[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شما هم به جمع فروشنده‌های چریکی آینده با شرکت در دوره ارزشمند پایه فروش چریکی، بپیوندید!

[/vc_column_text][vc_column_text]مخاطبان پایه دوره فروش چریکی

 • مدیران فروش
 • سرپرستان فروش
 • ویزیتورها
 • بازاریاب‌ها
 • شرکت‌های پخش
 • عمده فروش
 • خرده فروش
 • علاقمندان به فروش
[/vc_column_text][vc_column_text]به شما تبریک می‌گویم چرا که شما فرد هوشمندی هستید که به مشتریان کسب و کارتان اهمیت بیشتری می‌دهید؛ حاضر هستید که در مورد ارتباط با مشتریان خود بیشتر مطالعه کنید!

 

 • آیا شما هم به دنبال این هستید که مشتریان‌تان را عاشق کسب و کار خودتان بکنید؟
 • آیا می‌خواهید در قلب مشتریان خود بیشتر نفوذ کنید؟
 • آیا می‌خواهید درآمد فعلی خود را افزایش دهید؟
 • آیا می‌خواهید فروش‌تان سر به فلک بزند؟
 • آیا می‌خواهید سریعتر از رقبا کسب و کارتان رشد بدهید؟

 

اگر جواب‌تان به تک تک این سوالات بله هست، تبریک می‌گویم به شما چرا که نشانه یک بیزینس من و فروشنده‌ی حرفه‌ای هست. فروشندگان حرفه‌ای در وحله اول عاشق خود، محصول، خدمت و کسب و کار خودش هست. هدفش خدمت صادقانه و انتقال ارزش افزوده بیشتر برای ایجاد رفاه و آرمش خاطر مشتریانش هست.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_btn title=”جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیکی نمایید.” shape=”round” color=”warning” size=”lg” align=”center” link=”url:%23ulp-xi5R6a2MHzt2ezU2|||”][vc_empty_space][vc_column_text]

در گام بعدی هم می‌خواهید به یک نخبه فروش چریکی تبدیل شوید. مستلزم حضور شما در کارگاه سه ساعته فروش چریکی است. اما در فروش باید حداقل از پنج معیار اصلی فروشندگی شناخت کافی داشته باشیم. در راس همه آن‌ها مشتریان و مخاطبان واقعی کسب و کارها در اولویت بالایی قرار دارند.

پس در این دوره تمرکزم روی فروش چریکی است بنابراین این دوره برای افرادی مناسب است که می‌خواهند حاصل تجربیات و تحقیقاتم را در عرصه فروش به دست آورند.

اما قبل از هر کاری از شما اجازه می‌خواهم تا یک داستان واقعی را در مورد فروش خودم  بیان کنم. زمانی که برای اولین بار سمت فروش رایانه رفتم. تقریبا ۱۸ تا ۲۰ سال پیش، تصورم این بود که کار چندان سختی نیست. اما بعد از ۳ سال چه اتفاقی رخ داد، یک تجربه سخت و ناکامی در فروش که هیچ وقت آن را فراموش نمی‌کنم.

اما بعد از آن شکست تلخ متوجه یک موضوع مهم دیگر شدم. بزرگترین ضعفم در فروش عدم ارتباط‌گیری مناسب با مشتریان بود. با این که افراد بیشتری به ما مراجعه می‌کردند؛ ولی ما فروش کافی نداشتیم. تا اینکه به دلیل ناپختگی در مدیریت فروش کسب و کار، به نظرم رسید که سیستم کامپیوتری را به صورت اقساط چند ماهه بدون سود به افرادی که علاقمند هستند را ارایه بدهیم.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_empty_space height=”40px”][vc_single_image image=”21625″ img_size=”large”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_empty_space][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-shopping-basket” color=”black” size=”lg” align=”center”][vc_column_text]

سبک فروش موفق

خیلی سریع می‌توانید فروش‌تان را با تکنیک درست افزایش دهید.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-rocket” color=”black” size=”lg” align=”center”][vc_column_text]

فتح قله‌های فروش 

هر هدف فروشی شما خواهید توانست بعد از آموزش تیک بزنید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_empty_space][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-handshake-o” color=”black” size=”lg” align=”center”][vc_column_text]

مذاکره فروش موفق

قابلیت شما در پیشبرد مذاکره فروش موفق افزایش پیدا می‌کند.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-user-circle-o” color=”black” size=”lg” align=”center”][vc_column_text]

مخاطب‌شناسی دقیق

شما بهتر می‌توانید با هر نوع مشتری صحبت تاثیرگذار داشته باشید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

البته این تصمیم بیشتر ناشی از عدم آگاهی به چرخه فروش که در کارگاه فروش چریکی به آن اشاره خواهم کرد بود. ظاهرا با این تصمیم به فروش خوبی دست یافتیم. اما در زیر این خاکستر به ظاهر سرد، آتشی بود که هنوز شعله ور نشده بود. اما بعد از مدتی که به دلیل کمبود نقدینگی که منجر به خرید اعتباری شده بود؛ افراد قسط‌های خودشان را به موقع پرداخت نمی‌کردند.

همین زمان دچار دردسر بزرگی شدم، آن هم چندین میلیون بدهی ناقابل که تمامی معادلات و رویای خوب فروشم را بهم زد. مثل فردی ناغافل از خواب بیدار شدم، سراسیمه بدون مشورت و کسب آگاهی سراغ بانک جهت دریافت وام و پرداخت چک‌های سر رسید شده اقدام کردم.

باز هم مشکلات پا برجا بود نه تنها بعد از مدتی باید پول بانک را بازپرداخت می‌کردم، بلکه باید سود هم می‌دادم. با کمال تاسف شکست افتضاحی را در کسب و کار مستقل بعد از سه سال تجربه کردم. متشکرم از شما که داستان تجربه‌ی اولین فروش مستقل و نا پخته مرا شنیدید.

آن زمان نتوانستم نقاط ضعف و حتی قوتم را به وضوح ببینم. اما بعد از مدتی و تجربه شکست‌های تلخ در فروش‌های دیگر، تصمیم گرفتم که در کنار کار فروشندگی به تحصیل تجربایت علمی و عملی در این حوزه بپردازم. اولین دستاورم در حوزه فروش این بود که متوجه یک عامل مهم شدم. حاصل آن مطالعه تجربی و علمی عملکرد فروشندگان موفق، مرحله‌ای بود که نام ان را در چرخه فروش شناخت گذاشتم.

این مرحله در چرخه فروش است که قبل از هر فروشی باید به آن اشراف داشته باشیم. اما این مرحله حداقل شامل پنج شناخت اساسی است، چی دوستان، ۵ شناخت مهم که حتما باید یک فروشنده از آن‌ها آگاهی لازم را باید داشته باشد. اما این معیارهای شناخت یک فروشنده حرفه‌ای چریکی کدام‌ها هستند.

شناخت کافی از

 • خود
 • بازار هدف
 • مشتری
 • کسب و کار رقبا
 • محصول

برای اینکه منظورم را خوب ارایه بدهم یک اشتباهم را همین الان به شما خواهم گفت بقیه را هم به همراه شما در کارگاه سه ساعته فروش چریکی  خدمت‌تان ارایه خواهم کرد. خدا را شکرگزارم که مرا متوجه نقاط ضعف‌‍ ریزی که قبلا در فروش داشتم کرد.

نقطه جالب توجهی که از شما می‌خواهم خوب آن را درک کنید، این هست که مشتری که وقتی سیستم کامپیوتری آماده و تحویل به مشتری می‌شد، در خیلی از موارد وقتی که پرداخت مشتری چند دقیقه طول می‌کشید. بلافاصله ذهنم سریع به سمت مقدمه‌چینی و پیش‌فرض‌های نادرست می‌کرد؛ از جمله :

 • توان پرداختش را ندارد
 • خجالت می‌کشد که این موضوع را عنوان کند
 • اگر منصرف بشود چیکار کنم
 • و دهها ذهنیت دیگر

همان موقع من بدون اینکه منتظر بمانم؛ می‌گفتم که شما می‌توانید نصف کل مبلغ را الان و بقیه را در سه قسط بپردازید. 

با کمال ناباوری در آن لحظه آقای مشتری یک میلیون تومان که پول فاکتورش شده بود. از قبل همین حدودها هم برای پرداخت آماده کرده بود را از جیبش در‌ می‌آورد. پانصد هزار تومانش را تسویه می‌کرد، بقیه را سه تا چک سه ماهه پرداخت می‌کرد. پانصد هزار تومان نقد را مجدد می‌گذاشت تو جیبش و از دفتر خارج می‌شد.

درس‌های زیادی که در کنار کار تحقیقی و آکادمیکی که تجربه کردم را می‌خواهم در این کارگاه سه ساعته فروش چریکی آن را برای شرکت‌کنندگان بیان کنم. مطمئن هستم که این تجربیات ارزش یک‌بار شنیدن را برای شما فعالان در حوزه فروش خواهد داشت. توصیه می‌کنم که این کارگاه بی‌نظیر سه ساعته فروش را از دست ندهید.

اولین درس مهم دیگری که پیش از هر چیزی باید بهش توجه کنید. به هیچ عنوان پیش‌داوری نکنید، پس باید آرامش خودتان را در فروش همیشه حفظ کنید. اگر می‌خواهید تجربیات، نتایج تحقیقات مختص در حوزه فروش را یاد بگیرید؛ حتما در این دوره بی‌نظیر و ارزشمند ثبت‌نام کنید. 

در پایان از اینکه مطالب را با صبر و حوصله خواندید از شما متشکرم. در این دوره شما یاد خواهید که چگونه فروش حرفه‌ای را متناسب با مشتریان‌تان به پایان برسانید؛ همچنین حداقل فروش خود را ده برابر بکنید.با استراتژی‌های و تکنیک‌های فروش آشنا خواهید شد، که در مشتریان‌تان هیجان خرید ایجاد خواهید کرد.

پس اگر می‌خواهید این فرصت یادگیری مهارت فروش حرفه‌ای چریکی را یاد بگیرید. حتما در کارگاه فروش چریکی مدیر  آینده شرکت نمایید.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” parallax=”content-moving” parallax_image=”21538″ parallax_speed_bg=”3″ css=”.vc_custom_1540054024458{padding-top: 60px !important;padding-right: 60px !important;padding-bottom: 60px !important;padding-left: 60px !important;background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1540052025463{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column_text]

همین حالا فروش‌تان را با فروش چریکی متحول کنید!

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_btn title=”جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک نمایید!” shape=”round” color=”warning” size=”lg” align=”center” link=”url:%23ulp-xi5R6a2MHzt2ezU2|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle”][vc_column][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”21476″ img_size=”large”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”21477″ img_size=”large”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”21478″ img_size=”large”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”21479″ img_size=”large”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”21480″ img_size=”large”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][vc_single_image image=”21481″ img_size=”large”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”1/6″ css=”.vc_custom_1540042880540{background-color: #71b5f4 !important;}”][vc_empty_space][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-paper-plane” color=”white” background_style=”rounded-outline” size=”lg” align=”center”][vc_column_text]

کانال تلگرام مدیر آینده

[/vc_column_text][vc_btn title=”modireayandeh@” color=”white” size=”sm” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fmodireayandeh||target:%20_blank|rel:nofollow”][/vc_column][vc_column width=”1/6″ css=”.vc_custom_1540041387740{background-color: #c93d57 !important;}”][vc_empty_space][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-instagram” color=”white” background_style=”rounded-outline” size=”lg” align=”center”][vc_column_text]

اینستاگرام مدیر آینده

[/vc_column_text][vc_btn title=”modiraneayandeh@” color=”white” size=”sm” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fmodiraneayandeh%2F||target:%20_blank|rel:nofollow”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *