فروش بیمه عمر و بازنشستگی را چگونه با موفقیت انجام دهیم؟

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران آموزش بازاریابی ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ بدون دیدگاه 550 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۱/۲۸
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

فروش بیمه عمردر فروشندگی های خاص، باز نوع دیگری از فروش سنتی وجود دارد که شخص به علت نداشتن انگیزه، پایداری کافی و هدف روشن، نمی تواند فرم های مخصوص این کار را پر کند. برخورد نامناسب برخورد نامناسب فرد در موقع فروش بیمه عمر کار فروشندگی را خراب نموده و حرفه بزرگ فروشندگی را بدنام …

فروش بیمه عمردر فروشندگی های خاص، باز نوع دیگری از فروش سنتی وجود دارد که شخص به علت نداشتن انگیزه، پایداری کافی و هدف روشن، نمی تواند فرم های مخصوص این کار را پر کند.

برخورد نامناسب

برخورد نامناسب فرد در موقع فروش بیمه عمر کار فروشندگی را خراب نموده و حرفه بزرگ فروشندگی را بدنام می کند. البته در حال حاضر، مدیران کسب وکارها پی به این مساله بردند که رفتار سخت گیرانه و بسیار جدی این کارکنان بعضی وقت‌ها موثر باشند، اما مطمئناً در دراز مدت، ضربه سختی را بر کسب‌وکار آن‌ها وارد می‌کند. اکنون حمایت‌های زیادی از خریداران خدمات و کالا به عمل می‌آید. مثل آن‌ها قانونی حق‌دارند معامله خود را لغو کرده و یا تصمیم خرید خود را عوض کنند. آن‌ها در برابر کالا و یا سرویس نامناسب نیز حمایت می‌شوند. اما در مقابل، کارکنان سختگیر و نامهربان فروشندگی، درگذشته که کالاهای معیوب را هم به مشتریان می‌فروختند می‌توانستند از هرگونه پیگردی در امان بمانند که خوشبختانه در حال حاضر از این‌جور معاملات دیگر خبری نیست.

حمایت شرکت‌های بیمه از مشتریان

صنایعی چون بیمه عمر و بازنشستگی چنان از مشتریان خود حمایت می‌کنند که معتقدم کفه ترازو به سمت مشتریان بیمه سنگین‌تر است. به علت حمایت قانون از مشتری ، امروزه هزینه‌های فروش محصول، بسیار افزایش‌یافته است و اقدامات قانونی دیگر منافع کامل فروشنده را تأمین نمی‌کند.

خریداران امروزی نسبت به گذشته کمتر فریب می‌خورند و بسیار پیچیده هستند. لذا سوءاستفاده ازاین‌گونه مشتریان بالقوه، به‌راحتی ممکن نبوده و به نفع فروشنده نیز نیست. در حال حاضر اعتقاد بر این هست که فروختن جنس به کسی که تمایلی به خرید ندارد بی‌فایده است. انجام چنین کاری، نه فروشندگی حرفه‌ای به‌حساب می‌آید و نه هنر حرفه‌ای.

همان‌طوری که می‌دانیم تبیین این‌که فروشندگی چیست و چه می‌تواند باشد، کار بسیار راحتی است.

بسیاری از نمایندگان و بازاریابان بیمه که با من تماس می‌گیرند، همواره یک سؤال مشترک را مطرح می‌کنند و آن این است که: «من روند فروش بیمه به یک مشتری را باید چگونه شروع کنم، چه‌کارهایی را انجام دهم و چگونه به پایان برسانم؟». پاسخ به این سؤال، به‌طور جامع در مدلی جهانی بنام مدل AIDA گنجانده‌شده است. بنابراین، با توجه به اینکه این سؤال مشترک بیش از ۸۰ درصد از فروشندگان فعلی در بازار بیمه ماست، در این مقاله به‌طور مفصل به تشریح مدل جهانی AIDA درفروش بیمه می‌پردازیم. اصطلاح AIDA درواقع، برگرفته از حروف اول کلمات زیر است:

 

 1. توجه (Attention)
 2. علاقه (Interest)
 3. تمایل یا اشتیاق (Desire)
 4. عمل (Action)

درواقع، پاسخ سؤال مشترک فروشندگان بیمه، در رعایت و به‌کارگیری مراحل فوق، دقیقاً به همان ترتیبی که آمده‌اند، هست. حال، هرکدام از مراحل را به‌طور جداگانه توضیح می‌دهیم:

 

 1. مرحلهٔ اول فروش: جلب توجه مشتری (Attention)

به‌طورکلی باید بدانید که قبل از اینکه بتوانید چیزی را به مشتری بفروشید، باید در ابتدا، توجه او را به خودتان جلب کنید. واقعیت این است که امروزه، همه گرفتار هستند و سرشان شلوغ است. ازنظر هرکسی، کاری که در آن لحظه، مشغول انجام‌دادنی آن است، مهم‌ترین کار دنیاست! بنابراین، هرگونه تماسی که با مشتری برقرار می‌کنید (از یک تماس تلفنی گرفته تا مراجعهٔ حضوری به دفتر کار مشتری)، درواقع یک وقفه و اختلال در کاری که مشتری در آن لحظه، مشغول انجام آن بوده، ایجاد می‌کنید.

درفروش بیمه، به دلیل اینکه یک کالای غیرقابل لمس و مشاهده می‌فروشید، جلب‌توجه در مشتری، فقط و فقط توسط ۱۵ تا ۲۰ کلمهٔ ابتدایی که در همان ۳۰ ثانیه اول ملاقات با مشتری، از دهان شما خارج می‌شوند، امکان‌پذیر است (البته ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما، به مواردی همچون طرز لباس‌پوشیدن، آراستگی و حفظ ظاهر خود، از قبل رسیدگی کرده باشید). این کار همانند پرتاب کردن یک آجر به شیشهٔ اتاق کار مشتری است!

برای من خیلی عجیب است که بسیاری از فروشندگان بیمه، در حالی با مشتری مشغول صحبت هستند که مشتری در حین به‌ظاهر گوش کردن به آن‌ها، مشغول انجام کار اصلی خود، امضای چک، خواندن نامه‌های رسیده، گرفتن شماره با تلفن یا موبایل و… است. و عجیب‌تر اینکه، این فروشندگان از اینکه چرا از جلسات فروش خود نتیجه نمی‌گیرند، ناامید و آشفته هستند! واقعیت این است که ذهن خریدار احتمالی، می‌تواند هزاران کیلومتر، از شما فاصله داشته باشد؛ او به شما توجه نمی‌کند. ممکن است شما در حضور او نشسته باشید اما او به مسائل مختلف شغلی یا زندگی شخصی‌اش فکر کند.

تأکید می‌کنم که تاز مانی که نتوانسته‌اید توجه کامل مشتری را به‌سوی خود جلب کنید، به‌هیچ‌عنوان به سراغ مراحل بعدی فروش نروید. بارها برای خود من اتفاق افتاده که تمام تلاش خود را برای جلب‌توجه یک مشتری احتمالی نموده‌ام ولی بازهم او مشغول انجام‌دادنی کارهای خود بوده. دراین‌جا خیلی راحت به او گفته‌ام: «آقای مشتری؛ اگر احساس می‌کنید که درحال حاضر فرصت کافی برای یک گفتگوی ۱۰ دقیقه‌ای با من ندارید، من در فرصت دیگری به شما مراجعه خواهم نمود». معمولاً یا مشتری برای حفظ ادب، دست از کار خود کشیده و یا اینکه من بدون گفتن جمله‌ای اضافه، آنجا را ترک کرده‌ام. اما حاضر به صحبت درباره بیمه‌نامهٔ پیشنهادی‌ام در آن لحظه نشده‌ام.

 

بنابراین باز هم تکرار می‌کنم: “تا زمانی که نتوانید مشغلهٔ ذهنی خریدار را از میان بردارید، فرصتی برای فروش، پیدا نخواهید کرد!”

 

به‌عنوان یک راهنمایی کلی، شما می‌بایست برای جلب توجه مشتری در ابتدای گفتگو، روی اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین منفعت حاصل از بیمه‌نامهٔ پیشنهادی‌تان دست بگذارید و آن را به‌گونه‌ای مطرح کنید که در مشتری، تولید هیجان و کنجکاوی نماید. برای رسیدن به چنین جملهٔ محرکی، باید ساعت‌ها، روزها و هفته‌ها وقت بگذارید تا به نتیجهٔ مطلوب برسید. همچنین، ممکن است بارها و بارها نیاز به آزمون‌وخطا داشته باشید تا بالآخره به نتیجه مطلوب و نهایی دست پیدا کنید.

