ادمین پولساز برای کسب و کار اینستاگرام

معرفی دوره

بنر کتاب پلتفرم پولسازی

بیش از 10 ساعت آموزش ویدیویی برای اینکه با تعداد کم فالوور هم خیلی خیلی عالی بفروشی حتی بیشتر از پیج‌های یک میلیون فالووری

بهترین پکیج ابزارهای کاربردی در افزایش فالوور اینستاگرامی 

مسلما دوست عزیزم  باید یک سری ابزارهای کاربردی را در ابتدا و بعد از مدتی فعالیت باید مسلط شوید. اگر خودتان به تنهایی این کار را انجام می‌دهید یا به کارمندان‌تان آن را می‌سپارید حتما باید به این ابزارها مسلط باشند تا بتوانند عملکرد خودتان و کارمندان‌تان را در انتخاب و استفاده از ابزارها به کار بگیرید. شما با ایجاد تمایز در پست‌ها و روش‌های خودتان خواهید توانست با رقبا تمایز ایجاد کنید و مخاطبان را به سمت پیج خود بکشانید.

بهترین پکیج برای تولید محتوای حرفه‌ای 

مسلما گوشی موبایل ارزشمندترین دارایی یک فرد در حال حاضر محسوب می‌شود. اما برای فعالیت حرفه‌ای با اینستاگرام نیاز به یک سری اپلیکیشن‌های مکمل برای تکمیل چرخه تولید محتوا در اینستاگرام هستیم.  به همین منظور تصمیم گرفتیم که تمامی نیازهای شما را در خصوص افزایش فالوور هدفمند و طراحی محتواهای حرفه‌ای ویدیویی از ویرایش عکسها و ویدیوها گرفته تا دانلود پست و ری پست اینستاگرام را به همراه تم‌های استوری و پست را به شما دوستان آموزش دهم. مسلما خیلی از شما علاقه دارید که این ابزارها را به خوبی یاد بگیرید و از آن‌ها استفاده نمایید.با خیال راحت از این به بعد می‌توانید تمامی ابزارها و اپهای مورد نیاز خودتان را برای خلق محتوایی جذاب در اینستاگرام استفاده نمایید تا مخاطب مدت زمان بیشتری را در هر پست شما با لایک، کامنت، سیو، اشتراک‌گذاری توقف نماید.

 

آموزش‌های حرفه‌ای که در این محصول خواهید دید:

مسلما برای داشتن پیج‌های پولساز در اینستاگرام نیازمند استفاده از ابزارهای جانبی مثل اپلیکیشن های ویرایش عکس و ویدیو و یک سری نرم‌افزارهایی مثل فتوشاپ و کمتازیا و پریمیر هستیم. بنابراین ما برای کسب موفقیت بیشتر در جلب مخاطب و حفظ آن باید بتوانیم تا با این ابزارها کار کنیم که در این بسته سعی شد بهترین راه‌کارها خدمت شما دوستان خوبم ارایه شود تا بهتر بتوانید در کنار ایجاد جذابیت از شناخته شدن خودتان با افزایش فالوور و جذب آن‌ها لذت ببرید. این بسته ارزشمند با بیش از چندین ساعت آموزش شامل موارد زیر است:

ربات فالو و آنفالو:

تکنیک‌های استفاده اصولی از ربات‌ها را که ماهانه با هزینه خیلی کمتر حدود ۵۰ هزار تومان استفاده نمایید؛ خیلی مهم است که انتخاب مخاطبان، تنظیم سرعت، و یک سری استراتژی‌ها که بتواند در شناساندن شما تاثیرگذار باشد را بررسی می‌کنیم. البته همیشه باید از هر روشی که جهت جذب فالوور استفاده می‌نمایید؛ حتما باید چارچوب مشخصی را برای خودتان تعیین کنید و پیج‌های رقیب و غیر رقیب را به درستی ارزیابی نمایید.

