به باز شدن قطعی ایمیل هایتان امیدوار نباشید!

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران بازاریابی ایمیلی ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ بدون دیدگاه 618 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۱/۲۸
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

مصرف کنندگان، حتی اگر خودشان هم متوجه نباشند؛ لحظه به لحظه در حال تجزیه و تحلیل هزینه – فایده می باشند. مزایا و معایب مسیر خانه تا محل کار را سبک و سنگین می کنند. درباره ی پرداخت هزینه ی اضافی حمل و نقل برای سفارشات آنلاین در مواقعی که عجله دارند بحث می کنند. …

مصرف کنندگان، حتی اگر خودشان هم متوجه نباشند؛ لحظه به لحظه در حال تجزیه و تحلیل هزینه – فایده می باشند. مزایا و معایب مسیر خانه تا محل کار را سبک و سنگین می کنند. درباره ی پرداخت هزینه ی اضافی حمل و نقل برای سفارشات آنلاین در مواقعی که عجله دارند بحث می کنند. مدام مزایای بازکردن تمامی ایمیل های صندوق پستی خود را می سنجند.

چالش اصلی بازاریابان: چطور ایمیلی طراحی کنیم که ارزش کلیک کردن داشته باشد

در یک صندوق پستی معمولی، افراد برای زمان تصمیم گیری باز کردن یک ایمیل، تنها سه بخش از اطلاعات را در اختیار دارند: نام فرستنده، موضوع، و متن سربرگ ایمیل، که در مجموع اطلاعات زیادی نیست.

نکته ۱: برای نام فرستنده “from” نامی قابل اعتماد و شناخته شده انتخاب کنید

سریعترین راه برای حذف شدن یا نادیده گرفتن شدن ایمیل شما چیست؟ نام فرستنده ایمیل خودتان را چیزی غیرقابل تشخیص و نا آشنا انتخاب نمایید.

نام فرستنده اولین چیزی است که افراد در زمان مرور ایمیل های خوانده نشده خود می بینند، بنابراین، اولین امتحان برای عبور از این مسیر و دستیابی به هدف ، انتخاب صحیح نام فرستنده می باشد.

اکثر برندها صرفا از نام سازمان استفاده می کنند؛ اگر خواهان اضافه کردن احساس و ارتباطی شخصی هستید، یک نفر را در سازمان انتخاب کنید و نام او را همراه با پست سازمانی وی در کنار نام شرکت خود قرار دهید و در متن ایمیل به توضیحی در مورد این فرد بپردازید.

اما زیاد ذهن خود را در گیر این ماجرا نکنید: شما فقط می خواهید مشترکین دقیقا بدانند که این ایمیل از کجا و توسط چه کسی ارسال شده است.

نکته ۲: برای انتخاب عنوان موضوع ایمیل، فرمول اختراع نکنید

مخاطبان ما متفاوت هستند، بنابراین برای شناخت آنچه اکثریت مشترکین ما را تحت تاثیر قرار می دهد، پیام های خود را تست کنید. در اینجا به چند مورد اشاره شده است.

پیام خود را مختصر و مفید سازید. این دو عدد مهم را همواره به خاطر داشته باشید:

اولین عدد ۳۲: گوشی های آیفون تعداد کاراکتر های بیش از ۳۲ عدد را در خط موضوع مسدود می نماید.

دومین عدد ۵۰: گاهی اوقات کاراکتر های بیش از ۵۰ عدد ، ایمیل شما را  راهی پوشه اسپم می نماید. اگر چیز بیشتری برای گفتن دارید، صحبت های خود را در متن ادامه دهید.

روشن اما قانع کننده باشید. مشترکین پرمشغله فقط صندوق دریافت خود را اسکن می کنند، بنابراین در خط موضوع ایمیل های خود زیاد از روی نکته سنجی عمل نکنید. چرا که در صورتی که موضوع شما مصنوعی به نظر برسد، احتمال پاک شدن آن توسط دریافت کننده زیاد می شود.

درعوض، پیش نمایش روشن و مشخصی از محتوایی که مایلید گیرنده به محض باز کردن ایمیل مشاهده نماید  را ارائه دهید. به معنی تمام کلمه، خلاق باشید، اما نکات مهم را حذف نکنید.

 نکته ۳: متن سر برگ را فراموش نکنید

متن سربرگ ایمیل یکی دیگر از فرصت های جلب توجه کننده گیرنده برای اسکن صندوق دریافت می باشد. و نکته جالب توجه در این زمینه اضافه کردن محتوا بدون افزایش تعداد کاراکترهای خط موضوع می باشد.

می توان از متن سربرگ برای باز کردن محتوای ایمیل استفاده نمود، یک فراخوان فوری قدرتمند ارائه داده  یا یک احوالپرسی شخصی کنید. میزان طول مجاز متن سربرگ با کاربران ایمیل متفاوت می باشد، اما توصیه می کنیم تعداد کاراکترهای خود را زیر ۷۵ کاراکتر حفظ نمایید.

نکته ۴: ایمیل خود را برای باز شدن در گوشی های موبایل طراحی کنید

تمامی طراحی های انتخابی شما برای کاربران موبایل، در صفحات نمایش بزرگ نیز به خوبی کار می کند. موبایل، محتوای شما را درخشان تر می سازد، بنابراین میزان رزلوشن خود را تا ۵۰-۱۰۰ پیکسل تنظیم کنید و متن ها و تصاویری را انتخاب نمایید که برای مخاطبان موبایل شما مناسب تر باشد.

فراموش نکنید که در مطالب خود فضای تنفس قرار دهید. پرش به خط اضافی، تقسیم کننده ها و رنگ های پس زمینه متناوب، پیام را در ایمیل شما متمایز می سازد.

مطالب خود را به بخش هایی با عناوین چشمگیر تقسیم کنید و از قالب های مناسب استفاده نمایید تا ایمیل شما در هر دستگاهی بسیار خوب نشان داده شود.

ایمیل اغلب مشترکین شما را به انجام دادن چیزی تشویق می نماید: خرید، بازدید از یک وبسایت، یا دیدن یک ویدئو. مطمئن شوید تمامی این مطالب برای موبایل نیز مورد استفاده باشد.

یک راه حل اساسی: ساده بودن بهتر است

ایمیل ها افراد را به ستوه می آورند، بنابراین در مورد مرکز ارسال و محتوای ایمیل های خود کاملا روشن عمل نمایید. این کار بهترین روش برای حصول اطمینان از پیامی است که ارزش کلیک کردن داشته باشد.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

۱۰ راز ایمیل‌ مارکتینگ که باعث اقدام سریع مشتریان می‌شود؟

در واقع شما به کمک ارسال ایمیل و انجام عملیات ایمیل مارکتینگ می‌توانید ترافیک ارگانیکی برای وبسایت خود به ارمغان آورید و با این فرآیند فروش خود را افزایش دهید. اما باید برای دیده شدن ایمیل‌های ارسالی، مواردی را در نظر گرفته و به آن‌ها توجه کنیم تا نتیجه مطلوبی بگیریم. یکی از روش‌های موثر …

کمپین بازاریابی ایمیلی را چگونه طراحی و موفق برگزار کنیم؟

کمپین‌های ایمیل مارکتینگ هم مثل هر نوع کمپین دیگه‌ای نیاز به سنجش عمکلرد و مشخص کردن نقاط ضعف و قدرت دارن. برای اینکه بتونین ضعف‌های موجود در کمپین‌های بازاریابی ایمیلی‌تون رو رفع کنین و کمپین‌هایی قدرتمند‌تر و با اثرگذاری بیشتر بسازین، انجام آنالیز یک ضرورت انکار ناشدنی محسوب میشه. بعد از انجام مقدمات کمپین بازاریابی …

بازاریابی با ایمیل مُرد . . . نههههههه!!! – بخش دوم و پایانی

ادامه مقاله از بخش اول… گر همچنان شک دارید که آیا بازاریابی با ایمیل بر نرخ بازگشت سرمایه ما تاثیر گذار هست یا خیر، پیشنهاد می کنم قبل از هر کاری حتما بخش اول این مقاله را مطالعه کنید، در این دو بخش به نکاتی اشاره شده که احتمال باز شدن ایمیل و تاثیر گذار …

بازاریابی با ایمیل مُرد . . . نههههههه!!! – بخش اول

شاید شنیده باشید که دوره بازاریابی با ایمیل دیگر به سر آمده و ارزش و اعتباری ندارد و اینکه اگر خواهان ارتباط با مشتریان هدف خود هستید باید تلاش و فعالیت خود را بر بازار در حال رشد شبکه های اجتماعی متمرکز نمائید. اما من در این مطلب قصد دارم عکس این مطلب را بگویم …

راز های بازاریابی با ایمیل تبلیغاتی

همانطور که میدانید اقتصاد امروزه حرف اول را در تجارت های بزرگ و کوچک می زند ، بسیاری از صاحبان کسب کار ، دنبال استراتژی هایی هستند که امروزه عنوان تجاری خود را از لحاظ کسب و کار و اقتصادی حفظ کنند ، یکی از این استراتژی ها ، بازاریابی  ایمیل یا Email Marketing می …

هشت قانونی که ایمیل مارکتینگ را متحول می‎کند

هشت قانونی که ایمیل مارکتینگ را متحول می‎کند

تحقیقات نشان می‏‎دهد مشتریان ایمیل مارکتینگ اکثر توجه خود را روی نرخ اسپم و بانس مشتریان خود می‎گذارند که اگر پائین باشند احساس آرامش و رضایت از ایمیل مارکتینگ خود دارند زیرا تنها نکته مهم برای  بازاریابان این است که سیستم ارسال ایمیل‎شان از قوانین تبعیت کند بنابراین به کیفیت لیست ایمیل‎ها و این که چه کسانی چه

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X