ثبت‌نام در وبینار ۴ راز فروش واقعی در اینستاگرام

وبینار ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام 

سیستم فروش حرفه‌ای اینستاگرام یک بار برای همیشه یاد بگیرید.

در ۹۰ دقیقه با تسلط بر این ۴ راز چرخه اینستاگرام مارکتینگ را بهتر درک می‌کنید.

وبینار ۹۰ دقیقه‌ای ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

اینستاگرام مارکتینگ به فرآیند شناخت مشتریان، جذب فالوور هدفمند، تبدیل آ‌نها به مشتریان بالقوه که آمادگی خرید محصولات و خدمات را دارند؛ گفته می‌شود. مسلما هر رسانه‌ای یک سری اصول و قواعد بازی دارد که شما می‌توانید با یادگیری و رعایت آن به یک میلیونر اینستاگرامی تبدیل بشوید. اینستاگرام مارکتینگ یعنی شناسایی مخاطبان بالقوه کسب و کار خودمان و حضور در جایی که آن‌ها حضور دارند که می‌تواند خود اینستاگرام، آنلاین و آفلاین باشد که منظور ما در این دوره‌ها اینستاگرام هست.

بخش‌های کلیدی اینستاگرام مارکتینگ 

حتما شما در یکی از گروه‌های مدیران و صاحبان پیج‌های اینستاگرامی قرار بگیرید: 

 • خیلی از شما دوستان که در صاحب پیج اینستاگرامی هستید که معمولا برای معرفی و شناساندن محصولات و خدمات خودتان از آن استفاده می‌کنید. اما با وجود همه فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید، یعنی حتی تبلیغات در سایر پیج‌ها و محتوا تولید می‌کنید اما باز هم بازخورد لازم را از سوی مخاطبان نمی‌گیرید.
 • شاید هم برخی دیگر از دوستان مدتی فعالیت‌هایی را انجام دادند ولی بعد از مدتی به دلیل عدم فروش نا امید شدند.
 • ممکن است تازه بخواهید اینستاگرام مارکتینگ را شروع نمایید.  ولی نمی‌دانید چطور و از چه جایی باید بازاریابی با اینستاگرام را شروع کنید.

مطمئنا در این میان هم خیلی به پیج‌ها و آموزش‌های مختلف حتی تهیه کرده باشید. حتی دوره‌هایی را هم حضوری و غیر حضوری شرکت کرده باشید. اما با وجود این همه تلاش می‌بینید که تعداد فروش‌ها روز به روز کاهش می‌یابد، لایک و کامنت و ویوی زیادی پست‌های شما دریافت نمی‌کند. فکر می‌کنید که الگوریتم اینستاگرام تغییراتی کرده است.

آره الان کاربر اینستاگرامی با جایزه، مسابقه‌های تگ کردن و این حرف‌ها دیگر به سمت شما نمیاد. حالا می‌خواهم روش‌های پیشرفته اینستاگرام مارکتینگ را تحت ۴ راز واقعی فروش در اینستاگرام را به شما آموزش بدهم. لازم هست که این ۶ تا بخش را کامل دانلود نمایید بعد شروع به دیدنش نمایید که ۱۸۰ دقیقه بیشتر وقت‌تون رو نمی‌گیرد. اما مطمئنا کلا بینش و نگرش شما را به فروش اینستاگرامی را صدر در صد تغییر خواهد کرد.

۱. شناخت بازار هدف

در این بخش شما با بررسی نیاز مخاطبان می‌توانید گروه مخاطبان خود را به چندین دسته تقسیم کنید. در این صورت شما با تحلیل رفتار مصرف‌کنندگان رقبا و مشتریان خود بهتر تصمیم می‌گیرید که چه محتوا و تبلیغاتی را تهیه و ارایه نمایید. که در راز اول آن را به صورت کامل برای شما تشریح کردم. پس شما مدیران پیج‌ها و کسب و کار مختلف می‌توانید با تشخیص موقعیت فعلی خودتان بازدهی بالایی را کسب کنید.

بعد از تشخیص پرسونای مخاطب، تحلیل رقبا، تعیین مزیت رقابتی و تعیین اینکه
 • کی هستید؟
 • چه خدمات و محصولاتی را ارایه می‌دهید؟
 • چه استعدادهای فردی و کسب و کاری دارید؟
 • چه ارزشی را خلق می‌کنید؟
 • پیام برندتان چی هستش؟

می‌توانید سراغ مرحله بعدی بروید، چرا که ۸۰ درصد موفقیت شما در بازاریابی اینستاگرامی، تبلیغات و فروش اینستاگرامی به این بخش مربوط می‌شود. پس به اندازه کافی برای این بخش زمان بگذارید؛ فیلم این صفحه و راز اول به این موضوع مربوط می‌شود.

۲. بازاریابی محتوا

برای هر کسب و کار ی با هر محصولی و خدمتی یک از کارهای مهمی که باید انجام شود؛ تولید محتوا در حرفه و حوزه کاری خودتان باید تولید محتوا نمایید. اما شما واینر، اینفلوئنسر، کمدین، خبری، دانستنی، فشن و هنرمندان نیستید.

یعنی تولید محتوا برای شما فقط برای بازاریابی، تبلیغات و فروش محصولات‌تان  و خدمات‌تان هست. پس شما یک تا سه بار در هفته نیاز به پست جدید دارید ولی برای استوری باید هر روز حداقل یک تا ۱۰ پست محتوا داشته باشید. کسانی که جزو وبمستران آینده هستند باید لینک مقالات مهم در سایت‌شان را درج نمایند.

۳. تبلیغات اینستاگرامی

یکی از کارهایی که چه به صورت رایگان و چه به صورت پولی برای هر روز باید انجام شود تا مخاطبان بیشتری با کسب و کارتان آشنا شوند. به هیچ عنوان نباید قطع شود چرا که اگر می‌خواهید به میلیونر اینستاگرامی تبدیل شوید؛ حتما باید تبلیغات را پایدار انجام دهید؛ حتی با کمترین بودجه یا بدون بودجه. راهکارهای افزایش فالوور متناسب با الگوریتم اینستاگرام، هشتگ، اینفلوئنسرها و استراتژی‌های مختلفی برای جذب فالوئر هدفمند وجود دارد.

۴. بهینه‌سازی پیج اینستاگرامی

یکی از کارهای مهم دیگری که شما دقیقا بعد از جذب افراد در پیج‌تان حداقل در یک ماه تغییراتی را ایجاد نمایید. از جمله کارهایی که می‌توانید انجام دهید:

 • تغییر نوع ویدیوی پستهایی که قبلا بازدید خوبی گرفتند و ارسال مجدد آنها
 • برای هر میکرو رسانه همانند لایو، استوری، کانال TV برنامه محتوایی مشخصی داشته باشید.
 • تغییر عکس پروفایل
 • تغییر متن کپشن پست اکسپلور شده
 • تغییر متن پروفایل
 • تغییر لینک بیو 

۵. افزایش نرخ تبدیل فالوورها به مشتریان

باید با افرادی که با شما ارتباط می‌گیرند، سوال‌هایی را می‌پرسند حتما آنها را در پست‌های کوتاه و استوری آن‌ها را پاسخ و برخی از آنها را های لایت نمایید. این ارتباط می‌توانند دایرکت، کامنت، تلگرام، واتساپ، تلفنی، ایمیلی، پیامک و … باید برای پاسخ به آن‌ها و تشکیل یک پایگاه لیست مشتریان اقدام نمایید. یعنی از ارتباط با مشتریان باید درس‌هایی زیاد را یاد بگیرید.

در هر کانال ارتباطی باید برای افراد زمان، هدیه، پیشنهاد ویژه‌ای را از قبل پیش‌بینی کرده باشید. آنها را بک سیستم فروش خودکار به سمت خرید محصول و خدمات‌تان هدایت کنید.

۶. تحلیل پیج و رفتار بازدیدکنندگان

حتما باید از ابزارهایی برای تحلیل رفتار مخاطبان در اینستاگرام  استفاده نمایید. یا از مدیر آینده مشاوره بگیرید و یا خودتان به اندازه کافی مهارت بیابید که چنین کارهایی را به انجام برسانید. دقیقا باید این شش مرحله را در اینستاگرام مارکتینگ به صورت کامل رعایت نمایید. در ۴ راز فروش واقعی در اینستاگرام مواردی را بیان کردم که به درک شما زا کسب و کار اینستاگرامی کمک زیادی خواهد نمود.

مقالات آموزش اینستاگرام مارکتینگ در مدیر آینده

حتما این مقاله‌ها را جهت بهتر عمل کردن با دقت بیشتری ببینید.

محصولات آموزش اینستاگرام مارکتینگ مدیر آینده

با تهیه این محصولات حضوری و غیر حضوری به یک اینستاگرام مارکتر حرفه‌ای تبدیل شوید.