ایده های پولساز اینستاگرام با 30 ایده خلاقانه سودآور

معرفی دوره

ایده برای پیج پولساز اینستاگرامی، همانند اکسیژن برای نفس کشیدن هست که خیلی‌ها مهم‌ترین گزینه را فراموش می‌کنند. بنابراین  سعی کنید بهترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام را با صرف زمان کافی و بررسی آن‌ها انتخاب کنید. پیج‌های پولساز اینستاگرام، بیشترین دلیل دیده شدنشان انتخاب درست یک ایده اینستاگرامی عالی بوده است.

ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام زیادی را می‌توان برای داشتن کسب و کارهای پولساز یافت. اما مستلزم بررسی موردی و تحلیل درست موفقیت آنها در آن حوزه هست. اگر واقعا به دنبال نتایج فوق العاده برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی هستید، باید موضوعی را انتخاب کنید که افراد بیشتری در آن بازار رقیب‌تان هستند.

چون این نشانه بسیار خوبی برای کسب و کار پولساز بودن آن ایده هست که البته باید ویژگی‌ها یک از ایده های کسب درآمد از اینستاگرام را داشته باشد. برای شناخت بیشتر این ویژگی‌ها حتما این موارد زیر را به دقت بررسی کنید.

مهمترین ویژگی‌های ایده های پولساز اینستاگرام چیست؟

 • مشکل بسیاری از مخاطبان اینستاگرام را بتوانند حل نماید.
 • خواسته‌ها و نیازهای افراد بیشتری از کاربران اینستاگرام را تامین نماید.
 • ارزشی را به زندگی آن‌ها اضافه نماید مثلا در زمان، هزینه افراد صرفه‌جویی شود.
 • مطلوبیتی را از نظر مخاطب ایجاد کند که مخاطب حاضر باشد برای آن هزینه نماید.
 • مزیت رقابتی ملموس‌تری را نسبت به رقبا ایجاد نماید.
 • به اندازه کافی مشتری احتمالی برای خرید آن در بازار هدف موجود باشد.
 • متناسب با شرایط، بودجه، توانایی، زمان و تخصص‌تان باشد.
ایده‌های کسب درآمد از اینستاگرام
چگونه ایده‌ای برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی بیابیم؟

در یافتن ایده موضوع پیج اینستاگرام، اولین مشکل بررسی این گزینه‌ها هست که عبارتند از:

 • تعداد افراد خیلی خیلی بیشتری در این حوزه فعالیت می‌کنند.
 • تولید محتوا دایمی و هر روز باید انجام شود؛
 • محتوا تا حدی باید جذاب باشد که حاضر شود پیج ما را همیشه دنبال نماید.
 • فعالسازی درصد بیشتری از مخاطبان برای افزایش نرخ تعامل
 • برگزاری چالش، مسابقه
 • صرف زمان بیشتر برای خلاقیت در ارایه پست سرگرم‌کننده

ساده‌ترین روش راه‌اندازی پیج تبلیغات اینستاگرامی

 مسلما در چند حالت می‌توان یک ایده خلاقانه را اجرایی کرد. برای واکاوی بیشتر چندین نوع آن را در زیر بیان می‌کنیم:

 1. ایده برای بلاگری در حوزه‌های خاص و تخصصی مثل صدف بیوتی
 2. ایده‌های روزمرگی افراد با سبک زندگی خاص مثل سی سی
 3. برنامه‌های فان و سرگرمی، کمدین‌ها مثل حسن ریوندی، محسن ایزی، مجتبی شفیعی
 4. حقیقت یا فکت‌ها 
 5. انیمیشن‌سازها مثل عنبوه‌سازان، دیرین دیرین
 6. صدا پیشه‌ها مثل رادیو قرمز که یک فرد به جای نقش‌های مختلف صحبت می‌کند.
 7. آموزش آشپزی مثلا در کمتر از 30 دقیقه یک غذای خوشمزه درست کنند.
 8. آموزش تغییر دکور منزل با ابزارهای ساده که در هر خانه‌ای پیدا می‌شود.
پس من می‌توانم یک موضوع را به چندین زیرشاخه تبدیل کنم که متناسب با توانایی‌هایم باشد. بهترین ایده برای پیج اینستاگرام، با دقیق‌تر شدن در زیرشاخه‌های آن ایده کسب درآمد از اینستاگرام می‌توان پیدا کرد. 

