همکاری در فروش دیجی کالا

همکاری در فروش دیجی کالا را چگونه به سود میلیونی تبدیل کنیم؟

همکاری در فروش دیجی کالا فعالیت جدیدی است که موجب تسهیل در فروش کالا‌های ارایه شده توسط این وب‌سایت می‌شود. در حالی که شرکت‌های بزرگ دنیا مثل آمازون از همان ابتدا برنامه‌ی مشخصی را برای عملی کردن آن ترتیب داده بودند. دیجی کالا بعد از ۱۱ سال این استراتژی پربار را در خرداد ماه ۹۷ اجرایی نمود. مطمئنا همکاری در فروش دیجی کالا هم به افزایش درآمد این سایت و هم وبمستران تولید محتوا خواهد شد.

اما افرادی که به صورت تخصصی روی موضوعات خاصی که مخاطب تمایل بیشتری به کسب اطلاعات دارد، تولید محتوا نمایند؛ صد در صد درآمد اینترنتی بیشتری را نصیب‌شان خواهد کرد. چرا که ما در حال گذر از تبلیغات رایج بنری به صورت‌های مختلف هستیم؛ برای حفظ و افزایش فروش کسب و کار نیازمند استراتژی به روزتر همکاری در فروش هستیم.

همان‌طور که ست گادین اشاره می‌کند:

استراتژی بازاریابی محتوا تنها راهی است که برای بازاریابی باقی‌مانده است.

همکاری در فروش اغلب توسط افرادی صورت می‌گیرد؛ که تولیدکننده یا ارایه دهنده محصول و خدمت نیستند. از طریق معرفی محصول، ویژگی‌ها و کاربردهای آن مشتریان را ترغیب به خرید محصول یا خدمات کند.

همکاری در فروش به روش‌های مختلفی از جمله بهترین و پربازده‌ترین‌ها استفاده از اینترنت صورت می‌گیرد. در واقع شما به عنوان یک معرف، محصول مورد نظر را به شیوه‌های درست تبلیغ کنید. در بازه مشخصی اگر مشتری آن محصول را خریداری نماید؛ پورسانت و درصدی از فروش را دریافت کنید.

خیلی از افراد کانال‌، سایت و پیج اینستاگرام پربازدید دارید؛  نیازی به تولید، انبار کردن، ارسال محصول‌ها یا خدمات رسانی به مشتری را ندارید. در واقع شما در ازای دریافت کارمزد، مشتری‌ها و مصرف‌کننده‌هایی را به کسب‌وکارهای مختلف معرفی می‌کنید.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، نکات قوت متمایزی در مورد همکاری در فروش است. گزینه‌ی مناسبی برای شروع یک کسب‌وکار آنلاین برای افرادی است که خدمت و کالایی برای عرضه ندارند. این موارد عبارت‌اند از:

 • هزینه‌ی کم برای شروع: ملحق شدن به بیشتر برنامه‌های همکاری در فروش رایگان است؛ در نتیجه هزینه‌ی شما معمولا به روش‌های بازاریابی‌ که مورد استفاده قرار داده‌اید، مربوط می‌شود.
 • نیازی به تولید یک محصول یا خدمات نیست.
 • نیازی به انبارکردن یا حمل محصولات نیست.
 • در هر زمان و از هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می‌توانید کار کنید.
 • بسته به اینکه چگونه برای برنامه‌ی همکاری‌تان بازاریابی می‌کنید امکان کسب درآمد منفعل وجود دارد.
 • می‌توان آن را به یک کسب‌وکار خانگی در حالِ انجام، اضافه یا یک جریان درآمد اضافه ایجاد کرد.
 • این کار برای وبلاگ‌نویس‌ها، مربی‌ها، کارآفرینان حوزه‌ی اطلاعات و همه‌ی افرادی که وب‌سایت دارند ایده‌آل است.

همکاری در فروش چندان دشوار نیست، اما برای کسب درآمد چشمگیر نیازمند دانش، برنامه‌ریزی و تلاش‌ منسجم است. در اینجا می‌توانید با انجام روش‌های زیر اطمینان حاصل کنید که همکاری شما در فروش موفق خواهد بود.

