سوالات گزینشی که در مصاحبه استخدامی بازاریابی پرسیده می‌شود!

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران کمپین تبلیغاتی ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ بدون دیدگاه 535 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۱/۲۸

سوالاتی که در مصاحبه استخدامی کارکنان بازاریابی باید بپرسید؟ افرادی که برای موقعیت بازاریابی گزینش می شوند : بازاریابی تقاضاهای مشتریان توسعه کسب و کار بازاریابی ایمیل بازاریابی رسانه های اجتماعی بازاریابی محتوای پنج سوالی که در  استخدام افراد برای کسب و کارهای اینترنتی بپرسید تا گزینش اصولی و کارمند مناسب را پیدا کنید. همان […]

سوالاتی که در مصاحبه استخدامی کارکنان بازاریابی باید بپرسید؟

افرادی که برای موقعیت بازاریابی گزینش می شوند :

 • بازاریابی تقاضاهای مشتریان
 • توسعه کسب و کار
 • بازاریابی ایمیل
 • بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • بازاریابی محتوای

پنج سوالی که در  استخدام افراد برای کسب و کارهای اینترنتی بپرسید تا گزینش اصولی و کارمند مناسب را پیدا کنید.

همان طور که تعدادی از کانال‌های بازاریابی و فن آوری همچنان روز به روز رشد سریعی را شاهد هستیم، باید در تشکیل تیم بازاریابی نیز افردا متخصص و متبحری را برگزینید تا توسعه کسب و کارتان سریعتر و زودتر از رقبا صورت گیرد.

باید این نکته را هم متذکر شوم که پیدا کردن مدیران و کارکنان متخصص نیاز به زمان بیشتری دارد، شما تنها با چندین بار آگهی استخدام دادن نمی‌توانید این افراد را به آسانی دسترسی داشته باشید، مستلزم این هست که در انتخاب این افراد دقت و وقت بیشتری را اختصاص دهید.

سوال در مورد تجربه قبلی افراد در سایر شرکتهایی که با آنها همکاری داشتند.

در اینجا سوال بپرسم نامزدها درخواست یک موقعیت بازاریابی تخصصی در تولید تقاضا، توسعه کسب و کار، بازاریابی ایمیل، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا:

 • تقاضای مشتریان:

چند درصد از درآمد شما مسئول بود؟ چه فرایند کلی خود را مانند نگاه می کنید؟ چگونه هر مرحله از فرایند تعریف شده بود؟ پنج معیارهای بالا که شما دنبال روزانه چه بود؟ نرخ تبدیل خود را در هر مرحله چه بود؟ چگونه شما آنها را بهبود را در طول زمان؟ کانال های بالا شما چه بود و چه درصدی مطابقت دارد هر؟ کدام یک از انواع برنامه های موفق ترین بود؟ چگونه پیشرفت برای هر یک از شما درایو است؟ رویکرد خود را به مبارزات یکپارچه چه بود؟

 • توسعه کسب و کار:

چه روش ها و فرکانس استفاده می کنید به برقراری ارتباط با فروش؟ چه ابزار بهره وری ساخته شده تیم توسعه کسب و کار موثر تر است؟ چه با اعضای تیم خود را به شما برای کمک به رانندگی بزرگترین بهبود عملکرد؟ اهداف نرخ تبدیل خود چه بود، و اینکه چگونه آنها را در طول زمان بهبود است؟ چگونه شما را اندازه گیری عملکرد هر یک از اعضای تیم؟ چگونه شما را تضمین کند بود که تیم خود را ملاقات و یا تجاوز سهمیه خود را؟ چگونه شما را تحت انجام اعضای تیم رسیدگی است؟

 • بازاریابی پست الکترونیک:

چه پایگاه داده خود را شبیه به لحاظ کمیت و تقسیم در سراسر نفر مختلف است؟ چند درصد از پایگاه داده خود را انتخاب کردن در مقابل منجر شد از اشخاص ثالث پرداخت می شود؟ چگونه شما را اندازه گیری و بهبود کیفیت داده ها در پایگاه داده خود را؟ چه زمینه انجام “باید دارا” در مقابل “خوب به دارا” که شما در نظر؟ چه روش های خلاق شما را به لایه پایگاه داده خود را استفاده کنید؟ چگونه منجر جدید وارد پایگاه داده، و از آن منابع؟ چگونه اغلب شما را پاکسازی پایگاه داده برای اطمینان از کیفیت داده ها؟ چگونه کلیک کنید از طریق نرخ به شما در بهبود داد؟ چگونه شما پیاده سازی به تست A / B؟ چه نوع قطره مبارزات شما در حال اجرا بود که؟ چگونه اثر شما اندازه گیری کردید؟

 • بازاریابی رسانه های اجتماعی:

کدام کانال در نقش قبلی خود را موفق ترین برای شما بود؟ چگونه تعیین کرده اید که چه نوع از محتوا برای توزیع در هر کانال؟ کدام ابزار را استفاده می کنید برای تجزیه و تحلیل و شناسایی فرصت؟ فرکانس مجوز های ارسال و شما چه بود؟ معیارهای کلیدی خود را برای هر کانال چه بود؟ دستاوردهای غرور خود را در هر کانال چه بود؟ چه تاکتیک برای افزایش تعامل در کانال های مختلف بهترین کار کرده است؟ چه روند خود را مانند نگاه برای هر کانال؟ هر محتوایی که در تمام کانال مشترک وجود داشته است؟ اگر چنین است، چگونه می توانید به از این تصمیم؟

 • بازاریابی محتوا:

چه استراتژی مطالب خود را شبیه به نقش اخیر خود را؟ انواع موفق ترین مطالب چه بود؟ چگونه عملکرد بازاریابی محتوا را اندازه گیری کردند؟ کدام یک از انواع محتوای کاری بهترین راه حل برای هر مرحله از قیف، در تجربه خود را؟ فرکانس خود را برای هر نوع محتوا چه بود؟ چگونه کیفیت و کمیت شما تعادل است؟ چگونه بسیاری از مخاطبان شما تولید محتوا برای انجام؟ چگونه به شما اطمینان حاصل شود که مطالب خود را با کسانی که مخاطبان طنین انداز شد؟ چگونه شما آمده بود تا با ایده های خلاق؟ چه روند مطالب خود را شبیه؟ که سهامداران و اعضای تیم داخلی برای موفقیت شما حیاتی بود؟

پنج سوال برای کمک به کشف کردن چه آنها را تیک

هر چند این مهم است که تمرین کردن به زمینه های بازاریابی نامزدها با سوالات مانند آنهایی که در بالا ذکر شده، آن را نیز ایده خوبی است که شامل سوالات سطح بالا که کمک خواهد کرد که شما اطلاعات بیشتر در مورد آنها، مانند چگونگی تعریف و اندازه گیری موفقیت، چه شرکتهایی بازاریابی و رهبران آنها را تحسین کنید، و فن آوری های بازاریابی خود را ارجح است.

در نظر بگیرید و درخواست از پنج پرسش های زیر است:

۱٫ چه موفقیت شبیه برای شما در این نقش؟

پاسخ نامزد شما به این سوال به شما خواهد گفت که چگونه او موفقیت برای نقش خود را، و چگونه او می تواند به تیم و شرکت شما کمک تعریف می کند. افرادی که علاقه مند در حال حرکت رو به جلو به احتمال زیاد این شرکت اشاره خواهد شد هماهنگی با فروش و تماشای این شرکت رشد می باشد. برای کسانی که ذکر رشد در جواب آنها، و کسانی که پیوند موفقیت های فردی خود را به موفقیت های بزرگتر از این شرکت است.

۲٫ بهترین راه برای اندازه گیری موفقیت شما چیست؟

برای کسی که می آید همراه با پاسخ روشن است که در واقع می تواند اندازه گیری شود، مانند نرخ تبدیل، کلیک کنید از طریق نرخ و خاص، نتایج قابل اندازه گیری است. به احتمال زیاد آنها هدف گرا و قادر خواهد بود برای کمک به فکر می کنم از نظر معیارهای از همان آغاز، حتی در رابطه با عملکرد فردی خود را.

۳٫ اصلی “انجمن گفتگوی تجارت” شما چه کسانی هستند و به به منابع آموزش مداوم در این زمینه بازاریابی؟

داوطلبانی که واقعا هستند در بازی خود را نمی خواهد که به فکر می کنم بیش از حد طولانی در مورد این سوالات. اگر آنها می توانند هر نام نیست، آنها به وضوح یک متخصص در این زمینه نیست. که خوب اگر شما در حال استخدام عمومی، اما اگر شما واقعا نیاز به کسی با سابقه در یک منطقه خاص از بازاریابی است.

۴٫ شرکت شما کدام را در این زمینه بازاریابی تحسین ترین؟

این سوال به شما می دهد یک دیدگاه کمی متفاوت از نامزد، و آن را نشان می دهد بیشتر در مورد آرزوهای خود. اگر آنها می توانند هر شرکت هایی که در حال انجام یک کار خوب در این زمینه را نام نیست، که یک پرچم قرمز است که نشان می دهد آنها ممکن است به عنوان پرشور به عنوان شما ممکن است بخواهید است.

۵٫ فن آوری مورد نظر خود را برای این منطقه از بازاریابی چیست؟

این یک بیت از یک سوال دشوار است. نامزدها باید تمایل به آزمایش با بسیاری از تکنولوژی های بازاریابی نشان می دهد، حتی اگر آنها ترجیحات قوی. برای افرادی که به سرعت تسلط فن آوری های جدید و تلاش کرده اند از ابزار های مختلف مربوط به کار خود است.

فرهنگ اولویت بندی شرکت

البته، فرهنگ سازمانی توجه عمده هنگام استخدام است.

هر شخص می تواند شما را استخدام تأثیر چشمگیری بر روحیه، بهره وری تیم را داشته باشد، و در نهایت، موفقیت آن است. بنابراین مطمئن شوید که به نامزدهای مصاحبه اعضای مختلف تیم، و مطمئن شوید که به طور جدی در نظر بازخورد خود را.

اعضای تیم شما خواهد آمد تا با بسیاری از سوالات دیگر، فراتر از فقط کسانی که در اینجا ذکر شده، برای کمک به شما واقعا تعیین اینکه آیا نامزد شما خواهد بود که مناسب مناسب برای باز کردن تخصصی در شرکت شما.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، از دوره های زیر استقبال کرده اند

دوره جامع و کاربردی ساخت کسب و کار تلگرامی

شبکه اجتماعی مفهومی است که می‌توان با دیدهای جامعه‌شناسی، روانشناسی و علوم ارتباطی بررسی کرد. اما ما اینجا قصد داریم از دید تجاری و کسب و کاری به شبکه اجتماعی بنگریم. چرا که کسب و کارها با ظهور اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیس‌بوک و توییتر یک روند جدیدی را به پلن‌های کسب و کار خود افزودند. […]

دوره جامع کارور هوشمند ساخت کسب و کار اینترنتی و به درآمد میلیونی رساندن آن

بعد از یک سال همین موقع چندین میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید! تمام کارهایی که لازم است در این راستا باید انجام دهید، گام به گام و ۱۰۰ درصد عملیبه شما آموزش داده خواهد شد و در پایان دوره می‌توانید از طریق این آموزش‌ها، وب سایتی به صورت حرفه‌ای بسازید و از آن […]

دوره کوچینک حرفه‌ای کارآفرینی هوشمند

کارآفرینی هوشمند (Smart entrepreneurship) : در حقیقت فرآیندی است که یک کارآفرین جهت کشف فرصت‌های موجود در یک حوزه کاری و فعالیتی اقدام می‌کند که در آن حیطه تجربه علمی یا تجربه کاری دارد. استارت آپ: نوعی کارآفرینی هوشمند است که در جهت یافتن یک مدل کسب و کار است که برای حل یک نیاز، […]

مشاوره تلفنی: چگونه فروش‎ کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مشاوره تلفنی: چگونه فروش کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مخاطبان این دوره: مدیران و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و آفلاین، علاقمند به حوزه فروش، فروشندگان و بازاریابان
فرمت دوره: مشاوره تلفنی
مدت زمان مشاوره : ۹۰ دقیقه + ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان
دسته بندی: آموزش برندینگ، آموزش بازاریابی، فروشنده ماهر، افزایش فروش، افزایش درآمد

چگونه ربات هوشمند وردپرس را فعال کنیم؟

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

دو ماراتن مدیریت هوشمندانه یک وب سایت‎ کسب و کار

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

بازاریابی شخصی سازی پیام طی پنج مرحله – بخش دوم و پایانی

بخش اول مقاله بازاریابانی که علاقه مصرف کنندگان به شخصی سازی را مورد توجه قرار نمی دهند، با بی احتیاطی پول زیادی را از دست می دهند. بنابراین چگونه شرکت ها صرفنظر از اندازه آنها، می توانند به طور موثر پیام های شخصی را به هزاران و حتی میلیون ها مصرف کننده انتقال دهند؟ این مراحل […]

بازاریابی شخصی سازی پیام طی پنج مرحله – بخش اول

در عصری که هرروزه شاهد بمباران مشتریان با هزاران پیام بازاریابی هستیم، شخصی سازی روشی کلیدی برای از بین بردن این جنجالها ست که مصرف کنندگان نیز خواستار آن می باشند: ۷۵% از مصرف کنندگان پیشنهادات شخصی سازی را ترجیح می دهند، و ۶۱% به منظور شخصی سازی حتی حاضرند تا حدودی از حریم شخصی […]

چگونه چرخه فروش یا فرآیند فروش وب سایت را بهینه‌سازی کنیم؟

مهمترین اصلی است که مدیر هر سایت باید به آن با یک دید متفاوت و با یک استراتژی متفاوت داشته باشد. افزایش فروش سایت ارتباط مستقیمی با خرید بازدیدکنندگان سایت‌های آنلاین دارد که برای جلب اعتماد آنان کاری بیش از آن که در حال حاضر انجام می‌دهید، باید انجام دهید. البته باید این نکته را […]

پنج ستاره بازیگری در عرصه تبلیغات

  در بازاریابی نوین اکنون دیگر توسعه یک محصول خوب، قیمت‌گذاری ویژه و سهولت دسترسی به مشتریان کافی نیست، شرکت‌ها باید در صدد برقراری رابطه پایدار با مشتریان یا مخاطبان خاص خود از طریق تبلیغات متناسب با حال حاضر باشند تا بتوانند در برطرف نمودن نیاز اصلی افراد از رقبا پیشی بگیرند. اما سوال اصلی […]

تبلیغات کلیکی چیست؟

 تبلیغات کلیکی ppc عملاً می تواند در گرفتن ترافیک بسیار هدفمند و به مقدار زیاد برای وب سایت شما، بسیار فوق العاده عمل نماید. البته ممکن است بپرسید اگر این روش خیلی مناسب است، چرا همه از آن استفاده نمی کنند؟ این سوال، معمای این موضوع است. تبلیغات کلیکی مسئلهء آسانی برای یادگیری نیست و […]

دو راز موفقیت استیو جابز

زمانی که استیو جابز در سال ۱۹۹۷ پس از تاسیس NeXT مجددا به اپل بازگشت، همراه با خود دو مفهوم بسیار مهم آورده بود که بدون رعایت آنها مطمئنا اپل هرگز به این موفقیت فعلی دست نمی یافت. باید اعتراف کرد هرکسی ذهن خلاق استیو جابز را ندارد ولی می توان از آن دو مفهوم […]


Warning: array_filter() expects parameter 1 to be array, string given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 925

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/h63697/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-memberships/includes/frontend/class-wc-memberships-posts-restrictions.php on line 1007

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید!

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاور برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی کسب و کار اینترنتی
کارآفرینی هوشمند
چرا ایران بهترین شرایط را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارد؟
کارگزار هوشمند

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری
کارگزار هوشمند
کارگزار هوشمند

دوره کوچینگ کسب و کار اینترنتی

دوره کوچینگ کسب و کار اینترنتی

رزرو مصاحبه حضوری و آنلاین دوره کوچینگ کارآفرینی هوشمند

کاربران عزیزی که می خواهند برای ساخت کسب و کار اینترنتی از دوره کوچینگ کارآفرینی هوشمند استفاده نمایند. در صورت داشتن ایده، خدمت و محصول جهت ارایه در بازار گسترده آنلاین ایران و جهان در کمترین زمان به اهداف تعیین شده یکساله خود که حداقل سه برابر کردن درآمد فعلی است، برسند. همچنین توان پرداخت شهریه این دوره همراه با داشتن دید و بینش مناسب در خصوص کسب و کار اینترنتی را داشته باشند. می توانند از مزایای این دوره بهره مند شوند که به طور مستقیم و زیر نظر مدرس دوره آقای جعفرصادق پیران خواهد بود. فقط افرادی که حایز شرایط گفته شده هستند و آمادگی یادگیری و عملی کردن ایده های تجاری هستند، ثبت نام نمایند.

آیا می‏‌دانید چگونه یک کسب و کار اینترنتی را ایجاد کنید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار اینترنتی خود را به درآمد برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

همیشه به دنبال درک صحیح از کسب و کار اینترنتی (برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی) و رابطه آن با کسب و کارهای خودم و دوستانم بودم. در این راستا راههای زیادی را در کسب و کارهای مختلف آزمودم و برآیند این تجربیات و اطلاعات، سایت مدیر آینده است که مرجعی برای پیوستن افراد علاقمند به کسب و کار اینترنتی با اصول استاندارد و پایه است. از مهم ترین ویژگی هایم این هست که عاشق یادگیری و حل مسایل در خصوص کسب و کارها هستم و خیلی دوست دارم ایده های موفق را با دوستان خودم به اشتراک بگذارم تا آنها هم سریعتر در کسب و کارشان به موفقیت برسند.

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در تلگرام پاسخ سوال‌تان را از ما دريافت کنيد

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X