کاری که اکثر افراد آن را برعکس انجام می‌دهند. منظورم این هست که ببینید چه زمینه‌های طرفدار بیشتری در آن حوزه دارد. در مرحله بعدی باید در روی زیرشاخه‌های آن تمرکز کنید. کسب و کار پولساز زمانی ساخته می‌شود که متناسب با وقت، بودجه، تجربه و توانایی‌تان است.

یک مثال هوشمندانه برای شروع کسب و کار اینستاگرامی

برای مثال اگر فرد باهوشی باشید به جای تبلیغات می‌توانید با بلاگرهای زیادی در اینستاگرام وارد همکاری شوید. یعنی با یک پیج معمولی با هزار فالوور هم می‌توانید آن را راه‌اندازی کنید. تنها کافی است متناسب با هر موضوعی که احتمال تبلیغ بیشتر را دارد، پیج‌های خوبی را پیدا کنید.
 
سپس آن را به صورت یک پکیج تبلیغاتی از پیج‌های مختلف در آن موضوع ارایه دهید. در قبال همکاری برای جذب تبلیغات پورسانت یا تخفیف خوبی را می‌توانید دریافت کنید.

ببینید فقط با دستکاری یک ایده موجود در اینستاگرام به راحتی و در زمان کمتری پولسازی را شروع خواهید کرد. البته این فقط یک مثال از ایده‌های کاربردی در این دوره ایده‌های پولساز با اینستاگرام هست.

پس بی‌معطلی روی اطلاعات ثبت‌نام کلیک کنید و سریع‌تر در دوره شرکت نمایید. چرا که در این دوره فوق‌العاده می‌توانید به ایده‌های کاربردی دست یابید. آموزش‌، بررسی و تحلیل ایده‌های خلاقانه بهترین روش برای ساخت پول و ثروت آفرینی در اینستاگرام هست. 

مسلما جزو افراد باهوشی هستید که با آموزش دیدن در زمان و هزینه‌ها صرفه جویی می‌کنید.

مسلما دنبال ایده‌یابی با بازدهی خوب هستید:

 • برخی از این ایده‌ها که خیلی سریع دیده می‌شوند، چگونه منجر به کسب درآمد فوق‌العاده‌ برای افراد مختلف می‌شود؟
 • چگونه ایده‌هایی را با توجه به نیاز، خواسته، ترس و آرزوی افراد شناسایی کنیم؟
 • ایده‌هایی که در چه دسته‌بندی‌هایی بازدهی بیشتری دارد؟
 • چه فرآیندی برای اجرایی نمودن یک ایده باید دنبال کنیم تا بتوانیم بازدهی بالایی را کسب کنیم؟
 • کدام ایده‌هایی درآمد چند ده میلیونی تا میلیاردی را برای صاحبانش ایجاد کرده است؟
 • آیا مثال‌های موردی که بتونم سریع‌تر الگوبرداری کنم وجود دارد؟
 • چه چیزی در اینستاگرام بفروشیم؟
 • راه اندازی کارخانه پولسازی با اینستاگرام را چگونه شروع کنیم؟
 • میزان درآمد از اینستاگرام در ماه چقدر است؟

همه اینها سوالاتی هستند که راجع به این پلتفرم مطرح می‌شود. خیلی خوبه که قبل از شروع یک فعالیت جدی در اینستاگرام به دنبال پاشخ سوال‌های گوناگون در ذهن‌تان هستید. تبریک می‌گوییم که با افراد آگاه و بافکری همراه هستیم.

کسب درآمد با اینستاگرام شامل چند مرحله است؟

 • ایده‌یابی و فرصت مناسب که بر گرفته از نیاز، مساله و تقاضای یک گروه از مخاطبان است.
 • به اندازه کافی مخاطب و مشتری برای راه‌حل یا محصول و خدمت ما باشد.
 • آگاه‌سازی اعضای اینستاگرام از سرویس و تبدیل آن‌ها به فالوور پیج کسب و کار
 • شناسایی افراد علاقمند به محصول و خدمت از میان فالوورها
 • افزایش نرخ تبدیل علاقمندان به مشتریان واقعی با راهکار مناسب

همان طور که در اولین مرحله هم اشاره شده است، ایده برای کار در اینستاگرام اهمیت ویژه‌ای دارد. بنابراین تا می‌توانید فرصت کافی برای بررسی، تحلیل و آنالیز پیج‌های دیگر صرف کنید.

مهم‌ترین گام برای ایجاد کسب و کار اینستاگرامی

یافتن و گزینش ایده سورآور یکی از مهمترین گام‌های کسب و کار است. این مورد در فضای بازاریابی اینستاگرام اهمیت دو چندان دارد.  در این دوره آموزشی موارد بیان شده، کاملا کاربردی بیان شده است.

ایده‌های کاملا اختصاصی

ایده‌های کسب درآمد از اینستاگرام که برای اولین بار توسط مدیر آینده ارایه شده است. این ایده‌ها از هیچ منبع دیگری نه ترجمه و نه کپی شده است.

ایده‌های بدون سرمایه

این ایده‌ها بدون سرمایه فقط با صرف زمان کافی فقط مختص اینستاگرام با موبایل است. نیازی به سرمایه، کامپیوتر یا لپ‌تاپ برای اجرایی کردن آن‌ها نخواهید داشت.

ایده‌های ایرانی کاربردی

کاملا قابل اجرا در بازار هدف ایران توسط جعفرصادق پیران مدرس دوره تهیه شده است. با انتخاب ایده مناسب می‌توانید از اینستاگرام درآمد خوبی را کسب نمایید.

ایده‌های کاملا شفاف

شما می‌توانید با ترتیبی که در دروه ایده‌های کسب و کار اینستاگرامی یاد می‌گیرید. می‌توانید بدون کمترین پیچیدگی و با گام‌های ساده آن را اجرایی نمایید.

چه افرادی خیلی سریع‌تر نتیجه می‌گیرند؟

افرادی که ذهن‌ فعالی در گوش‌ دادن و شنیدن مساله، دغدغه، نیاز، خواسته، شکایت، انتقاد، پیشنهاد، ترس و آرزویی دوستان، مخاطبان و آشنایانش را داشته باشد. بالطبع به دنبال یافتن راه‌حل‌های مناسب برای رفع مشکل‌های موجود خواهد بود.

راه‌حلی که سریع، آسان و ارزان یا خاص است که مخاطبان بازار هدف حاضر به خرید آن خدمت یا محصول باشند. الان شاید بگویید که من محصول و خدمتی ندارم؛ که از آن بخواهم درآمد کسب کنم؟

با توجه به استعداد، توانایی، مهارت، منابع و ارتباط‌هایی که در خودتان سراغ دارید، یعنی با دقیق‌تر شدن در جزییات زندگی خودتان، اطرافیان‌تان ایده مورد نظر را صد در صد پیدا خواهید کرد. اما باید همانند یک شیر به تنهایی به شکار مشتریان خواهید رفت.

اینستاگرام چرا برای خیلی از کسب و کارهای کوچک، متوسط و حتی بزرگ مهم است؟

پاسخ به این سوال تنها در یک جمله خلاصه می‌شود:
« اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی و پر مخاطب‌ترین از لحاظ آماری، بالای 47 میلیون نفر در ایران است.»

پس به خاطر حضور گسترده ایرانی‌ها در این شبکه اجتماعی حتما باید راه‌هایی را برای جذب درآمد از آن بیابید. این رقم حتی بیشتر از جمعیت تهران است. پس شما اگر تا به حال به این موضوع فکر نکردید همین الان یک چرتکه ذهنی بزنید که چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم.

