خلق محتوای ثروت‌ساز در اینستاگرام


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

معرفی دوره

در دوره 4 راز فروش واقعی به یک مسیری از نقشه مشتری اینستاگرام دست حواهید یافت. از آماده‌سازی پیج، تولید محتوا، فعال‌سازی مخاطبان و تبدیل آنها به مشتریان و تکرار خرید را شامل خواهد شد.

دوره‌ای که قدم به قدم در تبدیل شدن به یک اینستاگرامر حرفه‌ای به عملکردهای‌تان جهت خواهد داد. هر رسانه‌ای بازاریابی اجتماعی اصول و قواعد خاص خودش را دارد. اگر فقط این نکته را دریافت نمایید؛ مسلما برای فعالیت حرفه‌ای با اینستاگرام در جهت یافتن این اصول و قواعد قدم‌های جدی‌تر بر خواهید داشت.

از دیدگاه کسانی که تفکر ارزش‌آفرینی دارند؛ این بزرگترین هزینه هست وقت‌تان را صرف کاری بکنید که اصلا نیازی به انجام آن نبود. چرا که به جای آن می‌توانستید روی جذب مخاطبان بالقوه زمان‌تان را صرف می‌کردید تا سریع‌تر به فروش و در نهایت درآمد بیشتر دست یابید. البته کسی که مدیر و صاحب یک کسب و کاری هست؛ مسلما چنین ریسکی را نخواهد کرد.

 

آموزش‌های 4 راز واقعی فروش در اینستاگرام پیج کاری شما را متحول خواهد نمود:

 

مسلما برای داشتن پیج‌های پول‌ساز در اینستاگرام که فروش خدمات، محصولات، تبلیغات را انجام می‌دهد. نیازمند یک چارچوب مشخص و درک هر بخش که بتوان عملکرد بازاریابی وفروش را در اینستاگرام ارزیابی و سنجش نمود. در این دوره 4 راز واقعی فروش در اینستاگرام سعی شده است که شما بتوانید با انجام دستورالعمل‌هایی در هر راز نقاط ضعف و قوت‌تان بخوبی ارزیابی کنید؛ در این صورت می‌توانید نقاط ضعف‌ را رفع و نقاط قوت را بهبود بدهید.

ساختار مشخصی که در این دوره آن را بخوبی پیاده‌سازی کردیم منجر به یادگیری سریع و مطمئن می‌انجامد. این رویکرد منظم و منسجم آموزشی در نهایت منجر به افزایش بازدهی پیج در حوزه کاری و فعالیتی‌تان می‌شود. پس توصیه اکید دارم که این دوره کاربردی و متفاوت را از دست ندهید؛ چرا که می‌تواند با کاشت نگرش جدید در ذهن‌تان برای بازاریابی با اینستاگرام تغییری با نتایج خیلی متفاوت خلق نماید.

 

راز اولی که معمولا همه کسب و کارها آن را نادیده می‌گیرند: 

 

مسلما می‌دانید که قبل از شروع هر کاری باید یک‌سری پیش‌نیازها را برای بازدهی بالاتر فراهم کنید. یکی از مشکلات بزرگی که اکثر افراد و حتی مدیران و صاحبان کسب و کار به راحتی از آن چشم‌پوشی می‌کنند؛ همین راز اول فروش واقعی در اینستاگرام است. در حالی که طبق تجربیات ما افرادی که تمرکز بالایی را در این مرحله صرف می‌‌کنند؛ به بهترین شکل، پربازده‌ترین کسب و کارها را بنا می‌کنند.

درک و جذب اطلاعات درست از بازار هدف که منجر به شناخت بهتر هر بخش از آن بازار ‌شود، الزامی است. برای هر بخش شما دقیقا باید بدانید که چه چیزهایی لازمه و روی آنها متمرکز شوید. این مرحله تا حد زیادی کمک می‌کند، تا بتوانید به روش‌های خرید، نحوه انتخاب و موانع خرید بر سر راه مشتریان احتمالی را سریعتر شناسایی نمایید.

در مورد فکر، ایده، افراد تاثیرگذار، پرداخت کننده بهای محصول و قیمت، مصرف‌کننده، رقبا، توانمندی‌های خودتان اطلاعات خوب و ارزشمندی را جمع‌آوری می‌کنید. مطمئنا به همان اندازه در تولید محتوا، کپی‌رایتینگ، تیترگذاری محتوا، تبلیغات و خرید مشتریان؛ موثرتر اقدام خواهید کرد. البته باید به یک نگرشی از مجموع این شناخت‌ها باید برسید که ایجاد مزیت رقابتی برای شما ممکن کند. پس این بخش را باید خیلی جدی گرفته تا پرسونا یا پروفایل فرضی مخاطب را خیلی دقیقتر پیش‌بینی نمایید.

 

راز دومی که باعث افزایش مخاطبان جدید شما می‌شود.

شما در ابتدای مسیر باید بستر مناسبی را برای حضور مشتریان احتمالی در پیج کاریتان فراهم نمایید. از داشتن لوگو، عکس شخصی، گرفته تا بهینه‌سازی پروفایل، داشتن حداقل ۲۰ تا ۳۰ پست که نشان دهنده نوع کسب و کار، محصولات یا خدماتتان و در نهایت تمایزتان نسبت به رقبا را بخوبی نمایش دهد.

بعد از آن باید محتوای شما نه تنها مخاطب را جلب بلکه باید بتوانید به فالوور تبدیل نماید. مسلما اینجا باید اون تولید محتوا از قاعده و اصول خاص کسب و کارتان رونمایی کند تا مشتریان احتمالی بیشتر با شما ارتباط و تعامل بگیرند. در این میان باید به ایجاد جذابیت محتوایی که پایه و اساس حضور پر رنگ در اینستاگرام است؛ اهمیت زیادی قائل باشید. پس برای رسیدن به این نکته لازم هست که با انواع فرمت‌ها و تم محتوایی با توجه به اصل به شدت بصری بودن رسانه اینستاگرام آشنایی و اشراف پیدا کنید.

یعنی این بستر محتوایی باید هر روز، به روز شود، تا مشتریان احتمالی زیادی به شما توجه کنند. قانونی که نباید فراموش کنید این هست که شما باید در کنار جذاب بودن باید محتوای سرگرم‌کننده و انگیزه‌بخشی را ایجاد نمایید. داشتن قالب محتوایی که به جنبه‌های بصری محتوا کمک زیادی می کند؛ یعنی مسیر گفتگو نباید فقط روی یک موضوع خاص کلید کند. از حال و هوای پیج ویترینی کلا خارج شود.

 

راز سومی که باعث افزایش نرخ تعامل مخاطبان شما می‌شود.

الان بعد از اینکه افراد به روش‌های مختلفی وارد پیج و ما را فالو کردند؛ باید کاری کنیم که آن‌ها وارد تعامل چند جانبه بشوند. یعنی اینکه شما آغازگر و شکل گیری یک گفتگو مابین خودتان و مشتریان و همچنین ما بین مشتریان باشید؛ تا این مرحله به خوبی طراحی و اجرایی نگردد؛ شما نمی‌توانید انتظار بازدهی بالایی را داشته باشید.

دقیقا پیج‌های موفق اینستاگرام این مراحل را به خوبی رعایت می‌کنند؛ مرحله به مرحله برندینگ، بازاریابی و فروش در اینستاگرام را پیش می‌گیرند. بنابراین اگر فقط به تولید محتوا بپردازید؛ و انتظار تعامل از مخاطبان‌تان داشته باشید؛ این به زودی شما را از پا درخواهد آورد. در حقیقت باید استراتژی و تاکتیک مناسبی را برای عکس‌العمل نشان دادن مخاطبان، ایجاد نمایید.

این راز هم در چندین مرحله و به تدریج همراه با خلاقیت باید ایجاد شود؛ تا بتوانید افراد را با کسب و کارتان درگیر کنید. این منجر به افزایش نرخ تعامل که شرط اصلی موفقیت در اینستاگرام هست، خواهد شد. باید با روش‌های مختلف در لایو، استوری، و ابزارهای بازی‌سازی به افراد حس برنده بودن را القا کنید. یعنی با شناخت بیشتر مخاطبان می‌توانید به اونها ارزش خاصی را انتقال و بهتر از رقبا دیده شوید.

 

راز چهارمی که باعث افزایش درآمد حاصل از فروش‌تان در اینستاگرام می‌شود.

یکی از مهم‌ترین داریی و منابع یک کسب و کار، مشتریان فعلی آن است. مشتریان بالفعلی که حداقل یک بار خرید کرده و بعد از آن رها شدند. مشتری را نباید به چشم یک بسته پول ببینید؛ باید عاشق ارتباط مستمر با با آنها شوید تا همیشه حضور پر رنگی را در برنامه‌های شما داشته باشند. البته این موضوع نیازمند توجه خاص همراه با درایت و خلاقیت است که شما باید آن را آموزش ببینید.

ثروت کسب و کار شما در این نقطه نهفته مهم و ویژه نهفته است. مشتریان احتمالی را با سه راز قبلی به این راز چهارم باید برسانید. اصولی که در این مرحله باید به کار بگیرید، تا مخاطب را بهتر از قبل شناخته و پرسونای مشتریان اصلی را دقیقتر تدوین و طراحی کنید. از این به بعد باید متناسب با آن پرسونا تولید محتوا، تبلیغات، پاسخ دادن، ارسال هم با این پرسوناها اجرایی شود.

پس لازمه موفقیت شما تا ۹۹ درصد به این ۴ راز مرتبط است . باید برای پی بردن به آن زمان کافی را صرف نمایید، تا نتایج متفاوتی را در فروش اینستاگرامی کسب نمایید. چرا که این رسانه‌ی شبکه اجتماعی ریزه‌کاری‌های زیادی را می‌طلبد که با آن می‌توانید عملکردتان را بهبود و بازدهی‌تان را افزایش دهید.

صد در صد این دوره 4 راز واقعی را شرکت نمایید؛ تا دریچه ذهنی جدیدی را برای موفقیت در فروش اینستاگرامی کشف نمایید. حتما بعد از شرکت در این دوره مثل من شگفت‌زده خواهید شد.

این پیشنهاد ویژه را . بدانید

اگر به دنبال پاسخ این سوالی که چرا برخی روزانه تو اینستاگرام درآمدهای خیلی زیادی دارند، فروش‌شون عالیه، اما شما با اینکه چندین میلیون تبلیغ می‌کنی اما حتی پول تبلیغ‌تون هم در نمیاد یا به زور در میاد؟

با من همراه باش تا در بهترین روز زندگی‌ات کاری کنم که انگار دوباره متولد شدی، انگار کسب و کارت می‌خواد در خاک ریشه بدواند. این دوره آموزشی همونیه که خیلی وقته به دنبال شی!

یک موضوع مهم را باید بدانید و رعایت کنید؛ چون برای موفقیت در زمینه کاری باید از راهش وارد بشوید. و اینکه خودمان را هم فن حریف ندانیم؛ این لازمه یک موفقیت پایدار و مستمر در هر بازار بزرگ و متوسطی هست. اولین چیزی که در بدو ورود به یک بازار باید بدانید که جنبه‌های مختلفی را باید بشناسید و همراه با تفکر، خلاقیت و ایده‌پردازی پیش بروید. اکثرا همانند یک مدیر آماتور با برندینگ،بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی و فروش برخورد می‌کنیم. این موضوع باعث بوجود آمدن رخدادهای بسیار بدی در بازار و میان مشتریان می‌شود. 

اینستاگرام مارکتر هوشمند بیشتر سعی می‌کند تجربه‌ای که قبلا تجربه شده است را تجربه نکند. بلکه بر آن تجربه، تجربیات جدید دیگران را اضافه کند. بی‌نهایت از اینکه توانسته همانند یک شبکه تبلیغاتی قدرتمند تلویزیونی با بیش از 36 میلیون کاربر ایرانی که رقم بسیار قابل توجهی است، عمل کند؛ از روند موفقیت خودش شگفت زده خواهد شد.

 

جلسات دوره


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

مخاطبان دوره


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

پلتفرم پولسازی با اینستاگرام در سیستم دو فاز کسب درآمد از اینستاگرام دارای پیش نیازهایی می باشد که قبل از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در ادامه آموزش به مشکل نخورید.

این دوره چه افرادی بیشتر نتایج مثبتی رو دریافت می‌کنند؟
 • کسانی که می‌حواهند با اینستاگرام کسب و کارشان را با حداقل سرمایه راه‌اندازی کنند.
 • کسانی که به بلاگری و ولاگری علاقه و تمایل زیادی دارند.
 • محصول، خدمت و آموزشی را می‌توانند به دیگران ارایه دهند.
 • افرادی که می‌توانند با صاحبان پیج‌ها ارتباط بهتری بگیرند، تا تبلیغ گسترده برای پیج‌های بیزینسی انجام دهند.
 • به عنوان ادمین یا  فریلنسر، تدوینگر، طراحی گرافیک، تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام فعالیت نمایند.
 • به عنوان تولید‌کننده محتوا می‌حواهند برای سایر پیج‌ها محتوا تولید نمایند.
 • افرادی که می‌خواهند با همکاری در فروش درآمد زیادی را کسب نمایند.
این دوره برای چه افرادی نتیجه زیادی رو در پی نخواهد داشت؟
 • افرادی که به دنبال آموزش و یادگیری نیستند و اصلا به آموزش هیچ اعتقادی ندارد.
 • یا تمرکز کافی برای انجام امور به صورت منظم و مستمر را ندارد.
 • افرادی که فعالیت در اینستاگرام رو زیاد جدی نمی‌گیرند و به عنوان شغل یا سکوی کسب و کار نمی‌بینند.
 • افرادی که فعالیت در اینستاگرام را یک فرآیند تخصصی و حرفه‌ای نمی‌دانند.
 • افرادی که اصلا به فروش آنلاین و اینستاگرامی نیازی احساس نمی‌کنند.

استاد دوره


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413
جعفرصادق پیران
(مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ)

معلمی عاشق بازاریابی و بازاریابی اینترنتی که یافته‌ها و تجربیات خودش را از مشاوره، آموزش‌ و کسب و کارهای مختلف را تمام و کمال در اختیار علاقمندان به کسب و کار اینترنتی و آفلاین قرار می‌دهد.البته این ذهنیت از زمانی شکل گرفت که در مورد بازار، مشتری، بازاریابی، بازاریابی آنلاین و تبلیغات هیچی نمی‌دونستم. به خودم قول دادم آنچه را که یاد می‌گیرم تمام و کمال در اختیار مخاطبان علاقمند قرار دهم.

سوالات متداول


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

این دوره 3 ساعت فوق‌العاده تنها آموزش نیست. بلکه حاصل تجربیات فرد به فرد ما در آکادمی مدیر آینده است که با هزینه‌های بالایی تجربه و آزموده شده است. اولین پیش شرط موفقیت دوره منوط به مشاهده کل دوره و بکارگیری آن با برنامه‌ریزی بعد از دوره هست.

تمامی جلسات این دوره به صورت آنلاین و دانلودی هست، شما با تکمیل ثبت نام در دوره همان لحظه می‌توانید از طریق پنل کاربری به ان دسترسی داشته باشید.

همان‌طور که اشاره شد، این دوره به صورت غیرحضوری و دانلودی است که شامل یک سری فایل‌های ویدیویی هست که به محض خرید می‌توانید آنها را دانلود و مشاهده نمایید.

بله این دوره شهریه دارد و با پرداخت، مشاهده و اجرایی نمودن دستورالعمل‌های بیان شده در آن می‌توانید به بهترین شکل فروش در اینستاگرام را با 4 راز واقعی به یک نقطه عطف و خاص رو به صعود برسانید.

این دوره نیاز به هیچ شرط خاصی ندارد فقط با داشتن یک پیج تجاری می‌توانید در این دوره شرکت و آن‌ها را عملی نمایید.

بله، در هر زمان از شبانه روز شما می‌توانید با تکمیل سفارش و پرداخت اینترنتی به جلسات دوره در همان لحظه دسترسی داشته باشید. در قسمت دانلودها از طریق پنل کاربری می‌توانید به همه این فایلها دسترسی داشته باشید.

نه ، فقط می‌توانید همراه با بستگان درجه یک آن را در لپ تاپ، موبایل یا پی سی خودتان آن فایلها را پخش نمایید تا آنها مشاهده نمایند. به هیچ عنوان فایلها را در اختیار این افراد قرار ندهید که مغایر با قوانین کپی‌رایت هست.

بله، شما با تبلت، موبایل، لپ‌تاپ می‌توانید بعد از تکمیل سفارش، از طریق پنل کاربری و قسمت دانلودها آنها را دانلود و مشاهده نمایید. کافی است از یک نرم‌افزاریا اپلیکیشن پلیر ویدیویی با فرمت mp4استفاده نمایید.

غیرحضوری

987,500 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خلق محتوای ثروت‌ساز در اینستاگرام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه تجارت جیبی سیار در اینستاگرام بسازیم؟

کتاب الکترونیکی را به همراه ویدیو‌های آموزشی دریافت کنید!
خیلی سریع برایم ارسال کنید!
تجارت
close-link