به‌طور مثال، یکی از همکاران قدیمی من که در زمینهٔ فروش بیمه‌های عمر فعالیت دارد، به این نتیجه رسیده که باگفتن جمله زیر می‌تواند در اغلب موارد، توجه کامل مشتری را از روی کاری که مشغول انجام آن است به سمت خود جلب نماید:

«آقای مشتری؛ اگر من بتوانم شما را با چیزی آشنا کنم که که بتواند به‌طور ۱۰۰ درصد تضمین‌شده، یک سرمایهٔ عظیم چندصد میلیون‌تومانی را با پرداخت ماهیانه فقط … هزارتومان در اختیار شما قرار دهد، آیا تمایل به شنیدن آن دارید؟!» بعید است که مشتری در پاسخ به شما یک «نه!» قطعی بگوید. زیرا انسان، ذاتاً موجود کنجکاوی است که دوست دارد از همه چیز سر در بیاورد!

موفیت شما در این مرحله از فرآیند فروش، وابستگی بسیار زیادی به میزان خلاقیت، پشتکار و زمانی دارد که صرف ساخت چنین جمله‌ای می‌کنید.

 

 1. مرحلهٔ دوم فروش: ایجاد علاقه در مشتری (Interest)

پس از اینکه توانستید در مرحلهٔ اول، توجه مشتری را از روی کاری که مشغول انجام‌دادن آن بود، به‌سوی خود جلب کنید، نوبت به مرحلهٔ دوم در فروش می‌رسد. از اینجای کار به بعد، وظیفهٔ شما این است که در مشتری‌ای که دست از کار خود کشیده و تمام حواس خود را به شما داده است، ایجاد علاقه نمایید.

برای اینکه بتوانید در مشتری ایجاد علاقه کنید، باید بدانید که مشتری در همان ابتدای صحبت، می‌خواهد از ۴ مورد زیر، مطمئن شود؛ تا زمانی که نتوانسته باشید او را از بابت این ۴ مورد مطمئن سازید، شانسی برای ایجاد علاقه در او نخواهید داشت. این ۴ مورد عبارت‌اند از:

 1. اول از همه، مشتری می‌خواهد مطمئن شود که شما چیز مهمی برای عرضه‌کردن به او در اختیار دارید. بنابراین، در نخستین جملهٔ خود باید به این موضوع اشاره کنید. همانطور که در مقالات قبل، بارها به آن اشاره نمودیم، شما بیمه‌نامه نمی‌فروشید، بلکه آرامش، آسایش و ضمانت‌خاطر را به مشتری می‌فروشید. به‌عبارت دیگر، از آنجا که منافع حاصل از هرگونه بیمه‌نامه، ارتباط مستقیمی با ایجاد بهبودی در وضعیت شغلی یا زندگی مشتری دارد، می‌توانید با همان جملهٔ اول، علاوه بر جلب‌توجه، در مشتری ایجاد علاقه نیز بنمایید.
 2. دومین موردی که مشتری می‌خواهد از آن مطمئن شود این است که وی می‌خواهد مطمئن شود که شما با همان شخصی که مناسب گفتگو است حرف می‌زنید. از آنجایی که بیمه‌نامهٔ پیشنهادی شما، معمولاً مسئله، کمبود یا کاستی خاصی را برطرف می‌کند، مشتری می‌خواهد بداند که این مسئله و مشکل، از آن اوست. (این‌مورد بیشتر در زمینه فروش بیمه به شرکت‌ها و مؤسسات، اهمیت دارد و در فروش به اشخاص حقیقی، معمولاً نیازی به تأکید روی آن نخواهید داشت. اما درهنگام فروش بیمه به شرکت‌ها و اشخاص حقوقی، اگر تردیدی در این مورد دارید، سؤال کنید: «آیا در رابطه با رفع مشکل مربوط به… باید با شما صحبت کنم؟» به‌خاطر داشته باشید که شما بیمه‌نامهٔ بخصوصی را نمی‌فروشید؛ بلکه ارضاء شدن یک نیاز را می‌فروشید. از این‌رو لازم است کسی را که مسئله یا نیاز دارد، پیدا کنید. تنها در اینصورت است که با فروش خود می‌توانید به او کمکی کرده باشید. هیچ فایده یا سودی ندارد که بهترین بیمه‌نامهٔ دنیا را به بهترین شکل ممکن، به کسی عرضه کنید که به خرید از شما بی‌علاقه است، زیرا در موقعیتی نیست که از شما خرید کند؛ چون نیازی از او با خرید از شما، برطرف نخواهد شد).
 3. سومین مورد، این است که مشتری دست‌کم در شروع صحبت، می‌خواهد مطمئن شود که کارتان در زمان کوتاهی تمام می‌شود. اشخاص، این‌روزها سرشان شلوغ است. آن‌ها از کار و مسئلهٔ زیاد، کلافه هستند. اگر این اشخاص، فکر کنند که شما وقت زیادی از آن‌ها می‌گیرید، عصبی می‌شوند. از این رو باید به آن‌ها اطمینان دهید که حضور شما در دفتر آن‌ها، بسیار کوتاه خواهد بود.
 4. چهارمین مورد، این است که خریدار می‌خواهد مطمئن شود که ملاقات با شما او را ملزم به خرید بیمه‌نامه نمی‌کند. اگر بتوانید به مشتری چیزی بگویید که به این هدف برسید، درواقع، توانسته‌اید که فشار را از روی دوش خریدار بردارید و ادامه گفتگو را تضمین کنید.

