چگونه از کار مورد علاقه‌‎مان کسب درآمد کنیم؟

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران مدیریت فردی ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ بدون دیدگاه 172 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۰/۰۹

درس های موفقیت برای آموختن از کارآفرینان و اشخاص برجسته بسیار زیاد است. ما هم سعی می کنیم نکات جالب و کاربردی را از زندگی و تجربیات آنها در این وب سایت با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم تا چیزهای جدیدی را یاد بگیریم. پست امروز هم از زبان Brian D.Evans مدیرعامل، مشاور و کارآفرین […]

درس های موفقیت برای آموختن از کارآفرینان و اشخاص برجسته بسیار زیاد است. ما هم سعی می کنیم نکات جالب و کاربردی را از زندگی و تجربیات آنها در این وب سایت با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم تا چیزهای جدیدی را یاد بگیریم.

پست امروز هم از زبان Brian D.Evans مدیرعامل، مشاور و کارآفرین سریالی نوشته شده که با یک زوج توانمند و موفق مصاحبه کرده است. این زوج قدرتمند که خودشان به توسعه ی خود پرداختند، راز موفقیت شان را در این پست، به اشتراک می گذارند و توضیح می دهند که چگونه کاری را که دوستش داریم انجام دهیم و از انجام آن پول به دست آوریم! امیدوارم موردتوجه تان قرار گیرد.

درس های موفقیت

اگر تا به حال به دنبال راهی (به ویژه آنلاین) برای انجام  کاری که دوست دارید بوده باشید و در عین حال قادر به پرداخت صورت حساب ها نیز باشید، پس احتمالا به شکل تصادفی با زوج قدرتمند Preston Smiles و Alexi Panos  برخورد کرده اید. درس های موفقیت این زوج را می خوانیم:

زوج توانمند

سخنرانان، رهبران کارگاهی، کارآفرینان و رهبران هشیار، عناوینی هستند که پریستون و الکسی در دنیایی که خودشان توسعه دادند، به دست آورده اند. آخرین تلاش آنها برای کمک به مردم جهت کشف با ارزش ترین مسیر های زندگی، در کتاب آنها نمود پیدا می کند – این زوج، که من به تازگی با آنها مصاحبه کرده ام، کتاب  حالا یا هرگز: زندگی حماسی در پنج مرحله را با هم نوشته اند.

وقتی که اکثر کارآفرینان مشتاق تر از همیشه به دنبال سطح عمیق تری از آگاهی بوده و رهبران بااستعداد، به دنبال راه هایی می گردند تا دانش و عقل خود را بصورت پول درآورند پیام آنها کنایه آمیز است.

الکسی می گوید:” دیدن یک دوراهی از هر دو طرف، جذاب است”. افرادی وجود دارند که در کسب و کار و کارآفرینی موفق هستند، اما در پایان، احساس خالی بودن و عدم تکامل و رضایت دارند. در طرف دیگر، جامعه ای معنوی وجود دارد که در یک مسیر کار و با راستی و حقیقت زندگی می کنند، اما در عهده دار شدن برای هدایا و خدمات خود دچار مشکل هستند. درد و رنج آنها متفاوت است، چرا که تلاش می کنند صورتحساب ها را  در حالی که به مسیر خود ادامه می دهند، بپردازند.”

پریستون می افزاید: ” نتیجتا همه رنج می برند. شکاف موجود، فرصت همکاری افراد را از آنها می گیرد. اما به راستی، هیچ چیزی معنوی تر از این نیست که بدانید چه کسی هستید، چرا اینجا هستید و چه ارزشی برای جهان اطراف دارید. این همان مسئله ای ست که می خواهیم حل کنیم.”

 

چگونه از کار مورد علاقه‌‎مان کسب درآمد کنیم؟

بنابراین، چگونه می توان  به “تقاطع طلایی” رسید؟

با توجه به گفته ی  الکسی، بسیاری از کارآفرینان تمایل دارند که منطقی تر باشند و می خواهند نتایج را “بسیار زود”  ببینند. اما به همان اندازه که باید منطقی بود، صرف زمان برای دستیابی به مفاهیم دقیق تر و عمیق تری از آنچه که باعث تکامل و رضایت می شود، مهم است؛  زیرا تا وقتی که می توان کاری کرد، هیچ چیز رضایت بخش نخواهد بود.

