مشاوره دیجیتال مارکتینگ و مشاوره بازاریابی اینترنتی، در نگاه اول همه به این نتیجه می رسند که راه چاره، سرمایه گذاری در تبلیغات و  بازاریابی(Marketing ) می باشد .

دیجیتال مارکتینگ به نظر از تمام روشهای مارکتینگ بروز تر اثر بخش تر و حتی ارزان تر میباشد ، و متاسفانه برخی دیجتال مارکتینگ را با راه اندازی وب سایت برابر می دانند .

یک وب سایت راه اندازی می کنند و تازه این ابتدای یک کوهی از مشکلات است.

نیاز امروزی به راه اندازی کسب وکار دلیل نیاز شما به مشاور کسب وکار

خوب میگید چه مشکلی !
برای فهم بهتر برای شما مثالی می زنم فرض کنید شرکت ایکس که در زمینه تولید شکلات فعال می باشد رقبا شرکت ایکس با کاهش قیمت و هزینه های جانبی سعی در افزایش فروش داشته و فروش شرکت ایکس به چالش کشیدن  در سطح ملی ، در سطح بین الملل با ایجاد شرایط فعلی  و خروج آمریکا توسط جناب ترامپ ازبرجام شاهد کاهش شدید تقاضا و فروش خارجی و همچنین افزایش بهای ارز  شده  و در نتیجه قیمت تمام شده محصولات افزایش یافته و سود عملیاتی تمامی کسب وکارها  در حال کاهش شدید می باشد .

مدیر عامل با مشاهده گزارشات نگران کننده ، دستپاچه شده شروع به تشکیل جلسات برای پیدا کردن را ه حل میکنه اولین فکری که به ذهن هر مدیری می رسه اینکه باید بازاریابی خودشون تقویت کنند و هزینه های سربار کاهش دهند  ،یکی از مدیران توصیه می کنه یک وب سایت برای شرکت راه اندازی  کنند و وارد دنیای فروش اینترنتی شوند که هم بطور موثری هزینه های فروش کاهش یابد هم حجم فروش بالا رود .  مدیر مثالی ازشرکتهای رقیب می زنه که چقدر در این زمینه فعال هستند و این سایت چقدر برای  شرکت چقدر مفیده و چقدر اثربخش ، در نتیجه  همه در جلسه هیات مدیره با او موافقت می کنند .

در مرحله بعدی ، با یکی از شرکتهای طراحی وب سایت قرار داد بسته و بعد از صرف هزینه یک سایت برای شرکت تهیه میشه ، بعد از چند هفته آمار نشان می دهد سایت بازدید نداره و شرایط فروش و تقاضا تغییری نکرده ، دوباره جلسه و ارزیابی و نتیجه اینکه که سایت محتوانداره در نتیجه تصمیم به تولید محتوا میکنند ، پس از صرف هزینه و زمان مقدار زیادی محتوا تولید می کنند ولی! باز هم سایت مخاطب نداره ، دوباره جلسه ، دوباره ارزیابی و صرف هزینه و نتیجه اینکه سایت در سرچ گوگل نیست .

چاره چیست ؟

استفاده از روشی برای اینکه مخاطبان به تواند سایت ما رو بازدید کنند و محتوا تولید شده باعث جذب آنها شود و اصطلاحا تبدیل به Lead و یا یک Prospect و در نهایت به یک مشتری تبدیل شوند دو روش کلی برای در دسترس قرار گرفتن مخاطبان در حال حاضر دو روش مرسوم است: SEM و SEO

Search Engine Marketing)  SEM) که شامل Google ADwords ، AD Sence و ….. می باشد و با توجه به این که هزینه های این گونه تبلیغات در نتایج جستجو بر اساس کلمات کلیدی ارزی میباشد و همچنین مشاورین حرفه ای برای بهینه سازی این روشها  کم است بیشتر صاحبان کسب وکار  تمایل به روشهای ارگانیک قرار گیری در نتایج جستجو کلمات کلیدی  که همان SEO  می باشد دارند .

برگردیم سر داستان خودمون صاحبان و مدیران کسب وکار داستان به فکر استخدام یک متخصص برای قرار گرفتن در نتایج جستجو  کلمات کلیدی مورد نظر  SEO یا Search Engine Optimization می افتند .

دوباره قرار داد…. این دفعه برای سئو سایت ولی تازه اینجا مشکلات جدی تر هم میشه متخصص سئو مربوطه متذکر میشه که  محتوا  برپایه سئو نیست ، و اصولا با این محتوا نمی توان سئو مناسبی انجام داد ، محتوا ارتباطی به کلمات کلیدی مورد نظر ندارد و یا اصلا این کلمات کلیدی سبب جذب مناسب نمی شود . نتیجه اینکه محتوا دوباره باید تولید بشه تازه متخصص سئو سایت متذکر میشه که  ساختار سایت هم باید برای سئو تغییر کنه . دوباره روز از نو روزی از نو دوباره هزینه ، دوباره جلسه ، و بعد همه این داستانها بالاخره  سایت تو سرچ گوگل Rank مناسبی پیدا میکنه و مخاطب هم پیدا میکنه !

ولی فروش شرکت تغییری نکرده ، ای بابا حالا دیگه مشکل چیست …… .

مخاطب سایت مشتری ما نیست ، یا صفحات سایت دارای UX , UI  مناسبی نیستند ، سازمان برای فروش اینترنتی طراحی نشده  .
خوب آخر چیکار کنیم :

استخدام یک تیم متخصص و پرداخت حقوق و مزایا که هزینه سربار زیادی داره یا ……….
گرفتن مشاور کسب و کار حرفه ای و با تجربه
تجارت الکترونیک راینیک , مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین , توسعه تجارت الکترونیک , فروش و بازاریابی دیجیتال , طراحی و اجرای سایت و فروشگاه اینترنتی

فروش و بازاریابی دیجیتال
امروزه نقش ابزارهای دیجیتال و الکترونیکی در پیشبرد اهداف فروش بسیار چشمگیر می باشد. با انتخاب درست ابزارهای نوین فروش و بازاریابی , فروش خود را چند برابر کنید

راهکارهای نرم افزاری
راه کارهای نرم افزاری در جهت افزایش سرعت و دقت , بهبود فرآیندها , تحلیل داده ها , برنامه ریزی , کنترل و توسعه بر روی پلتفورم های جدیدی همچون تبلت و موبایل ها به کمک شما می آید

راه اندازی فروشگاه آنلاین
با شناخت توانایی های خود و فرصت های پیش رو با برنامه ریزی درست و حساب شده فروشگاه آنلاین و کسب و کار الکترونیکی را تجربه کنید و با هزینه کمتر و سرعت بیشتر به پیش روید

مربیگری و مشاوره کسب و کار
از پرورش ایده در کنار شما هستیم. برای خود مربی کسب و کار انتخاب کنید و قدم به قدم ایده خود را تجاری نمایید, مدل کسب و کار خود را تدوین و راه اندازی کنید

تجارت الکترونیک
ما یه گروه جمع و جور مشاوره و مربیگری کسب و کار به شیوه اختصاصی خودمون هستیم. همه دوست داریم موفق باشیم و به سرعت پیشرفت کنیم اما کدوم یک از ما به شکست‌هامون افتخار می‌کنیم؟ موفقیت بدست نمیاد مگه بپذیریم شکست‌ها هم جزئی از پیروزی هستن! باور کنیم موفقیت با صبر و پشتکار بدست میاد. ما در راینیک مشاور کلی هم کسب و کار واسه خودمون راه انداختیم و تا دلتون بخواد طعم شکست‌ها و موفقیت‌های جور واجور رو چشیدیم و هربار هم سرمون رو با افتخار بالا گرفتیم و دوباره شروع کرده‌ایم. پذیرفته‌ایم برای رسیدن به موفقیت چندین و چند بار شکست کاملا طبیعیه! سعی کردیم هربار از اتفاقات تلخ و شیرین کسب و کار درس بگیریم و تجربات تازه به دانشمون اضافه کنیم.
ما اینجاییم تا شما کمتر شکست بخورید نه اینگه اصلا شکست نخورید! اهل قول‌های الکی و وعده و وعیدهای گول زنکی هم نیستیم. قرار نیست یک شبه فروشتون رو چند برابر کنیم. تو آستینمون هیچ معجزه‌ای نداریم که رقباتون رو بفرستیم هوا! ما کنار شماییم مثه یک دوست دلسوز و قول می‌دیم هرچی بلدیم رو دریغ نکنیم.. مربیگری کسب و کار راینیک مشاور شما رو به کمتر شکست خوردن تا حصول پیروزی دعوت می‌کنه! خب مشاوره هرچند خوبه و می‌تونه در موضوعات مشخص راهنما باشه اما موفقیت در کسب و کار احتیاج به یک همراه و همقدم داره! ما بهش می‌گیرم یک مربی کسب و کار خوب!

ارائه موثرترین و کاربردی ترین راهکارهای بازاریابی برندینگ

با بالا رفتن رقابت میان کسب و کارهای مختلف در دنیای امروزی، صاحبان کسب و کار ها سعی در استفاده از انواع بازاریابی به منظور تبلیغ برند خود دارند. یکی از به روز ترین و محبوب ترین بازاریابی ها که هر روزه از سمت صاحبان برندها با استقبال بالایی روبرو شده است، دیجیتال مارکتینگ می باشد که نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ را پررنگ تر می کند . برای اجرای یک بازاریابی دیجیتال موفق کافی ست درخواست مشاوره دیجیتال مارکتینگ خود را به شرکت رادمان ارسال نمایید. رادمان با بررسی و آنالیز کسب و کار شما و مشاوره در شناخت بهترین و موثرترین روش های بازاریابی آنلاین در راستای برندتان شما را یاری خواهد کرد.

مشاور دیجیتال مارکتینگ
وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ چیست؟
مشاوران دیجیتال مارکتینگ رادمان با تحلیل کسب و کارها و بازار هدف بهترین روش های بازاریابی آنلاین را به صاحبان کسب و کارها ارائه می دهند

تسلط کامل به تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ

اشراف کامل به روش های دیجیتال مارکتینگ

انتخاب درست استراتژی و همکاری با مدیر محصول.

شناخت بازار هدف و دسته بندی بازار هدف مربوطه

 

 

همین حالا سوال خود را ثبت کنید
نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ دارید؟
اگر شما به تازگی تجارت الکترونیک خود را آغاز کرده اید و یا به دنبال گسترش فعالیت خود در فضای مجازی هستید حتما نیاز مبرم خود را به مشاور کسب و کار اینترنتی احساس کرده اید ، ما آماده ایم تا با ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ در سطح بین المللی، شما را برای شروع و ادامه کار آماده کنیم.

خدماتی که رادمان در جلسه با کارشناسان ارشد مشاور دیجیتال مارکتینگ ، ارائه می دهد به شرح زیر است:

تحلیل وب سایت شما به طور دقیق و تخصصی
معرفی زیر ساخت های دیجیتال مارکتینگ
ارائه راهکارهای پیاده سازی پروژه های آنلاین
بررسی UI سایت و ارائه راهکارهای رفع مشکل
بررسی UX سایت و ارایه پیشنهادات کاربردی
بررسی محتوای تولید شده و ایجاد استراتژی بازاریابی

بررسی مشتریان و نحوه بازاریابی سایت
ارائه راهکارهای مبتنی بر وب برای افزایش فروش
تحلیل و پیشنهاد روشهای بازاریابی تخصصی
پیشنهاد رفع اشکالات تخصصی سایت از دید فنی
تحلیل ایده و ایده یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی
پیدا کردن جایگاه و انتخاب حوزه فعالیت صحیح

ارائه راهکارهای تخصصی بازاریابی در گوگل
معرفی ابزار برای رفع مشکلات فنی تخصصی
بررسی وضعیت سئو سایت و ارائه راهکارهای بهبود سئو
تحلیل سیستم بازاریابی ایمیلی و بهبود ایمیل مارکتینگ
تحلیل شبکه های اجتماعی و بهبود سوشیال مارکتینگ
بررسی محتوای تولید شده و ایجاد استراتژی بازاریابی

 

گردید

چه مواردی در یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توان جستجو کرد:
مشاوره در تعیین استراتژی های بازاریابی دیجیتال
عارضه یابی واحد دیجیتال مارکتینگ و کمبود ها
مشاوره در تعیین شاخص های کلیدی عملکرد KPI ,KRI, PI به همراه پیاده سازی و کنترل آن در سازمان
طراحی چارت سازمانی واحد دیجیتال مارکتینگ و فرآیند های بازاریابی آنلاین در آن
آموزش تیم شما و همکاری در جذب هم تیمی های جدید در سازمان
مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای عبور از بن بست های فروش آنلاین
مشاور دیجیتال مارکتینگ
مشاوره و پیاده سازی برنامه های بازاریابی دیجیتال
تحلیل برای ورود به بازار دیجیتال و همفکری برای استفاده از تجربه گذشته برای تحلیل آینده
مشاوره و تحلیل بازارهای نوظهور
تحلیل رقبا و استراتژی های ورود به بازار دیجیتال
تحلیل و مشاوره در رقابت های بزرگ موتور های جستجو و سئو

 

مرحله 1 از 3

33%