من در این‌جا جمله‌ای را مثال می‌زنم که هر ۴ مورد فوق را به‌طور یک‌جا در خود جای داده است: «آقای مشتری؛ من تنها به ۱۰ دقیقه از وقت شما احتیاج دارم تا همانطور که در ابتدا به شما گفتم، به شما نشان دهم که چگونه می‌توانید با پرداخت ماهیانه ۱۵۰ هزارتومان، به یک سرماهی‌ی ۱۰۰ درصد تضمین‌شده، قانونی و معاف از مالیت به مبلغ ۳۰۰ میلیون‌تومان دست پیداکنید. بعد از آن، هرطور که صلاح دانستید، می‌توانید تصمیم بگیرید.» (مهم است که به مشتری القاء کنید که: «شما داور و تصمیم‌گیرنده هستید.»)

حال زمان آن است که به مرحلهٔ بعد بروید.

 

 

 1. مرحلهٔ سوم در فروش: ایجاد تمایل و اشتیاق در مشتری (Desire)

تنها، علاقه‌مندی مشتری، برای خریدکردن، کافی نیست. در مرحلهٔ سوم، شما می‌بایست با شناسایی نیازها، کمبودها و کاستی‌های مشتری، و سپس، معرفی بیمه‌نامهٔ خود، به‌عنوان راه‌حل این مشکلات، حس خریدکردن در مشتری را تحریک نمایید. برای این‌کار، لازم است تا با سؤالات ساختاردار شروع کنید.

پیشنهاد من به شما این است که در این مرحله از سؤالات باز (یعنی سؤالاتی که با کلمات “چرا؟”، “چگونه؟”، “چطور؟” و… آغاز می‌شوند و پاسخ آن‌ها بیش از یک کلمه «آری» یا «خیر» است) استفاده نمایید. سؤالات شما باید به‌گونه‌ای طراحی شده باشند که بتوانید از روی پاسخ‌هایی که مشتری به آن‌ها می‌دهد، به نیازها، خواسته‌ها و کمبودهای او پی ببرید. (بحث پیرامون این سؤالات و جزئیات آن‌ها، بسیار مفصل و از حوصلهٔ این مقاله خارج است. توصیه می‌کنم برای دریافت اطلاعات تکمیلی به محصول آموزشی ما باعنوان “تکنیک‌های فروش حرفه‌ای در بیمه” مراجعه نمایید. در این بسته آموزشی، تمامی مراحل موجود در مدل AIDA را به تفصیل و به‌همراه آموزش نکات نکمیلی هر مرحله، دریافت خواهید نمود. لینک صفحه توضیحات این محصول) در این مرحله، مشتری از خود، چهار سؤال درونی می‌پرسد که ممکن است درجریان فروش] هرگز آن‌ها را مستقیماً از شما نپرسد. ولی بسیار مهم است که شما در این مرحله از فروش و پس از کشف نیازها و کاستی‌های مشتری (از طریق گوش‌دادن به پاسخ سؤالاتی که از مشتری نموده‌اید)، به این چهار سؤال پاسخ دهید:

 

 1. چه مبلغی می‌پردازم؟
 2. چه منافعی عاید من می‌شود؟
 3. به چه سرعتی به این نتایج دست می‌یابم؟
 4. چگونه می‌توانم مطمئن شوم که به آنچه این فروشنده می‌گوید می‌رسم؟

تمام برنامه فروش شما در این مرحله، باید حول پاسخ‌دادن به این ۴ سؤال اساسی بگردد.

هنگامی که به نیازها و کاستی‌های مشتری به‌طور دقیق پی بردید، نوبت آن است که با محر قراردادن ۴ سؤال فوق، بیمه‌نامهٔ خود را به‌گونه‌ای به مشتری معرفی کنید که مشتری دریابد که کلید حل مشکلات و رسیدن او به خواسته‌هایش در بیمه‌نامهٔ پیشنهادی شما نهفته است. (البته کار به همین سادگی نیست! شما درهنگام ارائهٔ بیمه‌نامهٔ خود به مشتری، به‌گونه‌ای که در او ایجاد تمایل و اشتیاق به خرید نمایید، باید به تکنیک‌هایی نظیر قطعی‌کردن آزمایشی، استفاده از لغزش فرویدی در کشف نیازها، روش‌های گرفتن بازخورد از مشتری، و… تسلط کامل و جامع داشته باشید. خیلی دوست داشتم که در این مقاله، مجال صحبت در باره این روش‌ها را می‌یافتم. اما باور کنید توضیح کامل این تکنیک‌ها، این مقاله را تبدیل به یک مقاله ۲۰ تا ۳۰ صفحه‌ای می‌نمود! باز هم توصیه من به شما این است که برای دسترسی به این روش‌ها و تکنیک‌ها که قطعاً میزان فروش بیمه‌نامه‌های شما را حداقل ۳۰ تا ۵۰ درصد، بهبود می‌دهند.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

چگونه با استراتژی بازاریابی ضربه غافلگیرانه عمل کنیم؟

چگونه با استراتژی بازاریابی ضربه غافلگیرانه عمل کنیم؟

اغلب این استراتژی را «استراتژی فضای خالی » می نامند. وقتی به بازار خود نگاه کنید، محصول یا خدمتی را می یابید که هیچ کس آن را ارائه نم یدهد و می تواند فضای خالی بین آنچه در حال حاضر در بازار وجود دارد و آنچه می توانید به بازار ارائه دهید را پُر کند. …

تاکتیک‌های بازاریابی فشاری برای مخاطبان منفعل در بازاریابی موبایلی

تاکتیک‌های بازاریابی فشاری برای مخاطبان منفعل در بازاریابی موبایلی

بسیاری از کسب وکارها و برندهای امروزی, برنامه های بازاریابی خود را با تمرکز بر کاربران موبایل و کسانی که همیشه آنلاین بوده و در حال کسب اطلاعات و سرگرم کردن خود در محیط موبایل هستند, قرار می دهند اما برای جذب آنها راه های زیادی وجود دارد که یک دسته از آنها تاکتیک های …

استراتژی بازاریابی آنی شامپو پنتن

چگونه استراتژی بازاریابی آنی شامپو پنتن بازار آمریکا را تسخیر کرد؟

آموزش بازاریابی بازاریابی یکی از رشته های علم اقتصاد است با همان سرعت که علم در حال پیشرفت است, اقتصاد هم پیش می رود و بازاریابی هم رشد می کند و دگرگون می شود مقاله زیر, درباره روش بازاریابی شامپو پنتن در آمریکا را بخوانید, و نکاتی جالب درباره بازاریابی آنی به شیوه شامپو «پنتن» …

5 روشی که از شما یک مدیر بازاریابی فوق‌العاده می‌سازد!

۵ روشی که از شما یک مدیر بازاریابی فوق‌العاده می‌سازد!

اغلب مدیران بازاریابی دوست دارند ۹۰ درصد وقت شان را صرف بازاریابی کنند و فقط ۱۰ درصد از زمان شان را به مدیریت اختصاص دهند, درحالی که در واقعیت به ندرت چنین چیزی روی می دهد و در بسیاری از موارد عکس این حالت اتفاق می افتد مشغله های کاری مدیران بازاریابی تا به آن …

آیا کمپین تبلیغاتی و بازایابی آنلاین و آفلاین را می‌توان هم‌زمان اجرایی کرد؟

یک‌شنبه هفته گذشته، مطلبی در رابطه با پیشبرد همزمان کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین آوردیم که ویدیویی در آن ضمیمه شده بود. در ویدیو مربوط به این رویکرد موثر تبلیغاتی، آمار و ارقامی مطرح شده است که هر مدیر مارکتینگی را در مورد تصمیم‌گیری درست در مورد کمپین‌های تبلیغاتی‌شان، قانع می‌کند. در همین راستا، مطالبی در بلاگ‌اد …

چگونه تکنولوژی بیکن باعث تحول بازاریابی خرده‌فروشی در مجتمع تجاری شود؟

تکنولوژی بیکن برای تغییر روندی که مشتریان با برند‌ها تعامل می‌کنند، کاملاً آماده است. این تکنولوژی باعث مفیدتر شدن ابزارها شده، همچنین در راهی که خرده‌فروشان تأثیر آفلاین تبلیغات آنلاین را اندازه‌گیری می‌کنند، تحول بزرگی ایجاد کرده است. هنگامی‌که صحبت از بازاریابی حساس و نکته بینانه می‌شود، آنچه بیشتر از همه به ذهن می‌رسد، تکنولوژی بیکن است. درواقع …

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X