۳۰ ایده برای پولسازی از اینستاگرام

معرفی دوره

بنر کتاب پلتفرم پولسازی

پکیجی کاملا کاربردی در ایده‌یابی برای کسب درآمد از اینستاگرام

دوست عزیز این پکیج شما را در یافتن ایده مناسب برای شروع اینستاگرام مارکتینگ همراهی خواهد کرد. ایده اولین موضوعی هست که ما در کسب درآمد باید آن را داشته باشیم که الان یکی از رایج‌ترین کارهایی که برای کسب درآمد از اینستاگرام همگی ما به نوعی با آن آشنا هستیم تبلیغات برای کسب و کارهای دیگر هست. اما هم تعداد پیج‌هایی که از این راه کسب درآمد می‌کنند هم زیاد هست، مهم‌تر از آن تولید محتوای دایمی و هر روز باید انجام شود؛ در کنار آن این محتوا تا حدی برای مخاطب باید جذاب باشد که حاضر شود پیج ما را همیشه دنبال نماید.

البته برخی از دوستان عزیز هم لایک، بازدید می‌خرند که شما فکر می‌کنید تیزر تبلیغاتی شما را دیدند در حالی که واقعیت این طور نیست. فرد باهوش به جای اینکه خودش را درگیر یک سری کارهای سخت بکند می‌آید با ادمین چند تا پیج صحبت می‌کند و در قبال همکاری در فروش و جذب تبلیغات پورسانت را دریافت می‌کند. فقط با دستکاری یک ایده ببینید چطور میشه درآمد بیشتری را برای خودمان ایجاد کنیم این یک مثال از دوره بود که چقدر میشه ایده‌های مختلفی را کسب نمود. پس بی‌معطلی روی لینک خرید محصول کلیک کن و این دوره ارزشمند و فوق‌العاده را که می‌تواند ایده‌های تاپی را برای‌تان ایجاد کند را تهیه نمایید.

 

آموزش‌های حرفه‌ای که در این محصول منجر به سریع یافتن ایده‌ها می‌شود:

اگر دنبال این هستید که چطور می‌توانید ایده‌های بکری را برای افزایش درآمدتان بیابید؛ حتما تا انتها این سرفصل را با دقت مطالعه نمایید.

 

مسلما شما هم به دنبال ایده‌یابی هستید که بتوانید بازدهی خوبی داشته باشد:

  برخی از این ایده‌ها که خیلی سریع دیده می‌شوند، چگونه منجر به کسب درآمد فوق‌العاده‌ برای افراد مختلف می‌شود؟

  چگونه ایده‌هایی را با توجه به نیاز، خواسته، ترس و آرزوی افراد شناسایی کنیم؟

  ایده‌هایی که در دسته‌های مختلفی همراه با توضیحات لازم داده می‌شود تا شما بهتر آن ایده را درک نمایید!

  چه فرآیندی برای اجرایی نمودن یک ایده باید دنبال کنیم تا بتوانیم بازدهی بالایی را کسب کنیم؟

  ایده‌هایی با درآمد چند میلیونی را برای صاحبانش ایجاد کرده است!

  مثال‌های متعددی که در حال حاضر توانستند درآمد خوبی را از اینستاگرام کسب نمایند!

 

 چرا ایده‌یابی مهم‌ترین گام برای ایجاد کسب و کار اینستاگرامی است؟

 

ایده‌های کاملا اختصاصی

ایده‌های کسب درآمد از اینستاگرام که برای اولین بار توسط مدیر آینده ارایه شده است. این ایده‌ها از هیچ منبع دیگری نه ترجمه و نه کپی شده است.

 

ایده‌های بدون سرمایه

این ایده‌ها بدون سرمایه فقط با صرف زمان کافی فقط مختص اینستاگرام با موبایل است. نیازی به سرمایه، کامپیوتر یا لپ‌تاپ برای اجرایی کردن آن‌ها نخواهید داشت.

ایده‌های ایرانی کاربردی

کاملا قابل اجرا در بازار هدف ایران توسط جعفرصادق پیران مدرس دوره تهیه شده است. با انتخاب ایده مناسب می‌توانید از اینستاگرام درآمد خوبی را کسب نمایید.