بهترین ایده های کسب درامد از اینستاگرام

برخی از ویژگی‌های در راه‌اندازی یک ایده کسب و کار اینستاگرامی

شناخت ابزار دیده شدن

در این مسیر باید به برخی از مهم‌ترین اپلیکیشن‌های‌ مفید موبایلی باید تسلط کافی پیدا کنید. تا تنها با گوشی بدون کامپیوتر نیازهای خودتان را به راحتی با آن‌ها رفع نمایید. ابزارهای حرفه‌ای را بشناسید.

حل رویکردهای درآمدی

با استفاده از راهکارهایی باید هر از گاهی الگوی درآمدی‌تان را مورد بازبینی قرار دهید. یعنی نه تنها در کشف ایده هم خلاقیت به خرج دهید بلکه باید در مدل‌های درآمدی هم ایده‌پرداز خوبی باشید.

مشتریان اولیه 

افرادی که تازه می‌خواهند این مسیر درآمدزایی را در اینستاگرام شروع نمایند. بزرگترین دغدغه‌شان جذب مشتریان کافی و هدفمند است. فرمول‌سازی یک فرآیند برای شما همیشه درآمد پایداری را ایجاد خواهد کرد.

پیج یک دارایی مجازی در ایجاد درآمد غیرفعال

یکی از دارایی‌های مهم کسب و کار در اینستاگرام، همان فالوورهای صفحه شخصی یا تجاری‌تان است. کمتر کسی آن را به چشم یک دارایی تصور می‌کند. باید ارزش این دارایی مجازی را بتوانیم برای بلند مدت حفظ کنید

جهش و رشد توسعه کسب و کار 

بعد از آن که موانع مختلف را در هر فاز از اجرایی کردن ایده شناسایی و رفع کردید. مسلما بهترین روش هدایت آن به سمتی است که بتوانیم  ترند بازار را به موقع و در زمان مناسب تشخیص دهید.

کسب جایگاه مناسب در اینستاگرام

بعد از اجرایی کردن ایده، باید همانند یک فرد عاشق، به مخاطبان‌تان با توجه به میزان رشد‌تان توجه خاصی داشته باشید. در ابتدا به دلیل وقت زیاد، مسلما پاسخ‌گویی خودتان، ارتباط‌گیری با آنها خیلی مهم است.

 اما بعد از مدتی باید به سوال‌هایی که دارند و چون تعداد پیام‌ها زیاد خواهد بود، به شکل دیگر در استوری پاسخ بدهید. دلیل محکمی به آن‌ها ارایه بدهید که همچنان با شما همراه و هم نظر باشند.

تشکیل قبیله اینستاگرامی 

یک موضوعی که همیشه باعث می‌شود افراد به یک برند یا ایده وفادار باشند. احساس می‌کنند که با آد‌م‌هایی مثل خودشان در ارتباط هستند. یعنی بیشتر باید روی این فکر در صفحه شخصی و تجاری خودتان تمرکز کنید.

شناخت اصول ایده پردازی 

شما ساختاری را به سادگی یاد می‌گیرید که نه تنها یک ایده بلکه ۱۰ ها ایده دیگر را می‌توانید جهت افزایش درآمد خودتان بیابید. یعنی خودتان هم ایده مناسب و مورد علاقه خود را می‌توانید کشف کنید.

طراحی متد مخصوص به خود 

پس از تشخیص فرصت‌ها یاد می‌گیرید که کدام یک از آن‌ها ارزش عملی کردن دارد. برای آن که بتوانید به درستی آن را عملی کنید؛ حتما باید راه‌هایی را برای تست و ارزیابی آن یاد بگیرید.

بازسازی و بهبود ایده

موفق‌ترین ایده‌ها هم تا زمانی که توسط مشتریان‌تان تست و بازخورد مناسبی دریافت نمی‌شد. هیچ وقت تا به امروز این هم سود ایجاد نمی‌کرد و ادامه نمی‌یافتند. پس این فرآیند بهبود و ارتقا ایده باید به طور مستمر صورت گیرد.

