ده شغل متفاوت که می‎تواند زندگی شما را در چند سال آینده متحول نماید؟

!ده شغل متفاوت که می‏تواند زندگی شما را در چند سال آینده متحول نماید
چکیده مقاله: جعفرصادق پیران مدیریت فردی ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ بدون دیدگاه 183 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۰/۰۹
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

اگر تصور می‌کنید فقط مشاغل سنتی و غیردیجیتالی در حال نابودی هستند و مهارت‌هایی که در یک یا دو دهه گذشته فرا گرفتید، پایدار و همیشه پردرآمدند و در بازار متقاضی دارند، سخت در اشتباه هستید. مفاهیمی مانند مجازی‌سازی، کلان داده، شبکه‌های نرم‌افزارمحور (SDN)، مراکز داده نرم‌افزارمحور (SDDC)، اینترنت اشیا، واقعیت مجازی، یادگیری ماشینی، کلاود …

اگر تصور می‌کنید فقط مشاغل سنتی و غیردیجیتالی در حال نابودی هستند و مهارت‌هایی که در یک یا دو دهه گذشته فرا گرفتید، پایدار و همیشه پردرآمدند و در بازار متقاضی دارند، سخت در اشتباه هستید. مفاهیمی مانند مجازی‌سازی، کلان داده، شبکه‌های نرم‌افزارمحور (SDN)، مراکز داده

نرم‌افزارمحور (SDDC)، اینترنت اشیا، واقعیت مجازی، یادگیری ماشینی، کلاود و ارتباطات بی‌سیم به‌طور اساسی دنیای شبکه و مراکز داده را دگرگون کرده یا خواهند کرد.اگر در پیکربندی سوییچ‌های سنتی سیسکو به مهارت‌های بالایی رسیدید، خوب است ولی به‌زودی این سوییچ‌ها از رده خارج می‌شوند.
اگر در پیاده‌سازی و اجرای مراکز داده سنتی مبتنی بر شبکه‌های ۱۰ گیگابیتی یک متخصص هستید، خود را برای پیاده‌سازی مراکز داده ۴۰ یا ۱۰۰ گیگابیتی آماده کنید. در ادامه می‌خواهیم به‌سراغ ده مهارت یا شغل پردرآمد و پرمتقاضی در ده سال آینده صنعت شبکه و مراکز داده برویم. دانستن این مهارت‌ها می‌تواند به ما چشم‌اندازی از مسیر حرکت بازار و نیازهای نیروی انسانی بدهد. اگر تمایل دارید در صنعت شبکه و مراکز داده فعالیت کنید، خیلی زود به‌سراغ آموزش یکی از این مهارت‌ها بروید.

مدیر شبکه (Network Administrator)

پست سازمانی مدیر شبکه از سال ۲۰۱۰ وارد باشگاه پردرآمدترین مشاغل دنیا شد و تاکنون رشدی ۲۸ درصدی را در هر سال تجربه می‌کند. برآورد می‌شود طی ده سال آینده نزدیک به صد هزار مدیر شبکه در سراسر دنیا نیاز باشد و درآمد متوسط این مدیران شبکه حدود ۶۹ هزار دلار در ماه است. روزانه به تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرکت‌های کوچک و متوسط و البته سازمان‌های بزرگ افزوده می‌شود و نیاز مبرمی به مدیران شبکه دارند تا بهره‌وری و مزیت‌های رقابتی بسازند. مدیران شبکه باید بتوانند زیرساخت و کل سیستم فناوری اطلاعات سازمان‌ها را به‌روز و امن نگه‌ دارند و دامنه وسیعی از نوآوری‌ها، فناوری‌های جدید و ظرفیت‌های بیشتر برای توسعه خدمات و محصولات یک کسب ‌و کار فراهم کنند. مدیران شبکه نیاز دارند هر سال به‌سراغ مهارت‌های جدیدتری بروند و در ابتدا خود را به‌روز نگه دارند تا بتوانند کل سیستم را مطابق اهداف شرکت به‌ جلو هدایت کنند.