اپلیکیشن ویرایش ویدئو:

دو اپلیکیشن معروف که بیشتر در بین اینستاگرامرها رایج است را با هم دیگه به صورت کامل بررسی خواهیم کرد. این دو اپ اندرویدی و آی او اس inshot و viva video  در ساخت ویدیوهای حرفه‌ای می‌تواند خیلی موثر باشد. تمامی بخش‌های آن را در یک ویدیو جامع آموزش می‌دهم تا بتوانید ویدیهای جذاب‌تری را تولید نمایید. البته در کنار آن تا حدودی پریمیر را با هم بررسی خواهیم کرد. تا بتوانید کلیپ‌های حرفه‌ای را بسازید.

اپلیکیشن‌های  عکس نوشته ساز:

در کنار این اپهای عکس نوشته ساز، phonto، متن نگار و فتوشاپ رو با هم بررسی خواهیم کرد. تا بتوانید از قالب‌های مختلف و فونت‌های خوب در ساخت محتوای اینفوگرافیک استفاده نمایید. دقیقا هدف این بخش این هست که شما بی کم و کاست بتوانید چنین اسلایدشوها و حتی پادکست‌های را ایجاد نمایید که در بهتر رساندن مقصود و هدف شما از آن محتوا کمک نماید. حتما راهکارهای جذاب این بخش را به صورت کامل ببینید. عکس نوشته با فتوشاپ و آموزش ساخت کلیپ با نرم افزار پریمیر هم وجود داره که شما میتونین از اونها استفاده کنین.

اپلیکیشن‌های  دیگر:

یک سری از اپهای موردنیاز شما را هم آموزش خواهیم داد که خودمان بیشتر در جذابیت پست‌ها در مشاوره‌ها و آموزش‌های جامع استفاده می‌کنیم را هم آموزش خواهید دید تا بهتر بتوانید عمل نمایید.

‌هشتگ گذاری هدفمند:

هشتگ گذاری هدفمند، در حال حاضر می‌تواند در استوری و پست‌ها باعث جذب فالوور با ارزش شود که در برخی مواقع این میزان تا ۶۰ درصد به دیده شدن ست شما کمک می‌کند. پشت صحنه ایجاد چنین پست‌هایی را و برای جلب نظر مخاطب خدمت شما عزیزان آموزش خواهم داد و این فرصتی است برای دیده شدن شما در میان پیجهای بزرگتر که یک راهکار ارزشمندی را قرار هست در این بخش آموزش ببینید.

آموزش اصطلاحات اینستاگرام:

در این بخش شما با یک سری عنوان و اصطلاحات رایج در اینستاگرام آشنا خواهید شد که مطمئنا می‌تواند تاثیر چشمگیری در ارتباط با مخاطبان شما داشته باشد که این بخش هم به شما کمک زیادی خواهد کرد تا بهتر موقعیت‌های مختلف اینستاگرام را درک کنید.

بخشهای اصلی در اپ محبوب اینستاگرام:

بخشهای مختلف اینستاگرام که حتما باید ان ها را بدانید و در افزایش عملکرد شما تاثیر فوق العاده‌ای دارد را آموزش می‌دهم تا سرعت پاسخگویی و استفاده از امکانات خود اینستاگرام را بیشتر بشناسید و از آن استفاده نمایید.

معرفی اپها و سایت‌هایی برای لوگو نمایشی، عکس‌های با کیفیت، کلیپهای پس زمینه

مسلما در ساخت کلیپ‌های جذاب ما نیازمند استفاده از عکس و کلیپ‌های با کیفیت و هدف دار هستیم. بنابراین سایت هایی که می‌توانید بدون پرداخت هزینه به چنین عکس‌هایی دسترسی داشته باشید را برای شما خوبان معرفی خواهم کرد تا بیشتر لذت ببرید از تولید محتوا در اینستاگرام. چیزی که من معتقدم تولید محتوا باید سبکی از زندگی تان شود تا در انتقال یام‌های کسب و کارتان خیلی خیلی موثر باشد.

آموزش اپلیکیشن‌های مکمل 

در برخی موارد ما می‌توانیم با تلفیق ویدیو کلیپ‌های جذاب، عکس‌ها و هر محتوای تولید شده توسط دیگر کاربران اینستاگرام را با رعایت قانون کپی رایت استفاده نماییم. در قسمت کپشن آی دی افراد در یوتیوب و اینستاگرام قرار داد که فراد این ستتان به صورت خودکار توسط ربات‌های اینستاگرام به دلیل نقض قاون کپی رایت حذف نشود. برای بازنشرها و دانلود آن‌ها نیاز به یک سری ابزارها خواهیم داشت که آن‌ها را به شما خوبان معرفی و آموزش خواهم داد.

 

به عبارت ساده تر، سیستم پلتفرم پولسازی، چگونگی تبدیل مهارت، دانش، تخصص، علاقه، آرزو، محصول و خدمت متناسب با نیاز، خواسته و رویای مخاطب در بازار آنلاین و اینستاگرام با جریان محتوا و اطلاعات به یک کسب و کار میلیونی و میلیاردی را آموزش می‌دهد. در این پرده هسته پلتفرم، اینستاگرام است. یکی از سریعترین و مؤثرترین روش های ساخت یک کسب و کار از صفر که می‌تواند درآمد پایدار و مقیاس‌پذیری را برای هر فرد با اراده و با انگیزه‌ای ایجاد نماید.

یعنی 7 مرحله‌ای طلایی که برای لانچ یک کسب و کار پلتفرمی لازم و ضروری هست. با سیستم پلتفرم پولساز از آمادگی ذهنی تا یافتن ایده منطبق بر بازار، همچنین جمع آوری لیدهای پولساز و پرورش آن‌ها برای تبدیل به مشتریان وفادار ادامه خواهد داشت.

این دوره آموزشی فقط آموزش دیدن نیست حرفش این که شما باید تبدیل به این فرد پولساز بشید:

 •  اول این 7 گام طلایی و مهم را بشناسی، بعد مسلط بشی و بعد نتیجه بگیری.
 • اینجا معجزه خود افراد، توانمندیها، استعدادهای مدفون و فراموش شده هستند.
 • اینجا قراره خودتون معجزه‌آفرین باشید نه منتظر معجزه در بیرون از خودتون.
 • اینجا همه چیز از خود شما شروع می‌شود و تمام.
 • اینجا قراره که شما ببینی، عمل کنی و تا ته تهش بری اون هم متناسب با استعدادتون نه چیز دیگر.

پس اگر واقعا آماده‌ای که همین امشب کتاب رو قورت بدی. همچنین افسار زندگی مالی‌تان را به عهده بگیری و کامل مسؤلیتش رو بپذیری. تا جایی که کسی نتواند به راحتی استقلال مالی شما را به مخاطره بندازد. اگر کاملا جدی و مصمم هستی این کتاب سیستم پلتفرم پولسازی با اینستاگرام را تهیه کن. 

این 7 قانون طلایی در سیستم پلتفرم پولسازی را برای شش ماه که طلایی‌ترین دوره زندگی‌ات می‌تواند باشد را باید سفت و سخت وفادار بمونی. ممکن است شب بگی که دیگه از فردا ولش می‌کنم و میرم سراغ پیکارم. صبح پا بشی و باز هم یه روز دیگر برای حداکثر کردن توانایی‌ها و مهارت خودت شروع کنی. با این وجود که دیشب کاملا ناامید شده بودی. در این مدت باید با این 7  قانون طلایی باید زندگی کنی و بخشی از وجودت بشه. 

جلسات دوره

سوالات متداول

این دوره ۸ ساعت در ۸ جلسه فوق‌العاده تنها آموزش نیست. بلکه حاصل تجربیات تلخ و سختی است که خودم با هزینه‌های بالا کسب کردم. پس باید با تصمیم جدی در این دوره شرکت بکنی چون همراه با آزمون و اجرایی کردن دستورالعمل‌ها هست. چون واقعا برای هر بخش از این آموزش‌ها که در اختیارتون قرار دادم خیلی آزمون و خطا کردم تا شما این فرصت‌ها رو از دست ندهید. این اصول ۷ گانه در شما مهارت‌های جدیدی رو به شما آموزش می‌دهد که توانایی ورود به بازار کار آنلاین رو داشته باشید.

