سفارش هاورود

عضویت

 • فرمت شماره تلفن ضروری: شماره موبایل

  آیا شما هم از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص راه‌اندازی کسب و کارهای اینترنتی هستید؟
  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از کسب و کارهای اینترنتی صحبت می‏‌کنید و انتظار دارید که آن‌ها اولین مشتریان کسب و کار آنلاین شما باشند؟
  آیا از مشتریانی هستید که به دنبال فرصت بدون ریسک بالایی در راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی برای محصول و خدمت خودتان بودید؟‌
  آیا شما هم جزو افرادی هستید که تغییرات سریع رفتار مصرف‌کنندگان را رصد می‌کند و خیلی سریع تغییراتی را در کسب و کار خود ایجاد می‌کنید که همسو با این تحولات است؟
  آیا شما کالایی دارید که می‌خواهید آن را به صورت آنلاین ارایه دهید؟
  آیا شما محصول آموزشی دارید که حاصل تجربیات چندین ساله‌تان است می‌خواهید به مشتریان آنلاین معرفی کنید و به فروش برسانید؟
  آیا جزو افرادی هستید که به دنبال یادگیری ساز و کارهای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی هستید که صاحب یک شغل ایده‌آل در چنین کسب و کارهایی باشید؟

  تیم مدیر آینده به شما دوستان علاقمند نگاه ویژه‌ای دارد و با کمال میل می‌خواهد شما همین الان استارت کسب و کار اینترنتی خود را بزنید و بدون هیچ ریسکی کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید!

  پس خیلی سریع اقدام به ثبت‌نام در سایت کنید!

   

   

  عضویت در خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

  به جمع مدیران آینده بپیوندید

  آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

  آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

  جعفرصادق پیران

  داستان شکل گیری مدیر آینده

  معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

  آدرس ما

  • تهران - جنت آباد مرکزی
  • بیست متری گلستان غربی
  • شماره هماهنگی
  • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
  • piran.js@gmail.com