8 راه موفقیت در کسب و کار اینترنتی

چگونه با این ۸ روش فوق العاده در راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی بدرخشیم؟

 

در این ویدیو ۸ اصل اساسی برای موفقیت در بازدهی عالی کسب و کار اینترنتی بررسی می‌شود. یعنی اگر کسی این مفاهیم را به خوبی درک کند؛ مسلما در عکس‌العمل‌هایش تاثیر بسزایی خواهد داشت. مطمئن باشید هر یک از اصول مهم ۸ گانه به شما کمک می‌کند که، طرح و شمایل بهتری از وب‌سایت،فروشگاه اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ در ذهن‌تان ایجاد کنید.

متاسفانه افراد زیادی هستند که به صورت مستمر حتی ۷۲ ساعت بی‌خوابی را تحمل می‌کنند، با این حال هیچ موفقیتی را کسب نمی‌کنند. در دوره تدوین سفرنامه مشتری که در ۵ فاز به شما ارایه می‌شود این موارد به خوبی بیان می‌شود. تا با نگاه متمایز به ایده و راه‌حل‌تان برای حل یک مساله، نیاز، خواسته بتوانید با استفاده از ابزارهای قدرتمند اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ موفقیت بیشتری کسب نمایید.

مزیت رقابتی تنها با این سه اصل خیلی سریع می‌تواند در هر کسب و کاری ایجاد شود. در ویدیو این سه نکته متمایز کننده بیان شده است. مثالی که خیلی ساده و شفاف شما را متوجه بزرگترین اشتباه‌تان در کسب و کار اینترنتی می‌کند! امیدوارم که شما هم تلقی‌تان از یک کسب و کار از نوع اینترنتی‌اش هم راحت و ساده نباشد. شما اگر واقعا به مفاهیم پایه و مهم کسب و کارهای آنلاین آشنایی ندارید؛ حتما دوره تدوین سفرنامه مشتری را در ۵ فاز از دست ندهید.

فقط با آموزش دیدن می‌توانید به خوبی برنامه‌ریزی کنید و آنهار را عملیاتی نمایید. پس برای داشتن وب‌سایت حتما در دوره وبمستران آینده شرکت کنید.

لینک ثبت‌نام در دوره رایگان وبمستران آینده

 

۳ دیدگاه برای “چگونه با این ۸ روش فوق العاده در راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی بدرخشیم؟

 1. profile avatar
  فریده وکیل زاده گفته:

  سلام خدمت شما آقای پیران و همکاران محترم تیم مدیر آینده
  شبتان خوش
  ممنون به خاطر این ویدیو پر محتوا
  من فکر می کنم که ما آدمها دارای استعداد و تواناهایی بالایی هستیم ولی در مورد کسب و کار اینترنتی خیلی اطلاعات کمی داریم شاید به دلیل همین نداشتن اطلاعات کافی و داشتن ترس است که افراد نسبتا کمتری رو به سمت کسب و کار اینترنتی می آورندو آنهایی که می آیند و کسب و کار راه می اندازند به علت نداشتن اطلاعات با موفقیت کمتری روبرو هستند کسب و کار اینترنتی یک کسب و کار نسبتا جدیدی است و خیلی ها عادت کردند به انجام کارهای سنتی
  وقتی هدف ما ارائه محصولات و خدماتی است که ارزش خلق کند این عامل باعث ایجاد ثروت هم می شود درست است که همه انسانها هدفشان در درجه اول بدست آوردن پول هست برای رفع نیازهایشان اما اگر هدف بدست آوردن پول با خلق ارزش باشد اثر آن چند برابر می شود
  با تشکر از شما که نظر و دیدگاه من را خواندید
  شاد و پر انرژی باشید

 2. profile avatar
  فرشاد نمازی زاده گفته:

  اهمیت کسب و کار اینترنتی برای ما روشن است. زیرا با انرژی بسیار کمتر از کسب و کار فیزیکی به نتایج بهتری خواهیم رسید.
  ولی برای دستیابی به این امر باید آموزش های لازم را دیده باشیم.
  در ابتدا باید بینشی صحیح راجع به کسب و کار اینترنتی کسب نماییم و با نحوه درآمد زایی، مشتری یابی، انواع کسب و کار اینترنتی و … آشنا شویم تا بتوانیم انتخابی صحیح داشته و در راهی درست قرار گیریم.
  بعد از آن استراتژی های خود را انتخاب کنید تا مقصدتان و راه رسیدن به آن مشخص باشد،
  و ارزش آفرینی کنید، یعنی: راه حلی مناسب تر، سریع تر و ارزان تر ارائه دهید.
  اگر این کلیات در کسب و کار رعایت نشود به بازدهی نخواهد رسید.
  بنابر این آموزش ببینید و اطلاعات کسب کنید، هدف خود را تعیین کنید و شروع کنید….
  و صبور باشید تا به نتیجه دلخواه برسید
  با تشکر از استاد پیران و تیم مدیر آینده از تهیه این ویدیو پر محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

question