مشاوره‌ کسب و کار اینترنتی و مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی 

مشاوره کسب و کار اینترنتی و مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی برای راحتی شما دوستان به دو صورت مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی کسب و کار امکان‌پذیر است. مخاطبان این مشاوره در حوزه کسب و کار خود به نوعی با مشکل و مسایل زیادی درگیر هستند، که هدف این مشاوره بهبود شرایط فعلی کسب و کار شما و همچنین افزایش میزان فروش و سودآوری کسب و کار شما است.

مخاطبان اصلی مشاوره کسب و کار و مشاوره کسب و کار اینترنتی :

 • کسب و کارهای آنلاین …
 • شرکت‎های توزیع و پخش آرایشی، بهداشتی، غذایی، شوینده و …
 • شرکت‎های خدماتی و تفریحی…
 • شرکت‎های تولید کننده…
 • شرکت‎های بازرگانی…
 • کسب و کارهای فردی…
 • کسب و کارهای آموزشی…

در برخی موارد ضروری هست که ما هر چه سریع‎تر از یک مشاور کسب و کار کمک بگیریم؛ تا آن مشکل را در کمترین زمان ممکن حل کنیم. موضوع دیگه این هست که ممکن است برخی افراد که در حال خواندن این مطالب هستند. در شهرستان حضور داشته باشند که مسلما هزینه‎ و زمان بیشتری باید صرف کرد.

برخی از مدیران نیاز به کمک فکری دارند تا در سریع‎ترین زمان ممکن یک موضوعی را با یک فردی غیر از سازمان خودشان در میان بگذارند؛ که ممکن است از دید افراد داخل شرکت پنهان مانده است. این تصمیم‎گیری را برای یک مدیر خیلی سخت خواهد کرد.

برای اینکه بتوانیم با صرف کمترین زمان به یک مشاور کسب و کار اینترنتی و کسب و کار دسترسی داشته باشید. این خدمت برای شما دوست عزیز در نظر گرفته شده است.  ما در کسب و کارهای کوچک بیشتر به تصمیم‌گیری سریع نیاز داریم؛ تا بتوانیم بهتر مسایل را تجزیه و تحلیل نماییم؛ در نهایت تصمیم قاطعی را در آن راستا بگیریم!

قبل از این که استراتژی خاص و پرهزینه‎ای را به واسطه‎های مختلف بخواهیم اجرایی کنیم، چه بسا خیلی از دوستان بزرگوار با مشاوره  کسب وکار اینترنتی ما از تصمیم شتاب‎زده خود منصرف شدند. با استراتژی بهتر و مطمئن‎تری وارد بازار هدف شدند! موضوع مهم دیگه‎ای کسب و کارهای ایرانی چه شرکتی، چه سازمانی و چه خویش‌فرماها و کسب و کارهای کوچک با آن درگیر هستند عدم واکنش سریع نسبت به تغییرات محیطی از جمله سیاسی، اقتصادی، رفتار مصرف‎کننده و … است. معتقدم اگر می‎خواهیم در راه‌اندازی کسب‎وکار  اینترنتی پیشروی کنیم، نیازمند تصمیم‎گیری‎های سریع‎تر از رقبا به این تغییرات هستیم.

همان‎طور که مدیران محترم کسب‎وکارها از آن اطلاع دارند، الان ما در دوران رکود کسب‎وکارها به سر می‎بریم. شرکت‎ها و افرادی می‎توانند به موفقیت‎های عظیمی دست یابند که بتوانند از این دوران بیشترین نهایت استفاده را بکنند، این زمانی رخ خواهد داد که ما سریع‎تر از مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی بهره ببریم؛ متناسب با شرایط ایجاد شده کسب و کارمان را به روز کنیم و به روز نگهداریم!

خوشبختانه خیلی از شرکت‎ها به این جایگاه رسیدند که تولید با کیفیت، مشتری مداری، منابع انسانی، دکوراسیون، استفاده از متخصصین در زمینه‎کاری خودشان از اهمیت بالایی برخوردار است.اما تمامی این دوران‎های تولید انبوه، تبلیغاتی و دکورسازی، لوگو، نام تجاری و … سپری شده است و تنها فاکتوری که به حیات کسب‎وکارمان کمک خواهد کرد فقط و فقط ارتباط قوی‎تر با مشتریان‎مان هست! یعنی ایجاد برندهایی که اولین انتخاب مشتریان هستند.

با ظهور رسانه‎های قدرتمند و پر مخاطب آنلاین، از بورس تا شبکه‎های قدرتمند اجتماعی و دسترسی سریع‎تر افراد به اطلاعات اگر به روال قبلی خود ادامه دهیم به شما قول می‎دهم چند سالی بیشتر دوام نخواهید آورد. چنانچه خیلی از کسب و کارها از این چرخه فعالیت‎های اقتصادی و مالی خارج شده‎اند. هدفم فقط متمرکز شدن شما دوستان بزرگوار روی تغییرات سریع بازارها و رفتار مشتریان است که تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارند که در حقیقت ما نیاز به بررسی‎های عمیق‎تر و دقیق‎تر داریم، تا بتوانیم رقبای خود را پشت سر بگذاریم!

