امنیت حساب کاربری اینستاگرام

چگونه حساب کاربری اینستاگرام خودمان را غیر قابل نفوذ کنیم؟

 

متاسفانه یک عده از افراد مخصوصا سلبریتی‌ها، بازیگران، فوتبالیست‌ها نمی‌دانم این هم شاید نوعی چشم و هم چشمی بین‌شان باشد. سپردن یج شخصی‌شان به فرد دیگری به عنوان تامین کننده امنیت پیج‌شان هست. در هیچ جای دنیا چنین چیزی وجود ندارد، ولی در ایارن یک عده از عدم آگاهی دیگران سوء استفاده می‌کنند. به نظرم این روند بیشتر نشان دهنده عدم آگاهی این افراد از این موضوع هست که اینستاگرام به این راحتی هک نمی شود.

یعنی شما با اعمال یک سری تنظیمات که در این ویدیو به آن اشاره کردم، ۱۰۰ درصد امنیت پیج تان را خودتان به تنهایی می‌توانید تامین نمایید. دلیل این امر برمی‌گردد به این موضوع که آن فرد ایمیل و حتی شماره موبایل خودش را در پیج شما ثبت می‌کند. یعنی هر بلایی خواست می‌تواند سر شما در بیاورد. پس دوستان عزیز به هیچ عنوان نه پیج‌تان را در اختیار ادمین قرار بدهید. نه در اختیار تامین کنندگان امنیت.

یک توصیه هم به این دوستانی که ادعا می‌کنند ما امنیت پیج شما را تامین می‌کنیم دارم که بروند و به فکر درآوردن نون حلال باشند. تا فردا کسی پرسید که شما چیکار می‌کنید بتوانید به خودتان افتخار کنید. از عدم آگاهی یک عده سوءاستفاده نکنید. یکی از دلایل بل.که شدن اکانت شما دوستان، این هست که این بزرگواران به صورتهای مختلف شما را ریپورت می‌کنند همزمان با سیصد اکانت مختلف که اینشتاگرام پیج شما را محدود می‌کند. بعد این دوستان ناجی می‌آیند و سوپر من که یج شما را برگرداند.

یببینید دوستان یک هکر حرفه‌ای نمیاد وقتش را با هک کردن یک اکانت معمولی زمانش را تلف کند! پس در خیلی از موارد افراد فقط به دلیل عدم آگاهی از اصول امنیتی ساده که رعایت کردن آن‌ها برای همه ممکن است. مشکل اصلی این است که حتی ما سعی نمی کنیم این نکات ساده را رعایت کنیم. دوستان عزیز نکاتی که می‌گویم رعایت کنید مطمئن باشید ۹۹ درصد هیچ اتفاق برای هیچ یک از حساب کاربری‌تان نخواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

question