چگونه کارخانه تولید اطلاعات خود را در کسب و کار اینترنتی احداث کنیم؟

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران کسب و کار اینترنتی ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ بدون دیدگاه 237 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۰۹/۰۹

شوربختانه بسیاری از افرادی که در این حرفه (در ایران و سایر کشورها) فعالیت می‌کنند خیلی ضعیف و غیرحرفه‌ای عمل می‌کنند و نه تنها نمی‌توانند مخاطبین کافی برای تجربه و دانش ارزشمند خود جذب کنند؛ بلکه روزبه‌روز این حرفه‌ی لذت‌بخش و مفید را برای خود غیرمؤثر و خسته کننده‌تر می‌کنند. شاید شما هم جزء کسانی […]

شوربختانه بسیاری از افرادی که در این حرفه (در ایران و سایر کشورها) فعالیت می‌کنند خیلی ضعیف و غیرحرفه‌ای عمل می‌کنند و نه تنها نمی‌توانند مخاطبین کافی برای تجربه و دانش ارزشمند خود جذب کنند؛ بلکه روزبه‌روز این حرفه‌ی لذت‌بخش و مفید را برای خود غیرمؤثر و خسته کننده‌تر می‌کنند.
شاید شما هم جزء کسانی باشید که از دانش و تجربه ارزنده و مفید برای جامعه برخوردار هستید لیکن توانایی جذب و متقاعد کردن یا ارائه ای مؤثر را در خود نمی بینید؛ درحالی‌که روی گنج نشسته اید، حسرت کسانی را می خورید که دانش و تجربه شما را ندارند اما از شما محبوب‌تر، مفیدتر و مشهورتر هستند!

راز این نکته:
آموختن مهارت‌ها و دانش لازم از استادان این حرفه است؛ کسانی که قادرند برای صدها و یا هزاران نفر، پیوسته سخنرانی کنند  و افزون بر شهرت، محبوبیت و اثر بخشی و احساس مفید بودن، درآمد بسیار خوبی نیز برای خود ایجاد کنند.

اما مسئله اینجاست که:
بیشتر این افراد موفق یا نمی خواهند رمز و راز کارشان را برای دیگران بازگو کنند! یا نمی‌توانند به‌طور مؤثر و علمی، راه موفقیت‌شان و روانشناسی نهفته در روش خود را به علاقه‌مندان آموزش دهند!

 یکی از نام‌آورترین سخنرانان انگیزشی کشور، به‌همراه تیم خود، قصد دارد تا به گروهی از شما که آزمون حضوری این دوره را با موفقیت سپری می‌کنید، تمامی آموخته‌ها و تجربه‌های ارزشمند و منحصربه فرد خود و هر آنچه برای موفقیت در این حرفه لازم است را به شما بیاموزد.
همچنین شما را همراهی و همیاری می‌کند تا تک‌تک مهارت‌ها را تا مرحله‌ی استادی یاد بگیرید و تمرین کنید؛ تا بتوانید دانش و مهارت‌هایی را که آموختید به راحتی به علاقه‌مندان خود، به‌طور شگفت‌انگیز و مؤثری منتقل کنید.

حتی اگر هم‌اکنون شما در این حرفه‌ی شریف و ارزشمند مشغول به فعالیت هستید، شرکت در دوره‌ی «استادان موفق» به شما کمک می‌کند تا:
هزاران برابر به اثرگذاری و محبوبیت و درآمدتان افزوده شود.
شما به طرز شگفت‌انگیزی از نتایج کارتان و آنچه که می توانید با آموختن ریزه‌کاری‌های این حرفه به آن دست یابید، حیرت‌زدهمی شوید.

چگونه می‌توانید (فقط آخر هفته‌) میلیون‌ها تومان درآمد حلال از خدمت به دیگران به‌دست آورید؟
چگونه موضوع‌هایی که متناسب سلیقه و ذوق‌تان و مورد نیاز مخاطبین است را انتخاب کنید؟
چگونه یک همایش و یا کارگاه آموزشی موفق و مؤثر را از آغاز و تا پایان طراحی کنید؟
چگونه از روش Accelerated Learnin’ برای آموزش سریع و ماندگار در مخاطبین استفاده کنید؟
چگونه محصولات و دوره‌های آموزشی آتی خود را، روی صحنه به گونه‌ای بفروشید که مخاطبین مشتاق شوند و برای آن صف بکشند؟
چگونه بر ترس و اضطراب از صحنه و صحبت در جمع‌ها (تا هزار نفر) غلبه کنید؟
چگونه سبک و روشی اصیل و ارزشمند برای همایش‌های خود برپا کنید و به‌کار گیرید؟
چگونه مطالب علمی و کاربردی خود را با هیجان، سرگرمی و شادمانی همراه کنید؟
چگونه روشی مؤثر و کاربردی برای بازاریابی و فروش همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی طراحی و اجرا کنید؟
چگونه سطح انرژی مخاطبین را در همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی، پیوسته بالا و مثبت نگه دارید؟
چگونه زمینه‌های سودآور و موردنیاز جامعه‌تان را شناسایی و آن‌ها را به‌کار گیرید؟
چگونه گام‌به‌گام، روندی مؤثر و موفقیت‌آمیز برای کارتان طراحی و بی‌درنگ آن را تبدیل به سود کنید؟
چگونه از توانایی‌هایتان برای افزایش درآمد و ایجاد وقت آزاد بیشتر بهره‌مند شوید؟
و بسیاری نکات ریز و درشت کاربردی و حیرت‌انگیز دیگر برای ایجاد محبوبیت و اثربخشی در جامعه‌ی مخاطبین خود…
دوره‌ی آموزش یکساله «استادان موفق»
زندگی و سرنوشت شما را (در زمینه‌های شخصیتی، اجتماعی، اقتصادی و افزایش درآمد) به گونه‌ای هیجان‌انگیز، تغییر خواهد داد

از دیرباز تاکنون هدف من این بوده است که انسان‌های شریف و مسئولیت‌پذیری را شناسایی و انتخاب کنم که هرآنچه در این حرفه می دانم را به آنان آموزش دهم تا به یاری آن‌ها دنیا را جایی بهتر برای زیستن کنیم.

هم‌اکنون برای اینکه بدانید این دوره‌ی یک‌ساله کمیاب و ارزشمند مناسب شما و اهداف‌تان است یا خیر؟! به یکی از روش‌هایی که «می‌پسندید و دوست دارید» با ما تماس بگیرید؛ همکاران من با خشنودی و مسئولیت‌پذیری حرفه‌ای، شما را در یافتن راه‌حل‌های مناسب و مؤثر با صداقت یاری خواهند داد.
اگر شما مشتاق و علاقه‌مند و جدی باشید به‌طور قطع و یقین شروع به کسب درآمد خواهید کرد و به سرعت چندین  برابر مبلغ شهریه را طی چند ماه پس از پایان دوره می‌توانید به‌دست آورید.

هشتاد میلیون ایرانی و میلیون‌ها پارسی که قرار است به دویست میلیون نفر افزایش یابد، چشم به‌راه استادان موفقی هستند که به صورت حرفه‌ای و مؤثر آن‌ها را برای آفرینش زندگی شاد و پربار آموزش دهند.
شما می توانید جزء کسانی باشید که به‌طور اثربخش و مثبت، سرنوشت میلیون‌ها انسان را با آموزش‌های مناسب و کاربردی خود بهبود می‌بخشید.
به این ترتیب کمک کنید تا سرزمین‌مان آباد تر، مهم‌تر و ارزشمندتر شود.

شما می‌توانید
اگر بخواهید و حاضر باشید که از راه درست و علمی آن را دنبال کنید.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

راز موفقیت استارت آپ هایی که ماندگار می شوند!

 درصد زیادی از استارت آپ ها شکست می خورند و تنها درصد کمی از آنها ماندگار خواهند شد. راز موفقیت آنها چیست؟ در این مطلب خواهیم خواند.  درصد زیادی از استارت آپ ها شکست می خورند. به گزارش نوپانا، این یک حقیقت سخت و تلخ است؛ اما به سود شما است که کمی درباره آن […]

رتبه ایران در اکوسیستم کارآفرینی نوپا و استارت آپ

ایران در جایگاه جهانی اکوسیستم کارآفرینی نوپا در سطح متوسط جدول رده بندی قرار گرفته و رتبه ۲۳ را در ایجاد استارتاپ از آن خود کرده است.  وضعیت کارآفرینی و کسب و کارهای نوپا در ایران، مطابق با گزارش دیده بان جهانی کارآفرینی (GEM)، در مقایسه با سایر کشورهای جهان در سال ۲۰۱۶ مورد بررسی […]

نقش اکوسیستم کارآفرینی در موفقیت استارت‌‌آپ‌ها

در این بخش به معرفی مفهوم استارت‌آپ، اکوسیستم استارت‌آپ و عوامل مؤثر در این اکوسیستم می‌پردازیم. همچنین، مرور مختصری بر اهمیت مدیریت اکوسیستم استارت‌آپ خواهیم داشت. استارت آپ چیست؟ استارت ­آپ در کشورها، سازمان­ها و نهادهایی که در این رابطه فعالیت و قانون­ گذاری می­ کنند، متفاوت تعریف شده است و هر جایگاه تصمیم­ گیری، تعریف […]

وضعیت استارت آپ‌ها در ایران و جهان به چه سمتی حرکت می‌کنند؟

قبل از پرداختن و مقایسه آمارهای استارت آپ های ایران و جهان، ابتدا به بررسی آخرین گزارش منتشر شده توسط دیده ­بان کارآفرینی در ایران می ­پردازیم. در هفتمین و آخرین گزارش دانشگاه تهران، به عنوان دیده ­بان کارآفرینی کشور، که در سال ۱۳۹۳ منتشر شده، جایگاه ایران طی سال­ های متمادی از لحاظ شاخص ­های مختلف […]

در تد شهر موتور ها، لیزا گانسکی، نویسنده کتاب ” شبکه “

در تد شهر موتور ها، لیزا گانسکی، نویسنده کتاب ” شبکه “، در مورد یک آینده برای کسب و کار می گوید که به اشتراک گذاری همه جور چیزهاست، چه از طریق سیستم اجاره ای هوشمند و بر اساس فن آوری و یا به طور پایدارتر، شبکه های کامپیوتر مستقل متصل به هم. متن زیرنویس فارسی ویدیو: […]

دو نگرش به علم اقتصاد در حوزه استارت آپ

اقتصاد در تقسیم‌بندی علوم در زیرشاخه علوم انسانی و اجتماعی قرار می‌گیرد و همانند سایر علوم دیگر این زیر مجموعه، موضوع آن شناخت رفتار انسان اما از بعد اقتصادی آن است. در اقتصاد افراد در قالب مصرف‌کننده، تولید‌کننده، کارگر، صاحب سرمایه، سیاست‌گذار یا ترکیبی از آنها نمایش داده می‌شوند که هر یک در مورد اموری مانند چند ساعت […]

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید!

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب و کار اینترنتی که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب و کار اینترنتی می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در تلگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X