دوره آموزشـــی رایگـان میلیونــــر اینستاگـرامی

سیستم ۹ فازی فروش حرفه‌ای هر محصول و خدمت شما در اینستاگرام

بیش از ۳ ساعـت آمـوزش ویدیویــــی برای سـاخت کـسب و کـار اینستاگـرامی زودبازده

دوستان عزیز من خودم و دوستانی که با من همراه بودند توانستیم در کمتر از ۲ تا ۶ هفته از طریق اینستاگرام به درآمد برسیم. به شما قول صد در صد می‌دهم که این دوره رایگان میلیونر اینستاگرامی به شما یک دید و بینش بهتری را از برندسازی، بازاریابی، تبلیغات و فروش در اینستاگرام خواهد داد که بتوانید با استفاده از اینستاگرام یک سیستم فروش چند مرحله‌ای فوق‌العاده را در با توجه به سیستم ۹ فازی کسب و کار اینستاگرامی خود را طراحی و سپس عملیاتی نمایید.

این سیستم ۹ فازی به شما کمک می‌کند تا با بخش‌بندی مشتریان، تحلیل رفتار رقبا، شناخت نیاز واقعی مشتریان بتوانید سریعتر از سایرین به نتایج خوبی برسید. در کنار آن نام تجاری یا برند شخصی خودتان را به مشتریان واقعی کسب و کارتان به درستی معرفی نمایید.

الان در هر حرفه و زمینه‌ای که مشغول به فعالیت هستید؛ رقبای بسیاری هست. در کنار آن مصرف‌کننده نهایی به اندازه مشتریان قدیمی به یک برند و کسب و کار وفادار نیستند. به واسطه فعالیت خیلی از کسب‌و کارها در اینترنت و اینستاگرام رفتار مصرف‌کنندگان را تحت تاثیر قرار می‌دهند و مشتریان شما را به سمت خودشان می‌کشانند.

این سیستم قدرتمند فروش حرفه‌ای برای شما هم در هر کسب و کاری می‌تواند سودآوری و فروش بیشتری را فراهم کند. در اینجا شما فقط تنها ۳ ساعت از وقت‌تون را در اختیارم قرار بدهید تا بتوانم تجربیاتم را در اختیارتان قرار بدهم. پس بدون فوت وقت و بی‌معطلی ثبت‌نام کن و این دوره ارزشمند رایگان را که فرمول واقعی فروش در اینستاگرام هست را به شما آموزش خواهم داد.

برای ثبت نام و دریافت جلسه اول در کمتر از چند دقیقه فرم زیر ا تکمیل نمایید. (حتما آدرس ایمیل واقعی و معتبر خودتان را که استفاده می‌کند، وارد نمایید.)

شرکت در دوره رایگان آموزشی میلیونر اینستاگرامی

در این دوره چهار جلسه‌ای آن روی اینستاگرام را برای شما آموزش خواهم داد تا بتوانید همانند من و سایر دانشجویانم بفروشید.

 

جلسه اول : معرفی ۹ فاز سیستم فروش چند مرحله‌ای

در حقیقت هسته اصلی را و مهم ترین مباحثی که در هر فاز از پرسونای مخاطب تا ویژگی‌های پست اینستاگرامی و داشتن پروفایل حرفه‌ای و اهمیت اینستاگرام، هشتگ‌ها و مواردی که باعث بهتر دیده شدن کسب و کار شما در اینستاگرام می‌شود کامل با هم دیگر بررسی خواهیم کرد. چرا که معتقدم ما زمانی می‌توانیم در یک رسانه بیشتر دیده بشویم که بینش حاصل از دانش و آگاهی از شرایط بازاریابی و فروش در اینستاگرام را بتوانیم به دست بیاوریم. (۵تا ده دقیقه بعد از ثبت نام)

 

جلسه دوم : طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی  و سیستم فروش چند مرحله ای

ما نیاز به یک سری فرمول و مراحلی برای انجام درست اینستاگرام مارکتینگ درایم که چطور بستر محتوایی مناسبی را ایجاد کنیم تا مخاطبان و علاقمندان به محصول و خدمات ما در آن مسیر حرکت کنند که در اینجا باید با عارضه‌یابی و بررسی هر مرحله از فروش آن را متناسب با سن، جنسیت،نیازهای روحی و جسمی، دغدغه‌ها، ترس و آرزوی آن‌ها طراحی کنیم. نقطه قوت این سیستم این هست که شما با طراحی یکباره آن می‌توانید بارها این مراحل را تکرار کنید و به فروش‌های بالایی دست یابید. البته هر کدام از مراحل نیاز به یک ریزه‌کارهایی دارد که باید به خوبی آن‌ها را درک کنیم. (ارسال ۲ روز بعد)

 

جلسه سوم : استراتژی تبدیل مخاطبان به مشتریان بالقوه

روی این موضوع باید بیشتر از همه چیز تاکید کنم که همانند تیغ دو لبه عمل می‌کند و باید به دقت این مرحله را در کسب و کار اینستاگرامی خود پیاده‌سازی کنید. یک زبان مشترکی را با مخاطب باید ایجاد کنید که حرف همدیگر را بهتر درک کنید.
یک خواسته مشترک کمپانی‌های زیادی از آن در موفقیت خودشان در ایران از آن بهره گرفتند و برای ساخت چنین زبان مشترک باید تمام تلاش‌تان را بکنید که در این جلسه توضیحات مفصلی خدمت‌تان ارایه خواهد شد.(ارسال ۴ روز بعد)

 

جلسه چهارم: چطور در اینستاگرام بیشتر دیده شویم؟

این جلسه نیز شما را با مرحله‌ای از اینستاگرام همراه خواهد کرد که برای در معرض دید مخاطبان قرار گرفتن چه کارهایی را باید انجام دهید تا موفقیت بیشتری کسب کنید. راهکارهای فروش بیشتر را به شما نشان خواهیم داد که همانند یک اینستاگرامر حرفه‌ای عمل کنید.(ارسال ۶ روز بعد)

 

قیمت دوره: ۱۹۹ هزار تومان

رایگان به مدت محدود

 

به محض ثبت‌نام در دوره آموزشی رایگان میلیونر اینستاگرامی، جلسه اول در کمتر از چند دقیقه برای شما دوست خوبم ارسال خواهد شد. برای اینکه بتوانید لینک جلسه اول را دریافت کنید حتما از آدرس ایمیل معتبر و شماره موبایل معتبر(همراه اول بهتره) استفاده نمایید.

ممکن است شما دوست گرانقدر آدرس ایمیل نداشته باشید. به سایت جی میل مراجعه و یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد کنید. چرا که لینک ورود به جلسه اول و بقیه جلسات به آدرس ایمیل ثبت‌نامی شما ارسال خواهد شد.

برای هر جلسه یک سری توضیحات به همراه فیلم آموزشی ارسال خواهد شد. شامل یک سری دستورالعمل و چک لیست است که برای موفقیت در اینشتاگرام باید آن‌ها را به ترتیب انجام دهید.

برای ثبت‌نام سریع در دوره رایگان میلیونر اینستاگرامی، روی دکمه زیر کلیک کنید.