برایان تریسی: با رویاپردازی شروع کن گرچه سخت است

. با رویاپردازی شروع کن گرچه سخت است
چکیده مقاله: جعفرصادق پیران مدیریت و رهبری کسب و کار ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ بدون دیدگاه 269 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۰/۰۹
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

برایان تریسی را امروز همه ی ما می شناسیم. سخنران، کارآفرین و مشاوری بامهارت و قدرتمند که الگوی بسیاری از جوانان است. در این مقاله ایده هایی از کتاب برایان تریسی به نام “با رویاپردازی شروع کن گرچه سخت است” را برای شما شرح می دهیم. این ایده ها می تواند با مشخص کردن اولویت …

برایان تریسی را امروز همه ی ما می شناسیم. سخنران، کارآفرین و مشاوری بامهارت و قدرتمند که الگوی بسیاری از جوانان است. در این مقاله ایده هایی از کتاب برایان تریسی به نام “با رویاپردازی شروع کن گرچه سخت است” را برای شما شرح می دهیم.

این ایده ها می تواند با مشخص کردن اولویت ها شما را سریع تر به اهداف تان برساند.

ایده اول: از قانون بهره وری اجباری پیروی کنید

این قانون در عبارت “زمانی برای انجام کار باقی نمانده” خلاصه می شود. اما همیشه زمان برای انجام هر کاری وجود دارد. از خود بپرسید، با ارزش ترین فعالیت های من چیست؟ و پاسخ صادقانه ای به این سوال بدهید. سپس روی نتایج مثبتی که به دست آورده اید وقت بگذارید، و اهدافی را که می خواهید به واقعیت بدل شود دنبال نمایید. هر چه سریع تر این کار را انجام دهید و در کار خود از “قانون زمانی برای انجام کار باقی نمانده” بهره ببرید.

ایده دوم: قانون ۸۰/۲۰

اگر نمی دانید این قاعده چیست باید بگوییم که این قانون از دانشمندی به نام ” Blfrydv Barite” مرد اقتصاددان ایتالیایی می باشد. این دانشمند معتقد بود که مردم به دو دسته تقسیم می شوند، ۲۰ درصد از آن ها دارای قدرت و ثروت و ۸۰ درصد نیز انسان های معمولی اند، با تطبیق این قانون روی مهارت های خودتان متوجه می شوید که فقط ۲۰ درصد از ایده های شما دارای ارزش بوده و باقی ایده ها اجتماعی هستند.

ایده سوم: هدف خود را تعیین کنید

“کار بدون هدف، دلیل هر شکست است” – Alex Makyzy
بدون شک با نداشتن هدف در کارتان دچار تنبلی می شوید، اما با وجود هدف و طراحی کار از پیش، اینن اتفاق رخ نمی دهد. پس ابتدا فکر کنید، هدف خود را تعیین کرده سپس کار خود را شروع نمایید. فرقی نمی کند کار شما کوتاه مدت باشد یا بلند مدت، مهم تعیین هدف است. ایده های خود را به بخش های گوناگون تقسیم کنید زیرا اهداف بزرگ سریع محقق نمی شوند بلکه مراحل و راه های گوناگونی دارد. با بخش بندی کار کسب وکارتان سریع تر پیش رفته و اعتماد به نفس همه افزایش می یابد. با صداقت تمام کارهای خود را پیش ببرید و فکر کنید این کار سریع تر شما را به بخش آخر می رساند.

ایده چهارم: استفاده از روش ( الف، ب، ج ، د)

قبل از انجام هر کاری فکر کنید و کارهای مهم خود را در جدول یاداشت کنید. روبروی کارهای مهم خود حروفی را قرار دهید تا اهمیت آن را بدانید:

حرف (الف) به معنای کار بسیار مهم، اگر این کار را انجام ندهید نتایج منفی را برای شما در بر خواهد داشت.
حرف (ب) به معنای کار بسیار مهم، اگر این کار را انجام دهید نتایج مثبت و خوبی را خواهید دید.
حرف (ج) به معنای کار مهم اما به اهمیت کار (ب) نمی باشد.
حرف (د) کار خوبی است و می توانید آن را انجام دهید اما انجام دادن یا ندادن آن تاثیر منفی با مثبتی برای کارتان ندارد.
ایده پنجم: مهارت ها را جدا از هم مدیریت کنید

تحقیقات نشان می دهد اگر مردم کاری را شروع کنند و متوقف سازند سپس دوباره آن کار را شروع نمایند زمان به پایان رساندن این کار حدود ۵۰ درصد افزایش می یابد و کار دیرتر انجام می‎پذیرد. تمرکز روی یک مهارت و مدیریت آن مهارت بدون درگیری ذهنی زمان رسیدن به هدف را ۵۰ درصد کاهش خواهد داد. اگر به تعیین کاری می پردازید و قصد انجام آن را دارید قبل از شروع آماده باشید. یک کاغذ و خودکار بردارید و نیازهای شروع این کار را یاداشت کنید. همه ابزارهای شروع کار را در دسترس خود قرار دهید، جایگاهی مناسب در این کار برای خودتان انتخاب کنید تا در صورت سخت بودن یا طولانی بودن ساعت های کار خستهه نشوید.

. با رویاپردازی شروع کن گرچه سخت است

ایده ششم: خودتان را تحت فشار قرار دهید

دو گروه مقابل رویتان هستند:
گروه اول. مردمی هستند که به قدرت خود اعتماد دارند و برای رسیدن به موفقیت از هر تلاشی بهره میی برند. این افراد بدون زیر ذره بین بودن کار خود را پیش می برند، و همیشه خودشان را تحت فشار قرار میی دهند. با وجود این همه تلاش و سطح بالایی از بهره وری این گروه فقط ۲ درصد هستند، شما هم می توانید یکی از دسته این ۲ درصد باشید. خودتان را تحت فشار قرار دهید تا همه اهداف خود را به حقیقت بدل کنید.

گروه دوم. این افراد، صفت افراد موفق را ندارند، و همیشه منتظر هستند دیگران آن ها را تشویق به انجام کاری کنند، همچنین آن قدر بی حوصله و تنبل اند که باید زیر ذره بین دیگران به کار خود ادامه دهند، اینن افراد تحت فشار دیگران بوده و برای رسیدن به موفقیت به خود فشار نمی آورند.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

چگونه DISC با تحلیل شخصیت و رفتار شناسی کارکنان به مدیران کمک می‌کند؟

چگونه DISC با تحلیل شخصیت و رفتار شناسی کارکنان و مشتریان کمک می‌کند؟

یک تیم به تعداد کمی از افرادی گفته می شود که دارای مقاصد, اهداف و رویکردی مشترک اند که بر مبنای آنها به هم پیوند می خورند و به یکدیگر تکیه می کنند ” یک تیم به تعداد کمی از افرادی گفته می شود که دارای مقاصد ،اهداف و رویکردی مشترک اند که بر مبنای …

چگونه رشد موفقیت کسب و کار خود را با گام‌های ساده ده برابر کنیم؟

در کسب و کار، کاری که گاه و بیگاه انجام می‌دهیم، اهمیت چندان زیادی ندارد. بلکه کاری که مصرانه انجام می‌دهیم، با اهمیت است. عنصر اصلی تمامی اقدام‌های عملی در کسب و کار چیست؟ ۱- قدرت تصمیم‌گیری پاسخ فقط تنها یک کلمه است و آن تصمیم‌های شما است. به واسطه تصمیم‌گیری‌های شما در کسب و …

مدیران پر مشغله چگونه می‌توانند به مدیران پربازده تبدیل شوند؟

بزرگ‌ترین مانع در برابر مدیران پرمشغله در کسب‌وکارها به نظرم به‌عنوان یک مشاور بازاریابی عدم مدیریت صحیح زمان هست که تمامی جنبه‌های زندگی اجتماعی و شخصی مدیران را تحت تأثیر قرار می‌دهد. چرا همیشه از نداشتن وقت کافی برای انجام امور شخصی و کاری خود گله‌مندیم؟ تا زمانی که در انجام کارها بخواهیم بی‌عیب و …

چگونه ایده نیروی محرک به شرایط حال و آینده کسب‌و‌کار کمک می‌کند؟

نیروی محرک به کسب و کار شما کمک می‌کند تا درک شفاف‌تری از شرایط حال و آینده کسب‌وکار‌ تان داشته باشید. اصطلاح «نیروی محرک» نخستین بار توسط مشاوران کسب‌وکار «جان زیمِرمان» و «بنجامین تِرِگو» مطرح شد و یکی از مفاهیم اصلی استراتژی است. نیروی محرک یک اصل قابل سنجش است که همه برنامه‌ریزی‌ها بر اساس …

چهار نکته طلایی در فرآیند کارآفرینی از نگاه سم آونز

چهار نکته طلایی در فرآیند کارآفرینی از نگاه سم آونز

بی شک سم آونز (Sam Ovens) یکی از موفق ترین کارآفرینان جوان در زمینه مشاوره کسب و کار است. برخلاف بسیاری از کارآفرینان، او به سرعت دریافت که مشاغل کارمندی و روتین ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر سرنوشتی نیست که برای زندگی اش رقم خورده است؛ او چیز بیشتری در زندگی می خواست.

چگونه بهترین عملکرد را در شروع کسب و کار جدید داشته باشیم؟

چگونه بهترین عملکرد را در شروع کسب و کار جدید داشته باشیم؟

قبل از هر چیز به شما برای تصمیم به شروع یک کسب و کار تبریک می گوییم. شروع یک کسب و کار بدون تجربه اصلا ترسناک نیست چرا که همیشه افراد و نمونه های مشابهی هستند که شما می توانید رایگان از تجربیات آن ها استفاده کنید.

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X