بازاریابی در انترنت به زبان مادری

چگونه به زبان مادری(ترکی)در اینستاگرام محصول و خدمات خود را معرفی کنیم؟

 

ترجمه فیلم فروش محصول و خدمت در اینستاگرام به زبان فارسی که به دیگر دوستان همراه مدیر آینده که به زبان شیرین ترکی آشنایی ندارد، تقدیم می‌کنم.

با سلام به همه هم‌زبانان عزیزم که مرا دنبال می‌کنند.
با پیام هاتون به من انرژی می‌دهید.
به خاطر لطف زیادتون خواستم به زبان مادری از شما دوستان خوبم تشکر کنم.

یک پیام ویژه هم براتون دارم که امیدوارم ازش بی‌اندازه استفاده نمایید.
ما می‌توانیم به زبان مادری‌مون حتی محصولات و خدمات خودمان را معرفی و در اینستاگرام به فروش برسانیم. در آذربایجان در صنایع مختلف محصولات با ارزشی تولید می‌شود که عموم مردم ایران آن را نمی‌شناسند. شما می‌توانید فیلم‌هایی را از کسب و کار خودتان بگیرید و به زبان مادری‌تون معرفی نمایید.

ممکن که مخاطب ما زبان ما را نداند برای رفع این مشکل ا‌پ‌های اندرویدی و آی او اس زیادی هست که می‌توانید از آن استفاده کنید. با زیرنویس کردن و ترجمه به زبان رایج کشورمان می‌توانید با مخاطب‌تان ارتباط بهتر و با کیفیت‌تری بگیرید.

با برقراری ارتباط با مخاطبان احتمالی می‌توانید از آن‌ها دعوت نمایید:

  • اولا از شهرتون بازدید کنند به هنگام مسافرت
  • و همچنین بیایند و از نزدیک محصولات و خدمات با ارزش شما بازدید و خرید نمایند.

شما با هر زبانی که معاشرت می‌کنید می‌توانید از این ویژگی و تمایز در اینستاگرام استفاده نمایید. با فالو کردن پیج ما در اینستاگرام  می‌توانید فروش خودتان را افزایش دهید. همچنین به کسب و کار شناخته شده‌ای تبدیل بشوید. با اینستاگرام کسب و کارتان را توسعه بدهید.

در کشورهایی مثل چین هم افراد زیاد به زبان انگلیسی اشراف ندارند ولی بل همین حال به توریست‌ها خوب می‌فروشند. پس اگر واقعا به زبان فارسی مسلط نیستید نگران نباشید؛ فقط باید به خودتان اعتماد داشته باشید تا بیشتر بفروشید.

دیدگاهتان را بنویسید

question