مشاوره تلفنی کسب و کار و مشاوره آنلاینمشاوره تلفنی کسب و کار سرویس غیر حضوری برای افرادی است که نمی‌توانند در مشاوره حضوری شرکت کنند. شما می‌توانید به راحتی در کمتر از ۲ دقیقه فرم تکمیل نمایید. این مشاوره بین ۱۲۰ دقیقه است که، برای افرادی که می‌خواهند تازه کسب و کارشان را راه‌اندازی کنند، مناسب هست. البته افرادی که می‌خواهند در حوزه آنلاین فعالیت خودشان را شروع نمایند؛ می‌توانند از آن استفاده نمایند.

مشاوره تلفنی کسب و کار فرصتی است، که افراد با توجه به قوانین ساده و تجاری می‌توانند بازدهی شروع کارشان را افزایش دهند. افرادی که می‌خواهند ایده‌ای را شروع کنند؛ هم قبل از هر هزینه‌ای بهتر است که ان را با ما در میان بگذارند. تا در نحوه اجرایی کردن ایده، تجاری‌سازی آن و همچنین روند معرفی و فروش محصول را بتوانید بهتر انجام دهید.

همیشه در مشاوره‌ها تاکید کردم، این هست که شما اگر از مسیری که به نتیجه می‌رسد؛ یک چشم‌انداز خوبی را بتوانید در همان قدم اول داشته باشید. مسلما نتایج برای خودتان و اهدافی که تعیین می‌کنید عالی خواهد بود. اما بعد از ترسیم یک چشم‌انداز شما باید هر پله را متناسب با تاکتیک‌هایی که ارایه می‌شود سریع اجرایی نمایید.

بزرگترین اشتباهی که در این مدت من از افراد و کارهایی که خودم انجام دادم؛ درک کردم. این است که ما از همان آغاز انتظار یک نتیجه‌ی بسیار بزرگ را دارم. در حالی که شما نباید چنین نتیجه بزرگی را در شروع از کسب و کارتان داشته باشید. یعنی در شروع راه تا یک قسمتی نتایج چندان برجسته و متمایز نیست. بعد از مدت‌ها به این نتیجه رسیدم، که تنها عاملی که باعث تفاوت در کسب نتایج ما با افراد موفق می‌شود؛ این هست که آن‌ها هر روز با روز گذشته‌شان یک تغییر کوچک ایجاد می‌کنند.

در این حال یاد حدیثی از موسی کاظم(ع) افتادم که فرموده بودند:  کسى که دو روزش با هم برابر باشد، زیان کار است.

پس تنها کاری که افراد موفق در هر روز انجام می‌دهند، تعهد به نتیجه‌ای است که در پایان به آن خواهد رسید. ضمنا هر چقدر تجهیزات، امکانات و مهارت‌های لازم را خودتان داشته باشید. بازه زمانی که به نتیجه می‌رسید تفاوت خواهد داشت. اما اتفاق مهمی که الان افتاده است هر کسی با هر توان مالی و سرمایه‌ای می‌تواند موفقیت خودش را تضمین نماید. پس ما در مشاوره تلفنی کسب و کار معجزه‌ای قرار نیست در بیرون وجودتان انتخاب بیافتد. بلکه با عمل کردن به نکاتی که در آن جلسه به شما ارایه می‌شود، که آن را باید اول در رفتار و مهارت خودتان ایجاد نمایید.

یعنی اینکه شما بعد از تعیین چشم‌اندازتان باید هر روز یک قدم کوچکی را بردارید، تا موفقیت‌تان حتمی شود. اما ممکن است محصول و خدمت‌تان و مخاطبان‌تان تغییر کند. ولی کل مسیر تغییر نخواهد کرد، چرا که بعد از مدتی درک می‌کنید که محصول و خدمت مناسبی را انتخاب نکردید. بنابراین شما پس هر روز باید نسبت به دیروز فرآیند کسب و کارتان یک کوچولو تغییر کرده باشد. وگرنه شما هیچ نتیجه بزرگی را به دست نمی‌آورید.

