قیمت سئو داخلی سایت
قبل از از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می بایست مطمئن بود. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استانداردهای سئو داخلی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و چه بسا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد. تعرفه سئو داخلی در رادزاد بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت زیادی انجام میشود.

تعرفه پایه سئو داخلی سایت یک میلیون تومان بوده و با توجه به وضعیت حال حاضر سایت و حجم و اندازه آن، بر این مبلغ افزوده می شود. جهت استعلام دقیق هزینه سئو داخلی، با ما تماس بگیرید. این کار هم در قالب یک گزارش و هم در قالب یک پروژه اجرایی قابل تعریف است. لازم به ذکر است در قالب پروژه اجرایی نیز گزارش کاری در انتهای آن خدمت شما تقدیم خواهد شد. مهمترین کارهایی که در این نوع پروژه ها انجام می شوند عبارتند از:

۱-سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها (Description، Robots و …)
۲- سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات (تگ های H1 و H2 و …
۳- ساخت و بهینه سازی سایت مپ
۴- فعال کردن Htaccess. و تصحیح تنظیمات آن
۵- ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت
۶- بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آنها در صورت امکان
۷- بررسی و ویرایش کدهای منسوخ شده HTML
8- فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت
۹- فعال کردن کش سایت
۱۰- جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت
۱۱- بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت
۱۲- مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript
13- بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (Alt) برای تصاویر)
۱۴- ترکیب فایل های CSS
15- اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت
۱۶- ثبت وبسایت در وبمستر گوگل
۱۷- بهینه کردن حجم سایت
۱۸- لینک بیلدینگ داخلی در صفحات سایت
۱۹- بررسی ریداریکت های اعمال شده در سایت
۲۰- بررسی ویژگی Keep Alive
21- افزایش سرعت سایت
۲۲- بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات

قیمت سئو خارجی سایت
هزینه سئو خارجی سایت وابسته به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی است. سئو خارجی شامل طیف گسترده ای از فعالیت هاست که یک سئوکار حرفه ای آنها را برای شما انجام خواهد داد. در حالت کلی سئو خارجی به تنهایی فایده زیادی نداشته و بهتر است که پروسه سئو سایت ترکیبی از سئو خارجی با سئو داخلی و فنی باشد

هزینه نهایی سئو سایت
هزینه نهایی سئو و بهینه سازی سایت به عوامل بسیاری وابسته است. براورد تعیین قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که صورت می گیرد، تخمین زده می شود. به بیان دیگر عبارت تعرفه سئو به این شکل که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد، از نظر منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص شک کرد.

در حالت کلی قیمت سئو و بهینه سازی به موارد زیر وابسته است:

میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
عمر سایت و دامنه
وضعیت و میزان فعالیت رقبا
مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آنها
وضعیت و جایگاه فعلی سایت
تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
تضمین جایگاه سایت بعد از اتمام قرارداد سئو
مشاوره، آموزش و پشتیبانی
اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرماها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما میخواهند. اما این نوع قیمت گذاری های ثابت با توجه به رقابتی بودن فضای امروزی کسب و کارها از اعتبار ساقط است. چرا که اگر فرضا سئوکاری با یک هزینه مشخص سایت شما را به رتبه یک گوگل هم برساند، این جایگاه دائمی نخواهد بود و پس از مدتی به واسطه فعالیت دیگر رقبا و عدم بروزرسانی سایتتان، با افت رتبه مواجه خواهید شد.

مشکل دیگری که این گونه قیمت گذاری ها دارد اینست که معمولا این سئوکارها با هدف رسیدن به صفحه اول گوگل، دست به هر کاری از جمله سئو کلاه سیاه و لینک سازی افراطی میزنند و این کارها معمولا عواقب خوبی در دراز مدت برای سایت شما نداشته و بسیار مشاهده شده که این گونه وب سایت ها دچار جریمه گوگل شده اند.

همچنین کلمات کلیدی یک سایت برای کسب ترافیک و مشتری بیشتر تنها محدود به یک یا چند کلمه کلیدی خاص نبوده و در یک پروژه سئو مدرن، می بایست بر روی طیف وسیعی از کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنید تا فرایند کاری از دید گوگل طبیعی تر و بهینه تر به نظر برسد.

به همین دلیل اگر به دنبال کسب نتایج ماندگار از سئو هستید، ما استفاده از خدمات سئو ماهانه را به شما پیشنهاد می کنیم.

سئو سایت به صورت ماهانه و بر اساس یک بودجه مشخص
بعضی از وبسیات ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسیات خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.

صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وبسیات ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند. آنها در آینده می خواهند به درامد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند. ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد.

پیشنهاد تیم رادزاد برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است. اگر شما جز این دسته افراد هستید، می توانید بودجه مشخص خود را برای این کار تعیین کرده و تیم ما نیز یک برنامه بلند مدت برای شما مشخص می کند. صرف هزینه سئو در این کار می تواند به شکل ماهانه انجام شود و ما بر اساس این بودجه بهترین پلن را برای شما آماده کرده تا با بهترین قیمت سئو و در زمان مشخصی به هدف خود برسید.

از مزایای این نوع سرمایه گذاری بر روی سئو، مشاهده پیشرفت کار و صرف هزینه سئو بر مبنای آن است. در این پروژه ها، شما به صورت ملموسی ارتقا آرام سایت خود را مشاهده می کنید و مطمئنا اعتماد بیشتری بین شما و سئوکار تان ایجاد می شود. همچنین از هزینه یک باره بر روی سئو خودداری کرده و بودجه بیشتری برای سایر کارهایتان خواهید داشت.

هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.

از دیگر مزیت های صرف هزینه ماهانه بر روی سئو، سپردن بخش تهیه محتوا به ماست. یکی از موارد بسیار مهم در پروسه سئو، تهیه محتوا و به روز رسانی مرتب سایت از طرف کارفرماست. اما بسیاری از کارفرماها فرصت و تخصص چنین کاری را ندارند. در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد. در نظر داشته باشید که امروزه یک سایت بدون بخش تولید محتوا، نمی تواند در سئو موفق باشد.

خدمات کلی پروژه‌های سئو شامل چه مواردی می‌شود؟
۱. بهبود سئوی داخلی (ON-Page SEO)
سئوی داخلی برای نمایش سایت شما در گوگل، یاهو، بینگ و دیگر موتورهای جستجو ضروری است.

۲. بهبود سئوی خارجی (Off-Page SEO)
برای رسیدن به رتبه بندی و رنگینگ خوب، سئوی خارجی سایت شما باید قوی باشد. لینک بیلدینگ (لینک سازی) یکی از خدماتی است که در این بخش ارائه می‌شود.

۳. سئوی گوگل (Google SEO)
گوگل برای رتبه بندی سایت‌ها، الگوریتم رتبه بندی خود را به صورت مداوم تغییر می‌دهد. باید از استراتژی‌های سئو کلاه سفید مطلع باشید تا توسط گوگل پنالتی نشوید.

۴. تحقیق کلمات کلیدی (Keyword research)
کسب و کار شما قطعا بی رقیب نیست. شما باید روی کلمات کلیدی مناسب کسب و کارتان و کلمات کلیدی‌ای که می‌تواند جایگاه شما را ارتقا دهد، پژوهش کنید تا با برنامه‌ای مشخص، بر روی کلمات کلیدی مناسب سرمایه گذاری کنید.

۵. تحلیل رقبا (Competitors Analysis)
عملکرد رقبایتان و راهکارهایشان برای بهبود رتبه و… در این بخش انجام می‌شود.

۶. گزارش رشد رتبه (Rnking Reports)
با شروع فرآیند سئو، گزارش‌های هفتگی و ماهیانه از میزان عملکرد سئو سایت شما تهیه می‌شود.

۷. گزارش پیشرفت (Progress Reports)
گزارش پیشرفت سئوی سایت شما باعث می‌شود در جریان فرایند بهبود رتبه سایتتان قرار بگیرید.

۸. تحلیل چگونگی افزایش نرخ تبدیل (Conversion Optimization)
برای افزایش نرخ تبدیل و درآمد بیشتر، بهتر است تحلیل‌های دقیق در دست داشته باشید؛ شاید لازم باشد استراتژی خود را عوض کنید.

۹. استراتژی سئو (SEO Strategy)
قطعا پیش از انتخاب هر نوع خدمات سئو، به داشتن یک استراتژی توجیه‌پذیر و منطقی نیاز دارید. استراتژی باید بر اساس نیازهای کسب و کار شما تدوین شود و اهداف و نقاط عطف کوتاه مدت و بلندمدت را در بر گیرد.

بیشتر بخوانید : اصول سئو چیست | یادگیری اصول SEO

قیمت سئو سایت

مهم ترین عواملی که پیش از سفارش سئو سایت باید در نظر بگیرید:
۱. کیفیت سئو
سئو کاری کیفی است که بر روی سایت انجام می‌گیرد. بی‌تردید مقدار و کمیت هم در این موضوع دخیل است؛ اما در هر حالت باید حواستان به کیفیت کار سئو باشد. سئوی اصولی زمان‌بر است و اگر باکیفیت انجام نشود، اگر به شما ضرر نزده باشد، سودی برای شما نخواهد داشت.

۲. بودجه‌ شما برای سئو سایت
سئو کردن سایت به روش‌های مختلفی انجام می‌شود و هر کدام از این روش‌ها، ماندگاری و کیفیت متفاوتی دارد. بهتر است بودجه خود را برای سئو در نظر بگیرید و سپس، به دنبال انتخاب روشی متناسب با بودجه خود بروید. بعضی شرکت ها نمی‌توانند با بودجه کم برای شما کاری انجام بدهند زیرا سئو را به صورت پکیج ارائه می‌دهند. در مقابل، برخی شرکت‌ها هستند که در بخش‌های جزئی سئو می‌توانند به شما کمک کنند. همه چیز به بودجه، زمان و کیفیت کار مد نظر شما بستگی دارد.

۳. سابقه کاری شرکت سئو
پیش از ثبت سفارش سئو، در نظر داشته باشید که این شرکت چه سابقه‌ای در زمینه سئو و بهبود رتبه سایت‌های مشابه شما دارد. گاهی اوقات شرکت‌ها نوپا هستند و لازم است به توانایی ان‌ها در این کار اعتماد کنید؛ اما اگر می خواهید ریسک هزینه تان را به حداقل برسانید، لازم است سراغ شرکت‌هایی بروید که نمونه کار دارند و به شما اطمینان می‌دهند که بابت هزینه‌ای که می‌پردازید و وقتی که می گذارید، پشیمان نمی‌شوید. همچنین شرکت‌های سابقه‌دار، مسئولیت پاسخگویی و ضمانت کار خود را بر عهده می‌گیرند؛ اما شرکت‌های نوپا نمی‌توانند چنین اطمینان خاطری به شما بدهند. این موارد را پیش از اقدام به ثبت سفارش سئو، حتما در نظر بگیرید.

۴. بررسی نمونه کارهای سئو
یک راه دیگر برای آنکه با اطمینان خاطر سفارش سئوی سایت خود را ثبت کنید، بررسی نمونه کارهای شرکت سئو است. برای این کار می‌توانید با جستجوی ساده در گوگل به پاسخ خود برسید. می‌تواند رتبه کنونی سایت را مشاهده کرده و کیفیت مقالات و کلمات کلیدی آن را بسنجید. البته از یاد نبرید که سئوی ماندگار نیازمند صرف هزینه است و شما نباید انتظار داشته باشید یک بار هزینه کنید و تا ابد در صدر نتایج جستجوی گوگل باقی بمانید.

قیمت سئو سایت
یکی از مهمترین سوالاتی که صاحبان کسب و کارهای آنلاین باید از خود بپرسند ، میزان هزینه ای است که باید برای سئو پرداخت کنند. قبل اینکه توضیحات بیشتری در مورد این موضوع بدهیم، لازم است به این نکته اشاره کنیم که سئو فرآیندی است که باعث می شود بازدید هدفمند سایت شما افزایش پیدا کند و در نتیجه باعث می شود فروش بیشتری داشته باشید، بنابراین هزینه کردن در زمینه سئو یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود و با توجه به بازگشت سرمایه گذاری که برای سازمان ها دارد، عملا سئو هزینه محسوب نمی شود بلکه سرمایه گذاری است.

در حالت کلی پرسش در مورد اینکه قیمت سئو و بهینه سازی سایت چقدر است، مانند این است که بپرسیم قیمت ماشین چقدر است؟ همانطور که هزینه ای که برای خرید یک ماشین می پردازید به مدل و کاربرد آن بستگی دارد. در مورد تعیین بودجه برای پروژه سئو کسب و کارتان نیز هزینه با توجه به نوع خدماتی که انجام می شود مشخص می شود. بنابراین برای اینکه بتوانیم به این سوال پاسخ مناسبی بدهیم، باید شرایط انجام کار و وضعیت پروژه را بررسی کنیم.

یک استراتژی خوب سئو با ارزیابی مخاطبان هدف و نیازهای آنها شروع می شود. در مراحل بعد سئو مثل یک آهن ربا این مخاطبان را از میان انبوه مخاطبان جذب کسب و کار شما می کند.

قیمت سئو وب سایت به نحوه انجام خدمات توسط شرکت های سئو و همچنین هدف کسب و کار شما بستگی دارد. خدمات سئو روش های مختلفی دارد که شرکتهای فعال در این زمینه بر اساس آنها قیمت گذاری انجام می دهند. برخی از شرکتهای سئو، مبالغ هنگفتی بابت این خدمات دریافت می­کنند و در برابر آنها افرادی نیز پیدا می شوند که حاضرند با مبالغ پایین و وعده ی نتیجه گیری در کوتاه ترین زمان سئوی سایت شما را بر عهده بگیرند. اغلب این افراد از روش های کلاه سیاه برای افزایش رتبه سایت استفاده می کنند. این روش ها ممکن است در کوتاه مدت باعث حصول نتیجه شود اما در دراز مدت رتبه ی سایت افت خواهد کرد و زیان های جبران ناپذیری به کسب و کار شما وارد خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : لینک سازی داخلی چیست | اهمیت لینک سازی داخلی در سئو

تعرفه سئو

قیمت های سئو در ایران، بازه وسیعی را تشکیل می دهند، این موضوع دلایل مختلفی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

عدم تعریف مناسب از خدمات سئو و عدم هدفگذاری مناسب: تعریف برخی از افراد و شرکتها از خدمات سئو، محدود به نصب یک پلاگین در اسکریپت های آماده مانند وردپرس یا انجام یک سری تنظیمات اولیه است. به این معنا که کار سئو، یکبار برای همیشه انجام می­شود و هدف مشخصی هم از کاری که انجام شده در کوتاه مدت نمی­توان گرفت. اینگونه افراد به ظاهر هزینه کمی برای این کار دریافت می­کنند، اما در واقع هزینه دریافت شده توسط آنها گرچه در مقایسه با دیگران کمتر است اما به ازا این هزینه کار خاصی برای مشتری انجام نمی شود و به همین دلیل ارزشی هم ایجاد نخواهد شد.
قیمت سئو بر اساس کلمه کلیدی: برخی دیگر از مشتریان و شرکتهای سئو و بهینه سازی سایت، قیمت سئو را بر اساس کلمه کلیدی اعلام میکنند، بدون اینکه در نظر داشته باشند که سئو داخلی مشتری شامل چه شرایطی است و چه کارهایی باید بر روی آن انجام شود. به همین دلیل نحوه قیمت گذاری و همچنین هدفی که مشتری از کار دنبال می­کند به دلیل اینکه الگوریتم های گوگل همواره در حال تغییر هستند و از طرف دیگر سئو، فعالیتی درازمدت و مداوم است اشتباه است و به همین خاطر در پایان کار هم مشتری و هم شخص یا شرکتی که کار سئو سایت را انجام داده است ناراضی خواهند بود.
سئو سیاه در برابر سئو سفید: در بسیاری از مواقع شخضی که کار سئو انجام می دهد، قرارداد را به صورت کوتاه مدت منعقد می کند و نتیجه را منوط به قرارگرفتن در صفحه اول گوگل در کلمه خاصی می کند. اینگونه قراردادها معمولا بر اساس روش های اسپم بنا شده اند و پس از کسب نتیجه شرکت سئو تعهدی نسبت به باقی ماندن سایت در گوگل نخواهد داشت و در صورتی که سایت مشتری اسپم شود پاسخگو نخواهد بود.
سئو سایت بر اساس پکیج : مدیر آینده خدمات سئو خود را بر اساس پکیج های سئو به مشتریان ارائه داد. دلایل مختلفی برای دریافت خدمات سئو از طریق پکیج وجود دارد که به طور خلاصه برخی از آنها عبارتند از: دید درازمدت به همکاری با شرکت سئو، افزایش ورودی گوگل به نسبت سایر روش ها، فعالیت بر اساس اصول سئو سفید و مورد تایید گوگل، تاثیر پذیری کمتر نسبت به تغییرات ناگهانی رتبه های گوگل و…
در نظر داشته باشید که سئو یک سرمایه گذاری است و مانند هر سرمایه گذاری دیگری باید با مطالعه انجام شود تا به سود دهی برسد. تیم سئو  ابتدا سایت و حوزه ی کاری شما را بررسی می کند و سپس بر اساس نیاز شما تعرفه سئو سایت را اعلام خواهد کرد.

چرا قیمت سئو بعضی سایت‌ها پایین است؟
سئو یک تکنیک حرفه‌ای برای بهبود رتبه سایت شماست و عوامل بسیاری هستند که می‌توانند بر سئوی سایت شما تاثیر بگذارند. قیمت سئو بعضی سایت ها پایین است زیرا بسیاری از شرکت ها و سئوکاران به دنبال استفاده از تکنیک های سئو کلاه سیاه هستند. البته تمام عوامل را نمی‌توان به سئوی کلاه سیاه نسبت داد؛ زیرا بخشی از کیفیت پایین سئو و قیمت بهینه سازی سایت، به بی‌تجربه بودن و حرفه ای نبودن سئوکار برمی‌گردد.
عواملی که در سئو تاثیر منفی می‌گذارد:
۱. زمانی که برای سایت یا بلاگ خود محتوا تولید می‌کنید، نباید از محتواهای کپی شده استفاده کنید. در صورتی که سفارش تولید مقاله می‌دهید، باید مراقب باشید که در آن از محتوای تکراری که در منابع دیگر از آن استفاده شده است، به کار نرفته باشد. گوگل بات‌های متعددی برای جستجوی چنین تخلفاتی دارد. در صورت بروز چنین خطایی، رتبه سایت شما هیچ تغییر رو به بهبودی نخواهد کرد.

۲.لینک سازی و بک لینک گرفتن یکی از راه‌هایی است که سئوی سایت شما را بهبود می‌بخشد. در صورتی که از بک لینک های مخرب استفاده کنید، سایت شما دچار تنزل رتبه می‌شود. باید توجه داشته باشید که سایت مرجع تان معتبر باشد تا چنین مشکلاتی برای شما پیش نیاید.