مشاوره تلفنی کسب و کار سرویس غیر حضوری برای افرادی است که نمی‌توانند در مشاوره حضوری شرکت کنند. شما می‌توانید به راحتی در کمتر از ۲ دقیقه فرم تکمیل نمایید. این مشاوره بین ۱۲۰ دقیقه است که، برای افرادی که می‌خواهند تازه کسب و کارشان را راه‌اندازی کنند، مناسب هست. البته افرادی که می‌خواهند در حوزه آنلاین فعالیت خودشان را شروع نمایند؛ می‌توانند از آن استفاده نمایند.

مشاوره تلفنی کسب و کار فرصتی است، که افراد با توجه به قوانین ساده و تجاری می‌توانند بازدهی شروع کارشان را افزایش دهند. افرادی که می‌خواهند ایده‌ای را شروع کنند؛ هم قبل از هر هزینه‌ای بهتر است که ان را با ما در میان بگذارند. تا در نحوه اجرایی کردن ایده، تجاری‌سازی آن و همچنین روند معرفی و فروش محصول را بتوانید بهتر انجام دهید.

همیشه در مشاوره‌ها تاکید کردم، این هست که شما اگر از مسیری که به نتیجه می‌رسد؛ یک چشم‌انداز خوبی را بتوانید در همان قدم اول داشته باشید. مسلما نتایج برای خودتان و اهدافی که تعیین می‌کنید عالی خواهد بود. اما بعد از ترسیم یک چشم‌انداز شما باید هر پله را متناسب با تاکتیک‌هایی که ارایه می‌شود سریع اجرایی نمایید.

بزرگترین اشتباهی که در این مدت من از افراد و کارهایی که خودم انجام دادم؛ درک کردم. این است که ما از همان آغاز انتظار یک نتیجه‌ی بسیار بزرگ را دارم. در حالی که شما نباید چنین نتیجه بزرگی را در شروع از کسب و کارتان داشته باشید. یعنی در شروع راه تا یک قسمتی نتایج چندان برجسته و متمایز نیست. بعد از مدت‌ها به این نتیجه رسیدم، که تنها عاملی که باعث تفاوت در کسب نتایج ما با افراد موفق می‌شود؛ این هست که آن‌ها هر روز با روز گذشته‌شان یک تغییر کوچک ایجاد می‌کنند.

در این حال یاد حدیثی از موسی کاظم(ع) افتادم که فرموده بودند:  کسى که دو روزش با هم برابر باشد، زیان کار است.

پس تنها کاری که افراد موفق در هر روز انجام می‌دهند، تعهد به نتیجه‌ای است که در پایان به آن خواهد رسید. ضمنا هر چقدر تجهیزات، امکانات و مهارت‌های لازم را خودتان داشته باشید. بازه زمانی که به نتیجه می‌رسید تفاوت خواهد داشت. اما اتفاق مهمی که الان افتاده است هر کسی با هر توان مالی و سرمایه‌ای می‌تواند موفقیت خودش را تضمین نماید. پس ما در مشاوره تلفنی کسب و کار معجزه‌ای قرار نیست در بیرون وجودتان انتخاب بیافتد. بلکه با عمل کردن به نکاتی که در آن جلسه به شما ارایه می‌شود، که آن را باید اول در رفتار و مهارت خودتان ایجاد نمایید.

یعنی اینکه شما بعد از تعیین چشم‌اندازتان باید هر روز یک قدم کوچکی را بردارید، تا موفقیت‌تان حتمی شود. اما ممکن است محصول و خدمت‌تان و مخاطبان‌تان تغییر کند. ولی کل مسیر تغییر نخواهد کرد، چرا که بعد از مدتی درک می‌کنید که محصول و خدمت مناسبی را انتخاب نکردید. بنابراین شما پس هر روز باید نسبت به دیروز فرآیند کسب و کارتان یک کوچولو تغییر کرده باشد. وگرنه شما هیچ نتیجه بزرگی را به دست نمی‌آورید.

باز در مشاوره تلفنی کسب و کار مشاهده کردم، افزاد برای یک مدت ۲ الی ۵ ماه زمان می‌گذارند. ولی بعد از آن دیگه دل و دماغ ادامه دادن ندارند. در حالی اگر فردی همیشه و هر روز یک مقدار حرکت نماید؛ بهیودی را در مهارت‌هایش و کسب و کارش ایجاد نماید.  این قول را به شما می‌دهم که نتایجی که به دست می‌آورد خیلی عالی خواهند بود. اما باید به تطبیق محصول با نیاز و خواسته‌ای که مشتری خواهان آن است یقین پیدا کنید.

برخی افراد همیشه در ذهن‌شان و عملا محصولی را خلق می‌کنند که هیچ مشتری خواهان آن نیست. بنابراین باید هم به تطبیق محصول با بازار هدف و هم نحوه پرزنت و معرفی محصول توجه کافی را داشته باشید. در این صورت است که شما در هر مرحله نتیجه را از مشتریان‌تان جویا می‌شوید. ایده داشتن واقعا مهم است، اما چیزی که بعد زا سال‌ها به آن یقین پیدا کردم. تجاری سازی ایده خیلی مهم‌تر از هر چیزی است که متاسفانه خیلی به آن توجه نمی‌شود.

مورد بعدی باز در مشاوره تلفنی کسب و کار بارها مشاهده نمودم. مسیر ایده‌آل وبدون هیچ شکستی برای کسب و کار وجود ندارد. بنابراین تنها راهی که بعد از این که به صورت تئوری محتوایی را دریافت کردید، باید به دنبال اقدام‌های عملی در آن خصوص باشید. یعنی صرفا ما فقط جذب‌کننده اطلاعات نباشیم؛ باید هر نکته ای را که در یک تاکتیک به آن می‌رسیم سریع باید عملی کنیم. البته ابتدا همیشه در یک مقیاس کوچک و جندین بار بازخورد گرفتن و بعد در مقیاس بزرگ ان را عملی کردن است.

مشاوره کسب و کار اینترنتی در عصر حاضر جهت به حداقل رساندن شکست‌ها و کاهش هزینه‌های سربار اهمیت بسزایی دارد. چنانچه قبل از شروع یک حرکت در بازار آنلاین و اینترنتی از کمک مشاورین و مشاور ارشد مدیر آینده استفاده نمایید. مطمئنا راه‌هایی را موفق به انتخاب خواهید شد که درصد بازدهی استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ شما را بهبود خواهد بخشید.

ممکن است شما بخواهید که یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی نمایید. حتما از این چند مرحله زیر در این مسیر استفاده نمایید:

 1. شناخت ساختار کسب و کار اینترنتی و مدل‌های موفق یا ناموفق اینترنتی
 2. آشنایی با تکتینک‌های اصولی ایده‌پردازی و انتخاب بهترین ایده
 3. برنامه‌ریزی و عبور از ۹ مرحله اساسی قبل از اینکه هزینه خاصی صورت گیرد.
 4. طراحی اصولی محصول و بررسی تطبیق آن با بازار اینترنتی
 5. روش‌های جذب مشتریان و انتخاب بهترین کانال‌های جذب مخاطب جهت افزایش باز خورد
 6. اجرایی کردن مراحل برنامه‌ریزی شده از انتخاب نوع پلتفرم، دامنه و هاست
 7. تدوین بهترین نوع استراتژی تولید محتوا و بازاریابی محتوا
 8. seo و بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل
 9. نحوه برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین
 10. استفاده بهینه در جهت برندینگ از شبکه‌های اجتماعی فعال در ایران
 11. چگونگی پیاده‌سازی اصولی و کاربردی برای برندینگ اینترنتی در وب سایت
 12. مرحله رشد سریع کسب و کار اینترنتی برای فاصله گرفتن از رقبای کوچک و بزرگ

برای دریافت مشاوره کسب و کار اینترنتی یکی از پلن‌های زیر را انتخاب نمایید و سپس فرآیند تکمیل دریافت مشاوره را طی نمایید. حتما به موضوعات زیر جهت استفاده بهینه از مشاوره دقت کنید.

 • مشاوره فقط در بین ساعت اداری ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر انجام خواهد شد.
 • بعد از تکمیل سفارش مشاوره تلفنی و حضوری جهت انتخاب زمان و روز مشاوره با شماره ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶ تماس حاصل فرمایید.
 • در مشاوره رایگان فقط بعد از تکمیل درخواست خود می‌توانید تماس بگیرید در غیر این صورت از فرآیند مشاوره حذف خواهید شد.
 • برای رفع مشکلات موجود اگر می‌بینید که یک ساعت کافی نیست؛ حتما از پکیج شش ساعته که در هر تایم می‌تواند یک و دو ساعت برگزار شود. بقیه ساعات مشاوره با هماهنگی شما به زمان دیگری که نباید بیشتر از ۳۰ روز باشد موکول شود.
 • در صورت نیاز به تعداد ساعت بیشتر مبلغ پکیج شش ساعته را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۶۱۴۹۶۰۰۵ یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۴۹۱۷۲۵۰۰۹ بنام جعفرصادق پیران نزد بانک ملی واریز و تصویر فیش یا ۴ رقم اخر شماره کارت را به شماره ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶ در تلگرام همراه با مشخصات خودتان ارسال یا پیامک نمایید.