سوالات گزینشی که در مصاحبه استخدامی بازاریابی پرسیده می‌شود!

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران کمپین تبلیغاتی ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ بدون دیدگاه 960 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۷/۰۳/۲۱
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

سوالاتی که در مصاحبه استخدامی کارکنان بازاریابی باید بپرسید؟ افرادی که برای موقعیت بازاریابی گزینش می شوند : بازاریابی تقاضاهای مشتریان توسعه کسب و کار بازاریابی ایمیل بازاریابی رسانه های اجتماعی بازاریابی محتوای پنج سوالی که در  استخدام افراد برای کسب و کار اینترنتی بپرسید تا گزینش اصولی و کارمند مناسب را پیدا کنید. همان …

سوالاتی که در مصاحبه استخدامی کارکنان بازاریابی باید بپرسید؟

افرادی که برای موقعیت بازاریابی گزینش می شوند :

 • بازاریابی تقاضاهای مشتریان
 • توسعه کسب و کار
 • بازاریابی ایمیل
 • بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • بازاریابی محتوای

پنج سوالی که در  استخدام افراد برای کسب و کار اینترنتی بپرسید تا گزینش اصولی و کارمند مناسب را پیدا کنید. همان طور که تعدادی از کانال‌های بازاریابی و فناوری همچنان روز به روز رشد سریعی را شاهد هستیم؛ باید در تشکیل تیم بازاریابی اینترنتی نیز افردا متخصص و متبحری را برگزینید؛ تا توسعه کسب و کارتان سریعتر و زودتر از رقبا صورت گیرد.

باید این نکته را هم متذکر شوم که پیدا کردن مدیران آینده و کارکنان متخصص نیاز به زمان بیشتری دارد؛ شما تنها با چندین بار آگهی استخدام دادن نمی‌توانید به این افراد به آسانی دسترسی داشته باشید؛ مستلزم این هست که در انتخاب این افراد دقت و وقت بیشتری را اختصاص دهید.

سوال در مورد تجربه قبلی افراد در سایر شرکت‌هایی که با آنها همکاری داشتند.

در اینجا سوال بپرسم نامزدها درخواست یک موقعیت بازاریابی اینترنتی، تخصصی در تولید تقاضا، توسعه کسب و کار، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوا:

 • تقاضای مشتریان:

چند درصد از درآمد شما مسئول بود؟ چه فرایند کلی خود را مانند نگاه می کنید؟ چگونه هر مرحله از فرایند تعریف شده بود؟ پنج معیارهای بالا که شما دنبال روزانه چه بود؟ نرخ تبدیل خود را در هر مرحله چه بود؟ چگونه شما آنها را بهبود را در طول زمان؟ کانال های بالا شما چه بود و چه درصدی مطابقت دارد هر؟ کدام یک از انواع برنامه های موفق ترین بود؟ چگونه پیشرفت برای هر یک از شما درایو است؟ رویکرد خود را به مبارزات یکپارچه چه بود؟

 • توسعه کسب و کار:

چه روش ها و فرکانس استفاده می کنید به برقراری ارتباط با فروش؟ چه ابزار بهره وری ساخته شده تیم توسعه کسب و کار موثر تر است؟ چه با اعضای تیم خود را به شما برای کمک به رانندگی بزرگترین بهبود عملکرد؟ اهداف نرخ تبدیل خود چه بود، و اینکه چگونه آنها را در طول زمان بهبود است؟ چگونه شما را اندازه گیری عملکرد هر یک از اعضای تیم؟ چگونه شما را تضمین کند بود که تیم خود را ملاقات و یا تجاوز سهمیه خود را؟ چگونه شما را تحت انجام اعضای تیم رسیدگی است؟

 • بازاریابی ایمیلی(ایمیل مارکتینگ):

چه پایگاه داده خود را شبیه به لحاظ کمیت و تقسیم در سراسر نفر مختلف است؟ چند درصد از پایگاه داده خود را انتخاب کردن در مقابل منجر شد از اشخاص ثالث پرداخت می شود؟ چگونه شما را اندازه گیری و بهبود کیفیت داده ها در پایگاه داده خود را؟ چه زمینه انجام “باید دارا” در مقابل “خوب به دارا” که شما در نظر؟ چه روش های خلاق شما را به لایه پایگاه داده خود را استفاده کنید؟ چگونه منجر جدید وارد پایگاه داده، و از آن منابع؟ چگونه اغلب شما را پاکسازی پایگاه داده برای اطمینان از کیفیت داده ها؟ چگونه کلیک کنید از طریق نرخ به شما در بهبود داد؟ چگونه شما پیاده سازی به تست A / B؟ چه نوع قطره مبارزات شما در حال اجرا بود که؟ چگونه اثر شما اندازه گیری کردید؟

 • بازاریابی رسانه‌های اجتماعی:

کدام کانال در نقش قبلی خود را موفق ترین برای شما بود؟ چگونه تعیین کرده اید که چه نوع از محتوا برای توزیع در هر کانال؟ کدام ابزار را استفاده می کنید برای تجزیه و تحلیل و شناسایی فرصت؟ فرکانس مجوز های ارسال و شما چه بود؟ معیارهای کلیدی خود را برای هر کانال چه بود؟ دستاوردهای غرور خود را در هر کانال چه بود؟ چه تاکتیک برای افزایش تعامل در کانال های مختلف بهترین کار کرده است؟ چه روند خود را مانند نگاه برای هر کانال؟ هر محتوایی که در تمام کانال مشترک وجود داشته است؟ اگر چنین است، چگونه می توانید به از این تصمیم؟

 • بازاریابی محتوا:

چه استراتژی مطالب خود را شبیه به نقش اخیر خود را؟ انواع موفق ترین مطالب چه بود؟ چگونه عملکرد بازاریابی محتوا را اندازه گیری کردند؟ کدام یک از انواع محتوای کاری بهترین راه حل برای هر مرحله از قیف، در تجربه خود را؟ فرکانس خود را برای هر نوع محتوا چه بود؟ چگونه کیفیت و کمیت شما تعادل است؟ چگونه بسیاری از مخاطبان شما تولید محتوا برای انجام؟ چگونه به شما اطمینان حاصل شود که مطالب خود را با کسانی که مخاطبان طنین انداز شد؟ چگونه شما آمده بود تا با ایده های خلاق؟ چه روند مطالب خود را شبیه؟ که سهامداران و اعضای تیم داخلی برای موفقیت شما حیاتی بود؟

پنج سوال برای کمک به کشف کردن چه آنها را تیک

هر چند این مهم است که تمرین کردن به زمینه های بازاریابی نامزدها با سوالات مانند آنهایی که در بالا ذکر شده، آن را نیز ایده خوبی است که شامل سوالات سطح بالا که کمک خواهد کرد که شما اطلاعات بیشتر در مورد آنها، مانند چگونگی تعریف و اندازه گیری موفقیت، چه شرکتهایی بازاریابی و رهبران آنها را تحسین کنید، و فن آوری های بازاریابی خود را ارجح است.

در نظر بگیرید و درخواست از پنج پرسش های زیر است:

۱٫ چه موفقیت شبیه برای شما در این نقش؟

پاسخ نامزد شما به این سوال به شما خواهد گفت که چگونه او موفقیت برای نقش خود را، و چگونه او می تواند به تیم و شرکت شما کمک تعریف می کند. افرادی که علاقه مند در حال حرکت رو به جلو به احتمال زیاد این شرکت اشاره خواهد شد هماهنگی با فروش و تماشای این شرکت رشد می باشد. برای کسانی که ذکر رشد در جواب آنها، و کسانی که پیوند موفقیت های فردی خود را به موفقیت های بزرگتر از این شرکت است.

۲٫ بهترین راه برای اندازه گیری موفقیت شما چیست؟

برای کسی که می آید همراه با پاسخ روشن است که در واقع می تواند اندازه گیری شود، مانند نرخ تبدیل، کلیک کنید از طریق نرخ و خاص، نتایج قابل اندازه گیری است. به احتمال زیاد آنها هدف گرا و قادر خواهد بود برای کمک به فکر می کنم از نظر معیارهای از همان آغاز، حتی در رابطه با عملکرد فردی خود را.

۳٫ اصلی “انجمن گفتگوی تجارت” شما چه کسانی هستند و به به منابع آموزش مداوم در این زمینه بازاریابی؟

داوطلبانی که واقعا هستند در بازی خود را نمی خواهد که به فکر می کنم بیش از حد طولانی در مورد این سوالات. اگر آنها می توانند هر نام نیست، آنها به وضوح یک متخصص در این زمینه نیست. که خوب اگر شما در حال استخدام عمومی، اما اگر شما واقعا نیاز به کسی با سابقه در یک منطقه خاص از بازاریابی است.

۴٫ شرکت شما کدام را در این زمینه بازاریابی تحسین ترین؟

این سوال به شما می دهد یک دیدگاه کمی متفاوت از نامزد، و آن را نشان می دهد بیشتر در مورد آرزوهای خود. اگر آنها می توانند هر شرکت هایی که در حال انجام یک کار خوب در این زمینه را نام نیست، که یک پرچم قرمز است که نشان می دهد آنها ممکن است به عنوان پرشور به عنوان شما ممکن است بخواهید است.

۵٫ فن آوری مورد نظر خود را برای این منطقه از بازاریابی چیست؟

این یک بیت از یک سوال دشوار است. نامزدها باید تمایل به آزمایش با بسیاری از تکنولوژی های بازاریابی نشان می دهد، حتی اگر آنها ترجیحات قوی. برای افرادی که به سرعت تسلط فن آوری های جدید و تلاش کرده اند از ابزار های مختلف مربوط به کار خود است.

فرهنگ اولویت بندی شرکت

البته، فرهنگ سازمانی توجه عمده هنگام استخدام است.

هر شخص می تواند شما را استخدام تأثیر چشمگیری بر روحیه، بهره وری تیم را داشته باشد، و در نهایت، موفقیت آن است. بنابراین مطمئن شوید که به نامزدهای مصاحبه اعضای مختلف تیم، و مطمئن شوید که به طور جدی در نظر بازخورد خود را.

اعضای تیم شما خواهد آمد تا با بسیاری از سوالات دیگر، فراتر از فقط کسانی که در اینجا ذکر شده، برای کمک به شما واقعا تعیین اینکه آیا نامزد شما خواهد بود که مناسب مناسب برای باز کردن تخصصی در شرکت شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ویژه رایگان امروز

مهم‎ترین دلیل در عدم افزایش فروش کسب و کار

در برخی موارد عدم توجه ما به عنوان مدیر کسب و کارها به نکات جزیی و مهم باعث نارضایتی مشتریان و ترک کسب و کار ما می‎شود. در حال حاضر با شکل‎گیری موج چهارم در ایران و استقبال مشتریان از رسانه‎های پر بازدید اینترنتی باعث ازدیاد این موضوع شده است که در ادامه به آن …

  مدیران آینده بهای موفقیت کسب و کارشان را پرداختند و پرداخت می کنند!

  خرید کتاب زندگی خود را طراحی کنید!+ ارسال رایگان

  کتاب «زندگی خود را طراحی کنید» پرفروشترین کتاب سال ۲۰۱۶ در آمریکاست. برای داشتن یک زندگی شاد و موفق حتما لازم نیست تغییرات بزرگی در زندگی ایجاد کرد، گاهی با یک تغییر نگرش و راه حل ساده می توانیم «زندگی خوب و شادی برای خود بسازیم.»

  اینستاگرام راهی نو برای تریبون‌سازی در کسب و کار

  فرمت دوره: MP4
  آموزش کامل بازاریابی با اینستاگرام در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
  دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
  زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
  دسته بندی: آموزش بازاریابی با اینستاگرام، فروش در اینستاگرام، برندسازی در اینستاگرام

  چگونه ربات هوشمند وردپرس را فعال کنیم؟

  فرمت دوره: MP4
  گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
  آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
  دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
  زمان کل دوره: ۲ ساعت همراه با پرسش و پاسخ
  دسته بندی: آموزش بازاریابی، جلسات آنلاین، افزایش فروش، افزایش درآمد

  ورود مدیران آینده

  جعفرصادق پیران
  جعفرصادق پیران
  • مدیر و موسس مدیر آینده
  • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
  • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
  • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
  • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
  • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
  • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
  • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
  • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

  عضویت در خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

  به جمع مدیران آینده بپیوندید

  آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

  آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

  جعفرصادق پیران

  داستان شکل گیری مدیر آینده

  معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

  آدرس ما

  • تهران - جنت آباد مرکزی
  • بیست متری گلستان غربی
  • شماره هماهنگی
  • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
  • piran.js@gmail.com

  در اینستاگرام با ما همراه باشید!

  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
  طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
  X