باز در مشاوره تلفنی کسب و کار مشاهده کردم، افزاد برای یک مدت ۲ الی ۵ ماه زمان می‌گذارند. ولی بعد از آن دیگه دل و دماغ ادامه دادن ندارند. در حالی اگر فردی همیشه و هر روز یک مقدار حرکت نماید؛ بهیودی را در مهارت‌هایش و کسب و کارش ایجاد نماید.  این قول را به شما می‌دهم که نتایجی که به دست می‌آورد خیلی عالی خواهند بود. اما باید به تطبیق محصول با نیاز و خواسته‌ای که مشتری خواهان آن است یقین پیدا کنید.

برخی افراد همیشه در ذهن‌شان و عملا محصولی را خلق می‌کنند که هیچ مشتری خواهان آن نیست. بنابراین باید هم به تطبیق محصول با بازار هدف و هم نحوه پرزنت و معرفی محصول توجه کافی را داشته باشید. در این صورت است که شما در هر مرحله نتیجه را از مشتریان‌تان جویا می‌شوید. ایده داشتن واقعا مهم است، اما چیزی که بعد زا سال‌ها به آن یقین پیدا کردم. تجاری سازی ایده خیلی مهم‌تر از هر چیزی است که متاسفانه خیلی به آن توجه نمی‌شود.

مورد بعدی باز در مشاوره تلفنی کسب و کار بارها مشاهده نمودم. مسیر ایده‌آل وبدون هیچ شکستی برای کسب و کار وجود ندارد. بنابراین تنها راهی که بعد از این که به صورت تئوری محتوایی را دریافت کردید، باید به دنبال اقدام‌های عملی در آن خصوص باشید. یعنی صرفا ما فقط جذب‌کننده اطلاعات نباشیم؛ باید هر نکته ای را که در یک تاکتیک به آن می‌رسیم سریع باید عملی کنیم. البته ابتدا همیشه در یک مقیاس کوچک و جندین بار بازخورد گرفتن و بعد در مقیاس بزرگ ان را عملی کردن است.

مخصوصا اگر فرصت یک‌ساله را برای پرورش ایده‌تان به صورت مرحله به مرحله نمی‎دهید. بالطبع مشاوره تلفنی کسب و کار به دردتان نخواهد خورد. بنابراین سعی کنید واقعا قبل از هر سرمایه‌گذاری تصمیم جدی در اجرایی کردن داشته باشید. مخصوصا دوستان عزیزی که توانایی مالی به آن‌ها اجازه نمی‌دهد. در اولین مرحله مقاله‌های ارزشمند مدیر آینده را مطالعه نمایند. در کانال تلگرام و آپارت هر روز ایده‌های مطرح می‌شود.

دوستانی که ایده‌های محصولی و خدمتی برای فروش آنلاین دارند. پیشنهاد می‌کنم دوره وبمستران آینده را به رایگان همراه با پپشتیبانی شرکت نمایند. اگر از این مرحله هم عبور کردید، حتما توصیه می‌کنم که دوره‌های آموزشی دانلودی را تهیه نمایید. اما اگر واقعا احساس می‌کنید از این مشاوره می‌توانید بهره بیشتری ببرید من در خدمت شما بزرگواران هستم تا تجربیات و دانسته‌های خودم را در اختیارتان قرار دهم.

اما برای اینکه بتوانیم در جلسه مشاوره تلفنی کسب و کار بهترین سرویس را ارایه بدهیم. نیازمند آن هستیم، که شما اطلاعات دقیق با جزییات کافی از کسب و کار و ایده‌تان ارایه دهید تا آن فرصت کوتاه در ۱۲۰ دقیقه را به بهترین شکل از ان استفاده کنیم. در هر جای ایران و جهان هستید می‌توانید از این فرصت بی‌نظیر استفاده نمایید.

 

مرحله 1 از 3

33%

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع مدیران آینده بپیوندید

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

فعالیت ما

  • ما مدیران را در جهت رشد و توسعه کسب‌و‌کارشان، با مشاوره و آموزش مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ همراهی می‌کنیم.
  • info@modireayandeh.com