نیاز بازاریابی به اپلیکیشن موبایل

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران بازاریابی با سئو ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ بدون دیدگاه 697 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۰/۰۹
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

برای بازاریابی کسب و کار خودتان نیاز به اپلیکیشن موبایل دارید؟ به نظر شما چرا توجه به اینکه هر روز تعداد افراد بیشتری در حال استفاده از گوشی های هوشمند خود بجای کامپیوتر برای گشت و گذار در اینترنت هستند، ایده ای مهم است؟ اگر سن شما اینقدر باشد که بتوانید گوشی های موبایلی بزرگتر …

بازاریابی با موبایل

برای بازاریابی کسب و کار خودتان نیاز به اپلیکیشن موبایل دارید؟

به نظر شما چرا توجه به اینکه هر روز تعداد افراد بیشتری در حال استفاده از گوشی های هوشمند خود بجای کامپیوتر برای گشت و گذار در اینترنت هستند، ایده ای مهم است؟

اگر سن شما اینقدر باشد که بتوانید گوشی های موبایلی بزرگتر از اندازه سر خودتان را به خاطر بیاورید، پس مطمئنا قدر دان پیشرفت های فن آوری برای آنچه اکنون در اختیار دارید، هستید.

باور کنید یا نه، در حال حاضر تعداد فروش دستگاه های موبایل هوشمند در فروش کامپیوتر در دنیا پیشی گرفته است، تا جایی که پیشبینی می شود در سال جاری بیش از یک و نیم میلیارد دستگاه موبایل هوشمند در سراسر دنیا به فروش برسد.

نکته جالب توجه این است که امروزه فن آوری چنان پیشرفتی کرده که غیر ممکن بودن چیزی را غیر قابل باور ساخته است. بنابراین دیگر سوال نوع بشر “در رابطه با قابل اجرا بودن چیزی نیست؟” بلکه سوال در رابطه با “کی انجام شدن آن است؟”

کاری که گوشی های هوشمند انجام داده اند، مقدور ساختن اتخاذ هر تصمیمی در هر نقطه ای است که شما در آن قرار دارید. حال خواه این تصمیم برقراری یک تماس تلفنی، پیدا کردن یک تخفیف، نقد یک محصول یا اشتراک گذاری یک نظر باشد، و البته کسب و کارهای مختلف هم در حال مسحور ساختن مجموع مخاطبین هدف خود از طریق این فرصت می باشند.

از فرودگاه گرفته تا اتاق انتظار یک پزشک یا هر نقطه ای که مردم لحظه ای را در اختیار خودشان هستند، اولین کاری که هر کسی انجام می دهد دست گرفتن گوشی همراه و باز کردن یک اپلیکیشن بر روی آن است. با تمام این توجه و البته فرصت بالقوه برای جذب کردن مشتریان، شما چکار باید بکنید؟

اپلیکیشن های موبایل امروزه بخشی اصلی استراتژی بازاریابی و فروش بسیاری از کسب و کارها در نظر گرفته می شوند و این موضوع هیچ ارتباطی به اندازه و نوع صنعت آنها ندارد. در این مطلب به برخی از مزایای استفاده از اپلیکیشن ها اشاره می کنم:

اپلیکیشن ها ابزارهایی برای بازاریابی، ترفیع و ترویج محصول و خدمات شما هستند

در حالیکه داشتن یک وبسایت یکی از موارد حیاتی برای هر کسب و کاری به حساب می آید و به عبارتی به عنوان یک فروشگاه همیشه آماده برای بازدید کننده گان شما محسوب می شود، با توجه به مواردی که در بالا هم به آن اشاره شد و اینکه بسیاری از مردم امروزه در رفت آمد های خود به اینترنت همراه دسترسی دارند و بسیاری از کارهای خود را با استفاده از آن انجام می دهند، طراحی و توسعه و ترویج استفاده از آن در بین مخاطبین عملی سودمند و آینده نگرانه برای کسب و کار شما محسوب می شود.

کسب در آمد از طریق اپلیکیشن

بسیاری از کسب و کارها تصور می کنند که طراحی و راه اندازی یک اپلیکیشن هزینه بسیار فراتر از بودجه تعریف شده برای آنها دارد، در حالیکه اصلا اینگونه نیست، چرا که شما بسیاری از کارهای مورد نیاز برای آن را پیش از این انجام داده اید، یعنی به عبارتی شما لوگو، شعار، استراتژی کسب و کار و … را در اختیار دارید و با استخدام یک توسعه دهنده به نسبت حرفه ای و در نظر گرفتن یک طراحی ساده می توانید به یک اپلیکیشن ساده دست پیدا کنید و رفته رفته بعد از مدتی اقدام به ایجاد تغییراتی در آن بکنید. همچنین پس از راه اندازی آن می توانید از طریق روش های مختلف اقدام به کسب درآمد از آن بکنید که یکی از آنها انتشار تبلیغات است.

کسب مشتریان بیشتر

از نسل جوان و رغبت آنها به استفاده بیشتر از جستجوهای مبتنی بر موبایل غافل نباشید. همچنین که مشتریان شما قادر به پخش کردن اخبار و صحبت کردن در مورد شما، خدمات و محصولات شما از طریق دهان به دهان هستند، نسل جوان تر قادر به پیدا کردن شما با یک جستجوی ساده بوده و همچنین در گفتگوی های روزمره خود بیشتر تمایل به صحبت کردن در رابطه با موضوع فن آوری هستند.

معرفی و نمایش محصولات و خدمات

از طریق اپلیکیشن قادر به نمایش و معرفی محصولات و خدمات هستید، با بازدید کردن از آن مشتری شما راحت تر قادر به خرید و پرداخت هزینه آن می باشد. شما همچنین بصورت روزانه و البته راحت تر از وبسایت قادر به بروز آوری آن هم هستید. همچنین پیشنهاد تخفیف دوره ای از این طریق موجب معرفی شما توسط مشتریان به دوستان آنها شده و به دلیل در دسترس احتمال بازدید آنها از اپ شما در همان زمان به شدت بالا می رود.

وبسایت های بهینه سازی شده برای موبایل

به افراد و کسب و کارهایی که همچنان تمایلی به توسعه یک اپ برای خود ندارند، پیشنهاد می کنیم در فکر بهینه سازی وبسایت خود برای باز شدن بر روی گوشی های موبایل باشند. توجه داشته باشید که به هر حال هدف نهایی ایجاد تجربه ای مثبت برای بازدید کننده شده و در نهایت تشویق وی به بازگشت به وبسایت یا اپلیکیشن شما اقدام به خرید از شما می باشد.

کانال تلگرام مدیر آینده

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

آیا فرمول خاصی در انتخاب کلمه‌ کلیدی مناسب برای سئو وجود دارد

آیا فرمول خاصی در انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو وجود دارد؟

در ابتدا لیست کاملی از کلمات کلیدی مورد نظرتان آماده کنید، تعداد کلمات کلیدی در این لیست محدودیتی ندارد. تا جایی که می‌توانید از منابع مختلف مانند سایت‌های رقیب در یافتن ایده‌های مناسب برای کلمات کلیدی بهره بگیرید، غلط‌های املایی احتمالی را لحاظ کنید و عبارت‌های دو، سه و چهار کلمه‌ای را نیز در کلمات کلیدی خود …

سئو چگونه در روند رشد مشتریان یک کسب و کار اینترنتی تاثیر گذار هست؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با چند مورد از قابل پیش بینی ترین اتفاقات سئو که ممکن است در سال ۲۰۱۷ رخ دهد آشنا کنیم. جستجوی صوتی افزیشی ۲۵ درصدی خواهد داشت. در این پیش بینی می خواهیم اول به این موضوع بپردازیم که چه چیزهایی اتفاق نخواهند افتاد. واقعیت این است که جستجوی …

گوگل آنالیتیکس یا گوگل آنالیز برای تجزیه و تحلیل وب‌سایت

چگونه تجزیه و تحلیل مخاطبان خود را در گوگل آنالیز نظر دنبال نظرات درک خود را مخاطب محوری به هر کسب و کار است. مهم نیست که چه صنعت که در آن هستید و یا آنچه رویکرد شما این است که بازاریابی و تبلیغات، درک مخاطبان خود را بهتر به شما اجازه بهبود شیوه های …

تخصیص منابع به کمپین سئو (seo) را چگونه بهینه‌سازی کنیم؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بزرگ است در تئوری-اگر به درستی انجام، کسب و کار شما خواهد بود به احتمال زیاد به نشان می دهد تا بالاتر صفحات نتایج موتور جستجو است که به شما ترافیک بیشتر، مشتریان بالقوه بیشتر، و امیدوارم، تبدیل به ارمغان بیاورد. پول بیشتر و تلاش شما را مبارزات انتخاباتی خود …

نماد الکترونیکی چیست؟

مهم‌ترین مسئله در ترغیب مشتریان، مطمئن نمودن آنها از اعتبار و نام شرکت مان در وب سایت مان می باشد. برای این امر امروزه در طراحی سایت ها نشانی معرفی شده است که آن را e نماد یا ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیکی می نامند. که مهمترین عامل ایجاد اعتماد و اطمینان می باشد، …

بهترین انتخاب تصویر محتوای بازاریابی

مخاطبین شما صرف اینکه محتوای شما یک کتاب، مقاله وبلاگ یا … باشد و بدون توجه به کیفیت نگارش، ویرایش و لحن آن در نگاه اول تنها بر اساس تصویر استفاده شده برای آن اقدام به قضاوت می کنند. بنابراین همواره باید توجه داشته باشید که تصویر استفاده شده برای محتوای شما بخوبی بیان کننده …

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X