۶ درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر ایرانی در سال ۹۷

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط در ایران در سال 97
چکیده مقاله: جعفرصادق پیران کسب و کار اینترنتی ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ ۳ دیدگاه 2352 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۷/۰۷/۱۸
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

درگاه پرداخت اینترنتی واسط به کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند؛ کمک زیادی کرده‌اند. با استفاده از وب‌سایت‌هایی که درگاه پرداخت اینترنتی واسط ارائه می‌کنند. دیگر نیازی نیست برای راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین کسب و کارتان به بانک‌ها مراجعه کنید. درگاه پرداخت واسط اینترنتی در واقع وب‌سایت‌هایی هستند که با گرفتن …

درگاه پرداخت اینترنتی واسط به کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند؛ کمک زیادی کرده‌اند. با استفاده از وب‌سایت‌هایی که درگاه پرداخت اینترنتی واسط ارائه می‌کنند. دیگر نیازی نیست برای راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین کسب و کارتان به بانک‌ها مراجعه کنید.

درگاه پرداخت واسط اینترنتی در واقع وب‌سایت‌هایی هستند که با گرفتن مجوز از شرکت‌های PSP درگاه پرداخت اینترنتی به کسب‌و‌کار آنلاین ارائه می‌دهند. پس در این حالت شما به مجوز خاصی جهت دریافت درگاه پرداخت واسط اینترنتی داشته باشید! به راحتی شما با ارایه فقط کپی کارت ملی و شناسنامه، در کمتر از چند ساعت می‌توانید برای کسب و کار اینترنتی خود درگاه پرداخت اینترنتی واسط راه اندازی کنید.

حتی اگر وب‌سایت جهت کسب و کار اینترنتی ندارید، فقط محصولی را در تلگرام یا اینستاگرام می‌خواهید به فروش برسانید؛ می‌توانید از درگاه‌های پرداخت اینترنتی واسط به راحتی و فقط با چند کلیک ساده استفاده کنید.

در اینجا برترین و مطمئن‌ترین وب‌سایت‌های درگاه پرداخت واسط اینترنتی را با شما مدیر آینده بررسی می‌کنیم. البته همان‌طور که می‌دانید، تمام وب‌سایت‌های ارائه دهنده درگاه پرداخت آنلاین دارای مجوز هستند. پس اگر شما آماده هستید، تا ببینید که کدام درگاه پرداخت اینترنتی واسط به درد کسب‌وکار اینترنتی شما می‌خورد.

دوره وبمستران آینده

 

اما درگاه پرداخت اینترنتی واسط را چرا باید تهیه کنیم؟

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم از بانک برای افرادی که دوست ندارند، یک‌سری کارهای اداری را انجام ندهند؛ چرا که باید چندین مرحله را جهت اخذ مجوزهای مختلف باید طی کنند. در واقع گرفتن درگاه پرداخت مستقیم از بانک مشکلات خاصی دارد. حتما باید یک شرکت ثبت کنید؛ وب‌سایتی با محتوای با کیفیت و همچنین دارای نماد الکترونیکی از سوی وزارت صنایع و معادن باشید؛ همچنین محل وب‌سرورتان محلی وایرانی باشد.

اخذ نماد الکترونیکی (Enamad) کار چندان سختی نیست اما یک پروسه‌ی زمان‌بر و طولانی است که کارشناسان مربوطه باید همه‌ی مدارک و همچنین وب‌سایت شما رابررسی نمایند؛ تا بعد از بررسی‌های لازم به فروشگاه اینترنتی شما تعلق می‌گیرد.

افرادی که وب‌سایت ندارند آیا لازم هست اینماد بگیرند؟ وقتی شما وب‌سایتی ندارید نیازی به اخذ Enamad هم نیست. پس افرادی که وب‌سایتی ندارند، به هیچ وجه نمی‌توانند از درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم از بانک استفاده نمایید. همان‌طور که خیلی از مدیران کسب‌وکار اینترنتی و میلیونی آن را در پیام‌رسان تلگرام و شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام ایجاد کردند. پس چگونه می‌توان وجه پرداختی افراد به صورت آنلاین دریافت کرد؟

وب‌سایت‌های درگاه پرداخت اینترنتی واسط دقیقا به افرادی خدمت ارائه می‌دهند؛ که نه وقت اخذ اینماد و رفتن به بانک را دارند یا وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی ندارند! حتی برای کسانی که می‌خواهند خیلی سریع کسب و کار خودشان را راه‌اندازی کنند!