 • کار را با یادگیری درباره‌ی همکاری در فروش و گام‌های لازم برای موفقیت در آن آغاز کنید.
 • فقط در فروش کالاها و خدمات باکیفیت همکاری کنید.
  در واقع بهترین کار خرید بار اول خودتان است تا بتوانید کیفیت آن‌ها را تصدیق کنید. شما بر اساس محصول یا خدماتی که ترویج می‌دهید، داوری خواهید شد. در نتیجه تنها بر روی کسب درآمد تمرکز نکنید، بلکه به کیفیت نیز توجه داشته باشید.
 • درباره‌ی برنامه‌ همکاری در فروش آن شرکت و وب سایت حتما تحقیق کنید؛ تا بفهمید که چه زمانی و چگونه به شما پول پرداخت می‌شود. همچنین توجه به مسائل مهم مالی را جدی بگیرید؛ تا از خوب‌بودن برنامه مطمئن شوید.
 • همکاری در فروش اقلامی را شروع کنید که به جایگاه محتوایی شما در وب‌سایت یا وبلاگ‌تان نزدیک باشد. برای مثال اگر شما درباره‌ی اسکیت نمایشی مطلب می‌نویسید؛ به‌اشتراک گذاشتن لینک‌های مربوط به موتورسیکلت یا کیف‌های خورجینی جدید نمی‌تواند چندان مناسب باشد.
 • تبلیغات‌ها را باهم ترکیب و متناسب کنید؛ تا با لینک‌های متعدد بازدید‌کننده‌هایتان را آزار ندهید. لینک‌های همکاری همراه با تصویر بیشترین میزان کلیک را به‌همراه دارند.
 • همیشه رابطه‌‌تان در فروش را برای بازدیدکننده‌ها آشکار کنید. بیشتر بازدیدکننده‌ها احتمالا می‌فهمند که تبلیغات گرافیکی برای شما درآمد ایجاد می‌کنند. توصیه به دیگران با تولید محتوا درباره‌ی یک محصول را جهت افزایش درآمدتان با خواننده‌هایتان به اشتراک بگذارید. چرا که این شفاف سازی منجر به اطمینان بیشتر بازدیدکنندگان خواهد شد.
 • بازار، یعنی اینکه از مزیت‌های همکاری در فروش برای جذب افراد به وب‌سایت با وبلاگ‌تان، تنها بر روی SEO و شبکه‌های اجتماعی تمرکز نکنید. سعی کنید بفهمید بازار هدف شما چه کسانی هستند، کجا می‌توانید آنها را پیدا و چگونه می‌توانید آنها را جذب سایت‌تان کنید.
 • فهرستی از ایمیل‌های افراد جهت همکاری در فروش آماده کنید. موفق‌ترین نوع بازاریابی و فروش استفاده از ایمیل مارکتینگ و فروش از ایمیل می‌باشد. از این موضوع غفلت نکنید، بازاریابی از طریق ایمیل می‌تواند سود شما را خیلی زیاد افزایش دهد.
 • به فکر استفاده از یک صفحه‌ی اصلی و سیستم فروش قیفی برای بازاریابی کارتان باشید. با ارائه‌ی پیشنهادی مناسب مشتری‌های بالقوه را به فهرست ایمیل‌تان جذب کنید. به این ترتیب می‌توانید صفحه‌ی محصولاتی را که در فروش آنها همکاری می‌کنید برای‌شان بفرستید. در سیستم ایمیلی‌تان می‌توانید پیشنهادهای رایگان و پیشنهادهای فروش بیشتری بدهید.
 • موفقیت برنامه‌ی همکاری در فروش‌تان را بررسی کنید؛ به‌ویژه اگر برنامه‌های متعدد دارید. گاهی وقت‌ها وجود تبلیغات زیاد باعث می‌شود؛ وب‌سایت شما سطحی جلوه کند؛ باعث آزار خواننده‌ها شود؛ درنتیجه باعث می‌شود کارایی شما کاهش پیدا کند.

پیش از اینکه کسب‌وکار خود برای همکاری در فروش را آغاز کنید، چیزهایی را که به موفقیت بازاریابی کمک می‌کنند یاد بگیرید. مهم‌تر اینکه اگر می‌خواهید همکاری در فروش را به‌عنوان یک کسب‌وکار دنبال کنید. اگر می‌خواهید همکاری در فروش را به کسب‌وکار کنونی‌تان اضافه کنید، بدانید که این کار سریع و خودکار نیست و بدون تلاش کافی به نتیجه نمی‌رسد. مانند همه‌ی کسب‌وکارهای خانگی شما به یک طرح و فعالیت هر روزه احتیاج دارید تا بتوانید از همکاری آنلاین در فروش، پول به دست بیاورید.

به‌طور کلی شانس شما برای پول‌درآوردن از برنامه‌های همکاری در فروش در مقایسه با دیگر کسب‌وکارهای اینترنتی خانگی کمتر یا بیشتر نیست. موفقیت شما به این بستگی دارد که تا چه حد می‌توانید برنامه‌ی همکاری در فروش‌تان را اجرا کنید.

برای اینکه کار شما در مدیریت پروژه‌های همکاری در فروش دیجی کالا و کسب درآمد راحت شود، دیجی کالا یک پنل ساده اما قدرتمند توسعه داده است. برای اینکه کارتان باز هم ساده‌تر شود ابتدا این راهنما را مطالعه کنید.

فهرست مطالب همکاری در فروش دیجی کالا

 • ویرایش پروفایل کاربری
 • پیشخوان
 • وبسایت‌ها
 • مدیریت لینک‌ها
 • پروموشن‌ها
 • محصولات
 • پشتیبانی
 • امور مالی
 • گزارشات
 • اعلانات
 • یک شروع ساده
 • ویرایش پروفایل کاربری

بعد از اینکه ثبت نام شما کامل شد، وارد پیشخوان سیستم کسب درآمد دیجی کالا می‌شوید. اما قبل از آن باید برای تکمیل ثبت نام خود پروفایل خود را ویرایش کنید.

برای ویرایش پروفایل خود به صورت زیر عمل کنید:

از منوی دست راست و کلیک بر روی علامت چرخ‌دنده

پروفایل کاربری

پروفایل کاربری

یا از منوی بالا دست چپ و کلیک بر روی نام خود و انتخاب پروفایل من

ویرایش اطلاعات کاربری

ویرایش اطلاعات و گذرواژه

 

وضعیت حقوقی

اگر از طرف یک شرکت یا نهاد حقوقی ثبت نام می‌کنید گزینه حقوقی و در غیر این صورت گزینه حقیقی را انتخاب کنید.

برای درخواست تصویه حساب شماره کارت بانکی، شماره شبا و کد ملی خود را وارد کنید.

برای تایید حساب خود لازم است، تصویر کارت ملی خود را بارگذاری کنید.

بعد از پر کردن موارد روی ویرایش کلیک کنید.

تغییر گذر واژه

در قسمت سمت چپ اطلاعات کاربری می‌توانید کلمه عبور خود را تغییر دهید.

پیشخوان

در قسمت پیشخوان می‌توانید آمار کلی مربوط به تمامی سایت‌های خود را مشاهده کنید.

وضعیت کاربران

سشن‌های جدید: این مورد تعداد کل بازدیدکنندگان جدید که از طریق سایت شما وارد دیجی کالا شده باشند را نمایش می‌دهد. (ممکن است در یک تاریخ به خصوص، یک بازدیدکننده دوبار از طریق سایت شما از دیجی کالا بازدید کند.)

بازدیدکنندگان جدید: این مورد تعداد کل بازدیدکنندگان جدید غیر تکراری را نمایش می‌دهد.

نرخ نمایش محصولات: این مورد مشخص می‌کند که کل محصولات شما به طور متوسط چقدر دیده شده است.

نرخ نمایش محصولات و درآمد شما

درآمد و فروش قطعی و غیر قطعی: این موارد به شما می‌گوید که درآمد قطعی و غیر قطعی شما چقدر است.

*درآمد قطعی یعنی خرید انجام شده اما برای اطمینان از اینکه خرید واقعی بوده و مرجوع نشده ۱۴ روز بعد وضعیت قطعی یا غیرقطعی آن مشخص خواهد شد و در صورتی که مرجوع نشده باشد درآمد شما قطعی خواهد شد.

تیکت‌های پشتیبانی: آمار مربوط به سوالات شما از پشتیبانی سیستم

محصولات: آمار مربوط به محصولات شما، محصولاتی که به سیستم اضافه شده‌اند و تعداد کل محصولات موجود در سیستم کسب درآمد دیجی کالا.

آمار محصولات

پرفروش‌ترین محصولات: در این قسمت می‌توانید محصولات پرفروش دیجی کالا که از طریق سیستم کسب درآمد دیجی کالا فروخته شده را مشاهده کنید.

از قسمت سمت چپ می‌توانید آمار مربوط به تعداد نمایش و کلیک بر روی لینک‌های بازاریابی خود را به صورت نموداری ببینید.

وب‌سایت‌ها

برای مشاهده، ثبت و ویرایش وب‌سایت‌های خود از منوی سمت راست یا بالا وب‌سایت‌ها را انتخاب کنید.

در این قسمت لیست تمامی وب‌سایت‌های شما به همراه مشخصات آن‌ها نمایش داده می‌شود.

در این قسمت می‌توانید وب‌سایت خود را ثبت کنید. پس از ثبت وبسایت خود باید منتظر تایید مدیریت باشد.

برای ثبت وبسایت به صورت زیر عمل کنید:

در قسمت اول نام سایت یا شبکه اجتماعی خود را بنویسید.

در قسمت دوم آدرس سایت یا شبکه اجتماعی خود را وارد کنید.

از گزینه بعدی نوع وبسایت خود (خبری یا فروشگاهی) را انتخاب کنید.

وبسایت خبری یعنی اینکه سایت شما از نوع وبلاگی است و در آن به بررسی محصول می‌پردازید و سایت فروشگاهی یعنی شما قصد دارید سایت خود را به صورت فروشگاهی راه‌اندازی کرده و به جای کالاهای خود، از کالاهای موجود در دیجی کالا استفاده کنید.

از گزینه آخر تعیین کنید که آیا می‌خواهید در سایت فعالیت کنید یا در شبکه‌های اجتماعی.

مدیریت لینک ها
در قسمت مدیریت لینک‌ها می‌توانید لینک‌های ایجاد شده از قسمت پروموشن‌ها یا دیگر لینک‌هایی که خودتان ایجاد می‌کنید، مدیریت کنید.

برای استفاده از این قسمت ابتدا راهنمای استفاده از لینک‌ها را مطالعه کنید.

ثبت لینک

برای ثبت لینک به صورت زیر عمل کنید:

در قسمت ثبت لینک، سایت خود را وارد کنید. فروشگاه دیجی کالا را انتخاب کنید. بعد یک عنوان برای لینک خود وارد کنید. (این عنوان به جستجوهای بعدی شما در قسمت لینک‌های ثبت شده کمک می‌کند. این عنوان می‌تواند نام محصول مورد نظر باشد.)

اگر توسعه دهنده نیستید، گزینه توسعه دهنده را بی خیال شوید و لینک خود را وارد کنید و روی دکمه ثبت کلیک کنید.

لینک مورد نظر ایجاد شده و از ستون آدرس کوتاه شده جدول لینک‌های ثبت شده می‌توانید لینک خود را کپی کرده و در جای دلخواه از سایت یا متن خود به کار ببرید.

جستجوی لینک

در صورتی که می‌خواهید لینک مورد نظر خود را پیدا کنید، اول سایت خود را انتخاب کنید. بعد لینک اصلی کالایی که به دنبال آن هستید را پیدا کرده و در فیلد لینک اصلی وارد کنید و سپس روی جستجو کلیک کنید.

جدول لینک‌های ثبت شده

در این جدول می‌توانید تمام لینک‌های ثبت شده خود را مشاهده کنید. این لینک‌ها یا لینک‌هایی هستند که خودتان ایجاد کرده‌اید یا پروموشن‌هایی هستند که در سایت خود استفاده کرده‌اید یا می‌کنید.

از ستون آدرس کوتاه شده می‌توانید لینک خود را کپی کرده و در پروژه خود به کار ببرید.

در ستون تعداد کلیک‌ها می‌توانید آمار کلیک‌ها روی لینک‌های ایجاد شده را ببینید.

پروموشن‌ها
در این قسمت می توانید پروموشن های دوره ای دیجی کالا را ببینید. پروموشن ها درواقع تخفیف های دوره ای هستند که به مدت محدودی اجرا می شوند.

در این قسمت می توانید بسته به موضوع وبسایت خود پروموشن مورد نظر را به صورت بنر در اندازه های مختلف انتخاب کرده و در سایت خود استفاده کنید.

برای دریافت و تنظیمات کد بنر هر پروموشن در ستون آخر جدول روی {;} کلیک کنید.

در پنجره ظاهر شده ابتدا اندازه بنر و سایت مورد نظر خود را انتخاب و بعد روی دکمه ایجاد کد کلیک کنید. کد ایجاد شده را در قسمت مورد نظر در سایت خود جایگذاری کنید.

در قسمت پایین کد HTML می توانید پیش نمایش بنر را ببینید.

دقت کنید که زمان پروموشن‌ها محدود است. پس بد نیست گاهی به این قسمت سر بزنید و از پروموشن‌های جدید باخبر شده و در صورت لزوم آن‌ها را در وبسایت خود نمایش دهید.
محصولات
در این قسمت می‌توایند محصولاتی که برای سیستم کسب درآمد دیجی کالا در نظر گرفته شده را ببینید.

مشاهده محصولات

در این قسمت می توانید محصولات متنوع دیجی کالا را مشاهده کنید. از نوار بالایی این لیست میتوانید محصولات را بر اساس پارامترهای مختلف (جدیدترین و قدیمی ترین، محبوب ترین و…) فیلتر کنید.

برای انتخاب فیلترهای دیگر می توانید از منوی سمت چپ اقدام کنید. در اینجا می توانید فروشگاه، محدوده قیمت و دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای دریافت عکس یا کد محصولات می توانید از منوی سمت چپ بالا اقدام کنید. برای این کار محصولات مورد نظر خود را با کلیک بر روی آن‌ها انتخاب کنید (حداقل دو محصول). سپس از منوی فیلتر سمت راست سایت خود را تعیین و سپس گزینه دریافت کد را انتخاب کنید.

در پنجره ظاهر شده تنظیمات مورد نظر خود را انجام داده و روی گزینه دریافت کد کلیک کنید. کد تولید شده را کپی و در سایت خود به کار ببرید.

برای دریافت عکس بعد از زدن روی دکمه دریافت عکس وارد پنجره انتخاب قالب می‌شوید.

در این پنجره می‌توانید از بین دو قالب عمودی و افقی یک را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب قالب مورد نظر، پنجره جدیدی باز می‌شود که حاوی دکمه‌های دانلود تصویر و دریافت کد html تصویر است. بسته به نیاز خود یکی از این دو گزینه را انتخاب کنید.

در قسمت پایین این پنجره می‌توانید پیش نمایش تصویر را ببینید.

پشتیبانی
از این بخش می توانید سوالات خود را از بخش پشتیبانی بپرسید.

ارسال تیکت جدید
برای ارسال تیکت یا همان سوالات پشتیبانی، از این قسمت استفاده کنید.

عنوان: در این قسمت عنوان تیکت یا سوال خود را بنویسید.

دپارتمان: از این گزینه انتخاب کنید که می‌خواهید سوال شما برای کدام یک از بخش‌های پشتیبانی ارسال شود.

اولویت: با استفاده از این گزینه به پیام خود اولویت بدهید. با تعیین اولویت به پشتیبان‌های دپارتمان‌های مختلف می‌گویید که مشکل شما چقدر ضروری است.

برای عدم ایجاد تداخل در کار پشتیبانی حتما اولویت سوال خود را مطابق با واقعیت تعیین کنید.
پیام شما: در مستطیل بزرگ پایین پیام خود را به صورت مختصر و شفاف بنویسید.

ارسال فایل: اگر نیاز دارید به همراه پیامتان فایل ارسال کنید از گزینه (تصویر: گزینه ارسال فایل) در قسمت گوشه پایین سمت راست مستطیل پیام استفاده کنید. مثلا از این گزینه زمانی استفاده کنید که می‌خواهید برای واضح کردن پیام خود، از اسکرین شات استفاده کنید.

ارسال پیام: برای ارسال پیام خود، پس از انجام مراحل بالا روی دکمه سبز رنگ گوشه پایین سمت چپ کلیک کنید.

جستجو: با استفاده از این قسمت می‌توانید در میان تیکت‌های پشتیبانی قبلی خود جستجو کنید.

جستجو در بین تیکت‌های پشتیبانی

شماره: در این قسمت میتوانید شماره تیکت خود را وارد کنید و از این طریق تیکت خود را جستجو کنید.

عنوان: در این قسمت عبارت جستجوی خود را بنویسید. عبارت جستجوی شما یک کلمه کلیدی است که فکر می‌کنید در عنوان تیکت خود به کار برده‌اید.

تاریخ: از مستطیل اول معین کنید که دوست دارید شروع جستجو در میان پیام‌های شما از چه تاریخی شروع شود. از مستطیل دوم تاریخ پایان جستجو را تعیین کنید.

وضعیت: از این قسمت تعیین کنید که می‌خواهید جستجو در میان کدام وضعیت انجام شود. مثلا می‌خواهید جستجو فقط در پیام‌هایی انجام شود که به آن پاسخ داده شده.

وضعیت باز مربوط است به تیکت‌هایی که به آن‌ها پاسخ داده نشده است.

وضعیت بسته مربوط است به تیکت‌هایی که به آن‌ها پاسخ داده شده است.

امور مالی

در این قسمت می توانید مشاهده کنید که تا پرداخت بعدی چه میزان باقی مانده. همچنین از این قسمت می توانید درخواست تسویه کنید. (حداقل موجودی برای تسویه ۲۰۰ هزار تومان است.)

با استفاده از قسمت جستجو می‌توانید در میان پرداخت‌های خود جستجو کنید. در گزینه اول تاریخی که می‌خواهید جستجو از آن تاریخ انجام شود را انتخاب کنید. در گزینه دوم تاریخ نهایی جستجو و در گزینه سوم وضعیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت روی ذره‌بین کلیک کنید تا فیلتر اعمال شود.

پرداخت‌ها: در قسمت پرداخت ها تمامی موارد مربوط به درخواست ها و پرداخت های شما قابل پیگیری و نمایش است.

گزارشات مالی و آماری

برای اینکه از آمار مربوط به تعداد کلیک ها و همچنین مواردی مانند درآمد خود و میزان خریدهای نهایی و… اطلاع پیدا کنید به این قسمت مراجعه کنید.

جستجو در میان گزارشات مالی

برای جستجو در میان گزارشات مالی ز این قسمت اقدام کنید.

از گزینه اول سایت خود را تعیین کنید.

از گزینه دوم فروشگاه مورد نظر (دیجی کالا یا…) را انتخاب کنید.

در گزینه سوم می‌توانید تعیین کنید که دوست دارید نتایج مربوط به چه نوع درآمدی را ببیند. (معمولی مربوط به درآمد حاصل از فروش رابطه‌ای کالاهای معمولی و پروموشن‌ها مربوط است به کالاهای مربوط به پروموشن‌ها)

در جدول گزارش نمایش و درآمد، ستون‌های مختلف به شرح زیر هستند:

نام سایت: سایتی که لینک فروش رابطه‌ای در آن نمایش داده می‌شود.

تاریخ: مشخص می‌کند که آماری که در این سطر می‌بینید، مربوط به چه تاریخی است.

نمایش: تعداد دفعاتی که از لینک شما بازدید شده است.

کلیک: تعداد دفعاتی که روی لینک شما کلیک شده است.

تعداد کل سفارشات: تعداد سفارشاتی که بعد از کلیک روی لینک شما در سایت دیجی کالا انجام شده است.

تعداد سفارشات پرداخت شده: مشخص می‌کند که از میان کل سفارشات، چه تعداد از آن‌ها به پرداخت نهایی رسیده است.

تعداد محصول: مشخص می‌کند که با کلیک بر روی لینک شما چه تعداد محصول خریداری شده است. (ممکن است با کلیک بر روی لینک شما چند محصول از همان محصول یا دیگر محصولات خریداری شود.)

درآمد شما: میزان درآمد شما به ریال

خرید نهایی شده: تعداد سفارشاتی که به خرید نهایی رسیده است.

در “سطر” آخر جدول می‌توانید مجموع تمام موارد فوق را مشاهده کنید.

از گوشه بالا سمت چپ همین جدول می‌توانید درآمد و آمار مربوط به خریدها را به صورت نموداری ببینید.

اعلانات

در بخش اعلانات می‌توانید تمام پیام‌های مربوط به سیستم یا مدیریت را مشاهده کنید.

از قسمت بالای منوی اصلی می‌توانید اعلانات مختلف را مشاهده کنید.

گزینه اول مربوط به اعلانات سیستم است. گزینه دوم مربوط به اعلانات بخش پشتیبانی بوده و گزینه سوم مربوط به بخش درآمدها.

یک شروع ساده

فرض کنید شما در سیستم کسب درآمد دیجی کالا ثبت نام خود را کامل کرده‌اید. همچنین سایت شما کاملا راه‌اندازی شده و توسط سیستم هم تایید شده است. محتواهای جامع و عالی خود را نیز نوشته‌اید. محتواهای شما پر از عکس و فیلم و متن است. حالا می‌خواهید فروش رابطه‌ای خود را شروع کنید.

روش کار ساده است. کافیست به سایت دیجی کالا بروید. محصول و کالایی که قصد دارید در سایت خود تبلیغ کنید را انتخاب کنید. بعد وارد پنل شوید. یک راست بروید سراغ قسمت مدیریت لینک‌ها.

در قسمت ثبت لینک، سایت خود را وارد کنید. فروشگاه دیجی کالا را انتخاب کنید. بعد یک عنوان برای لینک خود وارد کنید. (این عنوان به جستجوهای بعدی شما در قسمت لینک‌های ثبت شده کمک می‌کند. این عنوان می‌تواند نام محصول مورد نظر باشد.)

گزینه توسعه دهنده را بی خیال شوید و لینک خود را وارد کنید و روی دکمه ثبت کلیک کنید. تمام! لینک مورد نظر ایجاد شده و از جدول پایین و ستون آدرس کوتاه شده می‌توانید لینک خود را کپی کرده و در جای دلخواه از متن خود به کار ببرید.

منابع:

 1. دیجی کالا مگ
 2. چطور
 3. ثبت نام همکاری در فروش دیجی کالا

۵ دیدگاه برای “همکاری در فروش دیجی کالا را چگونه به سود میلیونی تبدیل کنیم؟

  • profile avatar
   جعفرصادق پیران گفته:

   سلام دوست عزیز
   لطف از طریق تماس با ما
   پیام خودتان را ارسال کنید تا همکارن با شما تماس بگیرند حتما جهت اقدام سریع خواسته و مشکل را برای ما ارسال نمایید.
   با تشکر
   جعفرصادق پیران از
   آکادمی مدیر آینده

دیدگاهتان را بنویسید

question