تمامی جلسات این دوره به صورت آنلاین و دانلودی برگزار خواهد شد، که در کانال تلگرام هر روز راس ساعت 18 عصر آپلود خواهد شد. البته تا آن زمان باید تمرینات هر جلسه را با دقت برای ما ارسال نمایید.

همان‌طور که اشاره شد، این دوره صورت غیرحضوری و آنلاین در تلگرام برگزار خواهد شد. این پکیج شامل یک سری فایل‌های صوتی و ویدیویی هست که همراه تکالیف هست که باید هر جلسه انجام شود.

بله این دوره شهریه جزیی داره که شما با پرداخت آن می‌توانید به بهترین شکل در جهت حمایت از افراد طراحی و اجرایی شده است. تا خود افراد بتوانند با استفاده از دستورالعمل‌های شفافی بتوانند مسیر بازاریابی در اینستاگرام را طی کنند.

در این دوره فقط دو تا اپلیکیشن اینشات و متن نگار آموزش داده می‌شود؛ چرا که نیازی به هیچ ابزار دیگری برای شروع کسب و کار اینستاگرامی خودتان ندارید.

خیر، در هر ماه یک بار برگزار خواهد شد، فقط یکبار در این دوره می‌توانید شرکت و با انجام هر تمرین یک قدم به موفقیت نزدیک شوید.

مخاطبان دوره

دوره‌ی آموزش اینستاگرام | کسب درآمد از اینستاگرام دارای پیش نیازهایی می باشد که قبل از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در ادامه آموزش به مشکل نخورید.

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟
 • برای کسانی که می‌خواهند با حداقل سرمایه‌گذاری از دنیای پرطرفدار اینستاگرام کسب درآمد کنند
 • کسانی که کسب و کاری ندارند و می‌خواهند طعم درآمد از اینترنت را بچشند
 • کسانی که کسب و کار دارند و می‌خواهند از اینستاگرام برای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود استفاده نمایند.
این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟
 • این دوره برای افرادی که هیچ اعتقادی به کسب و کار اینترنتی و درآمد اینترنتی ندارد مناسب نیست.
 • کسانی که حوصله یادگیری و انجام تمرین‌های دوره را ندارند.
 • کسانی که اعتقاد ندارند که اینستاگرام و فعالیت داخل آن فرآیند تخصصی و حرفه‌ای است.
 • افرادی که به دنبال فروش بیشتر نیستند

استاد دوره

جعفرصادق پیران
(مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ)

معلمی عاشق بازاریابی و بازاریابی اینترنتی که یافته‌ها و تجربیات خودش را از مشاوره، آموزش‌ و کسب و کارهای مختلف را تمام و کمال در اختیار علاقمندان به کسب و کار اینترنتی و آفلاین قرار می‌دهد.البته این ذهنیت از زمانی شکل گرفت که در مورد بازار، مشتری، بازاریابی، بازاریابی آنلاین و تبلیغات هیچی نمی‌دونستم. به خودم قول دادم آنچه را که یاد می‌گیرم تمام و کمال در اختیار مخاطبان علاقمند قرار دهم.

غیرحضوری

 • مدت زمان : سه ساعت
 • فرمت : دانلودی
 • مدرس : جعفرصادق پیران
 • موضوع: روش‌های مختلف تبلیغ موثر در اینستاگرام

قیمت اصلی 359,000 تومان بود.قیمت فعلی 248,500 تومان است.

دیدگاهها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ادمین پولساز برای کسب و کار اینستاگرام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه تجارت جیبی سیار در اینستاگرام بسازیم؟

کتاب الکترونیکی را به همراه ویدیو‌های آموزشی دریافت کنید!
خیلی سریع برایم ارسال کنید!
تجارت
close-link