کتاب زندگی خود را طراحی کنید! چگونه زندگی خوب و شادی برای خود بسازیم!

کتاب زندگی خود را طراحی کنید
چکیده مقاله: جعفرصادق پیران کتاب بازاریابی ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ بدون دیدگاه 890 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۷/۰۳/۲۱
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

کتاب زندگی خود را طراحی کنید در واقع به این می‌پردازد که اهمیتی ندارد چه کسی بوده‌اید و کجا هستید، برای زندگی خود چه­ کار کرده‌اید و می‌کنید، چقدر جوان یا مسن هستید؛ شما می‌­توانید از همان تفکری استفاده کنید که شگفت­ انگیزترین تکنولوژی‌ها، محصولات و ایده‌ها را به­ وجود آورد تا حرفه­ شغلی و …

کتاب زندگی خود را طراحی کنید در واقع به این می‌پردازد که اهمیتی ندارد چه کسی بوده‌اید و کجا هستید، برای زندگی خود چه­ کار کرده‌اید و می‌کنید، چقدر جوان یا مسن هستید؛ شما می‌­توانید از همان تفکری استفاده کنید که شگفت­ انگیزترین تکنولوژی‌ها، محصولات و ایده‌ها را به­ وجود آورد تا حرفه­ شغلی و زندگی خود را طراحی کنید. زندگی‌ای که در کنار موفقیت­ آمیز و لذت­‌بخش بودن، دائماً در آن خلاقیت و بهره­ وری موجود است.

کتاب زندگی خود را طراحی کنید اثر بیل بورنت و دیوید ایوانس اساتید دانشگاه استنفورد، که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سال ۲۰۱۶ میلادی در آمریکا بود؛  به شما مدیران آینده خاطر نشان می‌کند که چگونه در هر سن، هر شرایطی یا مرحله‌ای که از زندگی هستید؛ یک زندگی ایده‌آل با باورهای زیبا برای ادامه حیات خود از نو طراحی و آن را بسازید.

کتاب زندگی خود را طراحی کنید با یک زیر عنوان دیگری بیان می‌کند که شما مدیران آینده چطور یک زندگی شایسته و شادی برای خود بسازید. بیشتر تمرکز کتاب بر روی موضوعاتی همچون راهنمای شغلی، مهارت زندگی، خودشناسی، ابعاد طراحی، اجتماعی و تصمیم‌گیری است. خواندن آن یک رویداد سرنوشت ساز و متفاوت برای شما محسوب می‌شود.

همان طور که در عنوان کتاب خواندید، این اثر در مورد طراحی است. در مورد طراحی زندگی شخصی و شکل دادن به آن.

به اطراف خود نگاه کنید. به دفتر کار و یا خانه، صندلی که روی آن نشسته‌اید، تبلت و یا تلفن هوشمندی که ممکن است در دست شما باشد، نگاه کنید. تمام چیزهایی که در پیرامون ماست توسط کسی طراحی شده است. هر طراحی با یک مشکل آغاز شده که یک طراح یا یک تیم طراحی به دنبال حل آن بوده‌اند. دقیقا این کتاب نیز به موضوع طراحی زندگی می‌پردازد.

 

کتاب زندگی خود را طراحی کنید

 

کتاب زندگی خود را طراحی کنید در ۱۱ فصل نوشته شده است:

از جایی که هستید شروع کنید
ساخت جهت‌یاب
راه‌یابی
رهایی از دام مشکلات
زندگی های متعدد خود را طراحی کنید
ساخت نمونه آزمایشی
چگونه بیکار می مانیم
شغل رویایی خود را طراحی کنید
انتخاب شادی
ایمنی شکست
ساخت یک تیم

در کتاب زندگی خود را طراحی کنید، «بیل بورنت» و «دیوید ایوانس» به ما مدیرآن آینده می‌خواهند بگویند که‌ چگونه تفکر طراحانه می‌تواند به ما کمک کند تا زندگی‌ای را مجدد بسازیم که معنادار و موفقیت­‌آمیز باشد.

موضوع قابل توجه در مورد زندگی خود را طراحی کنید، این است که در ابتدا داستان‌هایی روایت می‌شود و بعد نکات مهم در قالب باکس‌های پیام به خواننده یادآوری می‌شود. باکس‌های پیامی که شامل باور غلط و راهکار برای تغییر نگرش می‌شوند.

تغییر نگرش نسبت به سوال «وقتی بزرگ شوید می‌خواهید چه کاره بشوید؟» این گونه است: «می خواهید به چه کسی و یا چه چیزی رشد پیدا کنید؟» زندگی تماما رشد و تغییر است، زندگیبه هیچ وجه ایستا و ثابت نیست. زندگی مقصد نیست؛ زندگی این نیست که یک بار برای همیشه به یک سوال پاسخ بدهیم و بعد بگوییم که همه چی تمام شده است.

هیچ کس واقعا نمی داند که می‌خواهد چه باشد؛ حتی کسانی که تصمیم گرفته‌اند دکتر، وکیل و یا مهندس شوند؛ همه این‌ها تنها مقاصد مبهمی است که از بیرون به ما در مسیر زندگی تلقین شده است.

طراحی زندگی مسیری به سمت جلو است.

در زندگی خود را طراحی کنید می‌گوید زندگی فراتر از چک حقوق و عملکرد کاری است. همه ما باید بدانیم که برای کسی مهم هستیم. همه ما باید بدانیم که کار ما به پیشرفت دنیا کمک خیلی بزرگی می‌کند. همه ما می‌خواهیم بدانیم که به بهترین وجه ممکن، با بیشترین هدف و معنای ممکن، عشق می‌ورزیم؛ زندگی خود ادامه می‌دهیم؛ این که ما با لذت آن کار را انجام می‌دهیم.

شما برنامه‌های مهمی برای اینکه زندگی خود را طراحی کنید باید اجرا دارید؛ شما انتخاب‌هایی برای انجام دارید؛ زمانی که آن را انجام بدهید زندگی شما کاملا با قبل متفاوت خواهد شد. در این معنا طراحی جدید شما جایگزین طراحی قدیمی شما می‌شود؛ این تغییر به راستی کار خیلی بزرگی در پیش روی مدیران آینده است. شما می توانید آن را واقعا آن را از ته دل و اعماق درون‌تان آن را حس کنید.

 

کتاب زندگی خود را طراحی کنید

 

در چند دهه اخیر تغییر بزرگی که در مسیر زندگی و کاری ما خیلی عمومیت یافته است. در حالی که قبلا افراد برای استخدام و ادامه دادن در همان شرکت تا بازنشستگی تلاش بسیار زیادی را انجام می‌دادند، ولی به مرور زمان و در عصر حاضر با ایجاد شرکت‌های مختلف در کشورمان شاید یک فرد برای استفاده بهینه از زمان، دانش و تجربیات خود چندین بار شرکت‌هایی که در آن به کار مشغول بود؛ را تغییر می‌دهد.

برای مثال، خودم در دو رشته متفاوت تحصیل کردم؛ قبل از دانشگاه و بعد از آن هم شغل‌های مختلفی از تدریس در مدرسه، فروشندگی، بازاریاب، مدیر اجرایی، ساختمان، واردات، برنامه‌نویسی، طراحی، چاپ و نشر و حتی فروش فن آوری تجربه کردم. در حال حاضر در کنار تدریس، طراحی کمپین، استراتژی بازاریابی به نوشتن تجربیاتم در حوزه‌های مختلف کسب و کاری که منجر شد، تا به یک مدیر آینده تبدیل شوم؛ علاقمند شدم.

برای همین به خوبی درک می‌کنم افرادی که باور دارند که می‌توانند به یک مدیر آینده تبدیل شوند مطمئنا می‌توانند زندگی خود را طراحی کنند و آن را بسازند. کتاب طراحی زندگی، توسط بیل بورنت و دیوید ایوانس، اتفاقا در زمان خیلی مناسب به دستم رسید تا کل رویدادهایی که تاکنون در زندگیم رخ داده است؛ را به صورت منظم و ساختاریافته در ذهنم مرتب کنم.

اکنون که بعد از چندین بار مطالعه کتاب زندگی خود را طراحی کنید، دیدن وبینار، سخنرانی یکی از نویسندگان کتاب در تدکس استنفورد را مشاهده کردم خواستم آن را با شما مدیران آینده در میان بگذارم که در پایان مقاله هم سه لینک دانلود با ارزش هم جهت دسترسی سریع به درک و فهمیمی عمیق از آن را در اختیارتان می‌گذارم.

عادت خوبی که به عنوان یک مدیر آینده پیدا کردم این هست که روزانه حداقل ۹۰ دقیقه را به یک کاری که انجام دادم اختصاص می‌دهم و در پایان هم شروع به نوشتن فکرهایی که در سرم شکل می‌گیرد می‌کنم. امروز هم خواستم با شما مدیر آینده یک گفتگوی از درون به بیرون را داشته باشم.

کار و زندگی‌ام، دقیقا اگر بخواهم یک مدیر آینده باقی بمانم باید شبیه کدام الگوی موفق باشد؟ آیا باید تمام وقت خود را صرف کاری که واقعا بلدم بکنم؟ تاچه زمانی می‌خواهم در این صنعت باقی بمانم؟ آیا من می‌خواهم به چه صورتی مطالب و تجربیات خود را به شما مدیر آینده ارایه دهم؟ آیا می‌خواهم تلاش بیشتری را در جهت ساخت باوری که از زندگی و کسب و کار دارم؛ انجام دهم؟

 

ایده اصلی کتاب زندگی خود را طراحی کنید چگونه شکل گرفته است؟

کتاب اثر بورنت و ایوانس بر اساس یک دوره با عنوان طراحی زندگی محبوب خود در دانشگاه استنفورد، که برای دانشجویان یک کلاس طراحی آغاز شده بود که الان به یک پدیده جهانی با ترجمه رضا جمشیدی صفا و انتشارات فرادانش البرز تبدیل شده است. البته در پایان لینک خرید کتاب را هم برای دسترسی راحت‌تر در اختیارتان قرار دادم. با استفاده از اصول و فلسفه‌های مورد استفاده برای تفکر طراحی، بورنت و ایوانس برنامه‌ای را برای چگونگی بازنگری زندگی خود و حرکت رو به جلو را برنامه‌ریزی کردند.

تفکر طراحی شما مدیر آینده نیاز به تغییر در نحوه تعریف مسئله و چگونگی رسیدن به یک راه‌حل ممکن را دارد. این بدین معنی است که ترکیب منطق و تخیل به شما بدون تعصبات ناخودآگاه و خلاقیت کمک می‌کند. برای شناسایی فیلترهایی که به نوعی در تعریف و حل مسئله دخیل هستند، باید زمانی را به تفکر اختصاص دهید؛تا عادت‌ها و رفتارهای قبلی خود را شناسایی کنید.

کتاب زندگی خود را طراحی کنید درواقع طراحی زندگی شما مدیر آینده یک کتاب حرفه‌ای با ابزراهایی ساده است که پر از نکات و ترفندها هست. خواننده گام به گام با معنایی که در هر فصل گنجانده شده است، تمایل بیشتری را به مطالعه و استفاده از ان پیدا می‌کند. این بدان معنی است که شما باید آمادگی لازم را جهت تمرکز و تمرین داشته باشید که از طریق تمامی تمرینات کتاب، طراحی شده در دوره استنفورد را بتوانید انجام دهید.

برخی از تمرین‌ها ممکن است ده دقیقه طول بکشد، مانند داشبورد سلامت /  کار / بازی / عشق، که به شما کمک می کند تا با ارزیابی این چهار حوزه زندگی خود که در یک مقیاس قرار می‌گیرد، سریع درک کنید.

بعضی از تمرین‌های کتاب، می‌توانند حتی دو ماه طول بکشد، مانند Prototyping، که شامل مواردی همچون طوفان مغزی، مصاحبه با افرادی است که در حال انجام کاری هستند که شما علاقه‌مند به انجام آن هستید. پیدا کردن راه‌هایی برای تجربه احتمالی که شما در حال بررسی آن هستید. فرایند الگو برداری اولیه برای کمک به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه بسیار اهمیت دارد. همان‌طور که در طراحی محصول مانند صندلی برای اطمینان از کارکرد آن قبل از عرضه‌ی آن به مصرف‌کننده، لازم است که اقداماتی را انجام دهید.

کتاب خود را طراحی کنید؛ زندگی شما را بسط و گسترش می‌دهد

همان‌طور که در این کتاب، برای روشن شدن آینده‌ باید کار کنیم، متوجه می‌شوید که تفکر طراحی، در حقیقت تغییری است از آنچه که ما مدیر آینده با آن بزرگ شدیم. واقعا نیازمند یک جستجوی حرفه‌ای در تفکر شما است. این تفکر شما را در جهت ایجاد یک زندگی مناسب توانمند ساخته و حرکت می‌دهد.

بورنت و ایوانس همچنین اطلاعات مفید و مشخصی را در مورد چگونگی نگرش و بینش به شما می‌دهند تا به دنبال شغل و حرفه‌ی مناسب خود باشید. حتی آن‌ها در مورد چگونگی توصیف یک شغل مطالبی را قرار دادند، از قبیل اینکه چگونه رزومه خود را بنویسند و آن را در اینترنت منتشر کنید. همچنین راهنمایی‌هایی خوبی را برای مصاحبه‌ها شغلی و همچنین ایده‌هایی درباره چگونگی یافتن شغل‌هایی که درج نشده‌اند، به شما مدیر آینده ارائه می‌دهند.

یکی از تم‌هایی که در طول کتاب، به نظرم به خوبی اجرا شده، این است که ذهنیت شما رانسبت به خیلی از معیارها تغییر دهد. به عنوان مثال، هنگامی که ما به حرفه‌ای که تمایل داشتیم و آن را برای خودمان طراحی کرده بودیم؛ به دست می‌آوریم خیلی خوشحال خواهیم شد. اما با این حال، تفکر طراحی زندگی شما به همه کارکنان یادآوری می‌کند که هیچ چیز ثابت و ایستا نیست؛ یعنی در هر زمان خاص، مشاغل مناسبی وجود دارند که به واسطه تغییر اولویت زندگی و سپری شدن زمان تغییر می‌کند.

داشتن این اندیشه در ذهن و لایه پنهان ذهن که من می‌توانم خوشبختی را با استخدام یا ایجاد آن کسب و کار در بسیاری جهات به دست بیاورم، کاملا مقطعی بود. نیاز به تفکر بیشتری داشتم که بتوانم تصمیم درستی را در ادامه بگیرم. همچنین خیلی به من کمک کرد تا طراحی پروژه زندگی خودم را طوری بچینم و بسازم که انعطاف‌پذیری بیشتری را به من دهد. دقیقا به عوامل تغییر در هر برهه از زندگی کاملا پی بردم.

 

کتاب زندگی خود را طراحی کنید

 

نظرات دیگران در مورد کتاب زندگی خود را طراحی کنید:

“زندگی سوالاتی دارد که آن‌ها را باید پاسخ داد . . یاد بگیرید چگونه برای پیدا کردن یک حرفه اقدام کنید. . . یاد بگیرید چطور بهتر تصمیم گیری‌های لحظه‌ای زندگی شما را به حرکت در می‌آورد و مشکلات “شرور” خود را از بین ببرید. ”
-مجله نیویورک تایمز

“نمونه اولیه برای یک زندگی شاد. . . بورنت و ایوانس نشان می‌دهند که چگونه اصول طراحی معروف استنفورد را برای یافتن مکان خود در جهان، به عنوان یک فارغ التحصیل یا کارشناسی اخیر، نشان می دهد. ”
براون لرر -NPR

“طراحی زندگی شما از طریق فرآیند ایجاد یک زندگی رضایت بخش و معنادار، با در نظر گرفتن چالش طراحی می کند. آزمایشی Wayfinding نمونه سازی تکرار ثابت شما باید این کتاب را بخوانید. هر کس دیگری خواهد شد. ”
-Daniel Pink، نویسنده پرفروشترین Drive

“این کتاب حرفه‌ای‌های دهه آینده است. . . کتاب برو به عنوان یک کلیسا از پاساژ هر زمان که کسی آماده است برای ایجاد یک زندگی را دوست دارند. ”
دیوی کلیدی، بنیانگذار IDEO

“بورنت و ایوانس معتقدند که یک کار کامل در انتظار ما برای هر چیزی بیش از یک راه حل کامل برای یک مشکل طراحی وجود دارد. در عوض، زندگی حرف‌های ما سفرهایی است که مشغول تلاش زیادی برای یافتن شغلهایی هستند که باعث خوشحالی ما می‌شوند. همه باید این کتاب را بخوانند!”
-Ina Garten، نویسنده کتابهای آشپزی Bass Caramel Concess و میزبان شبکه بیسکویت کانادایی

“یک کتاب قدرتمند بر اساس کلاس محبوب خود را با همین نام در دانشگاه استنفورد. . . شاید مهمترین درس درس این کتاب این است که تنها شکست یک زندگی است که باعث ناراحتی می شود. با توجه به تمرینات مفید برای کشف حقیقت، لحن دلسرد کننده و توصیه های معقول، این کتاب به راحتی می تواند در میان کلاسیک های حرفه ای پیدا کند. ”
روزنامه نگاران هفتگی

نکاتی برای مطالعه موثر از کتاب زندگی خود را طراحی کنید

این کتاب را به همراه مقاله، وبینار و سخنرانی تدکس چندین بار مشاهده و مرور کنید تا با ذهنیت آماده بتوانید از مفاهیم عمیقی که در این کتاب که به صورت کاملا علمی تعبیه شده است را سر در بیاورید.

واقعا باید با تمام وجود درک کنید که این یک روند تدریجی است. شما با همراه شدن با مفهوم مطالب و انجام تمرین‌های کتاب می‌توانید هفته‌ها یا حتی چندین ماه روی آن تمرکز کنید؛ بنابراین انتظار تغییر فوری را به هیچ وجه نداشته باشید. البته کسانی که تفکر و باور یک مدیر آینده را دارند فراتر از زمان خود می‌اندیشند، اقدام به موقعی را در مسیر طراحی زندگی و کار خود انجام می‌دهند.

سخن پایانی درباره این کتاب

به عنوان یک مدیر آینده می‌خواهم توصیه کنم که شما هم با کسب تجربیات و برداشت خودتان به عنوان یک مدیر آینده، دستاوردهای خودتان را در بخش نظرات، انتقادات حتما ثبت نمایید. چرا که داشتن یک بینش از سایر مدیران آینده صد در صد می‌تواند کمک شایان و وصف‌ناپذیری را در اختیار هر یک از ما قرار دهد. البته یک ساختار پشتیبانی و حمایتی را برای همه ما برای گرفتن انگیزه در هنگامی که باید تجدید نیرو بکنیم و مجدد به راه‌مان ادامه بدهیم.

آماده باشید تا این تغییرات را در زندگی خود طراحی کنید و پی ببرید که در حال حاضر در چه جایگاهی از زندگی قرار دارید و از همه مهم‌تر مسئولیت آن را قبول کنید. البته چون مثال‌ها شاید از یک فرهنگ و محیط است به آن زیاد توجه نکنید، سعی کنید که خودتان در میان اطرافیان هم چنین افرادی را جستجو کنید که دید بهتری در شما ایجاد خواهد کرد.

البته به هر کسی کمک خواهد کرد تا متوجه شود که خواسته‌های ما انعطاف‌پذیر است و ما باید پیله‌ای را که جنس آن ترس و تردید به توانایی‌هایمان به دور خودمان بافتیم را بدریم تا پروانه وجودمان در زندگی اوج بگیرید. مطالعه و تفکر در مورد مفاهیمی که بیان می‌شود به شما کمک می‌کند تا ارزش‌های خود را در کار و زندگی مورد ارزیابی و سنجش قرار دهید، در سطح بالایی وظایف و مسئولیت‌های زندگی کاری خود را پذیرا باشید.

 

سخنرانی بیل بورنت در تدکس استنفورد نویسنده کتاب زندگی خود را طراحی کنید!

دانلود فیلم و زیرنویس وبینار کتاب زندگی خود را طراحی کنید!

خرید کتاب زندگی خود را طراحی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ویژه رایگان امروز

چگونه محصول و خدمت خود را در اینستاگرام معرفی و به فروش برسانیم؟

چگونه محصول و خدمت خود را در اینستاگرام معرفی و به فروش برسانیم؟

  چرا از اینستاگرام برای معرفی محصول و خدمت یک کسب و کار باید استفاده کنیم؟   در اینستاگرام ، برند ها از تعامل منظم با ۴% از فالوئرهای ( کاربران ) خود لذت می برند. در مقایسه با فیس بوک که این امر کمتر از ۰٫۱ % است. بهره مندی از بیش از ۳۰۰ …

 • فرمت شماره تلفن ضروری:شماره موبایل

مدیران آینده بهای موفقیت کسب و کارشان را پرداختند و پرداخت می کنند!

دوره جامع و کاربردی ساخت کسب و کار تلگرامی

شبکه اجتماعی مفهومی است که می‌توان با دیدهای جامعه‌شناسی، روانشناسی و علوم ارتباطی بررسی کرد. اما ما اینجا قصد داریم از دید تجاری و کسب و کاری به شبکه اجتماعی بنگریم. چرا که کسب و کارها با ظهور اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیس‌بوک و توییتر یک روند جدیدی را به پلن‌های کسب و کار خود افزودند. …

چگونه ربات هوشمند وردپرس را فعال کنیم؟

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

فروشگاه‎تان را به سبک ووکامرسی بر پا کنین!

فرمت دوره: MP4
آموزش کامل ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
دسته بندی: آموزش بازاریابی اینترنتی، آموزش وردپرس، طراحی سایت بدون کد نویسی

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع مدیران آینده بپیوندید

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

سوالات خود را با ما در میان بگذارید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی
X