تخصیص منابع به کمپین سئو (seo) را چگونه بهینه‌سازی کنیم؟

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران بازاریابی با سئو ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ بدون دیدگاه 519 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۶/۱۰/۰۹
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بزرگ است در تئوری-اگر به درستی انجام، کسب و کار شما خواهد بود به احتمال زیاد به نشان می دهد تا بالاتر صفحات نتایج موتور جستجو است که به شما ترافیک بیشتر، مشتریان بالقوه بیشتر، و امیدوارم، تبدیل به ارمغان بیاورد. پول بیشتر و تلاش شما را مبارزات انتخاباتی خود …

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بزرگ است در تئوری-اگر به درستی انجام، کسب و کار شما خواهد بود به احتمال زیاد به نشان می دهد تا بالاتر صفحات نتایج موتور جستجو است که به شما ترافیک بیشتر، مشتریان بالقوه بیشتر، و امیدوارم، تبدیل به ارمغان بیاورد. پول بیشتر و تلاش شما را مبارزات انتخاباتی خود را قرار دهید، نتایج بهتری خواهید دید، اما عامل دیگری شما باید به در نظر گرفتن وجود دارد: ROI.
بازگشت سرمایه گذاری (ROI) دقیقا همان چیزی است که آن را مانند تلفن های موبایل: مزایای قابل سنجش دریافت می کنید . از پول شما در قرار داده افزایش بودجه شما خواهد تقریبا همیشه به نتایج بهتری منجر شود، اما تنها در صورتی که شما آن را عاقلانه خرج کنیم . اگر شما در حال بودجه نمی سرمایه گذاری خود را به طور موثر، شما می تواند در نهایت به هدر رفتن بازده بالقوه خود را. برای مثال، اگر شما ۵۰۰ دلار بودجه ماهانه خود را به تمرکز $ ۲۰۰ در محتوا، ۱۰۰ دلار در رسانه های اجتماعی، و ۲۰۰ دلار در ساختمان پیوند اختصاص، شما نتایج متفاوتی از اگر شما سعی می کنید یک تقسیم مربوطه $ ۵۰/۴۰۰/۵۰ را ببینید.
آموزش نحوه شکستن بودجه مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها خود را به طور موثر برای هر بازاریاب جستجو ضروری است. در این مقاله، من شما را به اصول اولیه بودجه مبارزات انتخاباتی و چگونه معرفی به شما اطمینان بیشتر برای سرمایه گذاری خود را دریافت کنید.
تعیین اهداف شما
قبل از اینکه شما ایجاد که در آن بودجه خود را باید بروید، شما باید برای ایجاد اهداف روشن برای بخش عمده ای از مبارزات انتخاباتی خود را. دو شرکت مشابه ممکن است چشم انداز بسیار متفاوت برای استراتژی های بهینه سازی های مربوطه خود را داشته باشد، و در نتیجه نیاز به بودجه های متفاوت است.
مشاهده پذیری، ترافیک، یا تبدیل؟
اول، در مورد آنچه شما واقعا به دنبال از استراتژی SEO خود را دریافت کنید فکر می کنم. آیا می خواهید به دید بیشتر برای نام تجاری شما؟ آیا شما برای تبدیل های بیشتر امید؟ آیا شما فقط برای ترافیک بیشتر به دنبال؟ شما باید به اختصاص بودجه شما متفاوت بر اساس این نیازها. برای مثال، اگر شما می خواهید نام تجاری دید بیشتر به شما باید به تخصیص بودجه بیشتر مربوط به فعالیت های رسانه های اجتماعی، اما اگر شما تنها هستید در تبدیل بیشتر علاقه مند ، در محل و بهینه سازی محتوا مهم تر است.
نقشه برداری از یک جدول زمانی
شما همچنین می خواهید نیاز به در نظر یک جدول زمانی برای اهداف خود، به ویژه هنگامی که تعیین مقدار کل پول شما مایل به صرف کنید. بودجه کل عالی انجام منجر به نتایج سریعتر، اما سرمایه گذاری پول خود را متفاوت می تواند منافع کوتاه مدت و یا بلند مدت به نفع٫ به عنوان مثال، قرار دادن پول به استراتژی خود را بر روی سایت مطالب بیشتر از یک سرمایه گذاری بلند مدت از سرمایه گذاری comparably کوتاه مدت خرید تبلیغات پرداخت می شود.
ایجاد اولویت