اگر شما دوست عزیز معتقد نیستید که چنین تغییراتی ایجاد نشده است؛ این مشاوره تلفنی کسب و کار اینترنتی یا حضوری به شما دوست عزیز هیچ کمکی نخواهد کرد پس به همان روال سابق خود عمل کنید. اما اگر آمادگی آشنایی با این تغییرات را ضروری می‎دانید حتمن مشاوره کسب و کار اینترنتی یا مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی به شما مدیر محترم کسب و کار کمک خواهد کرد؛ تا بتوانید به بهترین شکل ممکن عمل کنید.

فرصت‎هایی که الان در اختیار دارید ممکن هست چند ساعت دیگر در اختیارتان نباشد و با یک حرکت اشتباه کل کسب‎وکارتان همراه با آرزوهایتان دفن و نیست شود. پس تعلل نکنید تا بتوانید بیشتر مسایل فروش، بازاریابی، برندینگ، کمپین‎ تبلیغاتی و …. را بررسی کنیم.

تغییر نگرش مدیران کسب‎وکارها به فرآیند یادگیری با مشاوره کسب و کار اینترنتی

متاسفانه در برخورد با خیلی از مدیران، صاحبان کسب‎وکار و فروشندگان در مشاوره کسب و کار اینترنتی تنها آموزش را مختص دوران دانش‎آموزی و دانشجویی می‎دانند. در برخی موارد هم فرآیند برندسازی، بازاریابی و فرروش را یک فرآیند کاملا ساده که نیاز به هیچ تخصص خاصی ندارد، می‎پندارد! تا زمانی که این فکر سمی در وجود شما دست عزیز است شما نخواهید توانست به موفقیت‎های زیادی دست پیدا کنید. بحث یادگیری خودآگاهانه موضوع مهمی است که ما برای تغییرات اساسی در مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی نیازمند آن هستیم.

ما برای تحولی بزرگ در کسب و کار نیازمند نوع جدیدی از نگرش‎ها به حوزه مدیریت، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات هستیم که در مرکز ثقل این شرکت‎ها و سازمان‎ها مشتریان هستند که در حال حاضر فراتر از نیازهای کنونی مشتریان پیش رفتند تا حدی که رضایت مشتریان را با ابتکارهای خلاقانه جذب می‎کنند!

بنابراین‎ اگر بتوانیم در دوران رکود که روز به روز از تعداد مشتریان کاسته می‎شود، آن‎ها را به دوستان خودمان تبدیل بکنیم؛ آن‎گاه می‎توانیم ادعا کنیم که جزو کسب  کارهای مدرن و هوشمند هستیم. اما اگر نتوانستید چنین درکی را از کسب وکارتان داشته باشید این آموزش‎ها برای شما موثر نخواهد بود. فقط افرادی که آمادگی پذیرش این باور را در خود ایجاد کردند، که برای خروج از بحران رکود نیازمند تغییرات اساسی در نگرش و کسب و کارمان هستیم. خواهند توانست از این مشاوره کسب و کار اینترنتی استفاده نمایند.

تا از طریق حفظ مشتریان فعلی مشتریان جدیدی را جذب نماییم. یک شبکه عظیمی از مشتریان ایجاد که در مرکز آن مشتری و ارتباط دوستی با مشتریان تنها استراتژی کسب و کار ما باشد. اما برای این که بتوانیم به این جایگاه برسیم نیازمند مشاوره کسب و کار اینترندتی و یا مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی هستیم. این مشاوره کوتاه ۲ ساعته+ یک ساعت رایگان، می‎تواند شروعی برای شما مدیر کسب و کار باشد. با آمادگی پذیرش این دیدگاه نسبت به فراگیری روش‎های نوین مدیریتی، برندینگ، بازاریابی، تبلیغات، استراتژی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی داشته باشیم!

هنری فورد :

چه شما فکر کنید که می توانید کاری را انجام دهید و چه فکر کنید که نمی‎توانید آن کار را انجام دهید، در هر دو حالت شما درست فکر می کنید.”

مشاوره ساخت کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی

مدیران عزیز کسب و کارها الان یکی از پیش‎نیازهای اصلی ما برای موفقیت پایدار این هست، که نه تنها بخشی از درآمد خود را صرف مشاوره کسب و کار اینترنتی، آموزش و یادگیری کنیم. بلکه در سازمان یا شرکت افرادی را استخدام کنیم که یکی از خصلت‎های اصلی آنان آموزش‎پذیری و مشاوره‌پذیری است.

