کسب و کار اینترنتی خود را با ۱۰ ایده زیر هم اکنون شروع کنید

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران کسب و کار اینترنتی ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ بدون دیدگاه 373 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۷/۰۳/۰۲
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

در این مقاله هم سعی خواهم کرد که برخی از ایده‎های تاپ که در حوزه کسب و کار اینترنتی خیلی مطرح هستند، را برای شما دوستان مطرح نمایم. خیلی وقت‎ها ما در ایده‌یابی تنگ‌نظر می‌شویم و از آن‌هایی که جلوی چشم هستند به راحتی عبور می‌کنیم. در حالی که از همین کسب و کار آنلاین موفق …

در این مقاله هم سعی خواهم کرد که برخی از ایده‎های تاپ که در حوزه کسب و کار اینترنتی خیلی مطرح هستند، را برای شما دوستان مطرح نمایم. خیلی وقت‎ها ما در ایده‌یابی تنگ‌نظر می‌شویم و از آن‌هایی که جلوی چشم هستند به راحتی عبور می‌کنیم. در حالی که از همین کسب و کار آنلاین موفق فقط با یک جرقه کوچک شروع شدند و گام به گام آن را توسعه دادند. موضوعی که الان باید حتمن به آن توجه کنید، کسب و کارها به طور معمول از چندین مرحله تشکیل شده اند. هر گام باید با دقت عملی شود تا آن نتایجی را که از کسب و کار اینترنتی انتظار داریم تحقق یابد.

اگر شما واقعا علاقمند و شور و ذوق بسیاری در ایجاد کسب و کار دیجیتالی دارید؛ می‌توانید با ترکیب مهارت، تخصص و دانش بازاریابی همچنین با مقداری جسارت از همین الان کسب و کار خود را راه‌اندازی نمایید.

حتمن پیشنهاد می‌کنم قدری عمیق‌تر فکرها و اندیشه خودتان را به همراه توانایی‌های‌تان در کسب و کار موشکافی کنید. چرا که در بسیاری از موارد ایده‌های خوبی به نظرتان خطور خواهد کرد، که تاثیر زیادی در موفقیت کسب و کار دیجیتالی شما دارد. اما موضوعی که همیشه ما با آن درگیر هستیم و عمر خود را به هدر می‌دهیم انتخاب کارهایی است که درآمد بیشتری دارند. در حالی که اگر اولین معیار یعنی فاکتور علاقه به آن حیطه را نداشته باشیم با مرور زمان هیچ احساس رضایت خاطری از آن کسب و کار نخواهیم داشت.

بسیاری از شما دوستان مهارت‌های تجربی و علمی خوبی در یک زمینه دارید، که با ادغام آن‌ها با یک سری اطلاعات جدید می‌توانید ایده‌های نابی را در کسب و کار آنلاین به دست بیاورید. این ترکیب اطلاعات می‌تواند یک مشکلی را از دیگران حل کند، یا مشکلی که خودتان در تامین یک نیاز دارید به شکلی آسان راهکاری بیابید.

در این مقاله ایده‌هایی را در خصوص کسب و کار مجازی مطرح خواهم کرد، که شما با تطبیق آن با شرایط فعلی خودتان یا ادغام آن‌ها با یکدیگر، می‌توانید ایده‌های منحصر به فردی را بیابید.در کنار آن ممکن است این ایده‌ها در ابتدا فقط یک جرقه خیلی کوچک باشد. پس باید با طراحی سوال‌های بیشتر در مورد آن نیاز فکر خود را بیشتر متمرکز کنیم، یا جلسات طوفان فکری با افراد مختلف را برگزار کنیم.

ده ایده و راهکار زیر را حتمن بررسی کنید تا بیشتر با راهکارهای مختلف کسب و کار اینترنتی آشنا شوید:

۱- فروش تجربه و تخصص

اگر شما برنامه‌نویس، طراح لوگو، وب سایت و اپلیکیشن موبایل، مشاور کسب و کار، بازاریابی، تبلیغات یا هر تخصص و توانایی که دارید با ایجاد کسب و کار آنلاین می‌توانید با فروش مهارت‌های به دیگران کسب درآمد نمایید. پس نیاز است که توانایی‌های خودتان را مورد بازبینی قرار دهید.

بهتر است که یک کاغذ A4 بردارید و تمامی مهارت‌هایی را که در اختیار دارید آن را بدون توجه به معیارهای دیگر یاداشت کنید. سپس با ترکیب آنها با معیارهای خودتان به تخصصی که بیشتر از همه به آن کسب و کار علاقمند هستید و مشکل خیلی از افراد با آن حل می‌شود ان را عملی نمایید. این نوع کسب و کار مجازی بدون نیاز به اجاره دفتر، ثبت شرکت قابل اجرا هست. فقط کافی است وب سایتی را ایجاد کنید و از طریق یادگیری بازاریابی اینترنتی آن را به مشتریان بالقوه آنلاین معرفی نمایید.

۲- تولید و فروش محصول فیزیکی

یک نوع دیگر از کسب و کار دیجیتالی این است که، شما محصول خاصی را تولید می‌کنید که نسبت به رقبا از درجه کیفی و کمی بیشتری برخوردار هست. بسیاری از افراد در محیط آنلاین به دلیل مرغوبیت این نوع محصول‌ها، حاضرند که پول بیشتری برای آن بپردازند.

نمونه‌های زیر را برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین بررسی کنید:

نقاشی، مجسمه‌سازی، عروسک‌سازی، بدلیجات خاص، روغن کنجد و هسته انگور، عسل زنبور وحشی، ژل رویال، کیف‌های چرم دوزی، صنایع دستی مختلف شهرها، آباژورهای خاص، صنایع چوبی، وسایل دکوری و تزیینی سرامیکی، عینک‌های آفتابی برند خارجی و غیره .

اگر شما هم چنین محصول‌هایی را برای فروش در اختیار دارید، می‌توانید با طراحی وب سایت و یادگیری فنون بازاریابی اینترنتی به فروش آن‌ها بپردازید.

شما با فراهم نمودن گزینه‌هایی برای جلب اعتماد مشتریان بالقوه در کسب و کار دیجیتالی از قبیل تهیه یک سری تصاویر مربوط به محصول‌های‌تان، ضمانت برگشت پول در ازای نارضایتی، ارسال رایگان و تخفیف‌های مناسبتی می‌توانید به راحتی محصو‌ل‌های تولیدی خودتان را به فروش برسانید.

فقط لازم است که مهارت‌های ارتباط با دیگران در محیط آنلاین و فنون بازاریابی اینترنتی و تبلیغ دیجیتالی را یاد بگیرید.

۳- کسب و کار آنلاین مرتبط با آموزش

یکی از کسب و کارهایی که هیچ وقت رنگ نمی‌بازد، آموزش مهارت، تجربه، دانش و تخصص خود به دیگران هست. شما اگر مهارت و توانایی خاصی دارید، می‌توانید کسب و کار دیجیتالی خود را همین الان راه‌اندازی کنید.

همیشه یک سری از افراد به دنبال یادگیری مهارت خاص در یک زمینه هستند. تنها کافی است که با به‌روز‌ رسانی دانش و تخصص خود در آن زمینه این آموزش‌ها را در اختیار علاقمندان به یادگیری این نوع مهارت و تخصص ارایه دهید.

نکته جالب این هست که با فراگیری فنون و تکنیک بازاریابی اینترنتی شما می‌توانید آموزش‌های خود را به بیش از ۱۶ فرمت‌ آموزشی ارایه دهید.

در چند سال اخیر این نوع کسب و کار آموزشی رشد خوبی را داشته است. چنانچه برخی از این عزیزان به درآمدهای میلیاردی توانستند با تولید اطلاعات و ارایه آن به بازار هدف برسند. شما هم اگر چنین مهارت‌هایی دارید می‌توانید با تهیه و تولید این آموزش‌ها به فرمت‌های گوناگون آن را به علاقمندان حوزه خود ارایه دهید.

 

کسب و کار اینترنتی خود را با 10 ایده زیر شروع کنید

۴- تولید برنامه‌های سرگرم‌کننده و تفریحی

یک نوع دیگر از کسب و کار آنلاین که طرفداران زیادی هم دارد، تولید برنامه‌های سرگرمی است. به صورت‌های مختلف برای صاحبان این وب‌سایت‌ها می‌تواند درآمدزایی نماید.

به طور یقین شما هم در یوتیوب کانال‌های مختلف این افراد را مشاهده کردید که تعداد بیشتری بازدیدکننده از همه جای دنیا دارند. با جذب اسپانسری شرکت‌های بزرگی چون سامسونگ و ال‌جی و … توانستند درآمد چندین میلیون دلاری را ایجاد کنند.

شما هم اگر در این زمینه توانایی و مهارت خاصی دارید. به راحتی می‌توانید با طراحی وب سایت و یادگیری تکنیک‌های بازاریابی آنلاین و کسب و کار دیجیتالی گام بلندی را در رسیدن به استقلال مالی بردارید. برخی از این دوستان در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام فعال هستند . الان روزانه چندین میلیون تومان جهت تهیه کلیپ تبلیغاتی به این دوستان توسط شرکت‌ها و افراد مختلف پرداخته می‌شود.

پس این فرصت را در ایجاد کسب و کار از دست ندهید چرا که برخی از دوستان واقعا هنرمند توانمندی هستند که می‌توانند برنامه‌های سرگرمی خوبی را تهیه نمایند.

اگر بتوانید با اجرای برنامه‌های خودتان در فضای آنلاین توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب نمایید. می‌توانید با پرداختن به کاری که دوستش دارید و جذب اسپانسری شرکت‌های بزرگ درآمدهای نجومی به دست آورید. حتی می‌توانید از بازدیدکنندگان بعد از مدتی حق عضویت برای برخی از برنامه‌های خود دریافت کنید.

۵- برگزاری سمینارها و نمایشگاه تخصصی

مدل جدیدی از کسب و کار آنلاین نیز خیلی درآمد زیادی دارد برگزاری نمایشگاه‌ها و سمینارهای مختلف هست. شما اگر بتوانید صفر تا صد برگزاری چنین مراسم‌هایی را برای شرکت‌ها و سخنرانان ایجاد کنید. به راحتی خواهید توانست هم به یک برند موفق تبدیل شوید و هم درآمد زیادی را جذب کنید.

چرا که افراد زیادی هستند به دنبال رونق کسب و کارشان و نفوذ بیشتر در بازار شهرهای مختلف هستند. اگر شما در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، کیش، قشم و شهرهای بزرگ ساکن هستید. می‌توانید با ایجاد کسب و کار دیجیتالی و ارایه پیشنهادهای مختلف به صاحبان کسب و کار‌ها و سخنرانان آن‌ها را به شهر خودتان دعوت نمایید. از این طریق بدون این که تخصص خاصی داشته باشید حتی بیشتر از خود مدیران کسب و کارها درآمد ایجاد کنید.

خیلی از این سخنرانان حرفه‌ای به دلیل ساز وکارها اداری و نحوه مدیریت مراسم‌ها از برگزاری چنین همایش‌هایی صرف‌نظر می‌کنند. در حالی که اگر فردی بتوانند این کارها سریع‌تر از دیگران عملی نماید، صد در صد پاداش انجام چنین کارهایی را دریافت خواهد کرد.

با طراحی وب سایت و آشنایی به تکنیک‌های بارایابی دیجیتالی به صورت حرفه‌ای می‌توانید این فرصت بزرگ کسب و کار آنلاین را در هر جای ایران و جهان هستید عملی نمایید.

۶- تولید محتوا

این نوع کسب و کار مجازی با تولید اطلاعات، مقالات، پوشش دادن رویدادهای‌ خبری خاص با فرمت متنی، صوتی و ویدیویی فعالیت می‌کنند.

در کشورمان سایت‌های خبری موفقی هستند که ماهانه میلیاردها تومان فقط از طریق جذب تبلیغات بنری، متنی و ریپورتاژ  آگهی درآمد ایجاد می‌کنند. بسیاری از این وب‌سایت‌ها در حوزه فناوری اطلاعات، تکنولوژی‌های روز، رویداد ورزشی، معرفی گجت‌ها، گوشی‌های هوشمند،  مد و فشن، تغذیه،  سلامتی و کودکان توانستند وب‌سایت‌های پربازدیدی را ایجاد نمایند.

حتمن توصیه می‌کنم به سایت‌هایی مثل زومیت، ورزش ۳ و نی‌نی‌مون مراجعه کنید و با ساختار تولید محتوا در این وب سایت‌ها بیشتر آشنا شوید. تنها کاری که در این نوع کسب و کار دیجیتالی باید انجام دهید بعد از طراحی وب سایت و تسلط بر تکنیک بازاریابی اینترنتی و کمپین تبلیغاتی است.
بعد از آن باید روزانه حداقل ۶ مقاله را خودتان یا تیم تولید محتوا آن را بر روی وب سایت قرار دهد تا روزانه بتوانید چندین هزار نفر را به سمت وب سایت جذب کنید.

تولید محتوا را باید طوری با مرور زمان یاد بگیرید که از تجربیات مخاطبان خود نیز در آن استفاده نمایید. حتمن با ابزارهای ترغیبی و تشویقی افراد را با وب سایت خودتان درگیر کنید. تا با ثبت نظرات‎شان، پیشنهادات، انتقادات و ایده‌های خودشان به شما کمک کنند.

در تولید محتوا حتمن به موارد زیر توجه نمایید:

۱- انتخاب عنوان مناسب برای مطالب

عنوان جذاب می‌تواند در وحله اول مخاطبان را به خواندن، دیدن و شنیدن محتوای تولید شده ترغیب کنند. حتمن عنوان را در کنار جذاب بودن طوری انتخاب نمایید تا با موضوعی که در آن وابستگی مستقیم داشته باشد. پس نیاز است که عنوان مطالب را طوری برگزینید که مخاطب علاقمند شود تا پایان مقاله آن را بخواند.

۲- تولید محتوا توسط مخاطبان کسب و کار دیجیتالی

حتمن یکی از استراتژی‌های مهمی که باید مد نظر داشته باشید، ترغیب افراد به درج نیازها، خواسته‌ها و تجربیات خودشان در آن زمینه است. یکی از توانمندترین کسب و کار آنلاین این هست که افراد حاضر باشند با دیگران نظرات خودشان را به اشتراک بگذارند. اگر عنوان مقاله را به صورت پرسشی مطرح نمایید، بالطبع افراد بیشتر ترغیب خواهند شد که اگر در این مورد تجربه و نظری دارند، آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

همچنین مطرح نمودن یک سری تمرین‌های کاربردی می‌تواند به شما در کسب و کار مجازی کمک کند که افراد نظرات خودشان را مطرح نمایند.

۳- جنبه‌های مختلف موضوع را در تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی بررسی نمایید.

متاسفانه در تولید محتوا برخی از دوستان به صورت سطحی به آن موضوع می‌پردازند. مخاطب کسب و کار دیجیتالی از مطالعه آن منصرف می‌شود.

پس باید به طور عمیق موضوعات را بررسی نمایید، که به دانش فعلی افراد بیافزایید. شما با این استراتژی تولید محتوا در کسب و کار مجازی به طور یقین پاداش خود را از همین مخاطبان دریافت خواهید نمود.

۴- لیست عنوان مطالبی را که در تولید محتوا استفاده می‌کنید؛ راحتمن تهیه کنید.

تهیه لیست عنوان مطالب منتشر شده در کسب و کار دیجیتالی به شما خیلی کمک خواهد کرد که عنوان‌های جذابی را برای مطالب خودتان انتخاب نمایید. می‌توانید با استفاده از برنامه اکسل یا اگر از وردپرس استفاده می‌کنید آنها را در قسمت همه نوشته‌ها به هر ترتیبی که خواستید لیست کنید.

اما اگر به صورت آفلاین به تولید محتوای خود می‌پردازید حتمن از برنامه صفحه گسترده اکسل استفاده نمایید.

 

۷- کوچینگ و مربیگری

کوچینگ کسب و کار آنلاین است که این روزها توجه خیلی از مدیران، افراد مختلف را به خود جلب نموده است. به صورتی که شما در هر مرحله به صورت خصوصی یا گروهی برای یک دسته از افراد آموزش‌هایی را ارایه می‌دهید.

در حقیقت کوچینگ مربی‌گری است که توانایی و استعداد افراد را کشف می‌کند. آن‌ها را در تسلط یافتن بر امور مدیریتی، موفقیت فردی و سازمانی هدایت می‌کند. اگر شما هم جزو دوستانی هستید که چندین سال تجربیات خاص در یک حرفه و شاخه کسب و کار و کسب و کار دیجیتالی دارید.

می‌توانید با طراحی وب سایت، کسب و کار مجازی و یادگیری اصول بازاریابی اینترنتی آن را به دیگران معرفی نمایید. با جلب توجه افراد و تکنیک‌های ارتباط موثر با دیگران به افرادی که توانایی پرداخت شهریه کوچینگ را دارند آموزش دهید. توجه کنید زمانی آموزش‌های شما با این افراد موثر خواهد بود که حداقل دوره یک سال وبیشتر از آن باشد و گرنه موفقیت خاصی در کسب و کار دیجیتالی کسب نخواهید کرد.

پس اگر تخصص و توانایی خاصی در زمینه تحصیل، کسب و کار، کسب و کار آنلاین، مدیریت فردی، موفقیت فردی و سازمانی، روانشناسی موفقیت، روانشناسی ثروت و موفقیت مالی دارید. حتمن روی این گزینه مجدد تمرکز کنید، تا ایده‌های خوبی که می‌تواند به افراد کمک کند را در وب سایت خودتان ارایه دهید.

 

۸- تولید محتوای خاص در یک حوزه خاص در کسب و کار دیجیتالی

در حال حاضر خیلی از افراد که در یک حوزه توانستند محتوای خاصی را تولید و ارایه دهند. کسب و کار آنلاین خود را برای افرادی که به این حوزه‌ها علاقمند هستند ارایه دهند. حتی با قرار دادن لینک یک سری محصولات خاص آن حوزه در  وب سایت خودشان به درآمدهای نجومی برسند.

این محتوا به فرمت‌های مختلف تصویری، صوتی، متنی و ویدیویی توجه مخاطبان زیادی را در کسب و کار مجازی به خود جلب کرده است. یک سری از افراد هستند که نویسندگان حرفه‌ای در زمینه مد و فشن هستند با تجزیه و تحلیل حرفه‌ای یک برند در کسب و کار اینترنتی خود توانستند درآمدهای زیادی را جذب کنند.

افرادی با تولید آموزش پخت غذاهای محلی کشورهای مختلف برنامه‌های جذابی را در کسب و کار آنلاین ارایه دهند.با  پخت غذا و سرو آن با لوازم و تجهیزات آشپزخانه یک کارخانه می‌‌توانند خیلی درآمد داشته باشند.

شما هم می‌توانید با تولید محتوای رایگان و تبلیغ غیر مستقیم محصولات یک کارخانه در کسب و کار خود به درآمدهای کلان تبلیغاتی دسترسی پیدا کنید.

تنها نیازمند این هستید که چنین محتوایی را به صورت حرفه‌ای در کسب و کار دیجیتالی بتوانید تولید نمایید. با درک بازاریابی اینترنتی می‌توانید بازدیدکنندگان  وب سایت خود را افزایش دهید.

کسب و کار اینترنتی خود را با 10 ایده زیر هم‌اکنون شروع کنید

۹- فروش واسطه‌ای ( affiliate marketing)

در این نوع کسب و کار آنلاین و بازاریابی اینترنتی شما نیاز به تولید یک محصول و خدمت ندارید. اولین بار توسط وب سایت آمازون برای همکاری در فروش وب‌سایت‌های مرتبط بود که ارایه شد.

در حال حاضر و در چند سال آینده یکی از روش‌های فروش محصول فیزیکی و هر خدمتی در کشورمان این نوع کسب و کار اینترنتی خواهد بود. نوع جدیدی از معرفی محصول و خدمات شبیه رپورتاژ آگهی در کسب و کار مجازی ارایه خواهد شد. هر وب سایت تجاری که خدمت یا محصولی را ارایه می‌دهد، حتمن بخشی را در کسب و کار آنلاین به عنوان همکاری در فروش ایجاد خواهد کرد.

در این روش افرادی که در این طرح ثبت‎نام می‎کنند یک لینک کدی را دریافت خواهند کرد. با قرار دادن آن کد در یک لینک متنی یا تصویری در کسب و کار دیجیتالی افراد اگر به آن مراجعه نمایند. در آن لحظه یا بعد از مدتی خرید نمایند، پورسانتی به این همکار فروش تعلق می‌گیرد و بعد از طی شدن زمان گارانتی مشخصی این مبلغ به حساب مدیر وب سایت در این نوع کسب و کار واریز خواهد شد.

از همین حالا به فکر ایجاد کسب و کار آنلاین قدرتمندی باشید که در یک سری از کلمات کلیدی بهینه شدند. این را به جرات خدمت شما دوستان عزیز عرض می‌کنم که وب فارسی تشنه تولید محتوا است. پس این فرصت را از دست ندهید و بر روی کسب و کار دیجیتالی خود حتمن سرمایه‌گذاری کنید.

کشورمان به دلیل وجود قشر جوان گرایش بیشتری به رویدادها در حوزه کسب و کار آنلاین و فناوری اطلاعات دارد. یعنی خیلی راحت می‌توانیم کسب و کار دیجیتالی را با یادگیری مستمر و سریع روش‌های بازاریابی اینترنتی به جایگاه خاصی برسیم. تنها کسب و کارهایی در چند سال آینده توان رقابتی خواهند داشت که یک ارتباطی بین کسب و کارشان با کسب و کار اینترنتی برقرار نمودند.

 

۱۰- خلاقانه به جستجوی نیاز و تقاضای خود و دیگران در کسب و کار دیجیتالی بپردازید.

در این مقاله سعی شد به طور مختصر ایده‌هایی را در مورد کسب و کار آنلاین با شما مطرح نماییم. اما کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به این ده مورد ختم نمی‌شود.

شما می‌توانید با خلاقیت بیشتر و جستجوی دقیق نیازهای خودتان، دوستان، اطرافیان‌تان و مردم‌مان بپردازید. با بررسی قابلیت‌ها، توانایی‌ها و استعدادهای خودتان می‌توانید شرایط فوق‌العاده‌ای را در کسب و کار اینترنتی ایجاد کنید. به هیچ عنوان قبل از عرضه آن محصول یا خدمت پیش‌داوری نکنید.

بسیاری از عزیزانی که با ما در ارتباط هستند همیشه یک‌سری قضاوت‌هایی را انجام می‌دهند که به نظرم سمی مهلک است که آن ایده را از بین می‌برد. خیلی از محصول‌های آموزش که به تیراژ بیش از ۱۰۰ هزار نسخه رسیدند، کاملا ساده و خیلی ابتدایی بودند.

شما باید همیشه در هر کاری بازار مخاطبان را به دقت بررسی نمایید. از آن مهم‌تر آزمون‌هایی را بر روی ایده‌های خودتان در مراحل مختلف زمانی و رشد در کسب و کار اینترنتی انجام دهید.

زمانی که به ایده‌ای دسترسی یافتید، کار تمام نشده است شما در اولین گام ایجاد کسب و کار دیجیتالی هستید. باید مهارت‌های خود را در زمینه کسب و کار آنلاین، کمپین‌های تبلیغاتی، بازاریابی اینترنتی افزایش دهید. در هر مرحله شما نیازمند کسب یک سری از مهارت‌ها هستید.  معتقدم افرادی در این عرصه موفق عمل خواهند کرد که یادگیری سریع و مستمر را از استراتژی‌های بازاریابی و تجربیات حاصل از فروش به مشتریان فعلی و قبلی را در دستور کار روزانه خود قرار دهند.

همچنین اگر در راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی مصمم و جدی هستید می‌توانید آموزش‌های ویدیویی و دانلودی مدیر آینده را خریداری نمایید. واقعا اگر به این نوع کسب و کار علاقمند هستید توصیه می‌کنم در دوره حضوری کارآفرینی هوشمند مدیر آینده ثبت‌نام کنید. تا با استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی و کسب و کار دیجیتالی به صورت کاربردی و عملی شرکت نمایید.

در پایان از شما دوست عزیز تشکر می‌کنم که این مقاله را تا آخر مطالعه نمودید. با ثبت نظر ارزشمندتان در خصوص کسب و کار آنلاین و هر سوال، پیشنهاد در قسمت نظرات ما را در تولید هر چه بهتر و با کیفیت‌تر مطالب آموزشی و دوره‌های کسب و کار دیجیتالی یاری رسانید. با اشتیاق فراوان منتظر درج نظرات ارزشمندتان هستم تا آنها را مطالعه نمایم.

 

سه فیلم آموزشی که قبل از راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی باید ببینید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ویژه رایگان امروز

به چه دلایلی یک کسب و کار اینترنتی نمی تواند به درآمد میلیونی برسید؟

  مدیران آینده بهای موفقیت کسب و کارشان را پرداختند و پرداخت می کنند!

  با مدیر آینده وردپرس را قورت بده!

  با مدیر آینده وردپرس را قورت بده!

  فرمت دوره: MP4
  آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
  دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
  دسته بندی: آموزش بازاریابی اینترنتی، آموزش وردپرس، طراحی سایت بدون کد نویسی

  فروشگاه‎تان را به سبک ووکامرسی بر پا کنین!

  فرمت دوره: MP4
  آموزش کامل ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
  دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
  دسته بندی: آموزش بازاریابی اینترنتی، آموزش وردپرس، طراحی سایت بدون کد نویسی

  عضویت رویال مدیر آینده

  عضویت ماهانه رویال مدیر آینده

  تا زمانی که در شرکت‎تان بر روی آموزش خود و کارکنان‎تان سرمایه‎گذاری نکنید، در یک سطح از پیشرفت درجا خواهید زد.اعضای رویال می‌توانند به مقالات و مطالب با ارزشی دسترسی داشته باشند که باعث رشد و توسعه کسب‌و‌کارشان می‌شود.

  ورود مدیران آینده

  جعفرصادق پیران
  جعفرصادق پیران
  • مدیر و موسس مدیر آینده
  • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
  • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
  • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
  • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
  • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
  • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
  • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
  • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

  عضویت در خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

  به جمع مدیران آینده بپیوندید

  آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

  آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

  جعفرصادق پیران

  داستان شکل گیری مدیر آینده

  معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

  آدرس ما

  • تهران - جنت آباد مرکزی
  • بیست متری گلستان غربی
  • شماره هماهنگی
  • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
  • piran.js@gmail.com

  در اینستاگرام با ما همراه باشید!

  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
  طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
  X