تمرین سه گانه، اصلی که طوفان به پا می‌کند!

این سه گام حیاتی می‌تواند به حدی در نحوه نگرش و بینش شما موثر باشد. ناوبری و هدایت یک ایده را آسان و قابل اجرا نماید! طوری که شما موفقیت خودتان را بتوانید تضمین نمایید.

 بدون تماس مستقیم با مشتری بفروشید

یکی از بزرگترین ترس افراد ارتباط گیری با مشتری است. بدون اینکه با کسی تماس بگیرید، محصول و خدمت‌تان را بفروشید. روشی بی‌نظیر که مشتریان با شما برای خرید تماس می‌گیرند.

راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی قدم به قدم

با دوره وبمستران آینده؛ می‌توانید بستر کسب درآمد اینترنتی خودتان را فراهم سازید. از کسب درآمد کاملا واقعی ماهیانه در صورت انتخاب مسیری هدفمند و با برنامه‌ریزی لذت ببرید.

خوش‌نامی رمز فروش موفق

یکی از رموز موفقیت در فروش مخصوصا در اینترنت، زمانی به وقوع می‌پیوندد که نام تجاری شما بین مخاطبان‌تان به خوش‌نامی معروف باشد که ما آن را به شما آموزش می‌دهیم.

دوره وبمستران آینده

قیمت دوره :  ۶۷۸.۰۰۰ تومان

کاملا رایگان برای وبمستران آینده

راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

در چند سال اخیر با ظهور استارتاپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی، افراد زیادی امیدوار شدند؛ تا کسب و کار خودشان را راه‌اندازی کنند. برخی از افراد همیشه دنبال یافتن مساله و ارایه راه‌حل برای آن هستند. این ویژگی منجر به ریسک همراه با کمی خلاقیت و نوآوری می‌شود. تا افراد بتوانند ارزشی را برای گروهی از مخاطبان خلق کنند.

هر چقدر شما مساله، نیاز، خواسته، شکایت، ترس و آرزوی افراد را بهتر شناسایی کنید. البته باید راه‌حل شما به عنوان یک ایده یا محصول با مساله تطبیق یابد. از آن گذشته سه ویژگی راحتی، سریع و ارزانی را در این مساله باید بتوانید پیاده‌سازی نمایید.

مسلما افرادی که اطلاعات پایه تدوین سفرنامه مشتری از قبیل آشنایی به فرآیندهای کسب و کار اینترنتی، یا ایده‌یابی، برنامه‌ریزی، بوم کسب و کار، طراحی محصول، مشتریان بازار هدف، منابع، ارزش پیشنهادی، مدل درآمدی و ساختار هزینه آشنایی داشته باشند یعنی این مرحله جایی است که به شما در اجرایی کردن ایده‌های‌تان کمک خواهد کرد. البته این دوره در ۵ فاز تحت عنوان تدوین سفرنامه مشتری که فاز تصمیم‌گیری اولین قدم آن است.

اما در جلسه اول به صورت خیلی محدود هم به سه تا گزینه خواهیم پرداخت که یک مقدار هم با تدوین سفرنامه مشتری آشنایی یابید. پس این دوره وبمستران آینده برای افرادی مناسب است که حداقل یک‌سری مهارت‌های پایه‌ای را از ICDL ، فتوشاپ و کار با اینترنت داشته باشند. در کنار آن حتما باید گوشی موبایل با قابلیت اندرویدی یا آیفون و همچنین کامپیوتر یا لپ‌تاپ و دسترسی به اینترنت داشته باشند.

اما یک موضوع مهمی که حتما باید به آن توجه نمایید؛ داشتن توانایی مالی بین ۳ الی ۶ میلیون تومان برای شروع کسب و کار اینترنتی باید صرف کنید. اما لازم نیست این مبلغ را یک جا تامین نمایید. شما در یک بخش هاست و دامنه را تهیه می‌نمایید. در ادامه هم هر موقع نیاز شد این هزینه را باید صرف نمایید. البته در مقایسه با کسب و کارهای دیگر این مبلغ تقریبا خیلی کم است.

ممکن است این موضوع برای برخی از دوستان علاقمند به درآمد اینترنتی حتی در مبالغ کم هم مقدور نباشد. این دوستان هم با شرکت در دوره آنلاین ایده‌سازی برای کسب درآمد از اینستاگرام که بدون سرمایه و با دانش جزیی هم می‌توانند این مسیر را شروع نمایند. البته حتما باید گوشی هوشمند ۴G و اینترنت برای پیاده‌سازی این دوره  داشته باشند.

یک روش دیگر هم باز بدون سرمایه و سایت هست؛ اما باید یک تخصص و مهارتی مناسب کسب و کارهای ایتنرنتی داشته باشید. شما به عنوان یک فریلنسر می‌توانید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید. البته هم لپ‌تاپ یا کامپیوتر، موبایل و اینترنت برای عملی کردن آن الزامی است.

اما یک نکته مهمی که باید به آن توجه کنید:

این دوره فقط برای ارزیابی نقاط ضعف و قوت شما عضو محترم آکادمی مدیر آینده است. پس این دوره رایگان و شش جلسه‌ای‌ برای ساخت چشم‌انداز مناسب از کسب و کار اینترنتی است. لذا ما دوست داریم با صداقت تمام همه آنچه را که لازم است شما شرکت‌کننده گرانقدر بدانید را در همین مرحله به آن اشاره نمودیم.

البته دوستان همراهی که وب‌سایت دارند، در صورتی که باز خوردهای ابتدایی را از سوی مخاطبان دریافت نمودند. می‌توانند با ثبت‌نام و اعلام سایت‌شان به تیم پشتیبانی مدیر آینده در تلگرام از جلسه سوم به بعد شروع نماید. در صورتی که توسط مدیر پشتیبانی، وب‌سایت شما تایید شود. به این جلسات دسترسی خواهند داشت. وگرنه باید از جلسه اول شروع به طی کردن آموزش نمایند.

اما اگر با همه این مباحث و مطالبی که خدمت‌تان عرض نمودم؛ باز در تصمیم‌تان جدی هستید. به شما تبریک می‌گوییم که با پذیرش ریسک و ترس از موفقیت قدم در مسیر پر چالش کارآفرینی اینترنتی گذاشتید. مطمئنا تلفیق تجربیات ما با توانمندی‌های شما می‌تواند نتایج باور نکردنی را خلق نماید. بنابراین حالا در این مرحله می‌رویم سراغ دوره وبمستران آینده تا ببینیم که قرار است چه مطالب مهمی را با هم دیگر مرور و آموزش خواهیم داد.

برخی از مطالب دوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی با وبمستران آینده

پیاده‌سازی ساختار سایت‌های موفق

شما با متدهای روز در طراحی و پیاده‌سازی ساختار کسب و کار اینترنتی آشنا می‌شوید. از همان قدم اول با پیاده‌سازی ساختار مناسب محتوایی اطلاعات را یاد می‌گیرید. باعث افزایش تجربه کاربری می‌شود.

خلق ساختار محتوایی مختص خودتان

اگر همه موارد را به غیر از این بخش از یک کسب و کار اینترنتی خذف کنید. کلا پروسه کسب و کاری از سرمایه، محصول و ایده کاملا از بین می‌رود. این بخش همانند ریشه درختان تنومند در میان خاک است.

آگاه‌سازی مخاطبان با استراتژی مناسب

مسلما اگر هیچ مشتری و مخاطبی نام تجاری، محصول و سرویس ما را نشناسد. هیچ کس ما را نخواهد دید و نخواهد شناخت. پس راه‌های بهتر دیده‌ شدن را در این بخش با بهترین انتخاب خواهیم آموخت.

پر قدرت‌ترین رسانه اجتماعی

رسانه‌ای که می‌تواند هم فروش و هم برند تجاری و شخصی شما را متحول نماید. دلیل اصلی آن به حضور گسترده ایرانی‌ها در این شبکه اجتماعی است. کسب و کارها باید جایگاه ماسبی در آن باید پیدا کنند.

هجوم مشتریان به کسب و کار آنلاین

در این مرحله باید بهترین ورودی ترافیک و بازدید سایت‌تان را به حدی تقویت نمایید. انگار که گوگل را به استخدام کسب و کارتان در آوردید. پس این نگاه جدی را در جذب ترافیک بشتر با هم خواهیم آموخت.

تثبیت ارزش و جایگاه ایده

شما در این مرحله یاد می‌گیرید که راه‌حل یا ایده خودتان که همان محصول و سرویس‌تان را با دلایل محکمی نسبت به قبل شروع کنید. چرا که دیگر یک سری پیش‌فرض‌ها را بارها و بارها تست و ارزیابی نمودید.

دیدن کسب و کار از نگاه مشتری

اصلا کسی هست که محصول و خدمت مرا خریداری کند. یعنی بیشتر روی مشتری و ویژگی‌های آن متمرکز شوید. دلیل باید بیابید که چرا مشتری به جای رقبا محصول و سرویس شما را انتخاب نماید؟

مدل‌سازی تفکر مشتری در خرید  

مشتری در چه جاهایی بیشتر حضور دارد و از چه بازارهایی نیاز و خواسته‌های خود را در حال حاضر تامین می‌کند. پس من باید در مسیر حضور مشتری باید قرار بگیرم تا از وجود محصولم مطلع شود.

انتخاب یک رسانه قدرتمند

مسلما ساخت تریبون برای محصول یک نیاز ضروری و لاینفک کارآفرینی اینترنتی است. پس ما از میان رسانه‌های مختلف باید یک رسانه‌ای را برگزینیم که همه راه‌ روش‌های مارکتینگ به آن ختم شود.

طراحی پلتفرم مناسب با محصول

مسلما داشتن یک ویترین و نمایشگاه دائمی آنلاین برای معرفی و عرضه محصول گام دوم است. اما دلیل موفقیت کسب و کارهای بزرگ و کوچک اینترنتی تنها تدوین سفرنامه مشتری انعطاف ذیر است.

سرفصل‌های دوره پایه وبمستران آینده

– شناخت ویژگی‌های محصولی که ارایه می‌دهید.

– مزیت‌هایی رقابتی که می‌توانید خلق نمایید.

– چرا مشتریان به جای رقبا، از شما باید خرید نمایند.

– محصول به چه صورت‌هایی در بازار هدف می‌توان ارایه داد.

– پرسونای مخاطب چیست؟

– مشتریان شما در کدام منطقه جغرافیایی، چه سنی و چه توانایی دارند؟

– مشتریان شما به چه صورتی خرید می‌کنند؟

– در چه مکان‌های، در چه شبکه‌های بیشتر حضور دارند؟

– کلمات کلیدی عمومی و تجاری که حتما باید در همین مرحله تعریف نمایید.

– ۱۰ شرکت هاستینگ برتر ایران

– دامنه چیست؟

– ۱۰ روش انتخاب بهترین نام دامنه

– نحوه خرید دامنه و هاست از سه شرکت

– نصب وردپرس روی هاست بهینه شده میهن وب‌هاست

– قدم به قدم ساخت سایت بدون کدنویسی از دانلود، آپلود و ساخت دیتابیس

– معرفی مارکت‌های مهم ارایه قالب اورجینال برای زیباسازی ظاهر سایت

– نحوه نصب پلاگین‌های وردپرس و قالب وردپرس

– تولید محتوا چیست ؟

– فرمت‌های مختلف تولید محتوا در وب‌سایت

– نحوه ساخت ویدیو‌های فروش برای محصول و خدمات

– تولید پادکست‌های با کیفیت و اطلاعات مفید

– سایت‌های مربوط به عکس‌های با کبفیت

– تولید محتوا با استفاده از موبایل بدون نیاز به دوربینهای DSLR

– یک محتوای متنی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

– افزایش بازدید محتوای تولید شده و افزایش ترافیک

– چگونه با استفاده از محتوای ناب محصولات خود را تبلیغ و بفروشیم؟

– ساختار فروش اینترنتی به چه صورتی است؟

– چه عواملی باعث جلب توجه مخاطب به محصولات و خدمات شما می‌شود؟

– طراحی بانک اطلاعاتی مشتریان و نحوه افزایش رکوردهای آن

– اصول تبلیغات اینترنتی که باید در هر کمپین آن را به درستی اجرایی کنیم؟

– چگونه قیف فروش مناسب برای بازاریابی اینترنتی خود طراحی کنیم؟

– تکنیک‌های ۲۰۱۹ در موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی که حتما باید بدانید!

– آیا با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام می‌توانیم انتظار درآمد داشته باشیم؟

– چه کسب و کارهایی بهتر می‌توانند از اینستاگرام بیشتر نتیجه بگیرند؟

– مهمترین عاملی که باعث موفقیت شما در بازاریابی با اینستاگرام می‌شود؟

– انواع روش‌هایی که می‌توانید به فالوورهای و مخاطبان واقعی دسترسی یابید!

– چگونه مخاطبان خود را در اینستاگرام مشعوف کنیم!

– استوری و لایو چگونه موجب محبوبیت کسب و کار آنلاین شما می‌شود؟

– از کدام ربات هوشمند در ایران برای افزایش فالورها استفاده نماییم؟

– چگونه برنامه محتوایی منظمی را در اینستاگرام تولید و ارایه کنیم؟

– چگونه ذهن مخاطبان‌مان را در هنگام جستجو در گوگل بخوانیم!

– آیا همه صفحات سایت یا صفحات مشخصی را باید سئو کنیم؟

– برنامه محتوای سئو شده برای مدت ۳ ماهه که حتما باید رعایت نمایید؟

– تولید مقالات آسمان‌خراش آیا تاثیری در روند جذب کاربران زیاد را دارد؟

– اصطلاحاتی که حتما باید قبل از سئوی سایت بدانید!

– ارسال خودکار مطالب و محتوای سایت به شبکه‌های اجتماعی برای سوشال سیگنال

– منظور از محتوای سئو شده چیست؟

– منظور از ON-Page و Off-Page در سئو چیست؟

– تولید محتوا در وبلاگ‌ها را به چه صورتی انجام دهیم که باعث ارتقا رتبه ما در کلمات کلیدی شود؟

– نحوه انتخاب عنوانهای جذاب برای بالا بردن نرخ کلیک خوری در نتایج گوگل

– روش درستی که در بک لینک گیری حتما باید استفاده نمایید!

وبمستران آینده

پاسخ به سوالات متداول دوره پایه وبمستران آینده «کارگاه آنلاین راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی»

بله ، برای پیاده‌سازی آموزش‌ها نیاز به کامپیوتر یا لپ‌تاپ، موبایل و اینترنت الزامی است. تا زمانی که این سه مورد را حل نکردید، این دوره برای شما هیچ سودی نخواهد داشت و در جلسه اول از لیست شرکت‌کنندگان دوره وبمستران آینده حذف خواهید شد.

بله، شما باید حداقل ۳۵۰ هزار تومان برای اجاره یک‌سال دامنه و هاست نیاز خواهید داشت.

بله، افراد حداقل باید به اینترنت، مهارت‌های ICDL ،نصب نرم‌افزار، آپلود، دانلود از اینترنت و همچنین فتوشاپ آشنایی داشته باشد!

افرادی که هیچ اطلاعی از ساختار کسب و کار اینترنتی، از درآمد، بازار، مشتری، محصول، هزینه، روش‌های ترویج و معرفی محصول، الگوهای درآمدی آنلاین ندارند، نمی‌توانند در این دوره و یا هر دوره دیگری به موفقیت دست یابند. مخصوصا افرادی که حتی ایده مشخصی دارند.

برای رفع این مشکل حتما باید در دوره تدوین سفرنامه مشتری شرکت نمایند. تا این اطلاعات پایه و اساسی موفقیت در کسب و کار اینترنتی را به دست بیاورند.

در صورتی که شما هیچ ایده ای برای کسب و کار اینترنتی نداشته باشید، حتی اطلاعات کافی برای شرکت در این دوره نداشته باشید باید دوره تدوین سفرنامه مشتری در ۵ فاز را حتما باید طی نمایید. حتما باید از قدم اول و فاز تصمیم‌گیری شروع کنید.

