دوره های آموزشی

11 کالا

4 راز فروش واقعی در اینستاگرام که حتما باید بدانید!

فروش اینستاگرام نتیجه یک فرآیند درست و عملی هست که در 4 بخش می‌توان آن را خلاصه کرد، هر فردی می‌تواند این رازها را به خوبی درک و بسادگی اجرایی کند، فقط باید به صورت منظم و مستمر این چرخه را تکرار نماید.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
398,000 تومان

5 راز واقعی تبلیغ در اینستاگرام

بهترین روشی که می‌توانید نتایج و بازدهی خودتان را از فعالیت کسب و کار در اینستاگرام رشد و گسترش دهید؛ استفاده هوشمندانه از تبلیغات در سایر پیج‌ها هست. یکی از مهم‌ترین دلایل ناشناخته ماندن افراد است که تنها با تبلیغات اینستاگرامی می‌توان حل کرد
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
387,000 تومان
31%
تخفیف

ادمین پولساز برای کسب و کار اینستاگرام

برای تبدیل شدن به یک ادمین پولساز برای کسب و کارها نیازمند داشتن یک چارچوب مشخص فعالیتی هستید که از نقشه مسیر حرکت مشتریان آگاهی دارد و آنها را به سمت اهداف‌شان هدایت می‌کند.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
قیمت اصلی 359,000 تومان بود.قیمت فعلی 248,500 تومان است.
34%
تخفیف

ایده های پولساز اینستاگرام با 30 ایده خلاقانه سودآور

داشتن ایده سودآور برای راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی خیلی ضروری است، اگر از قدم اول به درستی آن را بررسی وتحلیل کنید به همان اندازه می‌توانید رشد بیشتری را تجربه کنید.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
قیمت اصلی 119,000 تومان بود.قیمت فعلی 79,000 تومان است.

خلق محتوای ثروت‌ساز در اینستاگرام

تولید محتوای ثروت‌ساز پایه و اساس موفقیت یک کسب و کار خدماتی و محصولات در فروش و بازاریابی با اینستاگرام هست. مسلما اهمیت این موضوع بر صاحبان و مدیران کسب و کارها پوشیده نیست، اما با این وجود کمتر به این موضوع اهمیت می‌دهند.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
987,500 تومان
31%
تخفیف

دوره جعبه ابزار پلتفرم پولسازی با اینستاگرام

در تولید محتوا و آماده سازی پیج شما نیاز به یک سری ابزارهای اساسی دارید تا برای طراحی کاور، لوگو، تولید محتوا، تیزر تبلیغاتی، لوگوموشن اصلا هزینه‌ای نپردازید و خودتان آنها را انجام دهید.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
قیمت اصلی 198,700 تومان بود.قیمت فعلی 137,500 تومان است.

فرمول ساخت اولین 10 میلیون تومان ماهیانه

فرمول واقعی و عملی خلق اولین 10 میلیون تومان در یک ماه از اینستاگرام واقعیتی ممکن برای همه افرادی که به دنبال سود 10 میلیونی از اینستاگرام در یک ماه هستند. فقط کافیه همه این 4 جلسه را اجرایی کنید.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
987,000 تومان

فروش خودکار اینستاگرام 24 ساعته بدون سایت

بزرگترین مشکلی که یک مدیر پیج اینستاگرامی دارد، این که چرا با وجود فالوور بیشتر اما تعداد کمی از آنها خرید می‌کنند؛ نرخ تبدیل فالوور به مشتری خیلی کمه و گلایه دارند. این مشکل رو تونستیم با این دوره فوق‌العاده حل کنیم.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
199,000 تومان
34%
تخفیف

کتاب پولسازی با پلتفرم اینستاگرام PDF + هدیه ویژه

این کتاب راهنمایی متفاوت و متمایز برای افرادی هست که به دنبال نتایج واقعی از بازاریابی، تبلیغات و فروش اینستاگرام هستند. حتما این کتاب می‌تواند راهگشای بسیاری از مسایل در این مسیر باشد.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
قیمت اصلی 179,000 تومان بود.قیمت فعلی 119,000 تومان است.
51%
تخفیف

مشاوره بازاریابی و فروش اینستاگرام بررسی، تحلیل و ارائه راهکار

در خیلی از مواقع ما همه اصول فروش و بازاریابی در اینستاگرام را رعایت می‌کنیم ولی در نهایت بعد از مدتی رشد چندان زیادی در کسب و کارمان نمی‎بینیم. در این مواقع قبل از تسلیک شدن باید با فردی که بتواند ایده‌های جدیدی را به کسب و کارمان تزریق کند صحبت کنیم.
سطح پیشرفته
دوره غیرحضوری
قیمت اصلی 4,990,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,450,000 تومان است.
24%
تخفیف
قیمت اصلی 149,500 تومان بود.قیمت فعلی 113,000 تومان است.