مهندس کلان داده (Big Data Engineer)

همه‌ ما درباره کلان‌ داده‌ها چیزهایی شنیده‌ایم، ولی قضیه جدی‌تر از این حرف‌ها است و دیر یا زود تمام شرکت‌ها و کسب ‌و کارها درگیر پارامترهای این موج جدید دنیای فناوری می‌شوند. کسب ‌و کارها و سازمان‌هایی که با حجم انبوهی از اطلاعات روبه‌رو هستند، ناگزیرند مهندسان کلان داده را استخدام کنند تا با جمع‌آوری اطلاعات در گام اول و تجزیه و تحلیل علمی اطلاعات در مراحل بعدی بتوانند نتایج مفید و پیش‌برنده کسب ‌و کار خود را استخراج کنند. مهندسان کلان داده باید راهکارهای کلان داده را در سازمان‌ها ساخته، نگهداری و تست کنند. سیستم‌هایی با قدرت‌های محاسباتی بسیار سنگین بسازند و بدانند اطلاعات باید چگونه ذخیره و پردازش شوند. بدون مهندسان کلان داده، دیگر بخش‌های یک سازمان نمی‌دانند چگونه باید از اطلاعات ذخیره شده بهره‌برداری کنند. پیش‌بینی می‌شود مهندسان کلان داده درآمدی ۱۳۰ تا ۱۸۴ هزار دلاری داشته باشند.اینترنت اشیا مفهوم وسیع و پیچیده‌ای است که شاخه‌های بسیار زیادی مانند خانه‌های هوشمند، شهر هوشمند، ارتباطات بین خودرو M2M، سلامتی هوشمند، بیمارستان‌های هوشمند و راهکارهای امنیتی را شامل می‌شود.

معمار شبکه (Network Architects)

افرادی که شبکه‌ها و سیستم‌های ارتباطی میان کامپیوترهای مختلف را طراحی و پیاده‌سازی می‌کنند، به معمار شبکه معروف‌ هستند. شاید سؤال کنید، از ابتدای پیدایش شبکه‌ها در چند دهه گذشته، این شغل وجود داشت است. اما جواب این است که یک معمار شبکه در دهه ۲۰۲۰ بسیار متفاوت از یک معمار شبکه در دهه ۱۹۹۰ است. شبکه‌های کامپیوتری به‌شدت پیچیده و چندوجهی شدند، تجهیزات ارتباطی بی‌سیم و دستگاه‌های موبایل و همراه به شبکه افزوده شدند، ویدیو و پادکست بخش عظیمی از ترافیک اینترنت را تشکیل می‌دهند و همه‌چیز به اینترنت وصل می‌شود. یک معماری شبکه درآمدی ۱۲۰ تا ۱۷۰ هزار دلاری خواهد داشت. معمارهای شبکه در دنیای جدید باید بتوانند راهکارهایی برای کاهش مصرف انرژی بدهند و به سیستم‌های الکتریکی تسلط کامل داشته باشند و البته از امنیت چیزهایی بدانند.

معمار اینترنت اشیا (Internet of Things Architect)

آیا کسی می‌داند چه تعداد دستگاه به اینترنت وصل هستند؟ یک میلیارد، دو میلیارد یا بیشتر. تا سال ۲۰۲۰ چه تعداد دستگاه به اینترنت وصل خواهند بود؟ برخی کارشناسان صحبت از ۶ تا ۷ میلیارد دستگاه می‌زنند؛ یعنی یک صنعت بزرگ، پول‌ساز و جریان‌ساز. پس طبیعی است شرکت‌ها به‌سوی اینترنت اشیا هجوم بیاورند و مهارت‌های مرتبط با استانداردها و معماری اینترنت اشیا ارج و قرب یابند. اینترنت اشیا مفهوم وسیع و پیچیده‌ای است که شاخه‌های بسیار زیادی مانند خانه‌های هوشمند، شهر هوشمند، ارتباطات بین خودرو M2M، سلامتی هوشمند، بیمارستان‌های هوشمند و راهکارهای امنیتی را شامل می‌شود. یک معمار اینترنت اشیا باید به سخت‌افزار، نرم‌افزار، امنیت و علم اطلاعات در اینترنت اشیا تسلط داشته باشد.کلاود در کنار اینترنت اشیا یک صنعت بزرگ جریان‌ساز است که برای هر فرد علاقه‌مند در دنیای آی‌تی درآمدزایی خواهد داشت. کلاود یکی از مشاغل داغ سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بوده و پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۰ جزء پردرآمدترین مشاغل نه‌تنها در دنیای شبکه بلکه در کل دنیای آی‌تی باشد.

مهندس محاسبات شناختی/ یادگیری ماشینی (Cognitive Computing Engineer)

اگر در آگهی‌های شرکت‌های شبکه‌ای و سازنده‌های مراکز داده، مهندس محاسبات شناختی یا مهندس یادگیری ماشینی دیدید، اصلاً تعجب نکنید. بی‌‌شک، یک دهه آینده متعلق به یادگیری ماشینی و ابزارهای مرتبط با آن است. گوگل، آی‌بی‌ام، اینتل، مایکروسافت، اپل، فیسبوک و ده‌ها شرکت بزرگ دنیای فناوری از ابزارهای یادگیری ماشینی استفاده می‌کنند. صدها استارت‌آپ در سراسر دنیا در حال آموزش و پرورش شبکه‌های عصبی برای کارهای خاص هستند. مهارت‌های شبکه‌های عصبی و یادگیری ماشینی فقط منوط به کاربردهای سطح بالا نیست و اکنون در تبلیغات و بازاریابی، بهینه‌سازی مصرف انرژی، خدمات پشتیبانی، خدمات مسافرتی، تحلیل اطلاعات و تهدیدات امنیتی به کار گرفته شده‌اند. مراکز داده به ابزارهای یادگیری ماشینی مجهز می‌شوند و بسیاری از کارخانه‌ها و کارگاه‌ها با استفاده از این ابزارها به‌سوی خودکارسازی فرآیندها حرکت کردند. کارآفرینان می‌توانند روی حوزه محاسبات شناختی حساب ویژه‌ای باز کنند و برای هر صنعتی، ابزارها و نرم‌افزارهای خاص آن صنعت را بسازند و به بازار عرضه کنند. محاسبات شناختی و یادگیری ماشینی حوزه‌ای کاملاً جدید اما پول‌ساز در آینده است.

معمار/ مهندس کلاود (Cloud Architects/Integration)

کسب‌ و کارهای مبتنی بر کلاود هر ساله رشدی ۳۳ درصدی را تجربه می‌کنند. چه ارائه‌دهند‌گان خدمات کلاود و چه مصرف‌کنندگان خدمات کلاود به مهارت‌ها و نیروهای انسانی جدید آموزش‌دیده نیاز دارند. مهندسان و معمارن کلاود باید بتوانند برای کسب ‌و کارهای مختلف، کلاودهای عمومی، خصوصی و ترکیبی را راه‌اندازی و با دیگر سرویس‌ها ادغام و مجتمع‌سازی کنند. امن‌سازی بسترهای خدمات کلاود نیز چالش اصلی تمام شرکت‌هایی است که می‌خواهند به‌سوی پلتفرم‌های ابری حرکت کنند.
در این میان به برنامه‌های کاربردی بسیار زیاد و متنوعی نیاز است که شرکت‌های نوپا و صاحب دانش و ایده باید طراحی و توسعه دهند. کلاود در کنار اینترنت اشیا یک صنعت بزرگ جریان‌ساز است که برای هر فرد علاقه‌مند در دنیای آی‌تی درآمدزایی خواهد داشت. کلاود یکی از مشاغل داغ سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بوده و پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۰ جزء پردرآمدترین مشاغل نه‌تنها در دنیای شبکه بلکه در کل دنیایآی‌تی باشد.

مهندس اس‌دی‌ان (SDN Engineer)

شبکه‌های نرم‌افزارمحور رویکرد غالب صنعت شبکه در همه حوزه‌ها طی چند سال اخیر بوده است و به گفته کارشناسان بزرگ‌ترین تحول این صنعت در چهار دهه اخیر محسوب می‌شود. تجهیزات SDN دو تا سه سال است که وارد بازار شده‌اند، ولی شاهد رشد قابل توجه و حرکت گسترده شرکت‌ها به‌سوی این فناوری هستیم. بنابراین، پیش‌بینی می‌شود تا چند سال آینده نیاز به مهندسان SDN در صدر مشاغل حوزه آی‌تی و شبکه قرار بگیرد. مهندسان شبکه SDN باید بتوانند از میان انواع استانداردها، معماری‌ها، راهکارها و تجهیزات در بازار بهترین راهکار را برای هر کسب‌ و کار انتخاب و در اجرا و پیاده‌سازی نظارت داشته باشند. مهندس SDN نیاز دارد به زمینه‌های مختلفی مانند مجازی‌سازی، کلاود، ذخیره‌سازی و شبکه‌سازی تسلط داشته باشد و بتواند نقشه راهی برای حرکت از شبکه‌های سنتی به‌سوی شبکه‌های نرم‌افزارمحور طراحی و پیاده‌سازی کند. افرادی که می‌خواهند در این حوزه کار کنند، باید توانایی کار با کنترلرهای SDN از جمله OpenFlow را داشته باشند و تاحدودی از برنامه‌نویسی API سمت برنامه‌های کاربردی سردر بیاورند. (ماهنامه شبکه کتاب «آشنایی با SDN» را در سال ۱۳۹۱ منتشر کرده است که علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت شبکه آن را تهیه نمایند.)۵G فقط محدود و محصور به گوشی‌های موبایل نیست و بسیاری از بخش‌های دیگر مانند روبات‌ها، خودران‌ها، پهپادها، ارتباطات ماشین به ماشین و اینترنت اشیا را تحت ‌تأثیر قرار می‌دهد.

مهندس واقعیت مجازی (VR Engineer)

برآورد می‌شود تا سال ۲۰۲۰، صنعت واقعیت مجازی به ارزش ۳۰ میلیارد دلار برسد. چنین صنعتی روی دیگر صنایع و از جمله صنعت شبکه تأثیرگذار خواهد بود. مهندسان واقعیت مجازی باید بتوانند بسترهای ارتباطی و شبکه‌ای برای انتقال حجم عظیمی از اطلاعات ویدیویی آن هم به‌صورت زنده و بی‌درنگ فراهم کنند. تمام بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به‌صورت واقعیت مجازی برای سراسر جهان پخش خواهد شد که نیازمند بسترها و زیرساخت‌های پیچیده ذخیره‌سازی و انتقال اطلاعات است. مراکز داده و سیستم‌های با قدرت‌های محاسباتی بسیار بالا باید وارد این کارزار شوند و بار ترافیکی جدیدی را تجربه کنند. بنابراین، بخشی از بازار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به بسترهای شبکه و سرور مرتبط و وابسته خواهد بود. ایجاد پلتفرم‌های VR و توسعه آن‌ها یکی از چالش‌های جذاب سال‌های آینده است. وقتی در یک صنعت، شرکت‌هایی مانند گوگل، فیسبوک، مایکروسافت، اپل، سونی، اچ‌تی‌سی و دیگران چشم طمع داشته باشند و با یکدیگر به رقابت بپردازند، بهتر است شما هم خود را آماده کنید. البته واقعیت مجازی یک صنعت بسیار تازه‌وارد است و شاید هنوز هیچ‌گونه گواهی یا دوره‌های مدونی برای آن استانداردسازی نشده باشد، اما می‌تواند یک هدف بزرگ برای آینده باشد.

!ده شغل متفاوت که می‏تواند زندگی شما را در چند سال آینده متحول نماید

توسعه‌دهنده شبکه‌های بی‌سیم و موبایل (Development Wireless and Mobile Network)

رشد شبکه‌های بی‌سیم و موبایل بسیار بیشتر از شبکه‌های کابلی است. ۵G موج جدید دنیای ارتباطات و مخابرات است و تمام توجه‌ها را به خود جلب کرده است. کارشناسان برآورد می‌کنند فناوری ۵G بتواند میلیون‌ها کار جدید در دنیای فناوری اطلاعات ایجاد کند. ۵G فقط محدود و محصور به گوشی‌های موبایل نیست و بسیاری از بخش‌های دیگر مانند روبات‌ها، خودران‌ها، پهپادها، ارتباطات ماشین به ماشین و اینترنت اشیا را تحت ‌تأثیر قرار می‌دهد. مهندسان شبکه‌های بی‌سیم نیاز دارند مهارت‌های خود را بر اساس تجهیزات و فناوری‌های جدید به‌روزرسانی کنند تا بتوانند انواع سیستم‌ها و زیرساخت‌های مخابراتی را اجرا و پیاده‌سازی کنند. بهبود ارتباطات بی‌سیم در چند سال اخیر بسیار مورد توجه و اهمیت شرکت‌ها قرار گرفته است و سازمان‌های بزرگ دوست دارند مشکلات شبکه‌های بی‌سیم از جمله محدودیت پوشش‌دهی و آنتن‌دهی، امنیت و سرعت را از میان بردارند. در حال حاضر، مهارت‌های مربوط به شبکه‌های مخابراتی و بی‌سیم بزرگ در صدر بهترین مشاغل دنیای آی‌تی قرار دارند و پیش‌بینی می‌شود با ورود فناوری و تجهیزات ۵G این وضعیت بهتر هم بشود.

مدیریت زیرساخت مرکز داده (Data Center Infrastructure Management)

یکی از اصلی‌ترین فرصت‌های شغلی در چند سال اخیر مهندسی DCIM بوده است و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۰ این روند ادامه داشته باشد. هر سازمان یا کسب ‌و کاری که می‌خواهد یک مرکز داده مستقل داشته باشد، به چند مهندس DCIM نیاز دارد. مهندس DCIM به تمام تجهیزات و امکانات مرکز داده نظارت و کنترل دارد و باید پارامترهایی مانند PUE، CUE، DCeP و مصرف انرژی سرورها و تجهیزات، بهینه‌سازی مصرف انرژی کل مرکز داده، سیستم‌های خنک‌کننده و مسائل امنیتی و بازیابی بحرانی را مدیریت کند. این افراد باید درک و آشنایی کاملی با مجازی‌سازی و پردازش‌های ابری داشته باشند و در مسائلی مانند آپ‌تایم، دسترس‌پذیری، مدیریت چرخه زندگی و قابلیت اعتماد مهارت‌های ویژه‌ای را کسب کرده باشند. مراکز داده کنونی از زیرساخت‌های پیچیده‌ای بهره می‌برند که مدیران عمومی فناوری اطلاعات و گاهی مدیران شبکه قادر به درک آن‌ها نیستند.
به‌همین خاطر، مهندسان DCIM باید بتوانند روند حرکتی و توسعه مراکز داده را به اهداف سازمان‌ها و کسب ‌و کارها منطبق کنند و ظرفیت‌های مراکز داده را در خدمت توسعه کسب ‌و کارها به کار بگیرند و از سوی دیگر میان هزینه‌ها، مصرف انرژی، توسعه ظرفیت‌های جدید و به‌کارگیری فناوری‌های نوین تعادل ایجاد کنند.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

فرآیند تصمیم گیری و برنامه‌ریزی در مواجه با موانع و اختلالات شغلی

وقتی شغل جدیدی را آغاز می کنید، باید منتظر اختلال باشید در مرحله اول هر شغلی معمولاً با مجموعه از مشکلات پیش بینی نشده روبرو می شوید که هرگز تصورش را هم نکرده بوید. این وضعیت بسیار شبیه به افتادن هواپیما در چاله های هوایی و مواجهه با جریان نامساعد باد است. واکنش های خود …

نکات برگزیده از کتاب اثر مرکب دارن هاردی

نکات برگزیده از کتاب اثر مرکب دارن هاردی

۰اثر مرکب نوشته دارن هاردی و ترجمه: لطیف احمدپور و میلاد حیدری است که در سال ۱۳۹۳ در انتشارات شریف چاپ و منتشر شده است. این کتاب ۲۴۰ صفحه‎ای با ترجمه روان به شکلی است که راهکارهای مطرح شده در ایران نیز قابل اجرا است،

تنظیم تعادل جسمی و خواب در میلیونرها و افراد موفق

یکی از ویژگی‎های منحصر به فرد میلیونرهای موفق اهمیت دادن به سلامت روحی و جسمی است که حتی کمبود خواب را با ترفندهای خاصی جبران می‎کنند ما در این مقاله به موارد زیر اشاره می‎کنیم:

دستیابی به جایگاه فروشنده‎ی برتر با ۸ تکنیک فوق‎العاده

 تکنیک حرفه ای فروش تکنیک حرفه ای فروش برای آن دسته از عزیزانی به که فروش و فروشندگی علاقه دارند بسیار لازم و ضروری است. هنر فروش یکی از کاربردی ترین و موثرترین هنرهای پیشبرد اهداف کسب و کار است و با فرا گرفتن تکنیک حرفه‎ای فروش می‎توان در راه موفق بود.

شش ویژگی حیاتی در فروشندگی بی‎رقیب و حرفه‎ای

آموزش مهارت فروش یکی از ماجراهای پیچیده با اختلاف نظر‌های جدی در دوره‌های مدیریتی در سراسر جهان است. از کلاس‏‎هایی که در آن ها، فروش را به مباحثی از زیرمجموعه‌های NLP محدود می‌کنند تا دوره‌هایی که مباحث تئوریک مدیریت فروش را آموزش می‌دهند. به محض اینکه یک موضوع مدیریتی، کمی از حوزه‌ی تئوری فاصله می‌گیرد …

چگونه از کار مورد علاقه‌‎مان کسب درآمد کنیم؟

درس های موفقیت برای آموختن از کارآفرینان و اشخاص برجسته بسیار زیاد است. ما هم سعی می کنیم نکات جالب و کاربردی را از زندگی و تجربیات آنها در این وب سایت با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم تا چیزهای جدیدی را یاد بگیریم. پست امروز هم از زبان Brian D.Evans مدیرعامل، مشاور و کارآفرین …

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X