با استفاده از درگاه‌های پرداخت واسط اینترنتی به راحتی در کمتر از چند ساعت می‌توانید یک درگاه پرداخت آنلاین شخصی را برای کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی کنید. اگر هم وب‌سایت ندارید به سادگی می‌توانید یک لینک پرداخت شخصی در خود این درگاه‌های واسط اینترنتی ایجاد کنید!

از همه مهمتر زمانی که از وب‌سایت‌های درگاه پرداخت اینترنتی واسط را دریافت می‌کنید. در واقع فقط یک درگاه پرداخت آنلاین نیست؛ بلکه امکانات خیلی بیشتری را نسبت به درگاه پرداختی مستقیم دریافت می‌کنید.

 

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط در ایران در سال 97

وب‌سایت‌های درگاه پرداخت اینترنتی واسط چه ویژگی‌های مهمی در جهت ارائه خدمات دارند؟

۱) فعالسازی درگاه پرداخت اینترنتی در کمتر از چند ساعت

یکی از معیارهای اصلی برای انتخاب درگاه واسط بانکی این است که شما در طی چند ساعت با تایید و احراز هویت خودتان می‌توانید وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل خود را به درگاه پرداخت آنلاین مجهز کنید. کد مرچنت هم برای وب‌سایت خودتان را دریافت کنید، سپس اگر وب‌سایت‌تان وردپرسی است با افزونه‌هایی که خود این PSPها در اختیارتان می‌گذارند، خیلی سریع راه‌اندازی کنید!

یعنی شما مدیر آینده محترم به جای مراجعه به بانک و دریافت درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم که مستلزم دریافت اینماد هست، در کمتر از چند ساعت درگاه پرداخت آنلاین فروشگاه اینترنتی و کسب و کار اینترنتی خودتان را راه‌اندازی کنید.

۲) عدم نیاز به مجوزهای هاصی جهت شروع کسب و کار اینترنتی

یکی از ویژگی‌های بارز درگاه‌های پرداخت واسط اینترنتی این است که برای ارائه خدمات خود به هیچ وجه از کسب و کارها و اشخاص مجوز فعالیت طلب نمی‌کنند. این در صورتی است که برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی از بانک ها حتما باید وب‌سایت شما دارای ای نماد باشد.

۳) تسویه حساب روزانه

تسویه حساب روزانه درگاه‌های واسط پرداخت اینترنتی یک ویژگی انحصاری است که حتی در چند نوبت می‌توانید درخواست بدهید. این باعث جذب وبمستران هوشمند و مدیران کسب و کار اینترنتی به بسیاری از ارائه دهندگان خدمات مالی آنلاین می‌شود. چرا که شاید عامل اصلی پیشرفت چنین سرویس‌های PSP در ایران همین تسویه حساب سریع باشد. تسویه‌حساب روزانه می‌تواند به یکی از روش‌های زیر ممکن شود:

 1. تسویه حساب بانکی به صورت پایا
  این روش پرداخت شامل کارمزد بانکی جهت تسویه نمی شود، ولی ممکن است چند ساعتی به طول بیانجامد. در روزهای تعطیل هم تسویه به روش پایا انجام نمی‌شود و به ساعات اداری در روز بعد موکول می‌شود. سیکل تسویه و قرارگیری در حساب مقصد را می‌توانید در سایت بانک مرکزی مشاهده نمایید. البته لازم است که هنگام معرفی حساب بانکی شماره شبای حساب موردنظر را حتمن درج نمایید.
 2. تسویه حساب به روش کارت به کارت
  برخی از این سرویس‌دهنده‌های درگاه پرداخت اینترنتی واسط برای تسویه حساب به روش کارت به کارت را با کسر ۵۰۰ تومان علاوه بر کارمزد به صورت آنی آن را انجام می‌دهند. در هر زمان (حتی در روزهای تعطیل) که قصد تسویه به روش کارت به کارت را داشته باشید به سرعت درخواست شما قابل انجام است.

۴) ارائه صفحه پرداخت شخصی 

صفحه پرداخت شخصی وسفارشی دقیقا به نام کسب و کار شما است؛ این سرویس هم خدمت جالبی در این نوع وب‌سایت‌ها می‌باشد. اکثر درگاه‌های پرداخت واسط اینترنتی صفحه شخصی به نام تجاری شما و به صورت آماده به شما ارائه می‌دهند که خودتان هم می‌توانید آن را ویرایش و سفارشی کنید. رنگ‌بندی صفحه و هچنین فیلدهای ضروری پرداخت را تغییر دهید.

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر در ایران

۵) صفحه‌ساز محصول و لینک پرداخت

یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد وب‌سایت‌های ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی واسط ارائه می دهند. توسط این بخش شما می‌توانید فرم‌ها با قالب آماده‌ای را حتی با مبلغ ثابت، فیلد های نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس و غیره را بسازید! آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

استفاده از این خدمت مناسب افرادی است که یک محصول خاص برای فروش دارند. فرض کنید شما وب‌سایت ندارید، یک کتاب الکترونیکی و هر چیز دیگه‌ای را می‌تواند در آن بفروشید. نکته جالب توجه این است که حتی شما می‌توانید آدرس‌هایی را برای هدایت کاربر بعد از پرداخت موفق و یا پرداخت ناموفق تعیین کنید.

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر در ایران

۶) ارائه لینک پرداخت

یکی از ویژگی های خوبی که سایت های درگاه پرداخت واسط اینترنتی ارائه می دهند و کار را برای هر کسی آسان کرده اند ارائه لینک پرداخت است. با این ویژگی هر کسی که حتی سایتی هم نداشته باشد و مثلا از طریق شبکه های اجتماعی قصد کسب درآمد را داشته باشد می تواند کار را برای مشتریان خود آسان کند و با ارائه لینک پرداخت به صورت آنلاین مبلغ مورد نظر را از مشتری دریافت کند.

فرق لینک پرداخت با صفحه پرداخت شخصی در این است که در لینک پرداخت امکان تعیین مبلغ ثابت نیز وجود دارد. به عنوان مثال فرض کنید شخصی در کانال تلگرام خود تعرفه های مختلفی برای تبلیغات در نظر گرفته است. می تواند برای هر تعرفه یک لینک مجزا با همان قیمت ثابت درست کند و هر لینک را به مشتری مورد نظر ارائه دهد.

۶ درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر در ایران

همچنین از لینک پرداخت در ربات های تلگرامی نیز استفاده می شود. حتما ربات های فروشگاهی را دیده اید که محصولاتی که از قبل برای آن ها تعریف شده اند را می فروشند. مثلا فردی یک محصول خاصی را به ربات سفارش می دهد و ربات هم لینک پرداخت همان محصول مورد نظر را به مشتری می دهد.

البته در لینک پرداخت قرار دادن قیمت متغیر هم امکان پذیر است. همچنین لینک پرداخت موفق و ناموفق هم می توان در نظر گرفت.

۷)ارائه درگاه پرداخت واسط

در درگاه پرداخت واسط بعد از ورود مشتری به صفحه پرداخت نام ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی را مشاهده می کند. در این صورت مشخص می شود درگاه پرداخت اینترنتی شما به نام کسب و کار شما نبوده است. البته خیلی مهم نیست! خیلی از دوستان فکر می کنند در این صورت افراد کمتری به آن ها اعتماد می کنند. اما اینطور نیست! در درگاه پرداخت واسط کارمزد کمتری برای پرداخت ها کسر می شود.

اثر شیفت فرمول نهایی موفقیت

۸) ارائه درگاه پرداخت مستقیم توسط شرکت‌های PSP

در درگاه پرداخت مستقیم که به تازگی جزئی از خدمات ارائه دهندگان درگاه های پرداخت اینترنتی می باشد نام و برند کسب و کار شما در صفحه پرداخت قابل مشاهده است. در این صورت مشتریان شما فکر می کنند درگاه پرداخت اینترنتی شما مستقیم از بانک گرفته شده است. به خاطر اینکه اعتباری به کسب و کار شما افزوده می‌شود کارمزد تراکنش های درگاه های مستقیم بیشتر محاسبه می شود.

۹) نصب آسان درگاه پرداخت اینترنتی

یکی از بهترین مزیت‌های سایت های درگاه پرداخت اینترنتی واسط این است که هر کسی به راحتی می‌تواند برای کسب و کار اینترنتی خود درگاه پرداخت آنلاین بسازد. با پلاگین‌ها و افزونه‌های وردپرسی و جوملا که وب‌سایت‌های درگاه پرداخت اینترنتی برای هر نوع سیستم مدیریت محتوا و فروشگاهی ارائه داده‌اند به راحتی هر کسی حتی بدون داشتن دانش کدنویسی روی سایت خود درگاه پرداخت آنلاین نصب کند.

اگر فروشگاه اینترنتی شما ووکامرس، مجنتو، اپن کارت، پرستا شاپ باشد هیچ فرقی نمی‌کند. بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی می‌توانید وب‌سایت خود را به راحتی به درگاه پرداخت اینترنتی مورد نظر متصل کنید.

این در صورتی است که اگر از بانک مستقیما بخواهید درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید باید از طریق کدنویسی آن را به سایت خود اتصال دهید. در این صورت حتما شما نیاز به یک برنامه نویس دارید. این خودش کلی هزینه است!

۱۰) پشتیبانی درگاه پرداخت اینترنتی واسط

در وب‌سایت‌های درگاه پرداخت اینترنتی واسط هم پشتیبانی از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است برای انتخاب سایتی که قصد دارید از آن برای راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی سایت تان اقدام کنید باید به پشتیبانی آن هم توجه کنید.

اینجا با ویژگی‌های مهمی که هر سایتی که ارائه‌دهنده خدمات درگاه پرداخت اینترنتی واسط است باید داشته باشد آشنا شدید. یعنی حداقل امکاناتی که باید داشته باشند را عنوان کردم. بهتر است این را هم بدانید تا الان سایت های زیادی در این زمینه مشغول فعالیت بوده‌اند که بنا به دلایلی دیگر وجود ندارند یا فیلتر شده‌اند. ممکن است سایت‌های جدیدی معرفی شوند که تازه کار خود را شروع کرده باشند و این تازه‌کاری ملاک درستی نیست!

 

درگاه پرداخت اینترنتی واسط زرین پال

 

 

وب‌سایت زرین پال از فروردین ۱۳۸۹ تا به امروز به عنوان اولین پرداخت‌یار ایران پرچمدار دانش بنیان حوزه‌ی فینتک و مورد اعتماد فعالان وب فارسی و تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند. در زمینه ارائه درگاه پرداخت واسط اینترنتی کارش را شروع کرد. زمانی که تعداد زیادی از سایت های درگاه پرداخت اینترنتی به دلایلی فیلتر شدند و مجوز خیلی از آن‌ها باطل شد زرین پال همچنان به کار خود ادامه می‌داد.

یکی از امکانات منحصر به فرد زرین پال ارائه زرین کارت است که به صورت یک کارت فیزیکی است. دقیقا مثل کارت عابر بانک می‌باشد. یعنی توسط زرین کارت تمامی سرویس‌های مربوط به یک کارت بانکی شتابی را می‌توانید انجام دهید.

تسویه حساب با زرین‌کارت سریع و با کارمزد کم انجام می‌شود. کارمزد تسویه حساب با زرین کارت ۰٫۵ درصد است. یعنی مثلا اگر ۱۰۰ هزار تومان در کیف پول زرین پال شما باشد و قصد دارید آن را به زرین کارت خود انتقال دهید با کارمزد نیم درصد انجام می شود و بلافاصله از طریق دستگاه‌های عابر بانک می‌توانید آن را برداشت کنید. همچنین در روزهای سه شنبه کارمزد زرین کارت صفر درصد می‌شود.

همچنین از طریق حساب کاربری خود در سایت زرین پال نیز می‌توانید به راحتی زرین کارت خود را مدیریت کنید. مثلا می‌توانید از زرین کارت خود به دیگر حساب‌های بانکی خود پول واریز کنید.

یکی دیگر از امکانات ویژه زرین پال داشتن اپلیکیشن موبایلی است. از طریق اپلیکیشن موبایلی زرین پال به راحتی می‌توانید تراکنش‌های خود را مدیریت کنید؛ کیف پول و کارت‎های بانکی خود را مدیریت کنید؛ قبض‌های اشتراکی خودتان را پرداخت کنید، شارژ خرید کنید و در واقع یک کیف الکترونیکی همراه داشته باشید.

 

مزایا :

 • ارائه زرین کارت
 • ارائه درگاه پرداخت اختصاصی با نام کسب و کارتان
 • ارائه لینک و صفحه پرداخت
 • داشتن اپلیکیشن موبایلی
 • سه شنبه های طلایی با کامزد صفر درصد
 • پشتیبانی عالی
 • تسویه حساب رایگان در ماه اول

معایب :

دریافت هزینه های اضافی زیاد (زرین گیت و زرین کارت)

 

درگاه پرداخت اینترنتی واسط نکست پی

 

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر در ایران

 

نکست پی شرکت تازه تاسیسی است که کار خود را با عقد قرارداد رسمی با بیش از ۷ بانک و PSP بزرگ کشور است، با هدف حل مشکلات پرداخت آنلاین و آسان کردن دریافت خدمات پرداخت، در شهریور ماه ۱۳۹۵ تحت لیسانس و نظارت شرکت رهجویان ارتباطات جاوید آرپا به شماره ثبت ۳۰۰۴۹ راه اندازی شد. در این مدت کم هم توانسته مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند. شعار این شرکت این است که در کمتر از ۵ دقیقه درگاه پرداخت خود را راه اندازی کنید. البته واقعا هم همین‌طور است. زمانی که برای اولین بار در این سایت ثبت نام کردم به سرعت حساب کاربری من فعال شد.

یکی از ویژگی های خوب نکست پی دارا بودن سوییچر هوشمند بدون قطعی است. در صورتی که هر اختلالی در سیستم بانکی فعلی هنگام پرداخت رخ دهد؛ بلافاصله به سیستم بانک دیگری سوییچ می‌شود تا پرداخت با موفقیت انجام شود.

نکست پی به عنوان ارائه دهنده خدمات درگاه بانکی، این امکان را به صاحبان کسب و کارها می دهد که براحتی در کمتر از چند دقیقه، به طور همزمان از امکانات بیش از ۷ بانک کشور جهت پرداخت اینترنتی استفاده کنند.

درواقع تمامی اشخاص یا صاحبان کسب و کار، بدون نیاز به هیچ گونه تخصص فنی و فقط با طی مرحله ثبت نام، می‌توانند درگاه اینترنتی خود را تحویل بگیرند. از همان لحظه برای کسب و کار خود یا دریافت مبلغ از دیگران ، امکان پرداخت اینترنتی را فراهم نمایند.

البته لازم به ذکر است جهت جلوگیری از سو استفاده و تخلفات مالی، تا زمان تایید مدارک هویتی، شماره تلفن ثابت و تلفن همراه، امکان تسویه حساب وجود ندارد. اما به محض تایید هویت و تشخیص اصالت کسب و کار، تمامی تسویه حساب ها به سرعت واریز خواهند شد.

پذیرندگانی که دارای وب سایت نیستند یا محصولات خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و … به فروش می‌رسانند، می‌توانند از امکان پرداخت با لینک در نکست پی استفاده کنند.

در این روش پذیرنده می‌تواند برای هر محصول خود یا برای کل محصولات، لینک‌های پرداخت جداگانه ایجاد کند و آن لینک را جهت پرداخت، در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا مشتریان ایشان بتوانند با ورود به این لینک، مبلغ دلخواه که می تواند ثابت یا متغیر باشد را به آسانی پرداخت کنند.

 

مزایا :

 • ثبت نام بسیار سریع
 • دریافت کلیه خدمات در کمتر از ۵ دقیقه
 • راه اندازی فنی رایگان و نصب
 •  ارائه صفحه پرداخت شخصی برای ارسال و دریافت اینترنتی مبالغ
 • ارائه لینک پرداخت جهت فروشگاه های فعال در تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی
 • ارائه فرم ساز و دکمه پرداخت برای وبلاگ ها
 •  انجام تسویه حساب بسیار سریعتر از بانک ها
 • عقد قرارداد کتبی و حقوقی با پذیرنده
 • راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی در کمترین زمان ممکن
 • ۴۵ روز اول بدون کارمزد
 • سیستم بازاریابی با پورسانت ۳۰ درصد

معایب :

 • عدم ارائه درگاه پرداخت مستقیم

 

درگاه پرداخت اینترنتی واسط پردانو

 

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر در ایران

 

یکی دیگر از شرکت‌های خوب در زمینه ارائه درگاه پرداخت اینترنتی واسط، شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن با نام تجاری پردانو است. سایت پردانو خدمات بسیار خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهد که یکی از مهمترین های آن ها ارائه درگاه پرداخت مستقیم است. یعنی در صفحه پرداخت اسم برند شما درج شده است که البته کارمزد این نوع درگاه ها کمی بیشتر است.

پردانو همزمان به ۱۰ درگاه بانکی در کشور متصل است. یعنی شما به میل و علاقه خود می توانید برای صفحه پرداخت، درگاه بانکی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مزیت منحصر به فردی که پردانو دارد ارائه درگاه پرداخت اینترنتی به دارندگان اپلیکیشن های موبایلی است. یعنی هر شخصی که اپلیکیشن موبایلی دارد می تواند از طریق سایت پردانو پرداخت درون برنامه ای را برای اپلیکیشن خود فعال کند.

پردانو سطح ویژه ای برای کاربران خود در نظر گرفته است که هر کسی تمایل داشته باشد تمام خدمات برای او رایگان انجام شود یعنی تمام تراکنش ها بدون کارمزد انجام شود می تواند از آن استفاده کند.

ارتقاء به سطح ویژه کاملا رایگان انجام می شود ولی نکته مهم این است که تسویه حساب در سطح ویژه به صورت هفتگی انجام می شود. یعنی مثلا هر هفته سه شنبه ها با شما تسویه صورت می گیرد.

 

مزایا :

 • ارائه درگاه اختصاصی با نام کسب و کار شما
 • اتصال همزمان به ۱۰ درگاه بانکی
 • ارائه درگاه پرداخت درون برنامه ای برای اپلیکیشن های موبایلی
 • امکان بازایابی و همکاری در فروش
 • پشتیبانی تلفنی/تیکت عالی

معایب :

 • تاخیر زیاد در تسویه های پایا بالای ۲۰۰ هزار تومان (۲ الی ۳ روز)

 

درگاه پرداخت اینترنتی واسط آیدی پی

 

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر در ایران

یکی دیگر از وب‌سایت هایی که به صورت منحصر به فرد خدمات درگاه پرداخت آنلاین ارائه می‌دهد سایت آیدی پی است. آیدی پی مناسب برای هر شخص یا شرکتی است که قصد دارد تجربه جدیدی از خدمات پرداخت وجه به صورت الکترونیکی داشته باشد.

زمانی که در آیدی پی ثبت نام می کنید می توانید صفحه شخصی خود را به صورت اختصاصی با نام خودتان بسازید و آن را در اختیار هر کسی که قرار است به حساب شما پول واریز کند قرار دهید.

یکی از دیگر امکانات آیدی پی ایجاد فروشگاه در صفحه شخصی تان است. به عنوان مثال می توانید برای هر یک از خدمات یا محصولاتی که ارائه می دهید یک صفحه مجزا درست کنید و آن را در فروشگاه خود قرار دهید.

آیدی پی فاقد هر گونه پلاگین و افزونه برای اتصال به سایت یا فروشگاه اینترنتی شماست. در واقع آیدی پی هیچ گونه ابزاری برای توسعه ندارد و در آیدی پی فقط می توانید یک صفحه شخصی برای پرداخت آنلاین خود داشته باشد.

آیدی پی دقیقا مناسب افرادی است که سایت یا فروشگاه اینترنتی ندارند و بدون هزینه های اضافی قصد دارند خدمات و محصولات خود را بفروشند. منظور افرادی اند که در تلگرام یا اینستاگرام یا جاهای دیگر قصد دارند کسب درآمد داشته باشند.

 

مزایا :

 • تبدیل شماره کارت یا شماره شبا به آیدی
 • جابه جایی وجه تا سقف ۵۰ میلیون تومان در روز
 • ساخت صفحه شخصی با مشخصات شما
 • ساخت فروشگاه خدمات و کالاهای دیجیتالی (فایل)
 • ساخت لینک اختصاصی پرداخت
 • سرویس پیامکی رایگان

معایب :

 • کارمزد ۵۰۰ تومانی برای مشتری
 • عدم تسویه حساب به روش کارت به کارت
 • تاخیر در تسویه حساب ها
 • غیر قابل توسعه (عدم اتصال به سایت)

 

درگاه پرداخت اینترنتی واسط پی دات آی آر

 

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر در ایران

 

سایت پی هم یکی از بهترین سایت های درگاه پرداخت واسط ایرانی است که با توجه به رتبه الکسای ۱۸۸ ایرانی که دارد انتظار می رود کاربران زیادی هم داشته باشد. این سایت هم مانند دیگر سایت هایی که معرفی کردم مزیت های خاصی دارد که به ترتیب هر یک را عنوان خواهم کرد.

یکی از مزیت های خوب سایت پی این است که با ارائه کیف پول، شما را قادر می سازد تا درآمد های خود را مجزا محاسبه کنید. مثلا اگر چندین سایت داشته باشید می توانید برای هر یک از آن ها کیف پول تعیین کنید تا درآمد های آن ها به صورت مجزا محاسبه شود.

یکی دیگر از مزیت های داشتن کیف پول این است که بدون مراجعه به صفحه پرداخت بانکی می توانید انتقال وجه را به کاربرانی که عضو سایت پی هستند انجام دهید. خب خیلی وقت ها سیستم های پرداخت بانکی با اختلال هایی مواجه می شوند که در این صورت پرداخت با کیف پول بهترین کار است.

یک از مزیت های دیگر سایت پی این است که کارمزد برای هر درگاه پرداخت یعنی واسط یا اختصاصی ۱% محاسبه می شود.

 

مزایا :

 • کارمزد ثابت ۱ درصد
 • ارائه کیف پول
 • ارائه درگاه اختصاصی با نام سایت شما
 • ارائه فرم پرداخت
 • پشتبانی خوب

معایب :

 • عدم ارائه درگاه اختصاصی به سایت های معمولی

درگاه پرداخت اینترنتی واسط پی پینگ

 

6 درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر در ایران

 

یکی از سرویس های جدید و کاملا متفاوتی که امروزه شاهد آن هستیم سایت پی پینگ است. از شکل و شمایل سایت و خدماتی که ارائه می کند کامل واضح است که پی پینگ کاملا از رقبای خود متمایز است.

پی پینگ سرویس های متنوعی را برای هر شخص و هر کسب و کاری در فضای مجازی ارائه می دهد که همین باعث شده در همین مدت زمان کوتاه از شروع فعالیتش اسمش بر سر زبان ها بیافتد.

پی پینگ خدمات و مزایای متفاوتی برای کاربران خود در نظر گرفته است که هر یک را با هم بررسی می کنیم.

۱) خدمات شخصی

خدمات شخصی پی پینگ مناسب برای افرادی است که کسب و کار خاصی ندارند و برای پرداخت های شخصی خود می خواهند از پی پینگ استفاده کنند. به عنوان مثال فرض کنید شما از شخصی ۱۰۰ هزار تومان طلب کار هستید و برای راحتی کار واریز کننده می توانید صفحه پرداخت شخصی با مبلغ ثابت ۱۰۰ هزار تومان درست کنید و به طرف بدهید تا بدون معطلی مبلغ را برای شما واریز کند.

یکی از خدمات منحصر به فردی که پی پینگ برای اشخاص ارائه کرده است اپلیکیشن آن است. واقعا منحصر به فرد است که از طریق اپلیکیشن عالی و در عین حال ساده پی پینگ بتوانید برای هر کسی وجهی واریز کنید. بدون آنکه شخص مورد نظر عضو سایت یا اپلیکیشن پی پینگ باشد!

برای استفاده راحت از اپلیکیشن پی پینگ فقط کافی است مخاطبان مورد نظر خود را در اپلیکیشن اضافه کنید و از قسمت ویرایش مشخصات حساب بانکی آن ها را یک بار برای همیشه درج کنید. از این به بعد هر وقتی که دوست داشته باشید به راحتی می توانید مبلغ مورد نظرتان را مستقیم به حساب دوستان و عزیزانتان واریز کنید.

به عنوان مثال فرض کنید ماهیانه مبلغی را باید به حساب فرزندتان واریز کنید. به راحتی با اپلیکیشن پی پینگ می توانید نام او را در لیست مخاطبان انتخاب کنید و مبلغ ورد نظر را در کمتر از چند ثانیه به حساب او انتقال دهید. بدون اینکه بخواهید مشخصات بانکی خود را دوباره هنگام انتقال وجه وارد کنید.

۲) خدمات تجاری

همانطور که از اسمش معلوم است خدمات تجاری مناسب افرادی است که کسب و کار آنلاینی دارند و قصد دارند خدمات یا محصولات خود را از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی به فروش برسانند.

در قسمت آیتم های مالی می توانید صفحه پرداخت شخصی برای هر یک از محصولات و خدمات خود بسازید و کد آن را برای نمایش در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

یکی از امکاناتی که در خدمات تجاری به شما ارائه می شود ایجاد فرم پرداخت در شبکه های اجتماعی است. همانطور که مشخص است این قابلیت مناسب برای افرادی است که در اینستاگرام یا تلگرام محصولات و خدماتی را ارائه می دهند.

با استفاده از این قابلیت می توانید نام، عکس و قیمت محصول خود را مشخص کنید و با استفاده از لینک کوتاه پرداختی که پی پینگ برای شما ایجاد می کند آن را در اختیار مشتریان خود در هر کجا که هستند قرار دهید. همچنین قابلیت دریافت آدرس گیرنده محصول هم در چنین شرایطی برای شما فراهم است.

 

مزایا :

 • پرداخت آسان به وسیله اپلیکیشن موبایلی
 • ایجاد صفحه پرداخت شخصی
 • ایجاد لینک های پرداخت آماده و آسان در پیام رسان ها
 • صفحه اختصاصی پرداخت با نام کسب و کار شما

معایب :

 • تاخیر در تسویه حساب های تجاری
 • عدم تعیین دریافت کارمزد در خدمات شخصی
 • غیر قابل توسعه (عدم اتصال به CMS ها و سایت های شخصی)

سخن پایانی در ۶ درگاه پرداخت اینترنتی واسط 

هر چند وب‌سایت‌هایی که خدمات درگاه پرداخت آنلاین ارائه می‌دهند؛ خیلی زیاد هستند ولی در این مقاله برترین و مطمئن‌ترین وب‌سایت های درگاه پرداخت اینترنتی واسط را به شما معرفی کردیم. شما هم سعی کنید با توجه به نیازتان هر کدام از سایت‌ها که خدمات بهتری ارائه می‌دهند را انتخاب کنید.

از اینکه شما مدیر آینده محترم تا پایان مقاله را مطالعه نمودید؛ خیلی سپاسگزارم. حتمن نظرات ارزشمندتان را و تجربیات خودتان را از این شرکت‌ها در اختیار سایر مدیران آینده قرار دهید. تا همه مدیران هوشمند کسب و کارها از تمامی ویژگی‌های این فینتک‌ها استفاده نمایند.

3 پاسخ به “۶ درگاه‌‌ پرداخت اینترنتی واسط برتر ایرانی در سال ۹۷”

 1. من شخصا از آیدی پی استفاده میکنم که تا به حال هم راضی بودم، پیشنهاد میکنم شما هم از آیدی پی استفاده کنید

 2. بله من هم برای پیگیری زنگ زدم به پشتیبانی اش کسی پاسخگو نیست
  عجیبه که چطور تا حالا فیتلرش نکردند

 3. از سایت pay.ir استفاده نکنید . من نمیدونم چرا تا حالا فیلتر نشده…
  سایت پی بد ترین و بی صاحب ترین درگاه واسط پرداخت
  بدون اطلاع قبلی حساب شمارو میبنده…
  شماره تماس نداره آدم تماس بگیره ببینه مشکل چیه…
  ایمیل میزنی جواب نمیده…

  من واقعا موندم مگه میشه !!
  اگه از این سایت استفاده میکنی پیشنهاد میکنم برین از جای دیگه استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ویژه رایگان امروز

مهم‎ترین دلیل در عدم افزایش فروش کسب و کار

در برخی موارد عدم توجه ما به عنوان مدیر کسب و کارها به نکات جزیی و مهم باعث نارضایتی مشتریان و ترک کسب و کار ما می‎شود. در حال حاضر با شکل‎گیری موج چهارم در ایران و استقبال مشتریان از رسانه‎های پر بازدید اینترنتی باعث ازدیاد این موضوع شده است که در ادامه به آن …

 • Required phone number format: شماره موبایل

  مدیران آینده بهای موفقیت کسب و کارشان را پرداختند و پرداخت می کنند!

  دو ماراتن مدیریت هوشمندانه یک وب سایت‎ کسب و کار

  فرمت دوره: MP4
  گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
  آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
  دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
  زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
  دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

  فروشگاه‎تان را به سبک ووکامرسی بر پا کنین!

  فرمت دوره: MP4
  آموزش کامل ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
  دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
  دسته بندی: آموزش بازاریابی اینترنتی، آموزش وردپرس، طراحی سایت بدون کد نویسی

  فاز تصمیم‌گیری در کسب و کار اینترنتی

  دوره فاز تصمیم‌گیری در ساخت کسب‌وکار آنلاین

  مدیران آینده قبل از هر آموزشی باید با فرمت و ساختار کسب و کار اینترنتی به صورت پایه و کامل آشنا شوند. هر موفقیتی بدون طی نمودن پایه‌های اولیه آن همانند ساخت یک برج بدون پی و بن هست. پس این موضوع که برای شروع هر موفقیتی ما نیازمند این هستیم که بدانیم در چه …

  ورود مدیران آینده

  جعفرصادق پیران
  جعفرصادق پیران
  • مدیر و موسس مدیر آینده
  • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
  • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
  • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
  • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
  • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
  • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
  • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
  • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

  عضویت در خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

  به جمع مدیران آینده بپیوندید

  آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

  آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

  جعفرصادق پیران

  داستان شکل گیری مدیر آینده

  معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

  آدرس ما

  • تهران - جنت آباد مرکزی
  • بیست متری گلستان غربی
  • شماره هماهنگی
  • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
  • piran.js@gmail.com