دپارتمان مشاوره تخصصی

خدمات مشاوره تخصصی سایت مدیر آینده در بخش‎های مختلف زیر ارایه می‎شود:مشاوره مدیریت Management Consultant

مشاوره فروشندگی حرفه‌ای Professional sales Consultant

مشاوره بازاریابی Marketing Consultant

مشاوره بازاریابی کالا  وبازاریابی خدمات Marketing consulting services product marketing

مشاوره بازارسازی (تحقیقات بازاریابی Research Marketing )

مشاوره بازاریابی چریکیGuerrilla Marketing

مشاوره پلن یا طرح بازاریابی Marketing Plan

مشاور برندینگ Branding Consultant

مشاور جذب و مدیریت منابع انسانی Human Resource Management Consultant

مشاوره اصول فنون مذاکره Negotiating Techniques

مشاووره برندینگ شخصی Personal Branding

مشاوره برندینگ تجاری آنلاین Web Branding and Online Branding

مشاور تبلیغات محیطی و آنلاین  Advertising Consultant

مشاوره خدمت به مشتریCustomer service

مشاوره بازاریابی تحت وب , شبکه‌های اجتماعی E-Marketing

آموزش بازاریابی حرفه‌ای Professional Marketing

مشاوره طراحی کمپین‎های تبلیغاتی Design consultancy advertising campaigns

مشاوره مدیریت استراتژ‎ی

مشاوره راه‎اندازی یا بازسازی یک کسب و کار

مشاوره بازسازی برند

مشاوره راه‎اندازی استارت‎آپ‎های مقیاس پذیر و پایدار

به چه دلیل مشاوره‎ی مدیریت، برندینگ،بازاریابی و بازاریابی اینترنتی سایت مدیر آینده می‎تواند در رشد و افزایش فروش موثر باشد.

 

در سال های اخیر همراه با حرکت دولت به سمت خصوصی‎سازی و رفع موانع بسیار در این جهت و ورود رقبای قدرتمند داخلی و خارجی به میدان تولید ، تجارت و خدمات ، تا حد زیادی بازار تبدیل به یک بازار غیرانحصاری و رقابتی شده است و در این میان هیچ کسب و کاری بدون رقیب نیست. در این فضا،‌ توجه جدی به امر بازاریابی محصولات و خدمات برای تمام شرکت‎های خصوصی الزامی است. مدیران هوشمندی که زودتر از رقبا به این امر نایل شوند به سرعت میدان رقابت را از آن خود خواهند کرد . بازاریابی همانند بسیاری از تخصص‎های دیگر نسبت به گذشته فرآیندی پیچیده و دانش ‎محور شده است، کارآفرینان و مدیران شرکت‎ها به روش‎های قدیمی و سنتی گذشته و پیروی از روال‎های قبلی در مدیریت کسب و کار کافی نخواهد بود و بایستی با توجه به تغییرات روزافزون در کشورهایی با بازار رقابتی ما هم وارد این چرخه رقابتی شویم و برای موفق شدن در این عرصه به یک تیم پشتیبانی قوی در امور مارکتینگ و تبلیغات همانند مدیر آینده نیاز خواهیم داشت.

امروزه مدیران شرکت‎های خصوصی نیاز به دانش، مهارت و تخصص مدیریت و بازاریابی در به کارگیری شیوه‎های نوین مدیریتی و بازاریابی همراه با تکنولوژی‎های
روز دنیا بیش از پیش احساس می‎شود، در این میان استفاده از خدمات یک مشاور مدیریتی، برندینگ، بازاریابی، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی امری ضروری و غیرقابل اجتناب‎نا‎پذیر به نظر می‎رسد. از آن گذشته رفتار مصرف‎کنندگان نهایی روز به روز با سرعت بیشتری تغییر می‎کند و روند ارتباط با آن‎ها سخت‎تر از گذشته می‎شود که نیاز به تجزیه و تحلیل فراوان دارد.

پس ما باید نگرش‎مان را نسبت به کمک گرفتن از متخصصین و مشاوران را تغییر دهیم و به کمک آن‎ها برای موفقیت در روند توسعه و رشد شرکت، از این اهرم قدرتمند استفاده کنیم، تا هزینه‎ی زیادی را که به وسیله‎ی تجربه کسب نمودن خود مجموعه در آن جهت را خواهیم کرد بخش کوچکی از آن را در جهت بهره‎گیری از دانش و آگاهی مشاوران ماهر استفاده کنیم.

برخی از مدیران کسب‎و‎کارها فکر می‎کنند که با استخدام یک فرد به عنوان مدیر فروش و بازاریابی تمامی این موانع را از سر راه خود برخواهند داشت و برخی دیگر هم فکر می‎کنند با خواندن چندین کتاب در این زمینه می‎توانند به این امر تسلط یابند و مشکلات پیشروی کسب و کار خود را حل کنند و برخی دیگر هم فکر می‎کنند با شرکت در همایش‎ها و سمینارها می‎توانند کل مسایل مربوط به فروش و بازاریابی را حل کنند، اما با قاطعیت تمام عرض می‎کنم که اگر به همین منوال گذشته در دنیای رقابتی امروز قدم بردارید به زوودی شرکت و برند شما به تاریخ خواهد پیوست.

برای بهره‎گیری از ظرفیت صد در صد منابع نیروی‎انسانی، مالی، محصولات و خدمات خودتان همیشه نیاز به یک تیم برای پشتیبانی نیاز خواهید داشت، لذا زمان آن فرا رسیده که با قدری تامل و اندیشه در روند کنونی و گذشته شرکت خودمان و صادقانه برخورد کردن با این موضوع پی خواهیم برد که در خیلی از موارد دیر به نتیجه رسیدیم و برای آن مورد هزینه‎ی گزافی را پرداخت کردیم که باعث اتلاف انرژی و سرمایه منابع ما شده است. در حالی که در آن برهه با پرداخت مبلغ ناچیزی اگر از وجود یک متخصص در آن زمینه استفاده می‎کردیم، خیلی سریع‎تر و بهتر به آن موقعیت می‎رسیدیم. اگر تا به حال از این دریچه به موضوع مشاوره نگاه نکردیم و به عنوان مدیر و رهبر یک کسب و کار لازم است که به آن اهمیت ویژ‎ه‎ای قایل شویم.

عمده مدیرانی که به ما لطف دارند و از خدمات مشاوره‎ای سایت مدیر آینده بهره‎مند شدند، قبلا خیلی تکنیک‎ و استراتژی‎های بازاریابی و ابزارهای تبلیغاتی را استفاده کردند، ولی برای داشتن یک بیزینس موفق، ترکیبی از تبلیغات و بازاریابی متناسب با مخاطبان بازار هدف، مشتریان کنونی، کالا و خدمات مورد نظر،مثمر ثمر خواهد بود. اگر تا به حال شما نیز روش‎های متنوعی برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کرده‎اید، اما نتیجه‎ی خاصی دریافت نکردید، ممکن است شما هم در سونامی روزمرگی غرق شده‎اید و صرفا ایده‎های کپی شده از سایر کسب و کارها را اجرا می‎کنید. لذا شما می‎توانید با استفاده از خدمات مشاوره‎ای مدیر آینده با تدوین برنامه‎ی استراتژی بازاریابی و تکنیک‎های کاربردی تبلیغاتی متناسب با بازار هدف‎تان سعی در افزایش توانمندی و هم‎‌افزایی واحد بازاریابی و تبلیغات شرکت‎تان با صرف بهینه‎ی بودجه‎ی بازاریابی به نتیجه مطلوب و قابل پیش‎بینی خودتان دست یابید.

تیم مدیر آینده با استفاده از تجربیات بیست ساله خود در عرصه‎ی راه‎اندازی و مدیریت کسب‎و کارهای مختلف قصد دارد در کنار افزایش فروش محصول و خدمات شما، یک مدل مختصص به کسب و کارتان را پایه‎ریزی و عملی نمایید که موجب ایجاد یک سیستم قدرتمند و پیشرو در بازار هدف خودتان بشوید .

مشاوره‎ی مدیریت، برندینگ،بازاریابی و بازاریابی اینترنتی سایت مدیر آینده

حتمن برای شما هم در زندگی کاری اتفاق افتاده است که در مقطعی از عمر کسب و کار خود گفته اید که “اگر در آغاز این کار اطلاعات امروز را داشتم، به نحو دیگری عمل می کردم”.

به طور کلی چگونگی آغاز و ادامه‎ی هر فعالیتی، از عواملی است که تاثیر آن تا مدت‎ها بر کیفیت کاری فعالیت مشهود می‎باشد. حال تصور کنید این فعالیت، یکی از مهم‎ترین تصمیمات زندگی شما ، یعنی راه اندازی یک کسب و کار جدید و یا توسعه کسب و کار فعلی‎تان باشد!

توصیه مدیر آینده برای شما که این مسیر پر از فراز و نشیب کسب و کار را هرگز به تنهایی آغاز نکنید و با استفاده از تجربه‎ی ما در این زمینه می‎توانید در این راه به راحتی قدم بردارید! مدیر آینده با تعیین پارامترهای محاسباتی و اساسی در راه‎اندازی کسب‏‎و‎کار شما را در این راه همراه خواهد بود؛ به شکلی که زیرساخت بازاریابی، تبلیغاتی، مدیریتی، منابع انسانی، برندینگ و بازاریابی اینترنتی به صورت مطمئنی ایجاد گردد. “گروه مشاوره مدیر آینده” کمک می‎کند تا بیزینس شما در قالب یک شرکت و سازمان با قابلیت انعطاف برای رشد و توسعه، افزایش سود، فروش و در نهایت افزایش درآمد شکل بگیرد.

هدف از ارایه مشاوره در مجموعه مدیر آینده، برنامه‎ریزی بازاریابی و فروش سیستماتیک در کنار افزایش محبوبیت برند با محوریت تعیین مدل بازاریابی در شرکت‎های طرف قرارداد هست.

وجه تمایز مشاوره مدیریتی، برندینگ، بازاریابی، بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در مدیر آینده،  ارایه مفاهیم، استراتژی‎ها، تاکتیک‎ها و ابتکارات ویژه بازاریابی کاملا کاربردی و موثر است.

در حال حاضر کسب و کارها با نرخ و شتاب تغییرات بسیار زیاد فعالیت می‎کنند، که عدم اطمینان از آینده کسب و کارها این فضا را احاطه کرده است. بدون نوآوری و خلاقیت نمی‎توان در مواج طوفانی به حیات کسب و کار خود امیدوار بود.

مدیران شرکت‎ها باید با جدیدترین متدهای هوشمند‎سازی و مکانیزم‎های شبکه‎سازی در بازار و بازاریابی آشنایی پیدا کنند. لازم است که برای تدوام حیات بیزینس خود با فناوری‎های روز دنیا از جمله وب‎سایت و شبکه‎های اجتماعی موبایلی آن را همگام کرد. در مورد بهره‎گیری از فناوری‎های نوین در کسب و کارها باید با بیشترین درایت و دقت عمل نمود. در این محیط باید به دنبال مزیت رقابتی کسب و کار خود باشیم  و اگر نداریم فقط چاره‎ای جز تخفیف و جنگ بر سر قیمت محصول و خدمت خود نخواهیم داشت.

ما در مدیر آینده می‎توانیم مزیت رقابتی بازار هدف برای محصول و خدمت شما را شناسایی کنیم که با طراحی و اجرای استراتژی مختص کسب و کار شما آن را به جامعه هدف معرفی نماییم. همچنین مولفه‎های بسیار مهم‎تری در بهره‎برداری از تمام ظرفیت منابع مالی کسب‎و‎کار در اختیارتان  قرار خواهد گرفت. کمک خواهیم کرد نیروی انسانی را با هوشمندی گزینش و حذف کنید.

در محیط کسب‎وکارهای نوین ایجاد شده به واسطه رسانه ها و شبکه های اجتماعی، ایجاد و مدیریت برند، ارائه خدمات به مشتریان، حفظ شهرت و موارد بسیار مهم دیگر، مستلزم تغییر در روش‎ها و دیدگاه‎ها است. یکی از تغییرات پیچیده این است که، مدیر یک کسب‎و‎کار نمی‎تواند به همه دانش‎ها و تجربیات دسترسی داشته باشد. به همین علت، یکی از مهمترین چالش های پیش روی کسب و کارهای امروز، انتخاب و به کارگیری مشاور مناسب است. حالا دیگر کمتر می‎توان سراغ کسب وکاری موفق را گرفت که بدون یاری بازوی توانمند مشاوری اصلح توانسته باشد به جایگاه فعلی خود دست یابد.

یک امکان جدید علاوه بر خدمات دیگر که در سایت مدیر آینده فراهم شده است، طراحی و اجرای کمپین‎های بازاریابی اینترنتی و موبایلی به شکلی موثر هست:

طراحی وب سایت (Web Design)
طراحی اپ موبایل بر بستر Android و iOS
بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO)
بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)
بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Network Marketing)
تدوین و اجرای استراتژی بازاریابی محتوا (Content Marketing)
بازاریابی ویدئویی (Video Marketing)

بازاریابی رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ابزاری ساده برای آموختن درباره مخاطبین ما هستند و برای هر کسب و کاری کلید اصلی موفقیت، شناخت مخاطبان است.
رسانه های اجتماعی کمک می کنند که به شکلی آگاهانه و موثر و متناسب با هر نوع مخاطبی با او ارتباط برقرار کنیم.
رسانه های اجتماعی کمک می کنند که مشتریان جدید را بیابیم و دامنه مخاطبان خود را گسترش دهیم. به عنوان مثال به راحتی می توانیم مشتریان بالقوه ای که در   محدوده جغرافیایی ما هستند و به خدمات ما نیاز    دارند را پیدا کنیم.
به کمک رسانه های اجتماعی می توانیم به طور آنی و سریع از دیدگاه های مشتریان خود، بازخوردهای لازم را دریافت کنیم.

 

این مشاوره به دو صورت انجام می‎گیرد، یا به صورت حضوری در محل مدیر آینده  یا برای بررسی بیشتر و بهتر کسب و کار شما در هر کجای ایران مدیر مجموعه مدیر آینده حضور یابد و دستورالعمل‎های لازم را در جهت رشد و نمو شرکت شما ارایه دهد. در هر حال این امکان برای بهره‎برداری از تمامی توان وظرفیت مدیر آینده برای هم‎افزایی و رشد کسب و کارتان فراهم شده است.

این مشاوره غیرحضوری است برای افرادی مناسب است که نمی‎توانند به دلایلی همانند شهرستان یا خارج از ایران بودن در محل شرکت حضور یابند، انجام می‎گیرد. برای انجام هماهنگی‎های لازم با شماره ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶ تماس  یا در تلگرام پیام بگذارید تا در اسرع وقت هماهنگی‎های لازم انجام شود. همچنین فرم مربوطه را برای دریافت اطلاعات ضروری دریافت کنید.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

گام سوم: گروه‌ تلگرام تا چه اندازه در ساخت کسب و کار تلگرامی مفید هستند؟

به نظرم هر ابزار بازاریابی مستقیم مثل گروه تلگرام که بتواند ما را به مشتریان بالقوه کسب و کار معرفی نماید، باید مورد توجه مدیر یک کسب و کار قرار گیرد. گروه تلگرامی که خودمان می‌سازیم یا در شکل‌گیری محتوای یک گروه تلگرامی فعالیت می‌کنیم همه باید در راستای معرفی کسب و کار به صورت […]

گام دوم : چگونه کسب و کار تلگرامی‌ را با مدیریت حرفه‌ای کانال متحول کنیم؟

کسب و کار تلگرامی چیزی فراتر از ایجاد یک کانال عمومی و خصوصی است که فقط باید محتوایی را جهت افزایش مخاطبان آماده کرد و به اشتراک گذاشت! مهم ترین موضوع در کسب و کار تلگرامی این است که از همان ابتدای کار نگرش سیستمی به آن داشته باشیم، که داشتن کانال بخشی از آن […]

گام اول : ۷ ایده‌ای که می‌توانید کسب و کار تلگرامی خود را همین امروز شروع کنید!

کسب و کار تلگرامی مفهوم جدیدی در اقتصاد ایران است که خیلی از روش‌های نوین و خلاقی را برای ایجاد درآمد میلیونی ایجاد کرده است. برای این‌که بتوانید با ایده‌های کسب و کار تلگرامی آشنا شوید، در این گام از این دوره به ۷ ایده پایه که می‌توانید ار آن ایده‌های زیادی را استخراج کرد، […]

گام صفر: بازاریابی در تلگرام چگونه فروش محصول و خدمات را افزایش می‌دهد؟

بازاریابی در تلگرام بخشی از بازاریابی اینترنتی است که برای معرفی، فروش محصولات و خدمات استفاده می‌شود. در عصر کنونی به دلیل ضریب نفوذ بالای ۴۰ میلیون نفری پیام رسان تلگرام در میان کاربران کشورمان به یک پلتفرم اقتصادی تبدیل کرده است. پلتفرمی که همه کاربران در گروه‌های سنی مختلف از آن به دلیل کاربرپسند […]

به باز شدن قطعی ایمیل هایتان امیدوار نباشید!

مصرف کنندگان، حتی اگر خودشان هم متوجه نباشند؛ لحظه به لحظه در حال تجزیه و تحلیل هزینه – فایده می باشند. مزایا و معایب مسیر خانه تا محل کار را سبک و سنگین می کنند. درباره ی پرداخت هزینه ی اضافی حمل و نقل برای سفارشات آنلاین در مواقعی که عجله دارند بحث می کنند. […]

بازاریابی شخصی سازی پیام طی پنج مرحله – بخش دوم و پایانی

بخش اول مقاله بازاریابانی که علاقه مصرف کنندگان به شخصی سازی را مورد توجه قرار نمی دهند، با بی احتیاطی پول زیادی را از دست می دهند. بنابراین چگونه شرکت ها صرفنظر از اندازه آنها، می توانند به طور موثر پیام های شخصی را به هزاران و حتی میلیون ها مصرف کننده انتقال دهند؟ این مراحل […]

کلمات جادویی که مشتریان شما مشتاق شنیدن آن‌ها هستند!

مشخص کردن اصول راهبردی برای خدمات مشتریان موضوعی بسیار خوب و مناسب است، اما شما باید با رفتار و کردار خودتان در برخورد با مشتری این اصول راهبردی را در عمل نشان دهید. همواره تعدادی کلمات جادویی وجود دارند که مشتریان شما خواهان شنیدن آنها از شما و کارکنان شما هستند. پس حتما توجه کنید […]

اصول اولیه در بازاریابی با موبایل که خیلی حیاتی هستند!

امروزه بازاریابی با موبایل به عنوان یکی از تکنیک های بازاریابی که به دوره بلوغ خود رسیده شناخته می شود و از هر زمان دیگری دارای تعداد مصرف کننده های بیشتری می باشد که با استفاده از گوشی های هوشمند خود اقدام به خرید و پرداخت می کنند. اگر شما در این حوزه فعالیت دارید، […]

آیا آمادگی بیش‌فروشی در کسب و کار خود را دارید؟

در طول یک دهه گذشته در طی فعالیت های مختلف از قبیل سخنرانی، مربی گری و فعالیت به عنوان مشاور فرصت همکاری با هزاران کسب و کار مختلف از استارت آپ های نوپا تا سازمان های بالغ با بیش از ۳۰ سابقه را داشته ام. جدای از مسئله بلوغ و طی شدن مرحله رشد این […]

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب و کار اینترنتی که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب و کار اینترنتی می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در تلگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X