سوالات متداول

بله ، شما می‌توانید با اینترنت موبایل این فیلم‌ها را دانلود و مشاهده نمایید. دوستان عزیزی که به فایل زیپ آشنایی ندارند؛ حتما با پشتیبانی در تلگرام یا واتساپ پیام بفرستید تا لینک دانلود فیلم بدون زیپ را با فرمت mp4 برای شما ارسال نمایند.

این دوره برای دوستانی که هنوز نتوانستند ایده‌ای را برای شروع کسب و کار اینستاگرامی خود بیابند؛ مناسب است. البته همه افرادی که می‌خواهند بدون وب‌سایت فقط با اینستاگرام کسب درآمد نمایند حتما این دوره را به این دوستان پیشنهاد می‌کنم! پس کارمندان، خانم‌های خانه‌دار، دانشجو، دانش‌آموزان و کسانی که به دنبال شغل دوم هستند این دوره برای‌شان مناسب است.

تمامی جلسات این دوره به صورت آنلاین و دانلودی هست که هر جلسه را می‌توانید جداگانه دانلود و مشاهده نمایید.

همان‌طور که اشاره شد، این دوره به صورت دانلودی هست که بعد از دانلود هر جلسه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

ایشان در کنار مطالعه، تحقیق در کسب و کارهای مختلفی هم حضور داشتند و هم خودشان راه‌اندازی کردند! همچنین فردی هستند که با توجه به فعالیت‌شان در طول این ۲۰ سال تجربیات گران سنگی را از بازار آنلاین و آفلاین ایران دارند. در شرایط سختی بارها ایده‌های مختلفی را توانستند به تنهایی اجرایی و عملی نمایند.

در این دوره هیچ نرم‌افزار یا اپلیکیشنی آموزش داده نخواهد شد!

بله، شما در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز که بخواهید این دوره را تهیه کنید. بعد از خرید هم بلافاصله لینک دانلود همه جلسات در حساب کاربری‌تان قابل دانلود است.

چون اصل موضوع این آموزش ایده‌یابی برای شروه درآمد از اینستاگرام است، فقط پیج‌هایی بررسی خواهد شد، که می‌توانید از آنها الگوبرداری نمایید.

خیر. مطالب دوره به صورت فیلم قبلا توسط مدرس ضبط و تدوین شده است. شما به محض خرید می‌توانید آن را دانلود در موبایل یا کامپیوتر خود مشاهده نمایید!

بلافاصله بعد از تهیه دوره و پرداخت اینترنتی شما می‌توانید در حساب کاربری خودتان به این یازده جلسه هر کدام به صورت جداگانه دسترسی و دانلود نمایید. به ترتیب باید دروه را از جلسه اول تا آخر ببینید. البته ایمیلی هم برای صورتحساب و لینک دانلود فایل‌ها ارسال خواهد شد. ممکن است 5 تا 15 دقیقه طول بکشد، یا در پوشه اسپم و پروموشن قرار بگیرید.

بله شما می‌توانید بدون داشتن سرمایه این کسب و کار اینستاگرامی را راه‌اندازی کنید. اما شما باید مواردی را که در این دوره به شما آموزش می‌دهیم را کاملا اجرایی نمایید. طبق روال پیشنهادی مدیر آینده حرکت نمایید تا بتوانید نتایج بهتری را دریافت نمایید!

بله شما می‌توانید این ایده‌ها را به سادگی در گوشی‌هایی که اینستاگرام قابل نصب است استفاده نمایید! اما برای استفاده از تمامی قابلیت‌های اینستاگرام نیاز به گوشی‌های با اندروید ۵ به بالا نیاز دارید. بنابراین در گوشی‌های ۳G برخی از ویژگی‌های آن در دسترس شما نیست!

این دوره در ۱۱ جلسه جمعا ۲۹۰ دقیقه ارایه شده است. همچنین حجم این فایل‌ها را در هر جلسه بین ۲۵ تا ۱۰۰ مگا بایت پایین آوردیم؛ تا شما بتوانید به راحتی آن را دانلود کنید. بارگذاری از روی سایت روی کامپیوتر شخصی و گوشی شما رانجام خواهد شد.

اگر شما قصد راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی را دارید، باید بارها اصول پایه آموزش اینستاگرام در دوره را طی نمایید. تا بتوانید به گزینه‌ها مسلط شوید. شما اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید، با فعال کردن زبان فارسی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید! همچنین باید زمان بیشتری را در روز برای یادگیری آموزش‌های پایه وقت صرف نمایید!

مخاطبان دوره

دوره‌ی آموزش اینستاگرام | کسب درآمد از اینستاگرام دارای پیش نیازهایی می باشد که قبل از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در ادامه آموزش به مشکل نخورید.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
 • افرادی که به دنبال راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی هستند.
 • افرادی که هنوز نتوانستند ایده کسب درآمد اینستاگرامی مختص خودشان را بیابند.
 • افرادی که هنوز نتوانستند شغلی را جهت کسب درآمد پیدا کنند.
 • افرادی که در کنار شغل فعلی‌شان به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند.
 • خانم‌های خانه‌داری که می‌خواهند در کنار انجام کارهای روزانه‌شان به درآمد برسند.
 • دانشجویانی که در کنار تحصیل می‌خواهند درآمد خوبی را به دست بیاورند.
 • کسب درآمد از اینستاگرام برای کسانی که به دنبال ایده‌هایی بدون سرمایه و بدون مهارت خاصی هستند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
 • این دوره برای افرادی که هیچ اعتقادی به کسب و کار اینترنتی و درآمد اینترنتی ندارد مناسب نیست.
 • کسانی که حوصله یادگیری و انجام تمرین‌های دوره را ندارند.
 • کسانی که اعتقاد ندارند که اینستاگرام و فعالیت داخل آن فرآیند تخصصی و حرفه‌ای است.
 • افرادی که به دنبال فروش بیشتر نیستند

استاد دوره

جعفرصادق پیران
(مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ)

معلمی عاشق بازاریابی و بازاریابی اینترنتی که یافته‌ها و تجربیات خودش را از مشاوره، آموزش‌ و کسب و کارهای مختلف را تمام و کمال در اختیار علاقمندان به کسب و کار اینترنتی و آفلاین قرار می‌دهد.البته این ذهنیت از زمانی شکل گرفت که در مورد بازار، مشتری، بازاریابی، بازاریابی آنلاین و تبلیغات هیچی نمی‌دونستم. به خودم قول دادم آنچه را که یاد می‌گیرم تمام و کمال در اختیار مخاطبان علاقمند قرار دهم.

24%
تخفیف
113,000 تومان

5 راز واقعی تبلیغ در اینستاگرام

بهترین روشی که می‌توانید نتایج و بازدهی خودتان را از فعالیت کسب و کار در اینستاگرام رشد و گسترش دهید؛ استفاده هوشمندانه از تبلیغات در سایر پیج‌ها هست. یکی از مهم‌ترین دلایل ناشناخته ماندن افراد است که تنها با تبلیغات اینستاگرامی می‌توان حل کرد
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
387,000 تومان
31%
تخفیف

ادمین پولساز برای کسب و کار اینستاگرام

برای تبدیل شدن به یک ادمین پولساز برای کسب و کارها نیازمند داشتن یک چارچوب مشخص فعالیتی هستید که از نقشه مسیر حرکت مشتریان آگاهی دارد و آنها را به سمت اهداف‌شان هدایت می‌کند.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
248,500 تومان

غیرحضوری

 • نوع آموزش: غیرحضوری، ویدیویی
 • فرمت دوره : MP4 و دانلودی
 • تعداد جلسات: 11 جلسه
 • تعداد ایده‌ها: 30 ایده سودآور
 • مدت زمان دوره :  4 ساعت و 50 دقیقه
 • نحوه پرداخت: آنلاین و دسترسی سریع به محض ثبت‌نام
 • مدرس: جعفرصادق پیران

79,000 تومان

دیدگاهها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ایده های پولساز اینستاگرام با 30 ایده خلاقانه سودآور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه تجارت جیبی سیار در اینستاگرام بسازیم؟

کتاب الکترونیکی را به همراه ویدیو‌های آموزشی دریافت کنید!
خیلی سریع برایم ارسال کنید!
تجارت
close-link