الکسی می گوید: ” کسب و کار همیشه سعی خواهد کرد توجه به کار را از بین ببرد، و کار بر روی خودمان در نهایت بهترین استفاده ی ما  از زمان است. چون وقتی ما بر خودمان عمیقا تاثیر بگذاریم، نتیجتا بر همه ی آنچه که در اطرامان وجود دارد تاثیرگذار خواهیم بود.”

پریستون می افزاید که برای اینکه این فرآیند واقعا اتفاق بیفتد، باید زمان را تقسیم بندی کنید، درست مثل آنکه زمان را برای انجام کار تقسیم می کنید. زمان را برای مدیتیشن، برای پیاده روی در طبیعت، یا صرف وقت با افراد مهم زندگی تان تقسیم بندی کنید. برای رفتن به سمینارها و یا رویدادها زمان تعیین کنید. زمانی را برای انجام چیزهایی که به کسب و کارتان مربوط نیست اختصاص دهید – چیزهایی که شما را در یک سطح شخصی به چالش می کشند.

پریستون می گوید: ” در حقیقت این کار، چیزی فراتر از یک دانشجوی همیشگی بودن در زندگی نیست! زیرا سفر زندگی هرگز پایان نمی پذیرد، درست همانطور که کار پایان ندارد. همیشه چیز دیگری وجود دارد که می توانید انجام دهید – هر کارآفرینی این را می داند. بنابراین، مهم این است به جایی برسید که هرگز فکرش را نمی کردید که به «آنجا» برسید ، و همچنین تمرکز بیش تری را روی طی هر گام در مسیر داشته باشید.

پیام الکسی و پریستون به وضوح اثر گذار است، زیرا این زوج در مسیر تغییرِ سه کسب و کار شش رقمی شان به کسب و کار هفت رقمی در سال آینده هستند. راز موفقیت آنها چیست؟

الکسی می گوید: ” ما چیزی را نشان می دهیم که هستیم و چنین چیزی نادر است، به خصوص در دنیای کسب و کار. شما نمی توانید خوبی و لطف را اندازه گیری کنید. حقیقتا نمی توانید زندگی را اندازه گیری کنید. اما زمانی که بتوانید با این موارد کار کنید و از آنها بهره بگیرید، تاثیرش را خواهید دید – همه تاثیرش را خواهند دید “.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، از دوره های زیر استقبال کرده اند

کارآفرینی هوشمند

کارآفرینی هوشمند (Smart entrepreneurship) : در حقیقت فرآیندی است که یک کارآفرین جهت کشف فرصت‌های موجود در یک حوزه کاری و فعالیتی اقدام می‌کند که در آن حیطه تجربه علمی یا تجربه کاری دارد. استارت آپ: نوعی کارآفرینی هوشمند است که در جهت یافتن یک مدل کسب و کار است که برای حل یک نیاز، […]

کارگزار هوشمند

کارآفرینی هوشمند (Smart entrepreneurship) : در حقیقت فرآیندی است که یک کارآفرین جهت کشف فرصت‌های موجود در یک حوزه کاری و فعالیتی اقدام می‌کند که در آن حیطه تجربه علمی یا تجربه کاری دارد. استارت آپ: نوعی کارآفرینی هوشمند است که در جهت یافتن یک مدل کسب و کار است که برای حل یک نیاز، […]

کارور هوشمند

کارور هوشمند (Smart marketer) در این دوره به کسی اطلاق می‌شود که در واقع به عنوان یک بازاریاب آنلاین و اینترنتی مهارت‌هایی را به دست خواهد آورد که بیشتر بر روی فروش محصول و خدمات یک کسب و کار اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی متمرکز است. مخاطبان دوره هوشمند اما دلیل اصلی شکل‌گیری دوره کارور هوشمند […]

مدرسان هوشمند

مخاطبان این دوره: مدرسان، مربیان، مشاوران، اساتید دانشگاه‎ها، دانشجویان فارغ التحصیل از دیپلم تا دکتری، متخصصان کسب و کارهای مختلف، علاقمند به حوزه آموزش
فرمت دوره: حضوری + آنلاین + تلفنی
مدت زمان دوره : دو ساله
تعداد جلسات: ۵۰ جلسهتاریخ شروع آموزش: از لحظه‎ای که ثبت‎نام کردید! ولی شروع دوره حضوری مرداد ماه ۹۶
برگزاری جلسات: روزهای پنج‎شنبه و جمعه همراه با پذیرایی ناهار و میان وعده
ارسال بسته آموزشی: بعد از مشاوره چند مرحله‎ای با مهندس جعفرصادق پیران
دسته بندی: آموزش برندینگ، آموزش بازاریابی، آموزش مدرس هوشمند

مشاوره تلفنی: چگونه فروش‎ کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مشاوره تلفنی: چگونه فروش کسب و کار خودتان را چندین برابر افزایش دهید؟

مخاطبان این دوره: مدیران و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و آفلاین، علاقمند به حوزه فروش، فروشندگان و بازاریابان
فرمت دوره: مشاوره تلفنی
مدت زمان مشاوره : ۹۰ دقیقه + ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان
دسته بندی: آموزش برندینگ، آموزش بازاریابی، فروشنده ماهر، افزایش فروش، افزایش درآمد

چگونه ربات هوشمند وردپرس را فعال کنیم؟

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

فرآیند تصمیم گیری و برنامه‌ریزی در مواجه با موانع و اختلالات شغلی

وقتی شغل جدیدی را آغاز می کنید، باید منتظر اختلال باشید در مرحله اول هر شغلی معمولاً با مجموعه از مشکلات پیش بینی نشده روبرو می شوید که هرگز تصورش را هم نکرده بوید. این وضعیت بسیار شبیه به افتادن هواپیما در چاله های هوایی و مواجهه با جریان نامساعد باد است. واکنش های خود […]

نکات برگزیده از کتاب اثر مرکب دارن هاردی

نکات برگزیده از کتاب اثر مرکب دارن هاردی

۰اثر مرکب نوشته دارن هاردی و ترجمه: لطیف احمدپور و میلاد حیدری است که در سال ۱۳۹۳ در انتشارات شریف چاپ و منتشر شده است. این کتاب ۲۴۰ صفحه‎ای با ترجمه روان به شکلی است که راهکارهای مطرح شده در ایران نیز قابل اجرا است،

!ده شغل متفاوت که می‏تواند زندگی شما را در چند سال آینده متحول نماید

ده شغل متفاوت که می‎تواند زندگی شما را در چند سال آینده متحول نماید؟

اگر تصور می‌کنید فقط مشاغل سنتی و غیردیجیتالی در حال نابودی هستند و مهارت‌هایی که در یک یا دو دهه گذشته فرا گرفتید، پایدار و همیشه پردرآمدند و در بازار متقاضی دارند، سخت در اشتباه هستید. مفاهیمی مانند مجازی‌سازی، کلان داده، شبکه‌های نرم‌افزارمحور (SDN)، مراکز داده

تنظیم تعادل جسمی و خواب در میلیونرها و افراد موفق

یکی از ویژگی‎های منحصر به فرد میلیونرهای موفق اهمیت دادن به سلامت روحی و جسمی است که حتی کمبود خواب را با ترفندهای خاصی جبران می‎کنند ما در این مقاله به موارد زیر اشاره می‎کنیم:

دستیابی به جایگاه فروشنده‎ی برتر با ۸ تکنیک فوق‎العاده

 تکنیک حرفه ای فروش تکنیک حرفه ای فروش برای آن دسته از عزیزانی به که فروش و فروشندگی علاقه دارند بسیار لازم و ضروری است. هنر فروش یکی از کاربردی ترین و موثرترین هنرهای پیشبرد اهداف کسب و کار است و با فرا گرفتن تکنیک حرفه‎ای فروش می‎توان در راه موفق بود.

شش ویژگی حیاتی در فروشندگی بی‎رقیب و حرفه‎ای

آموزش مهارت فروش یکی از ماجراهای پیچیده با اختلاف نظر‌های جدی در دوره‌های مدیریتی در سراسر جهان است. از کلاس‏‎هایی که در آن ها، فروش را به مباحثی از زیرمجموعه‌های NLP محدود می‌کنند تا دوره‌هایی که مباحث تئوریک مدیریت فروش را آموزش می‌دهند. به محض اینکه یک موضوع مدیریتی، کمی از حوزه‌ی تئوری فاصله می‌گیرد […]

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید!

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاور برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی کسب و کار اینترنتی
کارآفرینی هوشمند
چرا ایران بهترین شرایط را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارد؟
کارگزار هوشمند

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری
کارگزار هوشمند
کارگزار هوشمند

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در تلگرام پاسخ سوال‌تان را از ما دريافت کنيد

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی
X