ایده‌های کاملا شفاف

شما می‌توانید با ترتیبی که در دروه ایده‌های کسب و کار اینستاگرامی یاد می‌گیرید. می‌توانید بدون کمترین پیچیدگی و با گام‌های ساده آن را اجرایی نمایید.

 

 

کسب درآمد با اینستاگرام شامل پنج مرحله اصلی است:

 • ایده‌یابی و فرصت مناسب که بر گرفته از نیاز، مساله و تقاضای یک گروه از مخاطبان است.
 • به اندازه کافی مخاطب و مشتری برای راه‌حل یا محصول و خدمت ما باشد.
 • آگاه‌سازی اعضای اینستاگرام از سرویس و تبدیل آن‌ها به فالوور پیج کسب و کار
 • شناسایی افراد علاقمند به محصول و خدمت از میان فالوورها
 • افزایش نرخ تبدیل علاقمندان به مشتریان واقعی با راهکار مناسب

منظور از پیچ کسب و کار اینستاگرامی چیست؟

هر صفحه تجاری و شخصی که هدف آن کسب درآمد از ارایه خدمت و محصول به یک گروهی از مخاطبان در بازار هدف اینستاگرام است را کسب و کار اینستاگرامی گوییم.

مهم‌ترین مرحله یافتن مساله، دغدغه، نیاز، خواسته، شکایت، انتقاد، پیشنهاد، ترس و آرزویی از اعضای اینستاگرام است؛ که هنوز به خوبی پاسخ داده نشده است. سپس یافتن راه‌حل سریع، آسان و ارزان یا خاص است که آن مخاطبان حاضر به پرداخت پول برای دریافت خدمت و محصول باشند.

الان شادی بگویید که من محصول و خدمتی ندارم من چطور می‌توانم درآمد از اینستاگرام داشته باشم؟

شما اگر واینرها، کمدین، دابسمش در اینستاگرام حداقل یک بار دیدید. به نظر شما محصول و خدمت آن چه چیزی هست. این فرد با فراهم کردن گروهی از مخاطبان خاص که به رایگان این کلیپ‌ها را قرار می‌دهد ولی پول آن را افراد دیگری می‌پردازند. تا سرویس و خدمت یک کسب و کار دیگر بیشتر دیده شود.

شما در این پکیج با ۳۰ روش کاملا کاربردی و ایرانی آشنا خواهید شد. نحوه پیاده‌سازی آن را مناسب با مخاطبان‌تان یاد خواهید گرفت. پس کشف نیاز، ارایه راه‌حل مهم‌ترین مرحله‌ای است که باید کاملا به آن توجه نمایید.

در مرحله بعدی باید شما کارهایی را انجام دهید، که مخاطبان شما را ببینند و کسب و کار شما را دنبال نمایند. اما نکته مهمی که وجود دارد همه این فالوورها علاقمند به خرید محصول و استفاده از آن نمی‌باشند. پس ما با فراهم کردن استراتژی مناسب افراد علاقمند را از میان نامشتریان تشخیص دهیم.

در مرحله آخر هم با جلب اعتماد علاقمندان آن‌ها را به مشتریانی که خرید می‌کنند؛ تبدیل می‌نماییم. در این مرحله شما باید یک سری فرآیندهای دیگری را در ارزیابی این مشتریان انجام دهید تا آن‌ها مجدد از خدمت و محصول شما استفاده نمایند.

اینستاگرام چرا برای خیلی از کسب و کارهای کوچک، متوسط و حتی بزرگ مهم است؟

پاسخ به این سوال تنها در یک جمله خلاصه می‌شود:

« اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی و پر مخاطب‌ترین از لحاظ آماری، بالای ۲۴ میلیون نفر در ایران است.»

پس به خاطر حضور گسترده ایرانی‌ها در این شبکه اجتماعی حتما باید راه‌هایی را برای جذب درآمد از آن بیابید. این رقم حتی بیشتر از جمعیت تهران است. پس شما اگر تا به حال به این موضوع فکر نکردید همین الان یک چرتکه ذهنی بزنید که چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم.

با استفاده از این تکنیک‌ها، شما هم ایده کسب درآمدی را متناسب با توانمندی‌های خودتان می‌یابید. در نهایت روش‌هایی را یاد می‌گیرید که بتوانید این ۵ مرحله کسب و کار اینستاگرامی را به خوبی طی نمایید.

بخشی از سرفصل‌های دوره آنلاین کارگاه ایده‌سازی برای کسب درآمد اینستاگرامی

 

شناخت ابزار دیده شدن

شما در این مسیر باید به برخی از مهم‌ترین اپلیکیشن‌های‌ مفید تسلط کافی پیدا کنید. تا تنها با گوشی بدون کامپیوتر نیازهای خودتان را با آن‌ها رفع نمایید. ابزارهای حرفه‌ای را بشناسید.

حل رویکردهای درآمدی

شما با استفاده از راهکارهایی باید هر از گاهی الگوی درآمدی‌تان را مورد بازبینی قرار دهید. یعنی نه تنها در کشف ایده هم خلاقیت نشان دهید بلکه در مدل‌های درآمدی هم ایده‌پرداز باشید.

مشتریان اولیه شما

مسلما افرادی که تازه می‌خواهند این مسیر را شروع نمایند. بزرگنرین دغدغه‌شان یافتن مشتری مناسب است. در اینجا فرمولی را به شما یاد می‌دهم که همیشه از نتایجش شگفت‌زده می‌شوید.

پیج شما دارایی شما در ایجاد درآمد غیرفعال

یکی از دارایی‌های مهم شما در اینستاگرام همان پیج و صفحه شخصی یا تجاری شما است. اما کمتر کسی آن را دارایی تصور می‌کند. مطمئنا باید ارزش این دارایی را بتوانیم برای بلند مدت حفظ کنیم.

جهش و رشد توسعه کسب و کار شما

بعد از آن که موانع مختلف را در هر فاز از اجرایی کردن ایده شناسایی و رفع کردید. مسلما بهترین روش هدایت آن به سمتی است که بتوانیم  ترند بازار را به موقع و در زمان مناسب تشخیص دهیم

کسب جایگاه مناسب در اینستاگرام

در این بخش شما یاد می‌گیرید که پیروهای مناسب ایده، راه‌حل خودتان را برای کسب درآمد اینستاگرامی با تامین خواسته اصلی آن‌ها پیدا کنید. دلیل محکمی به آن‌ها ارایه بدهید که همچنان با شما همراه و هم نظر باشند.

تشکیل جامعه مربوط به خودتان 

یک موضوعی که همیشه باعث می‌شود افراد به یک برند یا ایده وفادار باشند. احساس می‌کنند که با آد‌م‌هایی مثل خودشان در ارتباط هستند. یعنی بیشتر باید روی این فکر در صفحه شخصی و تجاری خودتان تمرکز کنید.

شناخت اصول ایده پردازی 

شما ساختاری را به سادگی یاد می‌گیرید که نه تنها یک ایده بلکه ۱۰ ها ایده دیگر را می‌توانید جهت افزایش درآمد خودتان بیابید. یعنی خودتان هم ایده مناسب و مورد علاقه خود را می‌توانید کشف کنید.

طراحی متد مخصوص به خود 

پس از تشخیص فرصت‌ها یاد می‌گیرید که کدام یک از آن‌ها ارزش عملی کردن دارد. برای آن که بتوانید به درستی آن را عملی کنید؛ حتما باید راه‌هایی را برای تست و ارزیابی آن یاد بگیرید.

بازسازی و بهبود ایده

موفق‌ترین ایده‌ها هم تا زمانی که توسط مشتریان‌تان تست و بازخورد مناسبی از آن دریافت نمی‌شد. هیچ وقت تا به امروز ادامه نمی‌یافتند. پس این فرآیند بهبود و ارتقا ایده باید مستمرا صورت گیرد.

 

کسانی که می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟

 • افرادی که به دنبال راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی هستند.
 • افرادی که هنوز نتوانستند ایده کسب درآمد اینستاگرامی مختص خودشان را بیابند.
 • افرادی که هنوز نتوانستند شغلی را جهت کسب درآمد پیدا کنند.
 • افرادی که در کنار شغل فعلی‌شان به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند.
 • خانم‌های خانه‌داری که می‌خواهند در کنار انجام کارهای روزانه‌شان به درآمد برسند.
 • دانشجویانی که در کنار تحصیل می‌خواهند درآمد خوبی را به دست بیاورند.
 • و…

 

کسب درآمد از اینستاگرام برای کسانی که به دنبال ایده‌هایی بدون سرمایه و بدون مهارت خاصی هستند.

 

پاسخ به سوالات متداول دوره آموزشی «کارگاه ایده‌سازی برای کسب درآمد از اینستاگرام»

آیا با موبایل و اینترنت همراه می‌توان این آموزش‌ها را تهیه کرد و روی گوش آن‌ها را ببینیم؟

بله ، شما می‌توانید با اینترنت موبایل این فیلم‌ها را دانلود و مشاهده نمایید. دوستان عزیزی که به فایل زیپ آشنایی ندارند؛ حتما با پشتیبانی در تلگرام یا واتساپ پیام بفرستید تا لینک دانلود فیلم بدون زیپ را با فرمت mp4 برای شما ارسال نمایند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای دوستانی که هنوز نتوانستند ایده‌ای را برای شروع کسب و کار اینستاگرامی خود بیابند؛ مناسب است. البته همه افرادی که می‌خواهند بدون وب‌سایت فقط با اینستاگرام کسب درآمد نمایند حتما این دوره را به این دوستان پیشنهاد می‌کنم! پس کارمندان، خانم‌های خانه‌دار، دانشجو، دانش‌آموزان و کسانی که به دنبال شغل دوم هستند این دوره برای‌شان مناسب است.

چرا جعفرصادق پیران شخص مناسبی برای تدریس این دوره است!

ایشان در کنار مطالعه، تحقیق در کسب و کارهای مختلفی هم حضور داشتند و هم خودشان راه‌اندازی کردند! همچنین فردی هستند که با توجه به فعالیت‌شان در طول این ۲۰ سال تجربیات گران سنگی را از بازار آنلاین و آفلاین ایران دارند. در شرایط سختی بارها ایده‌های مختلفی را توانستند به تنهایی اجرایی و عملی نمایند.

آیا در این دوره آموزش‌های پیاده‌سازی ایده در اینستاگرام برای شرکت‌کنندگان تشریح خواهد شد؟

در این دوره به محض شرکت در دوره یک‌سری آموزش‌های پایه را با نحوه پیاده‌سازی ایده برای شما تشریح خواهد شد. یعنی شما گام به گام باید مراحلی را که آموزش داده می‌شود را اجرایی نمایید.

ما در تهران نیستیم که از این آموزش‌ها استفاده نماییم؛ ما چگونه این دوره را آموزش ببینیم؟

دوستان همراه آکادمی مدیر آینده این دوره به صورت آنلاین و دانلودی هست. شما به محض خرید دوره می‌توانید به لینک دانلود آن‌ها در حساب کاربری خودتان دسترسی پیدا کنید! یعنی با داشتن اینترنت و موبایل آن‌ها را روی گوشی دانلود و مشاهده نمایید

آیا این دوره آنلاین به صورت زنده برگزار می‌شود؟

خیر. مطالب دوره به صورت فیلم قبلا توسط مدرس ضبط و تدوین شده است. شما به محض خرید می‌توانید آن را دانلود در موبایل یا کامپیوتر خود مشاهده نمایید!

آیا با ثبت‌نام در این دوره آموزش ایده کسب درآمد از اینستاگرام چیزی برایم ارسال خواهد شد؟

بله به ایمیلی که در هنگام خرید، ثبت کردید، فاکتور و لینک دانلود فایل‌ها از سوی مدیر آینده ارسال خواهد شد! شما می‌توانید آن‌ها را مستقیما دانلود و مشاهده نمایید. البته ممکن است حدود ۵ تا ۱۵ دقیقه زمان ببرد. همچنین ممکن است در پوشه Spam یا Promotion قرار گرفته باشد

من هیچ اطلاعاتی در مورد اینستاگرام ندارم، آیا این دوره برایم مناسب است؟

اگر شما قصد راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی را دارید، باید بارها اصول پایه آموزش اینستاگرام در دوره را طی نمایید. تا بتوانید به گزینه‌ها مسلط شوید. شما اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید، با فعال کردن زبان فارسی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید! همچنین باید زمان بیشتری را در روز برای یادگیری آموزش‌های پایه وقت صرف نمایید!

آیا با هر نوع گوشی اندرویدی و آیفون می‌توان ایده‌های دوره را پیاده‌سازی نمود!

بله شما می‌توانید این ایده‌ها را به سادگی در گوشی‌هایی که اینستاگرام قابل نصب است استفاده نمایید! اما برای استفاده از تمامی قابلیت‌های اینستاگرام نیاز به گوشی‌های با اندروید ۵ به بالا نیاز دارید. بنابراین در گوشی‌های ۳G برخی از ویژگی‌های آن در دسترس شما نیست!

حجم کل مطالب دوره آموزش ایده‌سازی در اینستاگرام چقدر است؟

این دوره در ۱۱ جلسه جمعا ۲۹۰ دقیقه ای سعی خواهد شد برای شما دوستان همراه آکادمی مدیر آینده ارایه شود. همچنین حجم این فایل‌ها را در هر جلسه بین ۲۵ تا ۱۰۰ مگا بایت پاپیین می‌آوریم تا شما بتوانید به راحتی آن را دانلود کنید. بارگذاری از روی سایت روی کامپیوتر و گوشی شما را دانلود می‌گیوند

آیا من بدون داشتن سرمایه می‌توانم کسب درآمد از اینستاگرام داشته باشم؟

بله شما می‌توانید بدون داشتن سرمایه این کسب و کار اینستاگرامی را راه‌اندازی کنید. اما شما باید مواردی را که در این دوره به شما آموزش می‌دهیم را کاملا اجرایی نمایید. طبق روال پیشنهادی مدیر آینده حرکت نمایید تا بتوانید نتایج بهتری را دریافت نمایید!

به عبارت ساده تر، سیستم پلتفرم پولسازی، چگونگی تبدیل مهارت، دانش، تخصص، علاقه، آرزو، محصول و خدمت متناسب با نیاز، خواسته و رویای مخاطب در بازار آنلاین و اینستاگرام با جریان محتوا و اطلاعات به یک کسب و کار میلیونی و میلیاردی را آموزش می‌دهد. در این پرده هسته پلتفرم، اینستاگرام است. یکی از سریعترین و مؤثرترین روش های ساخت یک کسب و کار از صفر که می‌تواند درآمد پایدار و مقیاس‌پذیری را برای هر فرد با اراده و با انگیزه‌ای ایجاد نماید.

یعنی ۷ مرحله‌ای طلایی که برای لانچ یک کسب و کار پلتفرمی لازم و ضروری هست. با سیستم پلتفرم پولساز از آمادگی ذهنی تا یافتن ایده منطبق بر بازار، همچنین جمع آوری لیدهای پولساز و پرورش آن‌ها برای تبدیل به مشتریان وفادار ادامه خواهد داشت.

این دوره آموزشی فقط آموزش دیدن نیست حرفش این که شما باید تبدیل به این فرد پولساز بشید:

 •  اول این ۷ گام طلایی و مهم را بشناسی، بعد مسلط بشی و بعد نتیجه بگیری.
 • اینجا معجزه خود افراد، توانمندیها، استعدادهای مدفون و فراموش شده هستند.
 • اینجا قراره خودتون معجزه‌آفرین باشید نه منتظر معجزه در بیرون از خودتون.
 • اینجا همه چیز از خود شما شروع می‌شود و تمام.
 • اینجا قراره که شما ببینی، عمل کنی و تا ته تهش بری اون هم متناسب با استعدادتون نه چیز دیگر.

پس اگر واقعا آماده‌ای که همین امشب کتاب رو قورت بدی. همچنین افسار زندگی مالی‌تان را به عهده بگیری و کامل مسؤلیتش رو بپذیری. تا جایی که کسی نتواند به راحتی استقلال مالی شما را به مخاطره بندازد. اگر کاملا جدی و مصمم هستی این کتاب سیستم پلتفرم پولسازی با اینستاگرام را تهیه کن. 

این ۷ قانون طلایی در سیستم پلتفرم پولسازی را برای شش ماه که طلایی‌ترین دوره زندگی‌ات می‌تواند باشد را باید سفت و سخت وفادار بمونی. ممکن است شب بگی که دیگه از فردا ولش می‌کنم و میرم سراغ پیکارم. صبح پا بشی و باز هم یه روز دیگر برای حداکثر کردن توانایی‌ها و مهارت خودت شروع کنی. با این وجود که دیشب کاملا ناامید شده بودی. در این مدت باید با این ۷  قانون طلایی باید زندگی کنی و بخشی از وجودت بشه. 

جلسات دوره

مخاطبان دوره

دوره‌ی آموزش اینستاگرام | کسب درآمد از اینستاگرام دارای پیش نیازهایی می باشد که قبل از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در ادامه آموزش به مشکل نخورید.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
 • برای کسانی که می‌خواهند با حداقل سرمایه‌گذاری از دنیای پرطرفدار اینستاگرام کسب درآمد کنند
 • کسانی که کسب و کاری ندارند و می‌خواهند طعم درآمد از اینترنت را بچشند
 • کسانی که کسب و کار دارند و می‌خواهند از اینستاگرام برای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود استفاده نمایند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
 • این دوره برای افرادی که هیچ اعتقادی به کسب و کار اینترنتی و درآمد اینترنتی ندارد مناسب نیست.
 • کسانی که حوصله یادگیری و انجام تمرین‌های دوره را ندارند.
 • کسانی که اعتقاد ندارند که اینستاگرام و فعالیت داخل آن فرآیند تخصصی و حرفه‌ای است.
 • افرادی که به دنبال فروش بیشتر نیستند

استاد دوره

جعفرصادق پیران
(مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ)

معلمی عاشق بازاریابی و بازاریابی اینترنتی که یافته‌ها و تجربیات خودش را از مشاوره، آموزش‌ و کسب و کارهای مختلف را تمام و کمال در اختیار علاقمندان به کسب و کار اینترنتی و آفلاین قرار می‌دهد.البته این ذهنیت از زمانی شکل گرفت که در مورد بازار، مشتری، بازاریابی، بازاریابی آنلاین و تبلیغات هیچی نمی‌دونستم. به خودم قول دادم آنچه را که یاد می‌گیرم تمام و کمال در اختیار مخاطبان علاقمند قرار دهم.

سوالات متداول

این دوره ۸ ساعت در ۸ جلسه فوق‌العاده تنها آموزش نیست. بلکه حاصل تجربیات تلخ و سختی است که خودم با هزینه‌های بالا کسب کردم. پس باید با تصمیم جدی در این دوره شرکت بکنی چون همراه با آزمون و اجرایی کردن دستورالعمل‌ها هست. چون واقعا برای هر بخش از این آموزش‌ها که در اختیارتون قرار دادم خیلی آزمون و خطا کردم تا شما این فرصت‌ها رو از دست ندهید. این اصول ۷ گانه در شما مهارت‌های جدیدی رو به شما آموزش می‌دهد که توانایی ورود به بازار کار آنلاین رو داشته باشید.

تمامی جلسات این دوره به صورت آنلاین و دانلودی برگزار خواهد شد، که در کانال تلگرام هر روز راس ساعت ۱۸ عصر آپلود خواهد شد. البته تا آن زمان باید تمرینات هر جلسه را با دقت برای ما ارسال نمایید.

همان‌طور که اشاره شد، این دوره صورت غیرحضوری و آنلاین در تلگرام برگزار خواهد شد. این پکیج شامل یک سری فایل‌های صوتی و ویدیویی هست که همراه تکالیف هست که باید هر جلسه انجام شود.

بله این دوره شهریه جزیی داره که شما با پرداخت آن می‌توانید به بهترین شکل در جهت حمایت از افراد طراحی و اجرایی شده است. تا خود افراد بتوانند با استفاده از دستورالعمل‌های شفافی بتوانند مسیر بازاریابی در اینستاگرام را طی کنند.

در این دوره فقط دو تا اپلیکیشن اینشات و متن نگار آموزش داده می‌شود؛ چرا که نیازی به هیچ ابزار دیگری برای شروع کسب و کار اینستاگرامی خودتان ندارید.

خیر، در هر ماه یک بار برگزار خواهد شد، فقط یکبار در این دوره می‌توانید شرکت و با انجام هر تمرین یک قدم به موفقیت نزدیک شوید.

۲۴۹ هزار تومان

۴۷ هزار تومان

غیرحضوری

 • فرمت کتاب : PDF و دانلودی
 • و زمان هدیه ویژه: 4 جلسه نیم ساعته
 • نحوه پرداخت: آنلاین
 • مدرس: جعفرصادق پیران
 • نحوه دسترسی به دوره: دانلود و تلگرام

119,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “۳۰ ایده برای پولسازی از اینستاگرام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *