چگونه رشد موفقیت کسب و کار خود را با گام‌های ساده ده برابر کنیم؟

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران مدیریت و رهبری کسب و کار ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ بدون دیدگاه 285 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۰۹/۱۲
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

در کسب و کار، کاری که گاه و بیگاه انجام می‌دهیم، اهمیت چندان زیادی ندارد. بلکه کاری که مصرانه انجام می‌دهیم، با اهمیت است. عنصر اصلی تمامی اقدام‌های عملی در کسب و کار چیست؟ ۱- قدرت تصمیم‌گیری پاسخ فقط تنها یک کلمه است و آن تصمیم‌های شما است. به واسطه تصمیم‌گیری‌های شما در کسب و …

در کسب و کار، کاری که گاه و بیگاه انجام می‌دهیم، اهمیت چندان زیادی ندارد. بلکه کاری که مصرانه انجام می‌دهیم، با اهمیت است. عنصر اصلی تمامی اقدام‌های عملی در کسب و کار چیست؟

۱- قدرت تصمیم‌گیری

پاسخ فقط تنها یک کلمه است و آن تصمیم‌های شما است. به واسطه تصمیم‌گیری‌های شما در کسب و کارتان است که اهداف شما شکل می‌گیرد. شخصا معتقدم که بیش از هر چیزی، تصمیم‌گیری‌های ما تعیین‌کننده رویدادها و اتفاقاتی است که در شرکت و کسب و کارمان ظهور پیدا می‌کند.

لذا به قدرت تصمیم‌گیرهایی که در مقطعی از زمان و با ایمان کامل در کسب و کار اتخاذ می‌کنید و بر اساس آن عمل می‌کنید، آگاه باشید. نکته اسرارآمیز این مواقع فقط و فقط متعهد بودن نسبت به آن‌ها است. چنان تعهدی که از چنان قدرتی برخوردار باشد که هرگز از آن عدول نکنید.

اتخاذ یک تصمیم می‌تواند  باعث شادییا غم، ثروت یا مکنت، دوستی یا دشمنی،جذب یا طرد، مرگ زودرس یا زندگی طولانی و با عزتی بر پایه‌ی ایمان به ارمغان بیاورد.

از شما می‌خواهم که امروز تصمیمی که می‌تواند خیلی سریع کسب و کارتان را متحول کند یا وضعیت کاری فعلی‌تان را بهبود ببخشد بگیرید. خود را به یک سری از مهارت‌های کسب و کار مجهز کنید. با مخاطبان، مشتریان فعلی و بالقوه، کارکنان و خودتان با احترام رفتار کنید. اگر قرار است با مشتری خاصی تماس بگیرید که مکالمه با آن خیلی راحت نیست، ذهنیات خود را کنار بگذارید و همین امروز با این فرد تماس بگیرید.

مطمئن باشید هر تصمیمی اتخاذ می‌کنید، عواقبی مثبت یا منفی در پی خواهد داشت. حتی عدم تصمیم‌گیری نیز در کسب و کار شما به نوبه‌ی خود تاثیر زیادی خواهد گذاشت. در گذشته، چه تصمیم‌هایی گرفته‌اید یا نتوانستید بگیرید که به شدت کسب و کار فعلی‌تان را تحت تاثیر قرار داده است؟

آیا می‌دانید با بهبود معیارهایی که در کسب و کار برای خودتان اتخاذ می‌کنید و با تصمیم‌هایی که برای هر مرحله از رشد کسب و کارتان می‌گیرید اثرات دور از ذهنی به ارمغان خواهید آورد؟

هر چه بیشتر به تصمیم‌گیری بپردازید به همان اندازه در تصمیم‌گیری، مهارت بیشتری پیدا خواهید نمود. هر قدر از ماهیچه‌های بدن استفاده کنید به همان اندازه آن‌ها را قویتر خواهید ساخت. این عمل در مورد تصمیم‌گیری هم نیز صادق است. یعنی هر قدر از سلول‌های خاکستری مغزتان برای تصمیم‌گیری استفاده کنید به همان اندازه، آن‌ها را قوی‌تر خواهید ساخت.

همین امروز، دو تا از تصمیم‌هایی را که قبلا به تعویق انداخته بودید اتخاذ کنید، یکی از آن‌ها تصمیم راحتی باشد و دیگیری مقداری دشوار و دور از ذهن.

خیلی سریع یکی از گام‌های رسیدن به آن‌ها را بردارید و روز بعد گام بعدی را.

با انجام این کار به تقویت ماهیچه‌های تصمیم‌گیری خود خواهید پرداخت که می‌تواند کسب و کارتان را متحول سازد.

۲- عبرت گرفتن از شکست‌های گذشته

به جای تاسف خوردن به اشتباهاتی که در گذشته مرتکب شده‌ایم و به جای این که فکر کنیم در آینده نیز محکوم به تکارا آن‌ها هستیم، باید از آن‌ها درس عبرت بیاموزیم. وقتی در جهت خاصی حرکت می‌کنید به یاد داشته باشید که در کسب و کار چیزی به نام شکست وجود ندارد بلکه تنها چیزی که در کسب و کار وجو دارد نتیجه تصمیم و اقداماتی است که انجام می‌دهیم.

چیزهایی از اشتباهات گذشته خود یاد گرفته‌اید که می‌توانید با استفاده از آن‌ها کسب و کار فعلی خود را بهبود بخشید. موفقیت در حقیقت نتیجه تصمیم‌گیری‌های خوب ما در کسب و کار است، تصمیم‌گیری خوب هم نتیجه یک تجربه حاصل از یک تصمیم‌گیری بد در گذشته است! موفقیت یا شکست معمولا یک حادثه‌ی واحد نیست.

شکست، اغلب نتیجه‌ی عدم تلفن کردن به مشتری بالقوه، شرکت نکردن در نمایشگاه تجاری، شرکت نکردن در سمینار‌های تخصصی و نپرداختن هر روز به بازاریابی، مشاوره نگرفتن از یک متخصص در یک حوزه، مدیریت نکردن هزینه‌ها، استفاده نکردن صحیح از ویژگی‌های کارکنان، عدم بهر‌ه‌گیری از روش‌های نوین بازاریابی اینترنتی، ده‌ها مورد دیگر و یا نتیجه‌ی عدم اتخاذ تصمیم ولو کوچک است.

همین‌طور موفقیت نیز نتیجه‌ی گام برداشتن و دست به کار شدن، اصرار ورزیدن برای عملی کردن یک تصمیم است. در محصول فاز تصمیم‌گیری در کسب و کار اینترنتی یکی از موارد مهم است که هر فردی باید از آن مرحله عبور کند و با ابزارهای تصمیم‌گیری آشنا شود.

همین الان فکر کنید و ببینید امروز با چه اقدام عملی در راستای تصمیمات اتخاذ شده، می‌توانید برای ایجاد یک لحظه‌ی به یاد ماندنی و سرشار از موفقیت گام بردارید.

تحقیقات انجام شده بر روی بسیاری از کسب و کارهای موفق ثابت کرده است، مدیران کسب و کارهایی هستند که توانسته‌اند تصمیم‌های سریع و درستی را اتخاذ نمایند. بر عکس آن‌هایی که نتوانسته‌اند به موفقیت برسند، افرادی هستند که در تصمیم‌گیری کند بوده و مرتب نظرشان را عوض می‌کنند.

پس هر وقت که تصمیم درستی اتخاذ کردید با آن بچسبید و آن را عملی کنید! هیچ عذر و بهانه‌ای برای به دست گرفتن افسار کسب و کار‌تان وجود ندارد! باید هر چه سریع‌تر تصمیم‌هایی را در جهت رشد کسب و کارتان بگیرید و به آن‌ها سر و سامان دهید، سپس بر اساس آن اقدام کنید.

تا این قسمت از مقاله شما با دو موضوع مهم که در موفقیت کسب و کار شما تاثیر فراوانی دارند آشنا شدید. که گزینه اول به شما اهمیت تصمیم‌گیری را عنوان کرد و گزینه دوم تجربه‌های موفق و ناموفق گذشته بود که شما را از مسیرهایی که نباید در آن حرکت کنید آگاه می‌سازد. اما در گزینه بعدی می‌خواهم به پایه‌ای‌ترین موضوع که باعث رونق و توسعه یک کسب و کار اینترنتی می‌شود بپردازم.

۳- تعیین اهداف کسب و کار

اما قبل از این که  به مهم‌ترین معیار موفقیت کسب و کار یعنی تعیین اهداف بپردازم می‌خواهم جریان شکل‌گیری ایده‌ها را با هم دنبال کنیم!

اول از همه باید بدانید که اگر تا به حال به عنوان یک مدیر هیچ وقت در کسب و کارتان خلوت نمی‌کنید! روزانه یا هفتگی و ماهانه برای فکر کردن در مورد رویدادهای پیش‌رو و گذشته هیچ زمانی را اختصاص نمی‌دهید! با نهایت تاسف باید بگویم که شما یکی از پایه‌ای‌ترین  فاکتور موفقیت کسب و کار را رعایت نمی‌کنید!

الان بعد از سال‌ها که برمی‌گردم و گذشته خود را واکاوی مجدد می‌کنم، می‌بینم که رویدادهای خوب زمانی برای کسب و کارم به وجود آمده است که مدت زمانی را به فکر کردن و پروراندن آن موضوع در ذهنم سپری کرده‌ام. با یادگیری از اساتید مختلف درافتم که این مورد را نه تنها هفتگی بلکه باید به صورت روزانه به آن بپردازم.

نکته جالبی که باید خدمت شما دوستان اعلام کنم این هست که در مشاوره‎ها و دوره‎ها به تکرار می‌بینم که افراد بعضا فکر کردن را از کل فرآیند کسب و کارشان حذف کردند. در حالی که اگر برگردید همین الان به گذشته‌ی خود موفقیت‌های حتی کوچک شما، نتیجه جرقه‌های ذهنی است که قبل از آن به وجود امده است.

تا رویا و آرزویی که حاصل تضاد در برخورد با مسایل روزانه کسب و کار هست وجود نداشته باشد. ما هیچ وقت نمی‌توانستیم به این حد از موفقیت برسیم، پس قبل از هر کاری توصیه می‌کنم، برای یک مدت کوتاه یک ماهه هم که شده است روزانه حداقل نیم الی یک ساعت را به بازبینی رخدادهای روزانه در محیط پیرامون کسب و کار می‌افتد اختصاص دهیم.

بعد از آن برای تحقق بخشیدن به رویاهای‌تان باید اهدافی را برای حرکت کردن در آن جهت تعیین نمایید. چه بدانیم، چه ندانیم همگی ما در زندگی کاری اهداف خاصی برای خود و تیم همکاران‌مان داریم، صرف‌نظر از ماهیت آن‌ها اهدافی را که در کسب و کار اینترنتی‌تان تعیین می‌کنید تاثیر شگرفی بر کسب و کارتان دارد.

راز شکوفایی نیروها، استعدادها، توانمندی‌ها و قابلیت‌های درونی شما این است که برای کسب و کار خود اهدافی را تعیین نمایید، که به اندازه‌ی کافی مهیج، منبع الهام و حرکت شما باشند.

تعیین اهداف کسب و کار به حدی الزامی است که محرک‌های لازم را برای تحریک خلاقیت و احساس شما و تیم‌تان را فراهم می‌سازد. همین حالا با درایت و هوشیاری اهدافی را برای کسب و کارتان تعیین کنید و به شدت به دنبال کارهایی باشید مه ارزش پیگیری و عملی کردن را داشته باشد. همچنین هدفی را در اولویت قرار دهید که شما را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد و از آن مهم‌تر به حرکت وا می‌دارد.

یعنی باعث می‌شود که صبح زود از خواب بیدار شوید و شب‌ها تا دیر وقت شما را بیدار نگه می‌دارد. در حقیقت تعیین هدف‌تان به صورتی باشد که برای شما و کارکنان‌تان به اندازه کافی چالش برانگیز باشد. حتمن رسیدن به آن هدف باید به حدی هیجان‌آور باشد که فراتر از محدودیت‌ها قدم بردارید و نیروهای بالقوه خودتان و کارکنان‌تان را به فعلیت در بیاورد؟

حتمن هم به این موضوع توجه کنید که اگر هدف‌تان به اندازه کافی در ذهن‌تان با جزییات مشخص و واضح نباشد شما نمی‌توانید به اهداف‌تان برسید. چرا که تنها با بررسی جزی‌تر آن‌ها که شاید یک یا چندین هفته طول بکشد، اطلاعات کافی را به دست خواهید آورد. ذهن‌تان همانند یک آن‌ربا همه اطلاعاتی را که در مورد رسیدن به آن هدف نیاز دارید را جذب خواهد نمود که باید بعد از این مرحله آن‌ها را برای حبس کردن همیشگی به کاغذ انتقال دهید.

 

شیوه‌های هدف‌سازی کسب و کار

اکنون زمان آن فرا رسیده است که با فعال‌سازی ذهن‌تان فکر‌هایی که در ذهن دارید را به چالش بکشید و با هیجان بیشتری این مرحله را به پایان برسانید. قبل از هر کاری باید یک دفترچه کشف استعدادها و فرصت‌ها را برای کسب و کارتان تهیه کنید، افرادی که در دوره‌های ما چه به صورت دانلودی و چه به صورت حضوری شرکت می‌کنند با آن آشنا هستند.

چگونه رشد موفقیت کسب و کار خود را با گام‌های ساده ده برابر کنیم؟

گام‌های هدف‌سازی در کسب و کار

۱.در طی یک هفته آینده روزی ۱۵ الی ۳۰ دقیقه را برای تعیین هدف وقت‌تان را اختصاص دهید. هر جرقه‌ای که در ذهن‌تان شکل می‌گیرد را به روی کاغذ انتقال دهیدف تا قطره‌ای از آن تراوش ذهنی به هدر نرود.

۲. به موزات تلاش برای تعیین هدف در کسب و کارتان، سوال‌های به جا و درستی را از خودتان و همکاران‌تان بپرسید. حتمن به کلماتی که در هنگام مطرح نمودن سوال از خود می‌پرسید دقت نمایید، سوالات خود را همیشه با چگونه شروع کنید تا راه‌حل‌هایی که را در راه رسیدن به اهداف‌تان، به ذهن‌تان خطور می‌کند، شما را شگفت‌زده نماید. باور نمی‌کنید که تا چه اندازه این تکنیک روی خودم تاثیر به سزایی داشته است. در پایان این گام نیز راه‌حل‌هایی را که به ذهن‌تان، برای رسیدن به اهداف تعیین شده کسب و کارتان می‌رسد را با تمام جزییات و اطلاعات به روی کاغذ انتقال دهید.

۳- در این گام برای رسیدن به اهداف و عملی شدن آن‌ها حتمن باید یک بازه زمانی شش ماه، یک ساله و دو ساله متناسب با توانمندی‌های‌تان تعیین نمایید.

۴- حتمن دلیل‌هایی را که به شما انگیزه کافی می‌دهد تا اهداف کسب و کارتان را پیگری نمایید را در بخش دیگری یاداشت کنید. مطمئن باشید که در راه رسیدن به اهداف‌تان که هر چقدر هم بزرگ باشد، مسایلی پیش خواهد آمد که قبلا به آن فکر نکرده بودید. در این زمان به این دلایل نیاز خواهید داشت تا مجدد باطری‌های موفقیت شما را شارژ نماید و انگیزه‌ی کافی را برای طی کردن این مسیر به شما بدهد.

به عنوان مثال فکر کنید که اگر از همین حالا به مدت یک‌سال می‌توانستید به اهداف خود در زندگی برسید و به آن‌ها مسلط شوید چه احساسی به شما دست می‌داد؟ چه احساسی نسبت به خود به عنوان مدیر کسب و کار داشتید؟

این دلایل  قابل قبول و قوی برای تحقق یافتن اهداف‌تان الزامی هستند چار که یکی دلیل قدرتمند  می‌تواند چگونگی رسیدن به آن هدف را پیش روی شما بگذارد.

۵- تعهد برای جامه عمل پوشانیدن به اهداف نقطه عطفی است که شما را بی‌نهایت توانمند خواهد کرد. یعنی باید لیستی از کارهایی که روزانه انجام شود را تهیه نمایید و برای هر فردی متناسب با قابلیت‌هایش ارایه دهید. بهترین روش این هست که کارهایی را که در طی یک ماه انجام شود را به لیست‌های ده روزه تقسیم نمایید. همین قدم‌های کوچک نه تنها شما را فرسوده نمی‌کند بلکه رسیدن به اهداف کسب و کارتان را تضمین می‌نماید.

۶- اما تقسیم‌بندی هدف به کارها و گام‌های کوچکتر اولویت‌دار مزایای خیلی زیادی برای شما خواهد داشت. بعد از تحقق هر هدف و گام کوچکتری حتمن برای خودتان و تیم‌تان پاداش متناسبی قرار دهید. تا به محض عملی شدن آن کار هدیه را دریافت کنید.

۷- پافشاری و سماجت در پیگیری اهداف با ارزش‌ترین نیرو است، که همه موارد حتی استعدادها و قابلیت‌های شما را تحت الشعاع قرار می‌دهد. تنها علاقه‌‌ی زیاد به تحقق هدف‌های کسب و کار نمی‌تواند به تنهایی موثر باشد، در این مرحله ما به یک جوهر‌ه‌ی دیگر به نام تعهد نیاز خواهیم داشت که در شکست‌های موقتی باعث تغییر نگرش‌تان به مسایل مختلف می‌شود تا در پی دستیابی به اهداف تعیین شده ما را یاری رساند.

اما طی کردن مراحل به کسب و کار شما قابلیتی می‌بخشد که از سایر رقبا متمایز خواهد نمود. مهم‌ترین نکته در این مسیر بحث تمرکز فکری و عملی بر روی اهداف هست. قدرت تمرکز در موفقیت کسب و کارتان به حدی است که نمی‌توانید تصور کنید.

گام نهایی در دستیابی به اهداف کسب و کار

تمامی مدیران کسب و کار که آگاهانه به موفقیت در کسب و کارشان رسیده‌اند از فرمول یکسانی بهره جسته‌اند. این چهار گام سازنده‌ی زیر در دستیابی به هدف‌های شرکت خیلی اهمیت دارند:

 1. مشخص کنید که دقیقا دنبال چه موفقیتی در کسب و کار هستید؟
 2. رویا پردازی کافی نیست برای تحقق آن هدف اقدامی هر چند کوچک را به صورت مستمر و پایدار انجام دهید.
 3. همیشه بازخوردهای میانی را جدی بگیرید و اگر می‌بینید روشی را که تعیین نمودید مناسب نیست از صرف انرژی بیشتر  اجتناب کنید. چرا که بازخورد‌ها به شما کمک می‌کند تا ببینید که آیا از هدف‌تان دور می‌شوید یا به آن‌ها نزدیک می‌شوید.
 4. انعطاف‌پذیری یک نتیجه‌ی جدید و همچنین قدرت لازم را در ایجاد شیوه‌ی جدید به شما خواهد داد. یکی از ویژگی‌های اساسی کارآفرین اینترنتی و کارآفرینی هوشمند منعطف‌پذیر بودن آن‌ها است که همیشه آن‌ها را متمایز می‌کند.

در مرحله از رشد کسب و کارتان هستید به کمک این مقاله جهت بدهید! از همین امروز با یک دید و بینش دیگری کارهایی که قبلا انجام می‌دادید، را انجام دهید.

از شما به خاطر مطالعه این مقاله از سایت مدیر آینده تقدیر و تشکر می‌کنم، اگر موضوعی هست که توج‌تان را جلب کرده است و نیاز به یادآوری هست حتمن در بخش نظرات آن را ثبت کنید تا سایر دوستان نیز از آن بهره بگیرند.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

چگونه DISC با تحلیل شخصیت و رفتار شناسی کارکنان به مدیران کمک می‌کند؟

چگونه DISC با تحلیل شخصیت و رفتار شناسی کارکنان و مشتریان کمک می‌کند؟

یک تیم به تعداد کمی از افرادی گفته می شود که دارای مقاصد, اهداف و رویکردی مشترک اند که بر مبنای آنها به هم پیوند می خورند و به یکدیگر تکیه می کنند ” یک تیم به تعداد کمی از افرادی گفته می شود که دارای مقاصد ،اهداف و رویکردی مشترک اند که بر مبنای …

مدیران پر مشغله چگونه می‌توانند به مدیران پربازده تبدیل شوند؟

بزرگ‌ترین مانع در برابر مدیران پرمشغله در کسب‌وکارها به نظرم به‌عنوان یک مشاور بازاریابی عدم مدیریت صحیح زمان هست که تمامی جنبه‌های زندگی اجتماعی و شخصی مدیران را تحت تأثیر قرار می‌دهد. چرا همیشه از نداشتن وقت کافی برای انجام امور شخصی و کاری خود گله‌مندیم؟ تا زمانی که در انجام کارها بخواهیم بی‌عیب و …

چگونه ایده نیروی محرک به شرایط حال و آینده کسب‌و‌کار کمک می‌کند؟

نیروی محرک به کسب و کار شما کمک می‌کند تا درک شفاف‌تری از شرایط حال و آینده کسب‌وکار‌ تان داشته باشید. اصطلاح «نیروی محرک» نخستین بار توسط مشاوران کسب‌وکار «جان زیمِرمان» و «بنجامین تِرِگو» مطرح شد و یکی از مفاهیم اصلی استراتژی است. نیروی محرک یک اصل قابل سنجش است که همه برنامه‌ریزی‌ها بر اساس …

چهار نکته طلایی در فرآیند کارآفرینی از نگاه سم آونز

چهار نکته طلایی در فرآیند کارآفرینی از نگاه سم آونز

بی شک سم آونز (Sam Ovens) یکی از موفق ترین کارآفرینان جوان در زمینه مشاوره کسب و کار است. برخلاف بسیاری از کارآفرینان، او به سرعت دریافت که مشاغل کارمندی و روتین ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر سرنوشتی نیست که برای زندگی اش رقم خورده است؛ او چیز بیشتری در زندگی می خواست.

. با رویاپردازی شروع کن گرچه سخت است

برایان تریسی: با رویاپردازی شروع کن گرچه سخت است

برایان تریسی را امروز همه ی ما می شناسیم. سخنران، کارآفرین و مشاوری بامهارت و قدرتمند که الگوی بسیاری از جوانان است. در این مقاله ایده هایی از کتاب برایان تریسی به نام “با رویاپردازی شروع کن گرچه سخت است” را برای شما شرح می دهیم.

چگونه بهترین عملکرد را در شروع کسب و کار جدید داشته باشیم؟

چگونه بهترین عملکرد را در شروع کسب و کار جدید داشته باشیم؟

قبل از هر چیز به شما برای تصمیم به شروع یک کسب و کار تبریک می گوییم. شروع یک کسب و کار بدون تجربه اصلا ترسناک نیست چرا که همیشه افراد و نمونه های مشابهی هستند که شما می توانید رایگان از تجربیات آن ها استفاده کنید.

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X