با اهداف خود را در محل، شما باید در ابتدا به تعیین که زمینه های SEO می باشد مهم ترین سرمایه گذاری در. بسته به این اهداف، شما ممکن است مایل به اختصاص بودجه شما متفاوت است، اما به عنوان یک قاعده کلی، وجود دارد سه رکن اصلی جستجوگرها . نزولی اهمیت آنها عبارتند از: محتوا و بهینه سازی در محل، ساخت لینک و نام تجاری اشاره (بهینه سازی دور)، و فعالیت های اجتماعی.
محتوا و بهینه سازی در محل
این است سرمایه گذاری مهم ترین برای اکثر مبارزات SEO ، بنابراین مگر اینکه شما یک هدف خاص است که خواستار تخصیص مختلف، شما باید اکثریت سالم از بودجه خود را به تمرکز بهینه سازی در محل و محتوا در محل در حال انجام . این سوخت که به شما بیشترین افزایش بلند مدت در اختیار دامنه و بزرگترین میل به افزایش وفاداری به نام تجاری از مخاطبان خود را به من بدهید.
ساختمان پیوند و نام تجاری ذکر شده
اولویت بعدی خود، دوباره به عنوان یک قاعده کلی، خارج از سایت بهینه سازی یعنی است لینک های ساخت و ساز و با نام تجاری اشاره کردن سایت خود، بر کیفیت، معتبر، نشریات مربوطه می باشد. این استراتژی خوبی برای در حال توسعه رسمیت شناختن نام تجاری بزرگتر است، اما تنها اگر شما در روابط با مشخصات بالا، ناشران مربوطه سرمایه گذاری.
رسانه های اجتماعی و نشانه
بازاریابی رسانه های اجتماعی یک استراتژی بازاریابی آنلاین با ارزش است ، و به طور قابل توجهی به مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها کمک و همچنین است، اما نه کاملا مهم است، از دیدگاه جستجوگرها، به عنوان در محل و خارج از سایت بهینه سازی (برای اکثر کسب و کار). با این حال، نیاز به حداقل سرمایه گذاری برای اطمینان از گوگل منابع کافی برای اطلاعات در مورد کسب و کار شما. این که آیا شما مقیاس تا استراتژی خود را از آنجا به عنوان یک تلاش مداوم فشرده است تا به شما، تا به اهداف خود، و تا اولویت های دیگر خود را.
منابع تخصیص
در نهایت، شما باید برای تعیین چگونه می خواهید به تخصیص منابع خود را (در وقت و پول). دو انتخاب در اینجا وجود دارد، هر چند شما ممکن است برای یک استراتژی ترکیبی انتخاب کردن: شما هم می توانید استخدام در خانه کارگران که مسئولیت رسیدگی به کار خود و یا برون سپاری کار خود را به حرفه ای خارجی.
دارای مزایا و معایبی به هر روش، که من وجود دارد در این مقاله پوشش . به طور کلی، برای بودجه های بالاتر و بهتر از شرکت های تاسیس، استخدام کارشناس در خانه هر دو مقرون به صرفه و راحت است. با این حال، بودجه پایین تقریبا تقاضا متخصصان-چون خارجی در برون سپاری شما فقط برای خدمات شما در واقع استفاده از (به جای یک استراتژی در حال انجام)، شما معمولا تا پایان پرداخت پول کمتر، پرداخت و شما تو رفتگی در دیوار متخصصان باید کار بر روی وظایف فردی شما به جای یک واحد عمومی. در سمت تلنگر است، شما یک بیت از کنترل و یک کمی از شفافیت را از دست بدهند.
برای بسیاری از شرکت ها، یک رویکرد ترکیبی از بهترین مدل است. بر اساس این رویکرد، شما یک یا دو نفر مشغول به کار تمام وقت یا پاره وقت را برای شرکت شما و شبکه ای از مخاطبین خارجی در آنها شما می توانید برای هر کار اضافی که در فراسوی مناطق کارگران هسته خود را از تجربه و تخصص تکیه داشته باشد. این همچنین به شما کنترل بیشتری روی نحوه بودجه خود را بر اساس روز به روز را صرف می دهد.
بودجه خود را در جستجوگرها نیاز به یک استراتژی تحول است. بعد از چند ماه از اجرا، شما به سرعت یاد بگیرند که استراتژی بهترین راه حل برای نام تجاری شما هستند و که منابع هستند و یا کار نمی کند. شما همچنین ممکن است به عنوان یک عدم تبدیل-که نیاز به توجه اضافی پیدا کردن یک مشکل منطقه مانند. موفقیت شما در توانایی خود را برای تنظیم بودجه خود را در پرواز و پاسخ به نیازهای در حال تغییر به موقع و مناسب بستگی دارد.

 

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

آیا فرمول خاصی در انتخاب کلمه‌ کلیدی مناسب برای سئو وجود دارد

آیا فرمول خاصی در انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو وجود دارد؟

در ابتدا لیست کاملی از کلمات کلیدی مورد نظرتان آماده کنید، تعداد کلمات کلیدی در این لیست محدودیتی ندارد. تا جایی که می‌توانید از منابع مختلف مانند سایت‌های رقیب در یافتن ایده‌های مناسب برای کلمات کلیدی بهره بگیرید، غلط‌های املایی احتمالی را لحاظ کنید و عبارت‌های دو، سه و چهار کلمه‌ای را نیز در کلمات کلیدی خود …

سئو چگونه در روند رشد مشتریان یک کسب و کار اینترنتی تاثیر گذار هست؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با چند مورد از قابل پیش بینی ترین اتفاقات سئو که ممکن است در سال ۲۰۱۷ رخ دهد آشنا کنیم. جستجوی صوتی افزیشی ۲۵ درصدی خواهد داشت. در این پیش بینی می خواهیم اول به این موضوع بپردازیم که چه چیزهایی اتفاق نخواهند افتاد. واقعیت این است که جستجوی …

گوگل آنالیتیکس یا گوگل آنالیز برای تجزیه و تحلیل وب‌سایت

چگونه تجزیه و تحلیل مخاطبان خود را در گوگل آنالیز نظر دنبال نظرات درک خود را مخاطب محوری به هر کسب و کار است. مهم نیست که چه صنعت که در آن هستید و یا آنچه رویکرد شما این است که بازاریابی و تبلیغات، درک مخاطبان خود را بهتر به شما اجازه بهبود شیوه های …

نماد الکترونیکی چیست؟

مهم‌ترین مسئله در ترغیب مشتریان، مطمئن نمودن آنها از اعتبار و نام شرکت مان در وب سایت مان می باشد. برای این امر امروزه در طراحی سایت ها نشانی معرفی شده است که آن را e نماد یا ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیکی می نامند. که مهمترین عامل ایجاد اعتماد و اطمینان می باشد، …

بهترین انتخاب تصویر محتوای بازاریابی

مخاطبین شما صرف اینکه محتوای شما یک کتاب، مقاله وبلاگ یا … باشد و بدون توجه به کیفیت نگارش، ویرایش و لحن آن در نگاه اول تنها بر اساس تصویر استفاده شده برای آن اقدام به قضاوت می کنند. بنابراین همواره باید توجه داشته باشید که تصویر استفاده شده برای محتوای شما بخوبی بیان کننده …

نیاز بازاریابی به اپلیکیشن موبایل

برای بازاریابی کسب و کار خودتان نیاز به اپلیکیشن موبایل دارید؟ به نظر شما چرا توجه به اینکه هر روز تعداد افراد بیشتری در حال استفاده از گوشی های هوشمند خود بجای کامپیوتر برای گشت و گذار در اینترنت هستند، ایده ای مهم است؟ اگر سن شما اینقدر باشد که بتوانید گوشی های موبایلی بزرگتر …

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X