپرس را فعال کنیم؟

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

کلمات جادویی که مشتریان شما مشتاق شنیدن آن‌ها هستند!

مشخص کردن اصول راهبردی برای خدمات مشتریان موضوعی بسیار خوب و مناسب است، اما شما باید با رفتار و کردار خودتان در برخورد با مشتری این اصول راهبردی را در عمل نشان دهید. همواره تعدادی کلمات جادویی وجود دارند که مشتریان شما خواهان شنیدن آنها از شما و کارکنان شما هستند. پس حتما توجه کنید […]

اصول اولیه در بازاریابی با موبایل که خیلی حیاتی هستند!

امروزه بازاریابی با موبایل به عنوان یکی از تکنیک های بازاریابی که به دوره بلوغ خود رسیده شناخته می شود و از هر زمان دیگری دارای تعداد مصرف کننده های بیشتری می باشد که با استفاده از گوشی های هوشمند خود اقدام به خرید و پرداخت می کنند. اگر شما در این حوزه فعالیت دارید، […]

آیا آمادگی بیش‌فروشی در کسب و کار خود را دارید؟

در طول یک دهه گذشته در طی فعالیت های مختلف از قبیل سخنرانی، مربی گری و فعالیت به عنوان مشاور فرصت همکاری با هزاران کسب و کار مختلف از استارت آپ های نوپا تا سازمان های بالغ با بیش از ۳۰ سابقه را داشته ام. جدای از مسئله بلوغ و طی شدن مرحله رشد این […]

اینفوگرافیک: ۷ نکته بازاریابی که هر مشاوری حتمن باید از آن استفاده نماید!

مشاوره یک حرفه بسیار تاثیرگذار است که افرادی که در این حوزه به فعالیت می‌پردازند، در زمینه کاری خود بسیار خبره بوده و آنقدر مسلط هستند که می‎‌توانند گره گشای مشکلات دیگران شوند. در ادامه این مطلب قصد داریم به ۷ نکته اشاره کنیم که بواسطه آنها، مشاوران می‌توانند بسیار بهینه‌تر عمل کرده و به […]

۴ درسی که از بازاریابی فروشندگان جنوب‌ شرق آسیا می‌توان یاد گرفت!

بازار جنوب شرق آسیا همانند این است که گویی فضای اینترنت جان گرفته و در برابر شما ظاهر شده است – تحریک بیش از حد، فروش و تبلیغات که از هر طرف شما را مخاطب خودش قرار می دهد. بجای تبلیغات پاپ آپ بر روی سایت های اینترنت، شما با فروشندگان پاپ آپ روبرو است. […]

شمع قبانی: نویسنده، سخنران و مدیر بازاریابی

نام به انگلیسی: Shama Hyder سال و محل تولد: ۲۵ آوریل ۱۹۸۵، گائو، هندوستان آدرس وبسایت: http://shamahyder.com/ شمع قبانی نویسنده، سخنران و مدیر ارشد اجرایی گروه بازاریابی Marketing Zen Group است که خود در سال ۲۰۰۹ آن را راه اندازی کرده و در حوزه بازاریابی در شبک های مجازی فعالیت می کند. وی همچنین نویسنده کتابی […]

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید!

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاور برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی کسب و کار اینترنتی
کارآفرینی هوشمند
چرا ایران بهترین شرایط را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارد؟
کارگزار هوشمند

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری
کارگزار هوشمند
کارگزار هوشمند

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در تلگرام پاسخ سوال‌تان را از ما دريافت کنيد

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X