گوگل آنالیتیکس یا گوگل آنالیز برای تجزیه و تحلیل وب‌سایت

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران بازاریابی با سئو ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ بدون دیدگاه 618 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۷/۰۲/۲۲
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

چگونه تجزیه و تحلیل مخاطبان خود را در گوگل آنالیز نظر دنبال نظرات درک خود را مخاطب محوری به هر کسب و کار است. مهم نیست که چه صنعت که در آن هستید و یا آنچه رویکرد شما این است که بازاریابی و تبلیغات، درک مخاطبان خود را بهتر به شما اجازه بهبود شیوه های …

چگونه تجزیه و تحلیل مخاطبان خود را در گوگل آنالیز
نظر
دنبال نظرات
درک خود را مخاطب محوری به هر کسب و کار است. مهم نیست که چه صنعت که در آن هستید و یا آنچه رویکرد شما این است که بازاریابی و تبلیغات، درک مخاطبان خود را بهتر به شما اجازه بهبود شیوه های شما و افزایش وفاداری مشتری و حفظ کنید.
امروز، به لطف فن آوری به راحتی در دسترس، آن را راحت تر از همیشه به تجزیه و تحلیل مخاطبان خود را دریافت و یک ایده بهتر از که در تعامل با نام تجاری خود را و چرا. با بینش سمت راست، شما می توانید رویکرد خود را تغییر دهید، پیش بینی نیازهای مشتری خود را، و ایجاد یک تجربه کاربر برتر.
گوگل آنالیز یکی از بهترین ابزار شما می توانید برای این منظور استفاده کنید. هنگامی که اسکریپت شما نصب شده است، شما قادر خواهید بود برای اندازه گیری تنوع بسیار زیادی از داده های کاربران وب خود، و با استفاده از آن داده ها، شما قادر خواهید بود برای ایجاد تغییرات معنی دار به نام تجاری و استراتژی های بازاریابی خود را.
بینش کسب
منطقه جذب گوگل آنالیز یکی از مهم ترین است، به خصوص اگر شما در حال بازاریابی برای مخاطبان خود را آنلاین در فرمت های مختلف. هدف اصلی از بخش جذب است که به ارائه بینش در مورد نحوه کاربران خود را پیدا کردن سایت شما. به عنوان مثال، در بررسی اجمالی جذب، شما قادر خواهید بود برای دیدن یک نمودار که چگونه بسیاری از کاربران سایت شما بعد از تایپ URL خود را به طور مستقیم به مرورگر خود در مقابل کسانی که آن را از طریق لینک های خارجی، رسانه های اجتماعی، و یا در نتایج موتورهای جستجو در بر داشت در بر داشت.
این اطلاعات به ویژه در تعیین استراتژی های بازاریابی خود را موثر ترین مفید است، اما آن را نیز مفید برای تعیین چه نوع از مردم در حال بازدید از سایت خود را و چرا. به عنوان مثال، اگر شما دریابید که اکثر کاربران خود را پیدا کردن سایت خود را از طریق شما را در رسانه های اجتماعی همزمان اید، شما می توانید مطالب خود را به نوشتن و پیوند تلاش برای جذب بیشتر تعداد کاربران دو برابر شود.
بینش رفتار
برگه رفتار همه چیز در مورد چگونه کاربران خود رفتار می کنند زمانی که آنها در واقع به سایت خود دریافت کنید. در اینجا، شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن اطلاعات مانند صفحات محبوب ترین وب سایت خود را، نرخ گزاف گویی در هر صفحه، و چه مدت شما کاربران تمایل به ماندن در سایت خود قبل از ترک . با استفاده از این اطلاعات، شما باید قادر به تشخیص این که کدام صفحه از سایت شما با ارزش ترین و یا محبوب به بازدید کنندگان خود را، و اعمال ویژگی های مشترک خود را به صفحات دیگر شما باشد. برای مثال، اگر محبوب ترین، صفحه کم به بیرون میره خود را در عمق نوشتن در مورد روانشناسی در اوایل دوران کودکی است، در نظر مقالات دیگر که مکمل آن موضوع، و یا حتی اضافه کردن رسانه ای مانند تصاویر یا ویدئو که به صفحه آن را حتی بیشتر با ارزش است.
جریان رفتار
در بخش جریان رفتار یک ابزار مناسب برای است تجسم راه کاربر به طور متوسط در سایت خود. در این نمودار، شما می توانید ببینید که در آن کاربران خود را به سایت خود، که آنها به آینده، و زمانی که آنها رها کردن آمده است. اگر شما متوجه اکثر کاربران خود را رها کردن پس از بازدید از یک نوع خاصی از صفحه، شما باید به بررسی انتقادی آن صفحه و یا آن را حذف و یا تعمیرات اساسی آن است.
بینش مخاطبان عمومی
بسته به حساب خود، شما ممکن است نیاز به فعال کردن ویژگی های تبلیغ برای مشاهده این اطلاعات. در غیر این صورت، شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن آن را در زیر “مخاطب” تب. این اطلاعات سهام بینش کلی در مورد نوع افرادی که استفاده از سایت خود، به جای آنها چگونه از آن استفاده کنید و یا چگونه آن را در بر داشت. این یک ابزار ارزشمند برای بازاریابان است، به خصوص اگر شما مشکل شناسایی جمعیتی هسته ای خود را.
سن و جنس
بخش سن و جنس است که احتمالا ساده ترین برای استفاده و تفسیر. در اینجا، شما قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که درصد مخاطبان خود را سقوط به دسته جمعیتی خاص، و شما می توانید از این اطلاعات برای تنظیم استراتژی های بازاریابی خود را به نام تجاری خود را به بهتر به مخاطبان خود صحبت استفاده و ترفند. به عنوان مثال، اگر شما دریابید که اکثر کاربران خود را زنان جوان هستند، شما می توانید صدای خود را با نام تجاری برای تنظیم درخواست تجدید نظر بهتر است آنها را .
شاخص های جغرافیایی
شاخص های جغرافیایی نیز می تواند به شما کمک کند کشف کردن اطلاعات در مورد مخاطبان خود را. برخی از کسب و کار که برای پیدا کردن آنها به یک پایگاه کاربر بین المللی شگفت زده، حتی اگر آنها در حال حاضر تنها به مشتریان داخلی بازاریابی. دیگران متوجه است که آنها بسیار محبوب تر در برخی از کشورهای خاص از دیگران در، و ایجاد تنظیمات به آنها عرضه می کنند درآمده است.

منبع : مدیر آینده

کانال تلگرام مدیر آینده

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

آیا فرمول خاصی در انتخاب کلمه‌ کلیدی مناسب برای سئو وجود دارد

آیا فرمول خاصی در انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو وجود دارد؟

در ابتدا لیست کاملی از کلمات کلیدی مورد نظرتان آماده کنید، تعداد کلمات کلیدی در این لیست محدودیتی ندارد. تا جایی که می‌توانید از منابع مختلف مانند سایت‌های رقیب در یافتن ایده‌های مناسب برای کلمات کلیدی بهره بگیرید، غلط‌های املایی احتمالی را لحاظ کنید و عبارت‌های دو، سه و چهار کلمه‌ای را نیز در کلمات کلیدی خود …

سئو چگونه در روند رشد مشتریان یک کسب و کار اینترنتی تاثیر گذار هست؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با چند مورد از قابل پیش بینی ترین اتفاقات سئو که ممکن است در سال ۲۰۱۷ رخ دهد آشنا کنیم. جستجوی صوتی افزیشی ۲۵ درصدی خواهد داشت. در این پیش بینی می خواهیم اول به این موضوع بپردازیم که چه چیزهایی اتفاق نخواهند افتاد. واقعیت این است که جستجوی …

تخصیص منابع به کمپین سئو (seo) را چگونه بهینه‌سازی کنیم؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بزرگ است در تئوری-اگر به درستی انجام، کسب و کار شما خواهد بود به احتمال زیاد به نشان می دهد تا بالاتر صفحات نتایج موتور جستجو است که به شما ترافیک بیشتر، مشتریان بالقوه بیشتر، و امیدوارم، تبدیل به ارمغان بیاورد. پول بیشتر و تلاش شما را مبارزات انتخاباتی خود …

نماد الکترونیکی چیست؟

مهم‌ترین مسئله در ترغیب مشتریان، مطمئن نمودن آنها از اعتبار و نام شرکت مان در وب سایت مان می باشد. برای این امر امروزه در طراحی سایت ها نشانی معرفی شده است که آن را e نماد یا ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیکی می نامند. که مهمترین عامل ایجاد اعتماد و اطمینان می باشد، …

بهترین انتخاب تصویر محتوای بازاریابی

مخاطبین شما صرف اینکه محتوای شما یک کتاب، مقاله وبلاگ یا … باشد و بدون توجه به کیفیت نگارش، ویرایش و لحن آن در نگاه اول تنها بر اساس تصویر استفاده شده برای آن اقدام به قضاوت می کنند. بنابراین همواره باید توجه داشته باشید که تصویر استفاده شده برای محتوای شما بخوبی بیان کننده …

نیاز بازاریابی به اپلیکیشن موبایل

برای بازاریابی کسب و کار خودتان نیاز به اپلیکیشن موبایل دارید؟ به نظر شما چرا توجه به اینکه هر روز تعداد افراد بیشتری در حال استفاده از گوشی های هوشمند خود بجای کامپیوتر برای گشت و گذار در اینترنت هستند، ایده ای مهم است؟ اگر سن شما اینقدر باشد که بتوانید گوشی های موبایلی بزرگتر …

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X