تخصیص منابع به کمپین سئو (seo) را چگونه بهینه‌سازی کنیم؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بزرگ است در تئوری-اگر به درستی انجام، کسب و کار شما خواهد بود به احتمال زیاد به نشان می دهد تا بالاتر صفحات نتایج موتور جستجو است که به شما ترافیک بیشتر، مشتریان بالقوه بیشتر، و امیدوارم، تبدیل به ارمغان بیاورد. پول بیشتر و تلاش شما را مبارزات انتخاباتی خود را قرار دهید، نتایج بهتری خواهید دید، اما عامل دیگری شما باید به در نظر گرفتن وجود دارد: ROI.
بازگشت سرمایه گذاری (ROI) دقیقا همان چیزی است که آن را مانند تلفن های موبایل: مزایای قابل سنجش دریافت می کنید . از پول شما در قرار داده افزایش بودجه شما خواهد تقریبا همیشه به نتایج بهتری منجر شود، اما تنها در صورتی که شما آن را عاقلانه خرج کنیم . اگر شما در حال بودجه نمی سرمایه گذاری خود را به طور موثر، شما می تواند در نهایت به هدر رفتن بازده بالقوه خود را. برای مثال، اگر شما ۵۰۰ دلار بودجه ماهانه خود را به تمرکز $ ۲۰۰ در محتوا، ۱۰۰ دلار در رسانه های اجتماعی، و ۲۰۰ دلار در ساختمان پیوند اختصاص، شما نتایج متفاوتی از اگر شما سعی می کنید یک تقسیم مربوطه $ ۵۰/۴۰۰/۵۰ را ببینید.
آموزش نحوه شکستن بودجه مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها خود را به طور موثر برای هر بازاریاب جستجو ضروری است. در این مقاله، من شما را به اصول اولیه بودجه مبارزات انتخاباتی و چگونه معرفی به شما اطمینان بیشتر برای سرمایه گذاری خود را دریافت کنید.
تعیین اهداف شما
قبل از اینکه شما ایجاد که در آن بودجه خود را باید بروید، شما باید برای ایجاد اهداف روشن برای بخش عمده ای از مبارزات انتخاباتی خود را. دو شرکت مشابه ممکن است چشم انداز بسیار متفاوت برای استراتژی های بهینه سازی های مربوطه خود را داشته باشد، و در نتیجه نیاز به بودجه های متفاوت است.
مشاهده پذیری، ترافیک، یا تبدیل؟
اول، در مورد آنچه شما واقعا به دنبال از استراتژی SEO خود را دریافت کنید فکر می کنم. آیا می خواهید به دید بیشتر برای نام تجاری شما؟ آیا شما برای تبدیل های بیشتر امید؟ آیا شما فقط برای ترافیک بیشتر به دنبال؟ شما باید به اختصاص بودجه شما متفاوت بر اساس این نیازها. برای مثال، اگر شما می خواهید نام تجاری دید بیشتر به شما باید به تخصیص بودجه بیشتر مربوط به فعالیت های رسانه های اجتماعی، اما اگر شما تنها هستید در تبدیل بیشتر علاقه مند ، در محل و بهینه سازی محتوا مهم تر است.
نقشه برداری از یک جدول زمانی
شما همچنین می خواهید نیاز به در نظر یک جدول زمانی برای اهداف خود، به ویژه هنگامی که تعیین مقدار کل پول شما مایل به صرف کنید. بودجه کل عالی انجام منجر به نتایج سریعتر، اما سرمایه گذاری پول خود را متفاوت می تواند منافع کوتاه مدت و یا بلند مدت به نفع٫ به عنوان مثال، قرار دادن پول به استراتژی خود را بر روی سایت مطالب بیشتر از یک سرمایه گذاری بلند مدت از سرمایه گذاری comparably کوتاه مدت خرید تبلیغات پرداخت می شود.
ایجاد اولویت
با اهداف خود را در محل، شما باید در ابتدا به تعیین که زمینه های SEO می باشد مهم ترین سرمایه گذاری در. بسته به این اهداف، شما ممکن است مایل به اختصاص بودجه شما متفاوت است، اما به عنوان یک قاعده کلی، وجود دارد سه رکن اصلی جستجوگرها . نزولی اهمیت آنها عبارتند از: محتوا و بهینه سازی در محل، ساخت لینک و نام تجاری اشاره (بهینه سازی دور)، و فعالیت های اجتماعی.
محتوا و بهینه سازی در محل
این است سرمایه گذاری مهم ترین برای اکثر مبارزات SEO ، بنابراین مگر اینکه شما یک هدف خاص است که خواستار تخصیص مختلف، شما باید اکثریت سالم از بودجه خود را به تمرکز بهینه سازی در محل و محتوا در محل در حال انجام . این سوخت که به شما بیشترین افزایش بلند مدت در اختیار دامنه و بزرگترین میل به افزایش وفاداری به نام تجاری از مخاطبان خود را به من بدهید.
ساختمان پیوند و نام تجاری ذکر شده
اولویت بعدی خود، دوباره به عنوان یک قاعده کلی، خارج از سایت بهینه سازی یعنی است لینک های ساخت و ساز و با نام تجاری اشاره کردن سایت خود، بر کیفیت، معتبر، نشریات مربوطه می باشد. این استراتژی خوبی برای در حال توسعه رسمیت شناختن نام تجاری بزرگتر است، اما تنها اگر شما در روابط با مشخصات بالا، ناشران مربوطه سرمایه گذاری.
رسانه های اجتماعی و نشانه
بازاریابی رسانه های اجتماعی یک استراتژی بازاریابی آنلاین با ارزش است ، و به طور قابل توجهی به مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها کمک و همچنین است، اما نه کاملا مهم است، از دیدگاه جستجوگرها، به عنوان در محل و خارج از سایت بهینه سازی (برای اکثر کسب و کار). با این حال، نیاز به حداقل سرمایه گذاری برای اطمینان از گوگل منابع کافی برای اطلاعات در مورد کسب و کار شما. این که آیا شما مقیاس تا استراتژی خود را از آنجا به عنوان یک تلاش مداوم فشرده است تا به شما، تا به اهداف خود، و تا اولویت های دیگر خود را.
منابع تخصیص
در نهایت، شما باید برای تعیین چگونه می خواهید به تخصیص منابع خود را (در وقت و پول). دو انتخاب در اینجا وجود دارد، هر چند شما ممکن است برای یک استراتژی ترکیبی انتخاب کردن: شما هم می توانید استخدام در خانه کارگران که مسئولیت رسیدگی به کار خود و یا برون سپاری کار خود را به حرفه ای خارجی.
دارای مزایا و معایبی به هر روش، که من وجود دارد در این مقاله پوشش . به طور کلی، برای بودجه های بالاتر و بهتر از شرکت های تاسیس، استخدام کارشناس در خانه هر دو مقرون به صرفه و راحت است. با این حال، بودجه پایین تقریبا تقاضا متخصصان-چون خارجی در برون سپاری شما فقط برای خدمات شما در واقع استفاده از (به جای یک استراتژی در حال انجام)، شما معمولا تا پایان پرداخت پول کمتر، پرداخت و شما تو رفتگی در دیوار متخصصان باید کار بر روی وظایف فردی شما به جای یک واحد عمومی. در سمت تلنگر است، شما یک بیت از کنترل و یک کمی از شفافیت را از دست بدهند.
برای بسیاری از شرکت ها، یک رویکرد ترکیبی از بهترین مدل است. بر اساس این رویکرد، شما یک یا دو نفر مشغول به کار تمام وقت یا پاره وقت را برای شرکت شما و شبکه ای از مخاطبین خارجی در آنها شما می توانید برای هر کار اضافی که در فراسوی مناطق کارگران هسته خود را از تجربه و تخصص تکیه داشته باشد. این همچنین به شما کنترل بیشتری روی نحوه بودجه خود را بر اساس روز به روز را صرف می دهد.
بودجه خود را در جستجوگرها نیاز به یک استراتژی تحول است. بعد از چند ماه از اجرا، شما به سرعت یاد بگیرند که استراتژی بهترین راه حل برای نام تجاری شما هستند و که منابع هستند و یا کار نمی کند. شما همچنین ممکن است به عنوان یک عدم تبدیل-که نیاز به توجه اضافی پیدا کردن یک مشکل منطقه مانند. موفقیت شما در توانایی خود را برای تنظیم بودجه خود را در پرواز و پاسخ به نیازهای در حال تغییر به موقع و مناسب بستگی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

question