اگر در حال حاضر توانستید یک شرکت، یک کسب و کار یا ایده‌ای را راه‌اندازی کنید؛ که آموزش‎محور هست. کارکنان شما توانستند از تمام ظرفیت خود در جهت افزایش فروش و درآمد شرکت به کار گیرند؛ به شما تبریک می‎گوییم. اما اگر نتوانستید چنین کسب و کاری ایجاد کنید به شما مژده می‎دهم؛ که شما با مشاوره کسب و کار اینترنتی، تمام توان خود را خواهید توانست به کار بگیرید.

در کنار مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی، آموزش‎های لازم را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا بتوانید هوشمندانه کسب و کار خود را که در هر سطحی باشد، مدیریت کنید. همچنین کمک می‎کنیم که با صرف زمانی متعادل و سرمایه‎گذاری بر روی خودتان و کارکنان‎تان بتوانید به فروش و سود بیشتری دست یابید.

اگر توانستید شرایط فعلی را با تمامی‎ رویدادها و اتفاقات ارزیابی کنید، مسایل و مشکلات را به درستی شناسایی و  تعریف کنید. به منظورمان پی خواهید برد؛ که الان با استراتژی‎های سنتی و قدیمی نمی‎توانید به سلامت کشتی کسب‎و کار خود را در این دریای طوفانی و مواج به ساحل آرامش برسانید. بنابراین برای پیروزی در این مسیر ما نیازمند ناخدایی در هدایت کسب و کارمان هستیم که با دید متفاوت به حوزه کسب و کار عمل می‎کند..

در حال حاضر کسب‎وکارها به شکل فجیعی اشتباهات بزرگی را در مجموعه فعالیتی‎شان انجام می‎دهند؛ که خطرات آن غیرقابل جبران هست. برای در امان ماندن از این تهدیدات محیطی نیازمند شناخت بازار، مشتریان و خیلی معیارهای دیگه هستیم. برای بقا کسب و کار خودتان باید به دو مهارت اساسی مدیریت صحیح عملکرد، تصمیم‎گیری و اقدام سریع‎تر مسلط شود. این دو مهارت به مرور زمان و با افزایش آگاهی‎ و مهارت‎های مدیریتی، بازاریابی، نوآوری، بازاریابی اینترنتی در سایه آموزش به موقع ممکن است!

تنها فرق شما با مدیران آینده موفق و تاثیرگذار همین نکته است، که با درایت و تصمیم‎گیری به موقع خود را به مهمترین ابزار مقابله مجهز نمایید؛ آن هم سلاح دانش می‎باشد.

 

مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

مشاوره راه اندازی کسب وکار اینترنتی فقط راه اندازی یک وب سایت نیست. بلکه فراتر از این حرف‌ها و صحبت‌ها است. خیلی از دوستان به اشتباه فکر می کنند که وب سایت عالی با ایده عالی راه اندازی می‌کنند. سپس با تبلیغات می‌توانند آن را به موفقیت برساند. بعد از مدتی فقط در حال شمردن پول های واریزی به حساب بانکی خود خواهند شد، که این یک سرابی بیش نیست.

شرایط اقتصادی روز به روز پیچیده تر و متفاوت می‌شود. برخی افراد چندین شغل را در اختیار می‌گیرند تا بتوانند هزینه‌های زندگی را پوشش دهند. در این شرایط افراد کمی حاضرند که ریسک های مالی را انجام تا به پیشرفت برسند. خیلی‌ها را ما می‌بینیم که برای پوشش دادن بحران‌های مالی خود و رهایی از آن به بازار آنلاین می‌آیند؛ ولی به هیچ وجه نمی‌دانند از کجا باید شروع کنند.

مشاوره کسب درآمد اینترنتی برای افرادی که می‌خواهند ریس خودشان باشند

چرا کسب درآمد از اینترنت ؟ افراد زیادی هستند که به کسب درآمد از اینترنت علاقه دارند اما از مزایای آن به درستی اطلاع ندارند. در ادامه به برخی از مزایایی که کسب درآمد از اینترنت در اختیار ما میگذارد اشاره میکنیم.

 • امکان شروع با سرمایه اندک ( یا بدون سرمایه گذاری) :

یکی از مزایای مهم کسب و کارهای آنلاین، امکان راه اندازی ان با هزینه ای بسیار بسیار کمتر از کسب و کارهای سنتی است. در این روش شما می‌توانید حتی با سرمایه کمتر از ۱۰۰ هزار تومان، کسب و کارآنلاین خود را راه اندازی کنید.

 • امکان مدیریت از هر جا و مکانی :

بر خلاف سایر کسب‌وکارها نیاز به حضور فیزیکی در جایی خاص ندارید، شما می‌توانید تجارت الکترونیکی خود را از هر جای دنیا مدیریت کنید.(سایت آقای عباس منش بدون حضور در ایران محصولات آموزشی خود را به بازار آنلاین کشورمان ارایه می‌دهند )

 • مشتریان فرا منطقه‌ای:

امکان ارائه خدمات به همه‌ افراد فارغ از موقعیت مکانی‌شان در این نوع کسب و کار فراهم است. شما شما نیاز نیست فقط در یک شهر خاص محصولات و خدمات خود را ارایه دهید. بلکه می‌توانید محصول و خدمات خود را به کل شهر، استان‌های دیگر و حتی کشورهای دیگر در هر جای دنیا ارائه دهید.

 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته:

شما می‌توانید حتی زمانی که در خواب یا مسافرت هستید از طریق فروشگاه اینترنتی‌تان شبانه‌روزی درآمد کسب کنید. با کسب و کار آنلاین می‌توانید بدون وقفه همیشه در دسترس باشید.

 • سرعت بالا در مدیریت ارتباط با مشتری:

از طریق کسب و کار آنلاین، به سادگی خواهید توانست در هر لحظه و بدون وقفه به مشتریان خود پاسخ بدهید. این منجر به افزایش اعتماد و انگیزه بیشتر مشتری می‌شود.

 • حذف کاغذ بازی:

یکی از مهم‌ترین مزیتی که با مرتبط ساختن کسب و کار با بازار آنلاین فراهم می‌نماید انجام خیلی از کارها به صورت خودکار و دیجیتالی است.

 • مدیریت راحت تر و جامع تر:

شما به عنوان مدیر کسب و کار آنلاین، میتوانید به سادگی برروی کل پروسه ی ارائه ی کالا یا خدمات نظارت مستقیم داشته باشید و به راحتی گزارشهای دقیق از عملکرد آن را دریافت کنید.

 • افزایش روز به روز گرایش مردم به خرید اینترنتی:

خوشبختانه در سالهای اخیر، استقبال مردم از فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش بوده و مزیت های خرید اینترتی برای بسیاری از افراد جامعه نهادینه شده که مشاوره کسب و کار اینترنتی بستری بسیار مناسب برای موفقیت کسب و کارهای آنلاین را فراهم می‌کند.

 • تبلیغات و جذب مشتری با هزینه ی کمتر:

در مقایسه با فعالیت های تجاری سنتی، در کسب و کارهای آنلاین مارکتینگ و جذب مشتری به مراتب با هزینه ی کمتری انجام میشود.

ارائه ی خدمات در حجم انبوه: با استفاده از بستر وب، میتوانید خدمات خود را بصورت همزمان به هزاران نفر ارائه دهید.

 •  چند برابر کردن درآمد:

اگر شما یک فروشگاه سنتی داشته باشید، بزرگتر کردن آن بسیار پرهزینه و زمانبر است. اما در کسب و کارهای اینترنتی با چند کلیک میتوانید بخش جدیدی را به فروشگاه خودتان اضافه کنید.

و…

مشاوره کسب درآمد از اینترنت برای چه کسانی مناسب است؟

می‌خواهید درآمد اینترنتی داشته باشید؟ دوست دارید در خانه ی خودتان کسب و درآمد کنید؟ به طور کلی کسب درآمد از اینترنت را به افراد زیر پیشنهاد میکنیم:

 • مدیران کسب و کارهای مختلف
 • مدیران شرکت‌ها
 • خویش‌فرمایان در حوزه‌های گوناگون
 • معلمان و مدرسان
 • ایده‌های استارتاپی
 • کارمندانی که به دنبال کار پاره وقت برای پوشش هزینه های زندگی هستند.
 • دانشجویان
 • خانه داران
 • دانش آموزان و نوجوانان
 • افراد جویای کار در منزل.
 • همه ی علاقمندان به کسب درآمد از اینترنت
 • ایده‌های استارت آپی

سوال؟

من دانش برنامه نویسی یا طراحی سایت ندارم، می‌توانم؟

بله. هیچکس به طور مادرزادی مهارتی را نداشته. از مزایای وردپرس این است که شما با اندکی تلاش و صرف مدتی زمان، میتوانید یک کسب و کار آنلاین خوب راه بیندازید و کسب درآمد کنید.

با مشاوره کسب درآمد اینترنتی چگونه می‌توانیم از طریق اینترنت کسب درآمد کنیم؟

حالا رسیدیم به مهمترین قسمت اینکه چطور کسب درآمد کنیم؟ کسب درآمد بی دردسر و بدون زحمت، همیشه یکی از وسوسه انگیزترین پیشنهادها برای انسان بوده. آیا میتوان بدون زحمت به نتیجه رسید؟

پاسخ بله و خیر است!

هیچ موفقیتی بدون زحمت امکان پذیر نیست اما شاید آنقدری که ما فکر میکنیم سخت نباشند. با وجود فراگیری سیستم های بسیار پر قدرت مثل وردپرس، میتوان کسب و کاری را با زحمت بسیار کمتر از انتظار راه اندازی کرد.

در ادامه به تعدادی از راه های کسب درآمد از اینترنت به صورت آنلاین اشاره میکنیم:

– مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی از طریق فروشگاه اینترنتی کالای فیزیکی (مثل دیجی‌کالا)

یکی از بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت، فروش کالا فیزیکی است. شما میتوانید به راحتی با وردپرس یک سایت زیبای فروشگاهی با امکان درگاه مستقیم بانکی داشته باشید و به فروش انواع کالاها مشغول شوید. به طور کلی میتوانیم فروش اینترنتی کالا را به دو دسته تقسیم کنیم: ۱-کالاهای ساخت خودمان. ۲-کالاهای ساخت دیگران.

شما هم می‌توانید کالاهایی که خودتان قادر به تولیدشان هستید را بفروش برسانید و هم بصورت خرده فروشی (مانند تمام سایتهای فروشگاهی مثل دیجیکالا، آمازون و..) انواع کالاهای مختلف تولید شده دیگران را بفروش برسانید.

ممکن است بگویید که توانایی مالی بالایی ندارید و یا امکان انبار و ارسال محصولات را ندارید. اما نگران نباشید. ما راه حل های خوبی داریم. نیازی نیست که هزینه ی زیادی کنید و محصولات گران قیمت را انبار کنید. میتوانید در شروع کارتان حتی پس از آنکه سفارش کالا را دریافت کردید اقدام به خرید و ارسال کالا کنید. نگران انبار داری و ارسال هم نباشید. خوشبختانه شرکت هایی برای این منظور در کشور به وجود امده که تمام این مراحل را انجام میدهند. سایت pardakht.ir مسئولیت انبارداری و ارسال کالای شما را به عهده میگیرد. شما فقط کافی است که سفارش را از مشتری دریافت کنید و بقیه کارها را به این شرکت ها بسپارید.

کم کم با گسترده شدن کسب و کارتان، سرمایه ی شما زیاد میشود و میتوانید انبار، لجستیک و سیستم اختصاصی خودتان را راه اندازی کنید.

 

در ادامه به چند ایده فروش کالا اشاره می‌کنیم:

مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی با فروش کالای ساخت خودتان

 • فروش صنایع دستی و هنری: شما میتوانید انواع محصولات مختلف را خودتان درست کنید و به طور آنلاین به فروش برسانید. به عنوان مثال: گلهای تزئینی، زیور آلات، سفالهای تزئینی و…
 • فروش گل و گیاه: اگر علاقمند به گل و گیاه هستید، میتوانید در منزل، تراس، پشت بام و یا هرجای دیگری گلها و گیاهان زینتی پرورش دهید و بصورت آنلاین آنها را بفروش برسانید.
 • دسر، مواد خوراکی و…: خوراکی های خوشمزه همیشه مشتریان پر و پا قرص خودشان را دارند. اگر از جمله افراد با سلیقه ای هستید که خوراکی های خوش طعم درست میکنید، پیشنهاد ما به شما فروش آنلاین این خوراکی هاست.
 • فروش کلکسیون: اگر کلکسیون دار هستید و اشیای جالب جمع آوری میکنید، میتوانید با ساخت سایتی بسیار زیبا، آنها را به مشتری ارائه دهید و کسب درآمد کنید.
 • تابلو نقاشی: هنرمند هستید؟ بسیار عالی! شما میتوانید تابلوهای نقاشی و یا هر نوع از تولیدات هنری خود را در قالب سایتی شکیل با ظاهری بسیار مدرن، به فروش برسانید.
 • دیگر تولیدات شما: آیا شما محصولی را تولید میکنید که برای آن مشتری وجود دارد؟ پس میتوانید آنرا بصورت الکترونیکی بفروش برسانید.

فروش کالای دیگران: نیازی نیست که خودتان تولید کننده محصولی باشید. شما میتوانید هر محصولی را که هم به آن علاقه دارید و هم بازار مناسبی دارد، بصورت آنلاین بفروش برساند. در ادامه به چند پیشنهاد اشاره میکنیم.

 • کالای دیجیتال: انواع کالاها و انواع نیازها! فلش، پاور بانک، لوازم تلفن همراه و یا هر وسیله ی دیجیتالی-الکترونیکی را در فروشگاه آنلاین خود قرار دهید.
 • لوازم آشپزخانه: با وجود تنوع زیاد در لوازم آشپزخانه و آشپزی، بازار بسیار مناسبی برای فروش کالاهای خلاقانه وجود دارد. انواع وسایل شیرینی پزی، ظروف، قهوه ساز و….
 • فروش کتاب، مجلات و لوازم تحریر: کالاهایی با قیمت نه چندان زیاد در عین حال با مشتریان همیشگی. کتاب، مجلات، بازی های فکری و….
 • لباس، کیف و کفش: با تغییر مد، سبک لباسها عوض میشوند و این باعث میشود که تقاضا برای خرید اینترنتی البسه ی جدید و زیبا، روز به روز بیشتر شود.
 • فروش تابلو فرش: کالایی لوکس که مشتریان خاص خود را دارد. حتما این محصول را برای فروش اینترنتی مد نظر داشته باشید.
 • فروش گل و گیاه: گل ها باعث زیبایی زندگی و محیط اطراف ما میشوند. شما میتوانید با گل فروشی ها و تولید کنندگان گیاهان آپارتمانی قرارداد ببندید و محصولاتشان را برروی سایت خودتان بفروش برسانید.
 • و…: هرچیزی! تقریبا تمام محصولاتی که در دنیا تولید میشوند قابلیت فروش آنلاین را دارند. با توجه به استقبال روز افزون از سرویس های خرید اینترنتی و مناسب تر شدن بسترهای آن، فرصت بسیار مناسبی برای علاقمندان به حوزه ی فروش آنلاین به وجود آمده. کشور ما، ایران، با وجود پتاسیل های فراوان، خلا های بسیار زیادی در این حیطه دارد که شما میتوانید با شناسایی آنها، در حین رفع نیاز مردم و کمک به اقتصاد کشور، درآمد های بسیار بالا داشته باشید.

با مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی من که تا به حال سایت طراحی نکردم. چطور می‌توانم فروشگاه اینترنتی داشته باشم؟!

شاید تصورش را نکرده باشید که طراحی یک سایت فروشگاهی تا چه اندازه میتواند راحت باشد! با استفاده از سیستم سایت ساز وردپرس میتوانید با سرعت خیلی بالا سایتتان را طراحی کنید. شما میتوانید حتی بدون یک خط کدنویسی سایت فروشگاهی خودتان را راه اندازی کنید و در آن تمام امکانات یک سایت فروشگاهی را نظیر سبد خرید، مدیریت موجودی ومحصولات، لیست محصولات، درگاه پرداخت بانکی، دیجیتالی بودن یا فیزیکی بودن کالا و…. ، داشته باشید. به شما آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی را پیشنهاد میکنیم.

 

حال اگر دوست داشتید که قالب اختصاصی برای فروشگاهتان طراحی کنید و سایتی حرفه ای تر داشته باشید، آموزش صفر تا صد طراحی سایت فروشگاهی را حتما ببینید.

مشاوره ساخت کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی

–مشاوره کسب درآمد از اینترنت از طریق فروشگاه اینترنتی کالای مجازی (فروش فایل)

 

با مشاوره کسب و کار اینترنتی علاوه بر کالاهای فیزیکی، می‌توانید به فروش کالاهای دیجیتال یا به عبارتی دارایی های معنوی (intellectual property) بپردازید. از مزیت های بزرگ فروش کالای دیجیتال میتوان به عدم نیاز به انبارداری و ارسال، فروش به تعداد نامحدود و ارائه ی لحظه ای محصول اشاره کرد. بعنوان مثال، بخش آموزش های ویدئویی همیار وردپرس، یک فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی/ آموزشی است.

فروشگاه اینترنتی کالاهای مجازی هم به دو دسته ی کالای تولید خودتان و کالای تولید دیگران طبقه بندی می‌شود.اگر در زمینه ای تخصص دارید و علاقمند به آموزش آن به دیگران هستید، در ادامه به ایده های فروش محصولات آموزشی دیجیتالی میپردازیم:

 • فروش آموزش ویدئویی
 • فروش کتاب الکترونیک
 • فروش کتاب صوتی

تمام محصولات بالا را میتوانید با استفاده از آموزش جامع “کارخانه تولید اطلاعات” تولید کنید. در این دوره ی آموزشی، شما تولید محتوای دیجیتال نظیر، ویدئو، کتاب الکترونیک و کتاب صوتی را فرا خوهید گرفت. برای مشاهده اطلاعات کامل این دوره ی ویدئویی، کلیک کنید.

در زیر ایده های دیگری از محصولات دیجیتالی که میتوانید بصورت آنلاین بفروش برسانید را ببینید:

 • فروش عکس و لوگو
 • فروش فیلم و موسیقی
 • فروش افزونه و قالب
 • و…

برای فروش محصولات مجازی، همیشه کپی رایت را رعایت کنید. تا هم کار اصولی، با کیفیت و حرفه ای ارائه دهید و هم از لحاظ قانونی برایتان مشکلی ایجاد نشود.

 – کسب درآمد از اینترنت از طریق معرفی اینترنتی خدمات و گرفتن پروژه

اینترنت، به بزرگترین بستر ارتباطی در دنیا تبدیل شده است. صدها هزار نفر از سراسر دنیا بطور روزانه از این بستر برای جذب مشتری و اخذ سفارش کار استفاده می‌کنند. در صورتی که در زمینه‌ای تخصص دارید، می‌توانید با مشاوره کسب و کار اینترنتی از اینترنت برای گرفتن سفارش کار استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید، داشتن یه وبسایت حرفه ای، مهمترین عنصر برندینگ شخصی در بستر اینترنت شناخته میشود. یک وبسایت خوب به عنوان کار ویزیت و کاتالوگ نمونه ی کارهای شما عمل می‌کند.

نمونه ای از کارهایی که میتوانید از طریق اینترنت سفارش بگیرید:

سفارشات آی تی

 • طراحی سایت: با توجه به پررنگ تر شدن نقش دنیای مجازی در کسب و کارها، روز به روز به تعداد متقضیان داشتن وبسایت اضافه میشود. اگر علاقمند هستید به شما دوره ی آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی همیار وردپرس را پیشنهاد میکنم که با استفاده از آن میتوانید هم برای خودتان سایتی شکیل و حرفه ای راه اندازی کنید و هم از طریق آن سفارش طراحی سایت از شرکت ها و افراد نیازمند به سایت دریافت کنید. مشاهده ی آموزش طراحی سایت(کلیک کنید)
 • سئو: اگر سایتی وجود داشته باشد ولی کاربری از آن بازدید نکند، هیچ فایده ای ندارد! به همین منظور صاحبان وبسایتها نیاز به بهینه شدن وبسایتشان برای دیده شدن در موتورهای جستجو مانند گوگل، دارند. بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO, Search Engine Optimizationn)، فرایندی است که منجر به ارتقا رتبه ی سایت در موتور های جستجو میشود. در صورتی که در این زمینه تخصص پیدا کنید، میتوانید از وبسایتهای بسیار زیادی که متقاضی این کار هستند، سفارش بگیرید. برای یاد گیری این علم میتوانید آموزش سئوی وردپرس را ببینید.
 • قالب و افزونه: افراد بسیاری هستند که دوست دارند سایتشان کاملا اختصاصی و منحصر به فرد باشند. این دسته به دنبال طراحان قالب و افزونه حرفه ای هستند. اگر که دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید و قالب و افزونه طراحی کنید، به شما دوره صفر تا صد طراحی سایت(طراحی قالب) و صفر تا صد پلاگین نویسی را پیشنهاد میکنیم. البته، در صورتی که هدفتان سایت های فروشگاهی است دوره صفر تا صد طراحی سایت فروشگاهی و آموزش پلاگین نویسی فروشگاه ساز وردپرس، گزینه ی بهتری برای شماست.
 • طراحی ربات تلگرام: اپلیکیشن پیام رسان تلگرام به یک بستر بسیار مناسب کسب درآمد تبدیل شده. در صورتی که علاقمند به کدنویسی هستید، میتوانید از طریق ساخت ربات های تلگرام کسب درآمد کنید. برای یاد گیری این کار میتوانید از دوره ی صفر تا صد برنامه نویسی ربات تلگرام استفاده کنید.
 • پشتیبانی سایت: شرکت های بسیار زیادی هستند که وبسایت دارند و نیاز به فردی دارند که مدیریت سایتشان را بر عهده بگیرند. شما میتوانید با یادگیری طراحی سایت، در این حیطه ی کاری مشغول به کار شوید. به شما دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی را پیشنهاد میکنم.
 • سفارشات هنری: آیا شما یک هنرمند هستید؟ اینترنت بستر بسیار پرکاربرد و ضروری برای شماست. افراد مختلف میتوانند به سایت شما مراجعه کنند و با دیدن نمونه کارهای زیبای شما، به شما سفارش دهند.

تولید محتوا: سایت های مختلفی نیاز به محتوای پویا دارند. شما میتوانید به عنوان تولید کننده ی محتوا برای یک یا چند سایت مشغول به کار شوید. چند نمونه وظایف تولید محتوا:

 • مطلب گذاری سایت
 • ترجمه
 • گردآوری خبر
 • عکاسی و فیلم برداری
 • سفارش کار از سایت های فریلنسر: افراد زیادی هستند که نیاز به انجام یک پروژه دارند(کارفرما). افراد بسیاری هم وجود دارند که توانایی انجام آن پروژه ها را دارند(فریلنسرها). سایت های فریلنسر برای ایجاد ارتباط بین این افراد به وجود آمده اند. در این نوع سایتها، کارفرمایان میتوانند پروژه های مورد نیاز خود را ثبت کنند و شما به عنوان یک فریلنسر میتوانید برای هر پروژه ای که توانایی انجامش را دارید، پیشنهاد انجام کار دهید.
 • تدریس خصوصی: برای تدریس خصوصی به دو روش میتوانید از بستر وب استفاده کنید. ۱) تدریس خصوصی آنلاین از طریق نرم افزارهای ارتباطی نظیر skype.

ساخت کسب و کار دیجیتالی

– کسب درآمد از اینترنت از طریق تبلیغات

به طور کلی کسب درآمد از اینترنت به صورت آنلاین را به دو گروه تقسیم میکنیم:

۱) فروش مستقیم کالا و خدمات و کسب درآمد مستقیم.

۲) ارائه ی مطالب و خدمات رایگان و کسب درآمد از تبلیغات و اسپانسرها.

در روش دوم، شما محصولی را به فروش نمی رسانید بلکه خدمات و مطالبی را به شکل رایگان به کاربران ارائه میدهید. پس از جذب تعداد زیادی از کاربران، اقدام به گرفتن اسپانسر(حامی مالی) میکنید و در ازای دریافت مبلغی، کالا و خدمات اسپانسر را به کاربران خود معرفی میکنید. وبسایت های خبری و سرگرمی در این حوزه کسب درآمد میکنند. از بزرگترین شرکت ها با این نوع سیستم کسب درآمد، متیوان به گوگل اشاره کرد. شرکت گوگل تقریبا تمام خدمات خود را بصورت رایگان به کاربران ارائه میدهد و درآمد خود را از راه تبلیغات و از شرکت های آگهی دهنده دریافت میکند. از جمله سرویس های رایگان گوگل، میتوان به گوگل سرچ، جیمیل، گوگل مپز، آنالیتیکس، گوگل درایو، گوگل پلاس و… اشاره کرد که برای کاربر رایگان است و هر کدام به طریق ویژه ی خودشان از طریق شرکت های آگهی دهنده درامدزایی میکنند.

حال برای استفاده از این شیوه ی کسب درآمد، شما نیاز به ارائه ی مطالبی دارید که برای مخاطب آنقدر جذاب باشد که به طور دائم به سایت شما سر بزند و با این کار آمار بازدید کنندگان وبسایتتان را بالا ببرد. به خاطر داشته باشید که در این روش درآمدزایی آنلاین، بازدید بالاتر به معنی درآمد بیشتر است.

در ادامه به تعدادی از روشهای کسب درآمد از طریق تبلیغات اشاره میکنیم.

قرار دادن تبلیغات در سایت: اگر سایت شما بازدیدکننده دارد، میتوانید با قرار دادن تبلیغات شرکت هایی که خدمات و کالا ارائه میدهند کسب درآمد کنید. به طور کلی ۳ نوع تبلیغات اینترنتی داریم:

 1. هزینه به ازای کلیک (CPC): در این روش به ازای هر کلیکی که برروی بنر قرار گرفته در سایت شما شود، مبلغ مشخصی به حسابتان واریز میشود. برای گرفتن لینک تبلیغات کلیکی میتوانید از سایت ای نتورک استفاده کنید.
 2. هزینه به ازای تعداد نمایش (CPM): در این شیوه، تعداد دفعات نمایش تبلیغ مبنای دریافت هزینه میباشد.
 3. هزینه بر اساس مدت زمان نمایش آگهی: در این حالت شما تبلیغات یک شرکت را برای مدت مشخصی برروی سایت خود به نمایش میگذارید. صرف نظر از تعداد بازدید کنندگان و کلیک.

مشاوره ساخت کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی

جمع بندی:

در پایان، به شما پیشنهاد میکنیم که اگر واقعا به دنبال ارائه ی خدمات خوب به مردم هستید، حتما کسب درآمد از اینترنت را مدنظر بگیرید. در ادامه، طبقه بندی انواع روشهای کسب درآمد از اینترنت را مجددا قرار میدهیم:

روشهای کسب درآمد از اینترنت:

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی کالای فیزیکی

 • فروش کالای ساخت خودتان
 • فروش کالای تولیدی موجود

فروشگاه اینترنتی کالای مجازی

 • فروش محتوای آموزشی
 • فروش محتوای غیر آموزشی (عکس، لوگو، فیلم و موسیقی و…)

سایت

معرفی اینترنتی خدمات و گرفتن پروژه

 • سفارشات آی تی
 • سفارشات هنری
 • سفارشات تولید محتوا
 • سفارشات فریلنسری
 • تدریس خصوصی
 • انواع دیگر سفارشها

کسب درآمد از طریق تبلیغات

 • تبلیغات بر اساس تعداد کلیک
 • تبلیغات بر اساس تعداد نمایش
 • تبلیغات بر اساس زمان نمایش

مرحله 1 از 3

33%

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع مدیران آینده بپیوندید

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

فعالیت ما

 • ما مدیران را در جهت رشد و توسعه کسب‌و‌کارشان، با مشاوره و آموزش مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ همراهی می‌کنیم.
 • info@modireayandeh.com