کمپین جدید فیلیپس با عنوان نشون کن! در اینستاگرام

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران آموزش اینستاگرام ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ بدون دیدگاه 354 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۷/۰۲/۲۲
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

داشتن یک ریش تراش خوب برای اصلاح یکی از دغدغه های همیشگی مخاطبان مرد است و شرکت های پیشرو و اصیل در این حوزه همانند فیلیپس در طراحی محصولات جدید خود بیش از هر چیز به کیفیت و ویژگی های به روز و منحصر به فرد می اندیشند. محصولات سری ۷۰۰۰ فیلیپس برای اصلاحی بدون …

داشتن یک ریش تراش خوب برای اصلاح یکی از دغدغه های همیشگی مخاطبان مرد است و شرکت های پیشرو و اصیل در این حوزه همانند فیلیپس در طراحی محصولات جدید خود بیش از هر چیز به کیفیت و ویژگی های به روز و منحصر به فرد می اندیشند. محصولات سری ۷۰۰۰ فیلیپس برای اصلاحی بدون حساسیت در دو حالت و  تر طراحی شده اند.

همزمان با معرفی این محصولات، فیلیپس برای معرفی هر چه بهتر محصول خود اقدام به برگزاری یک مسابقه هفتگی اینستاگرامی به نام «نشون کن» کرده است و از مخاطبان خواسته تا زیر عکس های لایف استایل و بامزه ای که شباهت هایی با برخی از دوستان تان دارد، آنها را منشن کنند تا بدین طریق در قرعه کشی برای برنده شدن ریش تراش S7370 (هفته ای دوعدد) شرکت داده شوند.

به عقیده کارشناسان طراحی تصاویر و استفاده از نمادهای این محصول در فضای مجازی جذاب بوده و اگر با شیوه بهتری به اشتراک گذاشته می شد و یک سناریوی یکپارچه داشت بسیار موثرتر و جذاب تر دیده می شد. برای ارزیابی این محصول و برنامه های ترویجی حول آن با عادل دهدشتی، کارشناس ارشد بازاریابی و برندینگ به گفت وگو پرداختیم که ماحصل آن را در ادامه خواهید خواند.

توانایی استفاده از محصول در حالت خشک  وتر

شــایان ذکر اســت ریش تراش های سری۷۰۰۰ فیلیپس با تمرکز روی یک اصلاح بدون حساسیت و بسیار نرم، ساخته شده اند. سَری این دستگاه دارای حلقه های آرامش بخش پوست با پوشش دانه های میکروسکوپی است که سبب می شود ریش تراش به راحتی و بدون زحمت روی پوست بلغزد، بدون آنکه اصطکاکی ایجاد شود. این سری موفق که رتبه اول فیلیپس برای پوست های حساس است، با ویژگی های منحصر به فرد خود اصلاحی بی نظیر را برای خریدارانش فراهم می سازد. اما یکی از مهم ترین ویژگی های این سِری از ریش تراش های فیلیپس، توانایی استفاده از آن در حالت خشک  و  تر است.

در واقع با این سیستم دیگر شما محدودیت استفاده از ریش تراش خارج از حمام را ندارید و می توانید بسته به شرایط خود، در حالت خشک یا همراه با فوم یا خمیر ریش و حتی زیر دوش نیز به راحتی صورت تان را اصلاح کنید. ضمن آنکه این محصول قادر است با یک بار شارژ شدن، تا ۵۰ دقیقه بدون نیاز به برق کار کند. همه این موارد از جمله مزیت های رقابتی این محصول به شمار می رود که سعی در ایجاد تمایز با دیگر محصولات رقبا دارد.

کیفیت و تنوع محصولات برندی مورد اعتماد

عادل دهدشتی، کارشناس ارشد بازاریابی و برندینگ در مورد ارزیابی خود از این محصول جدید و جایگاهش در بازار به «فرصت امروز» می گوید: محصول جدید فیلیپس از آن جهت احتمالا از سوی بازار مورد استقبال قرار می گیرد که معمولا این برند در کیفیت و تنوع محصولاتی از جمله ریش تراش در دسته بندی برندهای موفق و مورد اعتماد قرار می گیرد. اما محصول جدید نیز از جهت طراحی، کیفیت و مزیت رقابتی در شرایط خوبی قرار دارد.

کیفیت اصلاح و راحتی انجام آن و حفظ نرمی پوست همواره از نکاتی بوده که مورد نظر خریداران و مصرف کنندگان بوده و متعاقبا در طراحی برندهای مختلف سعی شده مورد توجه قرار گیرد. البته اندازه گیری حجم و سهم بازاریابی چنین محصولی با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از محصولات مشابه از مجاری غیر رسمی یا قاچاق وارد بازار می شود، کمی دشوار به نظر می رسد. البته تمایز در طراحی و مزایای فنی که در معرفی این محصول ذکر شده شرایط را برای ایجاد تمایز و تمایل مصرف کننده به آن فراهم خواهد آورد.

در حال حاضر این گروه محصولی در سه مدل ۷۳۷۰، ۷۵۳۰ و ۷۷۱۰ به بازار عرضه شده است که از حدود ۵۲۰ تا ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رسد و در زمره محصولات و ریش تراش های گران قیمت قرار می گیرد که نوسان قیمت در دو ماه گذشته و بعضا عدم موجودی دو مدل ارزان تر از جمله نقاط ضعف توزیع این محصول محسوب می شود.

کیفیت اصلاح و عدم آسیب رسانی به پوست

او در جواب این پرسش که این محصول برای پاسخگویی به چه نیازی طراحی شده است و مزیت رقابتی آن چیست، می گوید: آنچه این محصول را نسبت به اکثر محصولات مشابه متمایز می سازد، کیفیت اصلاح و عدم آسیب رسانی به پوست های حساس است، به گونه ای که به نوعی حتی برای مصرف کنندگانی جذاب به نظرمی رسد که قبلا تمایل به استفاده از تیغ داشته اند و حتی افرادی که اصلاح برای آنها به دلیل حساسیت پوست و آسیب هایی که به پوست می رسیده کاری سخت بوده است.

امکان استفاده طولانی مدت از شارژ، امکان استفاده از خمیر فوم برای یک اصلاح راحت تر، انجام اصلاح از چند جهت به صورت همزمان و… از جذابیت هایی است که مصرف کننده را نسبت به خرید این محصول وسوسه می کند. ایجاد رینگ تسهیل کننده برای حرکت راحت ریش تراش روی پوست از مزایای این گروه محصولی حتی در مقایسه با سری ۹۰۰۰ فیلیپس محسوب می شود که به لحاظ قیمت در جایگاه بالاتری نیز هست.

اقدامات ترویجی همانند مسابقات

این کارشناس در مورد کانال های ترویج این محصول می افزاید: براساس استراتژی ترویجی متداول شرکت شکوفا الکتریک یا شکوفامنش سابق که پخش کننـــده و پشــتیبانی کننده محصولات فیلیپس در ایران شناخته می شود، معمولا اقدامات ترویجی از جمله مسابقات در شبکه های اجتماعی، بسته های تخفیف برای شبکه فروش از جمله فروشگاه ها، سمپلینگ در فضای عمومی و…  را برای محصولات خود داشته است که البته در خصوص این محصول از نظر بسته های تخفیفی شبکه فروش در یک مقطع محدود به اجرا درآمده است.

در زمینه مسابقات در شبکه های مجازی نیز استراتژی ترویج ویروسی از طریق اینستاگرام با ترغیب مخاطب برای فالو کردن صفحه و منشن کردن دوستان طراحی شده است که معتقدم به دلیل سناریوی ضعیف، جوایز محدود و عدم تبلیغات مناسب بازخورد قابل توجهی نداشته و این نکته کاملا در تعداد اعضای صفحه اینستاگرام مشهود است.

البته طراحی تصاویر و استفاده از نمادهای این محصول در فضای مجازی جذاب بوده و اگر با شیوه بهتری به اشتراک گذاشته می شد و یک سناریوی یکپارچه داشت بسیار موثرتر و جذاب تر دیده می شد. هرچند باید توجه داشت که این محصول به دلیل قرار گرفتن در طبقه محصولات نسبتاگران از نظر نقاط تماس با سایر محصولات قبلی متفاوت است.

وجود طیفی از قیمت

او در خصوص ارزیابی خود از استراتژی قیمت گذاری چنین ادامه می دهد: البته بحث استراتژی قیمت گذاری به متغیرهای مختلفی وابسته است، ولی همان گونه که پیشتر اشاره کردم نوسان قیمت این محصول در عرصه ای که احتمالا ناشی از نوسانات قیمت ارز هست و همچنین عدم یکسان سازی قیمت فروش نهایی، از جمله عوامل تهدیدکننده در استراتژی قیمت گذاری محصول محسوب می شود. البته وجود طیفی از قیمت که براساس تجهیزات جانبی محصول است از مزایای قیمت گذاری این محصول است.

درخواست بالاتر از میزان عرضه

دهدشتی در مورد استقبال مخاطبان می گوید: به نظر می رسد نسبت درخواست بازار بالاتر از میزان عرضه این محصول به ویژه در دو مدل ۷۳۷۰ و ۷۵۳۰ بوده که از قیمتی حدودی ۵۲۰ تا ۶۵۰ هزار تومان برخوردار است و با توجه به امکانات و مزیت های رقابتی خوبی نسبت به سایر رقبا ایجادشده است.

 البته قابل ذکر است که همچنان فروش محصولات فیلیپس در طیف ۲۵۰ تا ۳۵۰ هزار تومان با توجه به قیمت مناسب، کیفیت و بسته های تخفیفی برای شبکه فروش از جایگاه بهتر و وسیع تری برخوردار است.

منبع : فرصت امروز

کانال تلگرام مدیر آینده

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

۸ نکته کاربردی برای نوشتن کپشن های اینستاگرام

۱) قرار است برای چه کسی بنویسید؟ قبل از هر چیز برای نوشتن کپشن‌های خوب، باید شناخت خوبی نسبت به مخاطب خود داشته باشید.زیرا معمولا محتوای هر رسانه متناسب با نوع مخاطب آن انتخاب می‌شود تا بتواند با درگیر کردن احساسات مشتری او را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین کپشن اینستاگرام باید به گونه‌ای انتخاب …

مدیریت فالوور در اینستاگرام

یکی از اصلی‌ترین موارد پیش رو پس از ثبت نام در اینستاگرام مربوط به مدیریت فالوورهای اکانت می‌شود. در این مقاله قصد داریم که اطلاعات جامعی در رابطه با مدیریت فالوورهای اینستاگرام خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. بنابراین با موبایل کمک و آموزش مدیریت فالوورهای اینستاگرام همراه باشید.   اگر به خاطر داشته باشید، چندی …

اینفلونسر مارکتینگ چگونه در سال ۲۰۱۸ گرایش بازاریابی را تغییر می‌دهد؟

یافتن ترند بازاریابی مناسب، عبارت است از کشف بهترین راه ها برای جذب مشتری که در سال ۲۰۱۸ اینفلونسر مارکتینگ یکی از متدهای روز به حساب می آید.هر چه بیشتر به سوی دنیای دیجیتال حرکت می کنیم ، باید از فرصت های جدید و بازار های پیشرو ، بهره مند شده و کمپین بازاریابی خود …

پروموت در اینستاگرام Promote به چه صورت انجام می‌شود؟

اینستاگرام قابلیتی اختصاصی را در اختیار کاربرانش قرار داده است که شاید کمتر در مورد آن شنیده باشید. این قابلیت مربوط به ارسال پست شبیه به یک آگهی یا اصطلاحا پروموشن (Promotion) می‌شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه پروموت در اینستاگرام یا ارسال پروموشن در آن (Promote on Instagram) بپردازیم. با موبایل …

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی تاثیرگذار (Influencer marketing) چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی تاثیرگذار (Influencer marketing) یکی از روش‌های بازاریابی است که از خیلی سال‌ پیش با انتخاب افراد مشهور  و مطرح در یک حوزه‌ی فعالیتی نظیر بازیگران، فوتبالیست‌ها، خوانندگان، هنرمندان، سلبریتی‌‏ها، لیدرها، چهره‌های محبوب کشوری و ورزشکاران و…  برای انتقال پیام یک برند تجاری در بازار به مصرف کننده نهایی و همچنین افزایش فروش و توسعه …

بازاریابی در اینستاگرام چگونه برندینگ کسب و کار شما را متحول می‌کند؟

بازاریابی در اینستاگرام و برندینگ به دلیل نوع مدل کسب‌وکاری که اینستاگرام دارد یعنی توانایی به اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو و لایک روزانه چندین میلیارد توانسته است ماهانه بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر فعال را جذب نماید، اهمیت خاصی برای کسب و کارها دارد. اما برای این‌که بتوانیم کسب‌وکارمان را در این شبکه اجتماعی به …

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X