مسلما این دروه رایگان وبمستران آینده، پکیج جامعی نیست، صرفا جهت بررسی نقاط ضعف و قوت خودتان هست. در خیلی از موارد شما نیاز به تهیه پک‌های کامل‌تر آموزشی خواهید داشت که در محدوده قیمتی ۱۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان می‌توانید این پک‌ها را تهیه نمایید. البته خیلی از پک‌ها در محدوده قیمتی ۱۰۰ هرا تومان گنچانده می‌شود تا افراد به راحتی بتوانند آن را تهیه نمایند.

بله انجام تمرینات کاملا الزامی است اگر از پک رایگان دوره وبمستران آینده استفاده می‌کنید. فقط پشتیبانی پاسخ تمرین‌های شما را بررسی خواهند کرد و البته در برگه تمرینات، توضیحات لازم داده شده است. افرادی می‌توانند از پشتیبانی استفاده نمایند که پلن ماهیانه برنزی را تهیه کرده باشند.

بله حتما به شما دوست عزیز توصیه می‌کنیم که نه تنها در دوره وبمستران بلکه دوره تدوین سفرنامه مشتری هم شرکت نمایید. چرا که هر چقدر اطلاعات سطح بالایی را در زمینه کسب و کار اینترنتی داشته باشید به همان میزان موفقیت شما سریع‌تر و با هزینه کمتری خواهد بود. یک مزیت خاصی که برای شما مخصوصا کسب و کارهای کوچک و متوسط از آن بهره خواهند برد، مدیریت منابع انسانی در حوزه IT و دیجیتال مارکتینگ خواهد بود. البته شما برای پیشرفت‌تان حتما باید پک‌های دیگر آموزشی را در کنار این آموزش تهیه نمایید.

اگر به اندازه کافی به ۹ بخش قبل از راه‌اندازی سایت خود و دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارید. داشتن ایده هیچ دردی از شما را دوا نخواهد کرد. اما اگر به اندازه کافی به این مراحل قبل از طراحی سایت آشنایی دارید بله شما با داشتن ایده می‌توانید در این دوره شرکت و مطمئنا موفقیت‌های لازم را به دست آورید. البته چون هر مرحله ان با دقت در ۱۲ ماه تحقیق و هزینه شده است تا بهترین مدل اموزشی را برای شما دوستان عزیز ارایه دهیم.

نه شما قبل از این یک سری مهارتهای اولیه را باید کسب نمایید. تا بتوانید در دوره وبمستران آینده شرکت کنید. اگر مهارت‌های کافی در مورد کار با نرم‌افزارهای رایج مثل ورد و اکسل و اینترنت آشنایی داشته باشید. فقط کافی است که در دوره تدوین سفرنامه مشتری شرکت نمایید یا پلن ماهیانه رویال را تهیه نمایید تا در کنار پشتیبانی دوره از مشاوره تلفنی کارشناسان مدیر آینده و یم پک در هر بار عضویت رایگان دریافت نمایید.

در شروع مسیر هر چقدر زمان بیشتری را به این کار اختصاص دهید، مسلما از بهره‌وری بالایی برخوردار خواهید شد. اما حداقل زمان ۳ تا ۴ ساعت هست که تا زمانی که درآمد کافی ایجاد کنید؛ بعد از آن روزی حداقل ۸ تا ۱۲ ساعت وقت باید بگذارید. پس اگر نتوانید وقت کافی برای شرکت در این دوره بگذارید مسلما بازدهی دیر به سراغ‌تان خواهد آمد.

بله در شرایط ابهام اقتصادی در ایران، همه مشتریان به دنبال تهیه محصولات و خدمات مورد نیازشان با حداقل قیمت هستند، اگر شما بتوانید در کنار فروشگاه یا شرکت خودتان بتوانید همان محصولات را به بهترین قیمت و کیفیت ارایه دهید. چون در بازار آنلاین شما هیچ محدودیتی در دستیابی به مشتریان ندارید می‌توانید فروش خوبی را تجربه نمایید. ضمنا برای برند‌سازی هم در شرایط فعلی بهترین گزینه داشتن وب‌سایت است.

بله شما می‌توانید بعد از انتخاب یک محصول و خدمت بدون تهیه مستقیم و انبار کردن آن‌ها کسب و کار خودتان را راه‌اندازی نمایید. در این حالت بعد از اینکه محصول را در سایت‌تان به اندازه کافی توانستید بازدید بازار هدف را ایجاد نمایید، بعد از آن می‌توانید سراغ تامین‌کنندگان مختلف در شهر، استان بروید. البته ما با فراهم کردن و دادن مشاوره‌ها در این مسیر می‌توانیم به شما دوستان عزیز کمک نماییم.

بله این دوره برای اعضای آکادمی مدیر آینده که در حوزه آموزش فعالیت می‌کنند می‌تواند خیلی موثر باشد. چرا که هر کسب و کاری نیاز به یک تریبون قدرتمند برای معرفی و شناساندن خدمات خودش دارد که این دوره می‌تواند به شکل گیری آن کمک نماید. مهم‌ترین مزیت این دوره شکل گیری نقشه راه و چشم‌انداز یک ساله برای شروع موفقیت است.

اعضای آکادمی مدیر آینده که به دنبال راه‌اندازی استارتاپ هستند. باید در دوره تدوین سفرنامه مشتری قبل از این حتما شرکت کنند. البته به همه دوستانی که اطلاعات زیادی از کسب و کار اینترنتی و بوم کسب و کار، مدل درآمدی و … ندارند. حتما توصیه می‌کنم از قدم اول یعنی فاز تصمیم‌گیری شروع نمایند.

کسانی که نمی‌توانند در این دوره شرکت کنند؟

 • افرادی که تلفن همراه، لپ‌تاپ، کامپیوتر و اینترنت ندارند!
 • افرادی که فقط به خاطر سرگرمی در این دو.ره شرکت می‌کنند.
 • افرادی که به دنبال یافتن مشتری جدید و حفظ مشتری قبلی نیستند.
 • افرادی که کسب درآمد از وب‌سایت و اینترنت را باور ندارند!
 • افرادی که همچنان به روش‌های سنتی پایبند هستند!
 • افرادی که به کسب درآمد از اینترنت هیچ علاقه‌ای ندارند.
 • افرادی که تحمل، صبر یادگیری و اجرایی کردن ایده‌ها را ندارند.

کسانی که می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟

 • افرادی که به دنبال راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی هستند.
 • افرادی که دوست دارند در کنار شغل فعلی‌شان کسب و کار خودشان را راه‌اندازی کنند.
 • افرادی که محصول، خدمت و سرویسی را به صورت آفلاین ارایه می‌دهند.
 • افرادی که می‌خواهند محصول شرکت و کارگاه خودشان را به صروت آنلاین به فروش برسانند.
 • خانم‌هایی که به دنبال کارآفرینی و ارزش آفرینی با سرمایه کم هستند
 • دانشجویانی که در کنار تحصیل می‌خواهند بعد از فارغ‌التحصیلی خودشان، خودشان را استخدام نمایند.
 • افرادی که یک ایده استارتاپی را می‌خواهند راه‌اندازی نمایند.

در دوره پایه وبمستران آینده برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی یا راهی پیدا خواهیم کرد یا راهی خواهیم ساخت.

همراه با فایل صوتی

دوره حرفه‌ای رایگان

مدت زمان : ۲۱۸ دقیقه

 تعداد جلسات : ۶ جلسه

گارانتی اثر بخشی دوره

ضمانت و گارانتی ۱۰۰ درصد رضایت شما

آموزش راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی وبمستران آینده در دو بخش ارایه می‌شود. دوستانی که فقط در دوره رایگان آموزش پایه وبمستران شرکت کنند، هیچ مبلغی پرداخت نخواهند کرد. اما دوستانی که تصمیم جدی دارند، حتما توصیه می‌کنم با پشتیبانی در این دوره شرکت نمایند. در این حالت شما مبلغ ۹۹۸۵۰ تومان پرداخت می‌کنید.

شما از زمان شرکت در دوره ۳۰ روز فرصت بازگشت وجه را خواهید داشت. در صورت نارضایتی از پشتیبانی دوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی تنها با تماس در ساعات اداری مدیر آینده از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر با شماره ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶ در کمتر از ۷۲ ساعت مبلغ به شماره کارت شما عودت داده خواهد شد.

بنابراین شما هیچ ریسکی را متحمل نخواهید شد. چرا که در صورت نارضایتی می‌توانید مبلغ واریزی خودتان را تمام و کمال دریافت نمایید. پس با خیال راحت جلسه اول را دانلود و بعد مشاهده آن تمرینات را به کمک پشتیبانی کامل کنید، تا به بقیه جلسات دسترسی داشته باشید.

این قول را به شما می‌دهیم که این دوره به حدی جذاب و ارزشمند است که شما با شرکت در آن می‌توانید به ارزش کسب و کار، محصول و خدمات‌تان روز به روز بیافزایید.

مدرس دوره آنلاین «راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وبمستران آینده» کیست؟

جعفرصادق پیران، مشاوره بیش از ۱۰۰۰ ساعت به کسب‌و‌کار‌های ایرانی
– نویسنده کتاب الکترونیکی هنر فروش چریکی و قدم صفر کسب و کار اینترنتی
– موسس و مدیر سایت مدیر آینده، سایت تخصصی آموزش بازاریابی  و بازاریابی اینترنتی
– سخنران همایش بازاریابی اینترنتی نوین با ارایه و معرفی تله توهم ذهنی
– طراح و سازنده بیش از ۱۸ محصول آموزشی موفق
– سابقه همکاری برخی از مدرسان ایرانی در فروش و تجارت الکترونیکی
– سخنران همایش بازاریابی و تبلیغات اینترنتی
– مشاور برندها در عرصه ارایه محصولات و خدمات

جعفرصادق پیران

نظرات برخی از اعضای محترم آکادمی مدیر آینده در خصوص «دوره پایه وبمستران آینده»

۴ دیدگاه برای “با وبمستران آینده، کسب درآمد اینترنتی برای هر ایرانی ممکن می‌شود.

 1. فریده وکیل زاده گفته:

  سلام خدمت شما آقای پیران و همکاران محترم تیم مدیر آینده
  روزخوش
  ویدئوی اول در مورد اینکه چگونه در راه اندازی کسب و کار اینترنتی بهتر عمل کنیم تا موفق شویم خیلی ویدئوی عالی بود مخصوصا برای کسانی که تازه می خواهند کسب و کار راه بیندازند دانستن این موضوع که برای رسیدن به کسب و کار ینترنتی زمان حداقل بین ۶ ماه تا یک سال می باشد و دانستن این موضوع که باید هزینه کرد تا به مقصد رسید اطلاعات خیلی مهمی بود که شما آقای پیران عنوان کردید ممنون از شما
  و نکته مهم دیگه خلق ارزش به همراه سه راه حل آسانتر سریع تر ارزانتر می باشد که با گفتن این اطلاعات دانش ما را زیادتر کردید و اگر تمام این مسائل رعایت شود مسلما نتیجه بهتر می گیریم

  ویدئو دوم دلایل اهمیت بازاریابی اینترنتی به شرح زیر می باشد

  اول ایجاد در آمد غیرفعال است حتی در زمان خواب و مسافرت هم می توان پول بدست آورد
  دوم افزایش هزینه های تبلیغاتی در کارهای آفلاین می باشد سوم در کارهای آفلاین رقابت شدید است
  ولی در کسب و کار آنلاین این افزایش رقبا را با افزایش مزیت می توان از بین برد
  چهارم رفتار مصرف کننده تغییر کرده

  الان مردم برای صرفه جویی در زمان و پول خود از سایت و شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام استاده می کنند
  ممنون از شما که نظر و دیدگاه من را مطالعه کردید
  شاد و پر انرژی باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *