رخی از مدیران سایت ها بر این عقیده هستند که سئو سایت می بایست توسط خودشان انجام شود. در برخی مواقع نیز کار به مرحله ای میرسد که نیاز به مشاوره سئو بصورت تخصصی وجود دارد. در این شرایط سرویس مشاوره سئو و بهینه سازی به شما پیشنهاد میشود. در سرویس مشاوره سئو معمولا بعد از انجام توافقات ، تمامی مشکلات موجود در سئو داخلی و سئو خارجی سایت شناسایی شده و به شما گزارش می شود. علاوه بر این راهکارها و روشهای افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی رقابتی نیز به شما ارائه می شود.

سرفصل ها

۱ راهکارهای موثر در مشاوره سئو
۲ خدمات مشاوره سئو سایت و بهینه سازی
۲.۱ فرم سفارش خدمات مشاوره سئو
راهکارهای موثر در مشاوره سئو
معمولا در بسیاری از سایت ها بخشی از کار به درستی و بخشی از آنها نیز بصورت نادرستی انجام می شود. با مشاوره سئو ، اشکالات موجود در سایتتان و یا خارج از آن برای شما مشخص می شود و شما می توانید با تصحیح موارد سایت خود را بیش از پیش به سمت استاندارد کردن طبق اصول سئو سایت پیش ببرید. علاوه بر گزارش مشکلات ، نحوه حل و راهکارهای آن نیز به شما ارائه می شود. در اینصورت می توانید این اطمینان را داشته باشید که کار بدرستی انجام میشود.

مشاوره سئو سایت

خدمات مشاوره سئو سایت و بهینه سازی
سرویس مشاوره بهینه سازی و سئو سایت در موارد متعددی قابل ارائه است. این خدمات از ۰ تا ۱۰۰ حوزه سئو را در بر میگیرد. در زیر به برخی موارد مشمول اشاره میکنیم. اگر مورد مشاوره شما در لیست نبود با ما تماس بگیرید.

آنالیز وضعیت فعلی سئو سایت
گزارش و کمک در رفع نواقص سئو سایت
افزودن فاکتور های ناموجود سئو در سایت فعلی
افزودن Schema مرتبط با موضوع سایت
ارائه راهکاری هایی جهت بهبود وضعیت ساختار سایت
مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی مناسب
تدوین استراتژی سئو
آموزش لینک بیلدینگ
مشاوره انتخاب نام دامنه و برند
ارائه راهکاری های تولید محتوا بهینه تجاری (بازاریابی محتوا)
ارائه راهکاری های لینک بیلدینگ حرفه ای و تخخصی
ارائه رهکاری های رفع جریمه گوگل
مشاوره راه کارهای شناخت و Disavow لینک های اسپم
سرویس مشاوره سئو بسته به نیاز و خواسته شما انجام می شود. یعنی این امکان وجود دارد مشکلات سایت بصورت تلفنی یا طی یک فایل پروپوزال به شما ارائه شود. همچنین امکان بخش بندی موارد نیز وجود دارد. برای مثال شما می توانید درخواست کنید تا صرفا سئوی خارجی سایت شما مورد بررسی قرار گیرد. این سرویس محبوب ترین در بین وبمستران و توسعه دهندگان وب است. در واقع با اینکار با یک تیر دو نشان را می زنید.

 

نکات کلیدی درباره مشاور سئو برای گرفتن ۵۰% بازار گوگل در ایران چیست ؟
شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که بهترین شرکت و مجموعه را برای مشاوره بیزینس خود احتیاج داشته باشید ولی با سرچ در موتورهای جست و جو گر به نتیجه مطلوبی در صفحه نخست گوگل دست پیدا ننمایید. در این مطلب از سایت سئو مسترز شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه بهترین متخصص و کارشناس سئو را برای مجموعه خود پیدا نمایید.

مشاور سئو تلفنی برای بار اول با سئو مسترز رایگان است

مشاوره SEO باید باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

در این جا برای شما مثالی خواهیم زد که شاید در ابتدا برای شما بی معنی باشد ولی پس خواند کامل این مقاله سئو مسترز به حرف ما خواهید رسید 🙂 شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بهترین مشاور سئو را برای سایت خود انتخاب نمایید. مشاور رایگان سئو ، در جلسه نخست ، با سئو مسترز ، تجربه ای از جنس اصالت و تخصص .

مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت | خدمات مشاوره و کارشناس سئو | مشاور دیجیتال مارکتینگ فرآیند کسب و کار ایران خودرو

مشاور سئو باید متخصص و مسلط بر ابزار سئو باشد
یکی از اولین نکاتی که در انتخاب مشاور سئو در ایران باید در نظر گرفت استنادات آن مجموعه به منابع و مستندات حقیقی گوگل است . بله ، این که یک کارشناس به شما بگوید که چرا رتبه خود را از دست داده اید و یا اینکه چگونه میتوانید رتبه خوبی را در نتایج گوگل با استفاده از ابزار سئو جذب نمایید میتواند شما را در به نتیجه رساند و موفق کردن بیزینستان کمک نماید . شما میتوانید مقاله انتخاب مناسب کلمات کلیدی را در سایت سئو مسترز مطالعه نمایید تا این نکته برای شما به خوبی مشخص شود .

مشاور سئو باید سایت شما را به خوبی تحلیل نماید
در مرحله بعدی فردی که خود را به عنوان مشاور سئو به شما معرفی مینماید باید راهکاری اصولی برای موفقیت سایت شما ارائه دهد . بسنده کردن به جایگاه آن مجموعه در کلمات کلیدی مشاور سئو در گوگل نمی تواند دلیلی بر موفق بودن کلیت راهکاری آن مجموعه برای مجموعه شما باشد . پس انتخاب آن فرد باید با بررسی کامل صورت گیرد. سایت های زیادی در دنیا هستند که میتوانند به خوبی سایت شما را مورد بررسی قرار دهند و این یک مشاور سئو مناسب برای مجموعه است که میتواند از این ابزار آنالیز سئو وب سایت به خوبی بهره ببرد و مجموعه ها را موفق نماید.

برخی از ابزار مشاوره ای به شرح ذیل است :

http://www.copyscape.com
https://www.sistrix.com
http://www.browseo.net
https://www.searchmetrics.com
http://urlprofiler.com
https://ubersuggest.io
https://www.oberlo.com/blog/seo-tools
http://www.quicksprout.com
https://serps.com/tools/rank_checker
http://www.bruceclay.com/tools.htm

مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت باید بتواند سایت شما را به جایگاه مناسبی در نتایج برتر گوگل برساند
مرحله سوم در انتخاب راه درست برای بیزینس شماست . یادمان نمی رود که یک بیزینس را که کلیه شرکت های سئو در ایران از بهینه سازی آن سر باز میزدند در مدت کمتر از ۵ ماه به صفحه نخست و رتبه مناسب در گوگل رساندیم . این مجموعه را در فروش یک محصول خاص از ماهیانه ۱۰ به ۱۰۰ محصول رساندیم که این سهم بازار در این مدت زمان کوتاه میتواند نظرات را نسبت به یک مشاور درست و حسابی عوض نماید . در زیر برخی از نمونه کارهایی که در مدت کمتر از ۶ ماه به نتایج برتر گوگل با مشاوره مناسب رسانیدم را برای شما مثال میزنیم .

یکی از نمونه کارهای سئو مسترز در خصوص رساندن کلمه کلیدی ” ثبت شرکت ” در صفحه نخست گوگل

مشاوره سئو ثبت شرکت ایلیا

یکی دیگر از نمونه کارهای سئو مسترز در خصوص رسان کلمه ” فروش کانتینر ” در صفحه نخست گوگل و رتبه برتر ( انبار کانتینر ارتا بازرگان )

مشاوره سئو شرکت آرتا بازرگان

بهترین مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت | خدمات مشاوره و کارشناس سئو | مشاوره SEO , مشاور رایگان سئو در جلسه نخست را از سئو مسترز بخواهید.

جایگاه شما در بازار آنلاین وب ایران کجاست ؟
مشتریان شما را انتخاب میکنند یا رقیبتان را ؟
آیا بیزینس شما یک مشاور سئو یا کارشناس سئو دارد ؟

خدمات مشاوره سئو , مشاوره سئو , مشاور بهینه سازی سایت , بهترین مشاور سئو

مشاوره سئو ، کارشناس سئو ، مشاور سئو ؟

هر روزه در ایران شاهد هستیم که بیزینس های متعددی توسط شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در حال شکل گیری است . تمامی این بیزینس ها بدون یک فکر ایجاد نمیگردند و نمی توانند در این بازار با بقیه رقابت کنند یا ساده تر بگوئیم ، تمامی این بیزینس ها در فاز نخست برای آن که بتواند گوی سبقت تبلیغات و برندینگ را از دیگر رقبا بستانند باید یک بیزینس پلن تبلیغاتی داشته باشند. یکی از قسمت های این بیزینس پلن ها میتواند بازارهای آنلاین ایران باشد. تنها یک تیم خبره در عرصه مشاوره سئو ، یا کارشناس بازاریابی های آنلاین میتواند با پبش بینی بازارها و همچنین دادن مشاوره سئو و بازاریابی شما را از جریان این مارکتینگ آنلاین با خبر سازد.

مشاوره سئو یا کارشناس سئو کیست ؟

به طور کلی تیم هایی در ایران هستند که تجربه های چندساله ی خود را در اختیار بیزینس ها قرار میدهند و مسیر موفقیت در این بازاریابی آنلاین را به آنها نشان میدهند .
یکی از فاز هایی که در بازاریابی آنلاین میتوان به آن اشاره کرد موفقیت در فاکتورهایی است که در جامعه ایرانی زبان ها مردمان ما با آن سر و کار دارند .
موفقیت در موتورهای جست و جو گر و شبکه های اجتماعی
بدون شک نمی توان این فضا را در تجارت های آنلاین نادیده گرفت ، موفقیت در این مارکتینگ آنلاین را ما “سرچشمه سود آوری ” مینامیم .
هر بازاری برای خود نیازمند مشاوره و کارشناس خبره است . زیرا عدم اعتماد به فرد یا گروه در ابتدا این بازار را تحت الشعاع قرار داده و ممکن است و حتی وجهه یک بیزینس را در نگاه های مشتریان و مردم بد جلوه دهد ، پس وجود مشاوره سئو ، یا کارشناس سئو در این بازار بسیار ضروری است.

یک مشاوره سئو به شما در موارد زیر کمک میکند :
۱ – یک بیزینس کوچک را بررسی کرده و بهترین رویکرد های بازار را به شما پیشنهاد می دهد.
۲- با ارائه بیزینس پلن های چند مرحله ای به مشتریان بزرگ آنها را برای تجارت در بازار های جهانی آماده می نماید.
۳ – مشاور سئو سایت بیزینس شما را در رقابت های SERP نجات خواهد داد و بهترین ها را برای آن پیش بینی و عملی خواهد کرد.
۴- یک کارشناس سئو خبره با تکیه بر تیم خود شما را در شبکه های اجتماعی مختلف پیروز میدان مینماید تا در سوشیال مدیا مارکتینگ شما پیروز میدان باشید.
۵ – با استفاده از جدیدترین ابزارهای موجود در جهان سایت شما با استاندارد های جهانی همگام مینماید.
۶ – با ارائه گزارشات روزانه شما را از روندهای صعودی و نزولی بازار با خبر سازد ( نخستین گروهی در ایران هستیم که گزارش روزانه سئو در ایران را باب کردیم )

عامیانه بگوییم” برخی از کارشناسان سئو و بازاریابی آنلاین که تجربه در عرصه اجرایی ندارند فقط با خواند چند مقاله و اصلاح خود را به عنوان مشاور سئو یا کارشناس سئو معرفی مینمایند ، این دسته از افراد در دنیای وب کم نیستند پس در انتخاب کارشناس بهینه سازی وب سایت خود دقت نمایید”.
فقط تیمی حرفه ای در ایران میتوانند بیزینس های متعددی را از صفر به ۱۰۰ برساند … 🙂

تیم سئو مسترز با تکیه بر افرادی متخصص در بخش های تخصصی بهینه سازی وب سایت به یک تیم مشاوره سئو در ایران بدل گشته است که روزانه بیش از ۱۰ مشاوره بهینه سازی وب سایت را در کارنامه خود تا کنون داشته است و همین ایجاد حسن اعتماد در مشتریان از ارائه گزارشات کارشناسانه سئو به آنان این مشتریان را برای سئو مسترز به بالای۲۰۰۰ پروژه موفق رسانده است.
یک مشاوره سئو واقعی نیاز به آن ندارد که خدماتی همچون ” تنظیم تایتل ، تنظیم دسکریپشن ، سایت مپ و فایل روبوت ، بهینه سازی تصاویر و … را به عنوان خدمات تیم سئو و مشاور سئو خود بیان کند. همه با گوگل سر و کار داریم میتوانید با سرچ کلمات سئو اسپشیالیست ، یا سئو کانسولتنت که به فارسی آن نوشته شده است و یا به انگلیسی در مورد خدمات این نوع خدمات سئو مسترز بیشتر بدانید.

seo specialist

seo consultant

فاکتور های سئو | مشاوره seo مشاور رایگان سئو , کارشناس سئو , مشاور سئو , مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت

برخی از موارد و فاکتورهایی که مشاور بهینه سازی سایت باید رعایت در سایت شما رعایت.

لیست فاکتورهای سئو داخلی سایت seo on page

فاکتور های داخلی به مواردی میگویند که میتوان با استفاده از پلاگین ها و یا ساختار داخلی سایت آن ها را بر طرف نمود از جمله :
– فاکتور عنوان صفحات سایت
– فاکتور متاتگ توضیحات صفحات سایت
– فاکتور متاتگ کلمات کلیدی سایت
– فاکتور تیتربندی صفحات سایت
– فاکتور تطبیق کلمات کلیدی
– فاکتور alt عکس سایت
– فاکتور title عکس سایت
– فاکتور استراتژی لندینگ پیج ها
– فاکتور درصد نسبت متن به کد
– فاکتور تعداد صفحات ایندکس شده
– فاکتور رفع محتوای تکراری
– فاکتور بوکمارکتینگ ها
– فاکتور انتشار دهنده گوگل (Google+ Publisher)
– فاکتور title لینک درون سایت
– فاکتور تعیین نقش لینک درون سایت
– فاکتور لینک‌های شکسته سایت یا ۴۰۴
– فاکتور متعارف کردن IP
– فاکتور Robots.txt
– فاکتور humans.txt
– فاکتور نقشه سایت مخصوص ربات‌های جستجوگر
– فاکتور پاک سازی آدرس
– فاکتور favicon
– فاکتور فرم Conversion
– فاکتور تعیین زبان صفحات سایت
– فاکتور css پرینت
– فاکتور Microformats
– فاکتور Dublin Core
– فاکتور Safe Browsing
– فاکتور Doctype
– فاکتور Encoding
– فاکتور Directory Browsing

لیست فاکتورهای سئو خارجی سایت seo off page

فاکتورهای سئو خارجی سایت به فاکتورهایی گفته می‌شود که خارج از سایت آنها را برطرف و رعایت کرد مثل:
– فاکتور بک لینک
– فاکتور لایک فیس بوک
– فاکتور اشتراک گذاری فیس بوک
– فاکتور دیدگاه فیس بوک
– فاکتور لایک StumbleUpon
– فاکتور دیدگاه StumbleUpon
– فاکتور +۱ گوگل پلاس
– فاکتور دیدگاه گوگل پلاس
– فاکتور بک لینک توییتر
– فاکتور توییت توییتر
– فاکتور ری توییت توییتر
– فاکتور دیدگاه توییتر
– فاکتور بوکمارک Delicious
– فاکتور لایک فن پیج فیس بوک
– فاکتور دنبال کننده فن پیج گوگل پلاس
– فاکتور دنبال کننده فن پیج توییتر
– فاکتور دایرکتوری های مرتبط
– فاکتور انجمن های مرتبط
– فاکتور شبکه های ویدئویی یوتیوب – آپارات و …
– فاکتور موبایل مارکتینگ ها
– فاکتور ایمیل مارکتینگ
– فاکتور بلاگ مارکتینگ ها
– فاکتور بلاگ گست

یک مشاور بهینه سازی سایت واقعی باید پروژه مشتری را پروژه تیم خود تعریف نماید و لازم نیست که بگوید برای پروژه خود چه کارهایی انجام داده است . اگر تمایل دارید تا برای بیزینس خود یک مشاور سئو انتخاب نمایید چه تیم ما چه تیم های دیگر از آنها بخواهید تا صادقانه به شما کمک نمایند .
موفقیت مشتریان موفقیت ماست ، این شعار نیست باور چندین ساله ماست …
نکته قوت تیم ما در سئو مسترز استفاده از تجربیات مهندس طالبی ” مستر سئو ایران ” است که با تدوین و برنامه ریزی نکات راهبردی برای تیم خود و شرکت های متعدد ،
نه تنها تیم خود را در ایران به عنوان متخصصین سئو شناساند بلکه توانست بیزینس های متعددی را از رکود اقتصادی خارج نماید.

“سئو یک سرمایه گذاری بلند مدت است ، ما آن را به روش خودمان برایتان اجرا میکنیم تا تمایز را احساس کنید”

SEO MASTERS

سئو دریچه ی جدید موفقیت در بازار سنتی کنونی است

روش مشاوره سئو شرکت فست سئو در مجاب نمودن کارفرمایان به صورت زیر می باشد:
در حالت کلی جهت ارائه مشاوره سئو ، سوال هایی از شما پرسیده خواهد شد که ممکن است قادر به پاسخگویی به آن ها نباشید.
۱) با ابزار های سئو، بهینه سازی و گزارش دهی وبسایت آشنایی دارید؟
۲) تا چه اندازه با سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه آشنا هستید! آیا اگر شرکتی با استفاده از سئو کلاه سیاه اقدام به بهینه سازی سایت شما نماید، متوجه خواهید شد؟
۳) چه کلمات کلیدی جهت سئو سایت خود در نظر دارید؟
۴) آیا قادر به تولید محتوای اصولی وب سایت خود هستید؟
مواردی که در مورد یک شرکت ارائه دهنده و روش مشاوره سئو مهم است تا بدانید:
۱) نمونه کار های سئو و بهینه سازی شده
۲) نتایج بدست آمده از سئو و بهینه سازی وب سایت های انجام شده
۳) وضعیت وبسایت مربوط به خود شرکتی که اقدام به ارائه مشاوره سئو می نماید، چگونه است؟
۴) تا چه اندازه شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در میان کارفرمایان و مدیران سایت از محبوبیت برخوردار است؟
۵) اخذ هزینه های ایده آل مطابق با ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سئو

مشاوره سئو
مشاوره سئو
انواع مشاوره سئو
۱) انواع مشاوره سئو در راه اندازی سایت های ورد پرسی (در صورت نیاز) که فست سئو بعنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات طراحی و بهینه سازی سایت های وردپرسی و تضمین بالاترین بازدهی، اقدام به انتخاب یک دامنه مناسب با کسب و کارتان و یک استراکچر و قالب بهینه خواهد نمود.
۲) مشاوره سئو در کسب و کار های کوچک و مدیریت مستقیم سایت و انجام کار های مربوط به سئو داخل سایت
۳) مشاوره سئو در کسب و کار های بزرگ طرح بهترین استراتژی برای پیشبرد سایت
با مطالعه این مقاله و کسب آگاهی، مشاور در انتخاب خدمات سئو سایت خود باشید.

هدف از مشاوره سئو در فست سئو :
فست سئو بدنبال ۲ هدف کلی و معنوی از ارائه خدمات مشاوره سئو می باشد:
 برای کارفرمایان کمک به کسب موفقیت در رسیدن به ایده ها و اهدافشان.
 برای فست سئو تجربه موفقیتی دیگر در رساندن شما به هدفتان، همچنین کسب محبوبیت و اعتبار به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت در میان رقیبان و کارفرمایان.

فست سئو ایران

اهداف دیگر مشاوره سئو
• ارائه روش های طراحی و بهینه سازی سایت های مفید با اصول سئو
• تشریح تکنیک های سئو مورد استفاده توسط فست سئو به کارفرمایان
• بررسی کلمات کلیدی مناسب جهت استفاده در سئو سایت
• تخمین زمان مورد نیاز برای سئو و بهینه سازی سایت
• تخمین هزینه ها با توجه به سختی کار و زمان. در قسمت قرارداد بهینه سازی سایت بطور کامل بیان شده است.
از دیگر اهداف فست سئو در ارائه مشاوره سئو ، اینست که بدانید فست سئو از چه روشی برای سئو سایت استفاده می نماید؟
در مورد سئو کلاه سیاه Black Hat Seo و سئو کلاه سفید White Hat Seo چه می دانید؟
سئو کلاه سیاه : یک سئو سایت غیر اصولی که با نام Black Hat Seo شناخته شده است، یکی از روش های پرکاربرد و غیر اخلاقی می باشد که کار سئو را برای بسیاری از ارائه دهندگان خدمات سئو آسان کرده است.
سئو کلاه سیاه یک روش سئو خلاف قوانین گوگل بوده، در واقع یک نوع ریسک است. گوگل برای آن جریمه های سنگینی در نظر گرفته و در نهایت منجر به حذف از نتایج موتور های جستجو شود.
سئو کلاه سیاه شامل : تراکم کلمات کلیدی بالا، ایجاد صفحات پنهان یا کاذب که وجود خارجی ندارند و کاربر را به صفحات نامربوط وارد می کند. استفاده ازین روش مانند عبور از اتوبان با چشمان بسته می باشد که در صورت تصادف به مرگ حتمی منجر خواهد شد. در مقاله سئو کلاه سیاه بطور کامل در مورد آن صحبت شده است.
سئو کلاه سفید : سئو مورد علاقه فست سئو. سئو آهسته و پیوسته همراه با نتیجه پایدار.
در سئو کلاه سفید تمام قوانین موتور های جستجوگر به صورت اصولی رعایت می شود.
سئو کلاه سفید شامل : اصلاح عناوین، تگ ها، متا دسکریپشن ها، متا کیورد ها و … که در بخش سئو کلاه سفید بیان شده و در قسمت صفر تا صد سئو سایت آن را کاملا تشریح کرده ایم.

 

خدمات مشاوره سئو، مشاوره SEO
آیا می دانید بسیاری از شرکت های موفق در رتبه های یک گوگل یک مشاور سئو دارند؟

برتری نسبت به رقبا
در تمامی شرایط یک مشاور سئو در کنار شماست
به روز و همگام با الگوریتم های گوگل
انتخاب مسیر مناسب و سریع در سئو
یادگیری اصولی قواعد سئو از مشاور
دارا بودن یک پشتیبان همیشگی برای سئو سایت خود
تعریف استراتژی سئو
با دارا بودن مشاور سئو، وب سایت شما یک استراتژی سئو اصولی خواهد داشت.

گزارش گیری دقیق
با دارا بودن مشاور سئو، گزارش دقیقی از روند سئوی سایت خود را دریافت خواهید نمود.

مشاوره اجرایی سئو
با دارا بودن مشاور سئو، تا ۷۰درصد اقدامات اجرایی توسط مشاور صورت می گیرد.

ارتباط همیشگی با مشاور
پرسش و پاسخ و مشاوره و تعامل با مشاوره سئو در طول انجام پروژه جهت رفع سوالات و ابهامات سئو

سئوی کلی وب سایت شما
با دارا بودن مشاور سئو، کل وب سایت از نظر سئو مشاوره داده می شود.

برتری نسبت به رقبا
با دارا بودن مشاور سئو، نسبت به سایر رقبای خود برتر باشید.

آموزش سئو
با دارا بودن مشاور سئو، مباحث اصلی سئو به شما آموزش داده خواهد شد.

مطابق الگوریتم های گوگل
پیاده سازی و مشاوره سئو مطابق آخرین و بروزترین الگوریتم ها گوگل برای سایت شما.

چرا به یک مشاور سئو نیاز دارید؟
در این روش از خدمات، شما با دارا بودن مشاوره سئو می توانید از تمامی اطلاعات و تجربیات مشاور سئو برای وب سایت شرکت و کسب و کار خود بهره بگیرید. در بخش مشاوره سئو شما تنها بر روی یک کلمه کلیدی هدف گذاری نمی کنید بلکه با مشاوره گرفتن از بخش سئوی داخلی و سئوی خارجی سایت خود مشاوره خواهید گرفت.

بسیاری از کسب و کارها و استارتاپ های مختلف در ایران، با داشتن مشاور سئو توانسته اند در زمان مناسب با دریافت خدمات مشاور سئو با کلمات کلیدی کسب و کار خود، به صفحه اول گوگل رسیده و مشتریان هدفمند خود را از موتور جستجوگر گوگل افزایش دهند.

خدمات مشاوره سئو ویژه تمامی کسب وکارها
فروشگاه های اینترنتی
استارتاپ ها
آژانس های مسافرتی و گردشگری
کسب و کارهای بزرگ و کوچک
شرکت های دکوراسیون داخلی و خارجی
هتل ها، اقامتگاه ها و مراکز تفریحی
شرکت های صنعتی
شرکت های خدماتی
آموزشگاهها و موسسات آموزشی
موسسات تحقیقاتی و دانش بنیان
با سئو، فروش خود را افزایش دهید
مشاور سئو
در سال ۲۰۱۸ به یک مشاور سئو نیاز دارید
فرآیند سئو الزاما در حال تغییر است. الگوریتم های گوگل در سال ۵۰۰ بار به روزرسانی می شوند و سایت ها و کسب و کارها همواره وب سایت خود را مطالق آخرین الگوریتم های گوگل بروز نگاه می دارند.

بسیاری از شرکت ها پس از طراحی وب سایت، اولین گام موفقیت در دیجیتال مارکتینگ را رسیدن کلمات کلیدی اصلی محصولات و یا خدمات خود به صفحه اول گوگل می دانند.

لذا دانش و تجربه در سئو یک امر الزامی است. تنها با دانش و تنها با تجربه نمی توان به موفقیت های مثبت در نتایج گوگل رسید.

در سال ۲۰۱۸ پیش بینی شده است که بسیاری از کسب و کارها، استارتاپ های نوپا و حتی کسب و کارهای با سابقه برای موفقیت و حفظ جایگاه خود در رتبه های گوگل نیاز به یک مشاور سئو دارند.

چرا به یک مشاور سئو نیاز دارید؟
مشاور سئو
دریافت مشاوره سئو
جزئیات هر یک ساعت آموزش سئو
یک جلسه حضوری در شرکت شما ( تهران )
پاسخ و راهنمایی کامل مباحث سئو
آنالیز اولیه سئو وب سایت شما
پیدا کردن ایرادات اصلی وب سایت
راهنمایی جهت رفع ایرادات اصلی سئو
آنالیز دقیق Site Map، خطاهای ۴۰۴
آموزش مختصر به ابزار گوگل وبمستر تولز
راهنمایی جهت تولید محتوای گوگل پذیر

 

مرحله 1 از 3

33%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *