در اینستاگرام نباید این کارها را انجام دهید

چکیده مقاله: جعفرصادق پیران آموزش اینستاگرام ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ بدون دیدگاه 319 بازدید تاریخ به روز رسانی:۱۳۹۵/۱۱/۰۳
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

انتخاب نام کاربری نامناسب  متاسفانه در اینستاگرام جستجو به راحتی سایت ها وشبکه های اجتماعی نیست.شما اگر نام کاربری را برای خودتان انتخاب کنید که عجیب و پیدا کردن آن برای مخاطبان سخت باشد،در نتیجه مردم نمی توانند شما را پیدا کنند.پس بهتر است شما نام کاربری را برای خودتان انتخاب کنید که تشخیص ان …

انتخاب نام کاربری نامناسب 

متاسفانه در اینستاگرام جستجو به راحتی سایت ها وشبکه های اجتماعی نیست.شما اگر نام کاربری را برای خودتان انتخاب کنید که عجیب و پیدا کردن آن برای مخاطبان سخت باشد،در نتیجه مردم نمی توانند شما را پیدا کنند.پس بهتر است شما نام کاربری را برای خودتان انتخاب کنید که تشخیص ان برای هر کسی راحت باشد و به آسانی آن را پیدا کنند ،این نام می تواند نام واقعی شما باشد یا نام به غیر از اسم خودتان که برای کسب و کار انتخاب کرده اید.

پروفایل خود را در حالت خصوصی قرار ندهید

شما دوستان عزیز به جز مواردی که از اینستاگرام برای دلایل شخصی استفاده می کنید و به منظور شبکه سازی از ان استفاده نمی کنید ،پروفایل خود را به حالت شخصی تنظیم نکنید و در تنظیمات پروفایل خود حالت عمومی را انتخاب کنید،برای اینکه دنبال کنندگان شما موفق به دیدن ارسال های شما در این شبکه و همچنین مطلع شوند و از ماهیت کار شما به خوبی آگاه شوند.در این صورت که مخاطبان دیگر نیاز به تایید شدن از طرف شما ندارند و آنها زودتر به یکی از طرفداران شما تبدیل می شوند و در لیست دنبال کنندگان شما قرار می گیرند.

همانند یک کاربر معمولی رفتار نکنید

اینستاگرام محیطی برای تعامل و اشتراک گذاری مطالب مختلفی می باشد،جز در شرایطی که شما در این محیط تازه وارد باشید ،نباید در سایه قرار گرفته و فعالیتی نداشته باشید.شما باید محتوایی را به صورت پیوسته در این شبکه ارسال کنید و به اشتراک گذاری کنید و محتوای دیگران را بپسندید و برای آنها کامنت بگذارید و با محتوای دیگران تعامل داشته باشید تا بتوانید از این طریق روابط بهتری را با سایرین برقرارکنید.

بدون عنوان مطلبی را ارسال نکنید

اگر شما دوستان عزیز تصاویر ارسالی جذابی در اینستاگرام قرار بدهید ولی برای آن عنوان یا توضیحی ننویسید،این تصاویر هرچند که هم جذاب و عالی باشند ،هیچ اهمیتی ندارند.پس حتما باید برای تصاویر خود عنوان و توضیحی درنظر بگیرید و سپس به اشتراک گذاری آنها در اینستاگرام بپردازید.شما اگر محتواهایی را که در اینستاگرام ارسال می کنید با عنوان باشد،می بینید که میزان بالاتری از تعامل مخاطبین را برخوردار می باشد و به شما اجازه می دهد تا با مخاطبان خود ارتباط برقرا کنید و به افراد بگویید ک تصویر ارسالی شما چیست و یا جمله ای مربوط به ان را نقل قول کنید و سوالی را از مخاطبان خود بپرسید.پس شما محتوای تان هرچی می باشد،بایست یک موضوعی متناسب با آن را انتخاب کنید وهمزمان با محتوای خود درج کنید.

عدم استفاده بیش از هفت الی ده هشتگ 

هشتگ در محیط اینستاگرام دارای اهمیت بسیاری می باشد و شما برای افزودن تعدا بازدید کنندگان هر پست خود، از آنها استفاده کنید.استفاده بیش از حد ۷ تا ۱۰ هشتگ در یک پست بسیار زیاد است ، و شما سعی کنید در توضیحات یا عنوان هر پست ارسالی خود ۵ تا ۷ هشتگ مرتبط استفاده کنید. از هشتگ های معروفی مانند #love – استفاده نکنید و بالاخص اگر این هشتگ ها ارتباط مستقیمی با محتوای شما ندارد.استفاده از هشتگ های معروف و نامرتبط به هدف دیده شدن ارسال های شما در جستجوهای مطرح ،هیچ کمکی نمی کند و همچنین در میزان بالا بردن مخاطبان شما هیچ تاثیری ندارد و شما شاید از این طریق دنبال کنندگان خود را هم از دست بدهید!!

عدم توجه به نظرات مخاطبان پیج‎تان

شما نبایست نسبت به نظرات و سوال هایی را که مخاطبانتان در زیر ارسال های شما ثبت کرده اند بی توجه باشید،زیرا آنها برای شما وقت صرف کرده اند و به شما احترام گذاشته اند.همیشه شما بخش اعلان های خود را چک کنید و مطمئن شوید که به نظرات و سوالات جواب داده اید،به انها به صورت @نام کاربری جواب دهید تا آنان از پاسخ شما آگاه شوند،اگر انها از شما سوالی پرسیده اند جواب بدهید و یا ازآنها در صورت درج نظر تشکر کنید،اگر شما دوستان به صورت پیوسته به همین روش ادامه دهید،بر روابط شما با مخاطبانتان تاثیر می گذارد.

محتوای کاربران دیگر اینستاگرام را کپی نکنید

اگر شما از تصویر و عکسی که یکی از مخاطبان در اینستاگرام خود قرار داده است و شما خوشتان امده ،نمی توانید استفاده کنید و آن را به عنوان عکسی از طرف خود اطلاق کنید.اگر شما می خواهید از متن و مطالب ارسالی دیگر کاربران استفاده کنید،از آنها بخواهید که شما را بر روی پست خود تگ کنند و یا بر روی ارسال های آنها از هشتگ استفاده کنید.اگر شما به ارسال مجدد مطلبی از دیگران می پردازید،همیشه و همیشه از آنها به عنوان مالک معنوی تصویر یاد کنید.بعضی از اپلیکیشن هایی در این زمینه وجود دارد که به شما اجازه می دهد که از که حتوای دیگران در مطالب ارسالی خود استفاده کنید ولی از آنها به عنوان مالک معنوی یاد کنید.

از تصاویر موجود در بخش جستجوی تصاویر گوگل استفاده نکنید

اینستاگرام محیطی برای اشتراک گذاری مطالب تولید شده توسط شما می باشد و نه اشتراک گذاری مطالب کلی که از نتایج جستجو در گوگل بدست آمده است.اگر شما دوست دارید که یک نقل قول انگیزشی به اشتراک بگذارید،بهتر است آن را دربالای یکی از تصاویر خود قرار بدهید.اینجا مانند محیط فیس بوک یا گوگل نیست!!!پس باید در اینستاگرام محتوای خود را بنویسید و خلاقانه عمل نمایید.شما دوستان در قرار دادن عکس های سلفی افراط نکنید و قرار دادن یک عکس سلفی خوب کفایت می کند.اگر شما از اینستاگرام به منظور کسب و کار استفاده می کنید،نبایست به ارسال مکرر عکس های سلفی بپردازید ،زیرا به شما کمکی نمی کند.

محتوای تهیه شده خودتا را یکباره ارسال نکنید

اگر شما تعداد بسیاری تصویر برای ارسال در شبکه اینستاگرام دارید،به صورت یک دفعه ارسال نکنید،و لازم است بین هر یک از ارسال های خود حداقل نیم ساعت فاصله بگذارید و این نه تنها باعث می شود که جریان آگاه سازی مخاطبان شما پر نشود بلکه باعث می شود ارسال های شما توسط افراد بیشتری رویت شود،البته که تکراری نباشند و هر یک به موضوعی جداگانه بپردازد.
شما باید در ارتباط با عدم تکراری بودن ارسال های خود توجه کنید،و اقدام به ارسال بیش ار ۵ تصویر در ارتباط با یک موضوع نکنید،بهتر است در رابطه با هر موضوع خود یک یا دوتصویر بهتر را انتخاب کنید و ارسال نمایید.

از ارسال پست های خود به طور خودکار در شبکه های اجتماعی توییتر و فیس بوک اجتناب کنید

درست است که اشتراک گذاری مطالب ارسالی تان در فیس بوک و توییتر خوب می باشد ولی باید توجه کنید که دلیل ندارد که شما همه پست ها و مطالب خود را درتمامی شبکه های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید،زیرا اگر شما به اشتراک گذاری تمامی مطالب ارسالی اینستاگرام تان در سایر شبکه ها اقدام کنید ،دیگر چه لزومی دارد که دیگران شما را در اینستاگرام دنبال کنند و بهتر است به جای این کار ،یک نمونه از عکس های خودتان را در شبکه های دیگر به اشتراک بگذارد و از آنها بخواهید برای دیدن ادامه محتوای شما،به اینستاگرام شما سر بزنند و دنبال کنند.

در اینستاگرام چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

اقدام به دنبال کردن هر فردی که شما را دنبال می کند،نکنید

اگر کسی شما را در اینستاگرام دنبال می کند،شما نباید در پاسخگویی به اقدام او ،به دنبال کردنش بپردازید.اگرشما می بینید مطالب فردی که شما را دنبال می کند برای تان جالب می باشد و یا با محتوای شما در ارتباط است،آنها را دنبال کنید.لازم به اجبار نیست که ،هر فردی شما را دنبال می کند شما هم او را دنبال کنید،زیرا اگر بخش آگاه سازی شما پر از مطالب ارسالی توسط دیگران شود که شما اصلا به آنها علاقه ای نداشته اید و فقط از روی اجبار آنها را دنبال کرده باشید،باعث می شود که علاقه خود را نسبت به این شبکه از دست بدهید و دیگر از آن استفاده نکنید. با قصد تگ کردن کسی اقدام به دنبال کردن وی نکنید تا فقط از این طریق تعداد دنبال کنندگان خود را بالا برده باشید.

اگر شما از افرادی دنبال می کنید که تا بعد آنها از شما پیروی کنند،و پس از دنبال کردن آنها از طرفداری او امتناع کنید ،دقیقا این کار اشتباهی می باشد،شما اصلا از این طریق نمی توانید تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید و اصلا این هدف اینستاگرام نمی باشد!!!افرادی را دنبال کنید که به آنها علاقه مندید و با آنها ارتباط برقرا کنید و به صورت طبیعی و عادی تعدا دنبال کنندگانتان را افزایش دهید.

اقدام به خرید از دنبال کنندگان نکنید

هرگز به اقدام خرید از دنبال کنندگان شبکه اجتماعی اینستاگرام را نکنید!!!زیرا انها به هیچ وجه برای شما مفید نخواهند بود و همچنین آنها شانس شما را برای تبدیل شدن به یک صفحه فعال و مشهور را از بین خواهند برد،زیرا هرگز اقدام به پسندیدن تصاویر اینستاگرام و ارسال های شما نمی کنند پس بهتر است به جای خرید از دنبال کنندگان تان به جذب مشتری و دنبال کنندگان واقعی در محیط بگردید

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

۸ نکته کاربردی برای نوشتن کپشن های اینستاگرام

۱) قرار است برای چه کسی بنویسید؟ قبل از هر چیز برای نوشتن کپشن‌های خوب، باید شناخت خوبی نسبت به مخاطب خود داشته باشید.زیرا معمولا محتوای هر رسانه متناسب با نوع مخاطب آن انتخاب می‌شود تا بتواند با درگیر کردن احساسات مشتری او را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین کپشن اینستاگرام باید به گونه‌ای انتخاب …

مدیریت فالوور در اینستاگرام

یکی از اصلی‌ترین موارد پیش رو پس از ثبت نام در اینستاگرام مربوط به مدیریت فالوورهای اکانت می‌شود. در این مقاله قصد داریم که اطلاعات جامعی در رابطه با مدیریت فالوورهای اینستاگرام خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. بنابراین با موبایل کمک و آموزش مدیریت فالوورهای اینستاگرام همراه باشید.   اگر به خاطر داشته باشید، چندی …

اینفلونسر مارکتینگ چگونه در سال ۲۰۱۸ گرایش بازاریابی را تغییر می‌دهد؟

یافتن ترند بازاریابی مناسب، عبارت است از کشف بهترین راه ها برای جذب مشتری که در سال ۲۰۱۸ اینفلونسر مارکتینگ یکی از متدهای روز به حساب می آید.هر چه بیشتر به سوی دنیای دیجیتال حرکت می کنیم ، باید از فرصت های جدید و بازار های پیشرو ، بهره مند شده و کمپین بازاریابی خود …

پروموت در اینستاگرام Promote به چه صورت انجام می‌شود؟

اینستاگرام قابلیتی اختصاصی را در اختیار کاربرانش قرار داده است که شاید کمتر در مورد آن شنیده باشید. این قابلیت مربوط به ارسال پست شبیه به یک آگهی یا اصطلاحا پروموشن (Promotion) می‌شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه پروموت در اینستاگرام یا ارسال پروموشن در آن (Promote on Instagram) بپردازیم. با موبایل …

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی تاثیرگذار (Influencer marketing) چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی تاثیرگذار (Influencer marketing) یکی از روش‌های بازاریابی است که از خیلی سال‌ پیش با انتخاب افراد مشهور  و مطرح در یک حوزه‌ی فعالیتی نظیر بازیگران، فوتبالیست‌ها، خوانندگان، هنرمندان، سلبریتی‌‏ها، لیدرها، چهره‌های محبوب کشوری و ورزشکاران و…  برای انتقال پیام یک برند تجاری در بازار به مصرف کننده نهایی و همچنین افزایش فروش و توسعه …

بازاریابی در اینستاگرام چگونه برندینگ کسب و کار شما را متحول می‌کند؟

بازاریابی در اینستاگرام و برندینگ به دلیل نوع مدل کسب‌وکاری که اینستاگرام دارد یعنی توانایی به اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو و لایک روزانه چندین میلیارد توانسته است ماهانه بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر فعال را جذب نماید، اهمیت خاصی برای کسب و کارها دارد. اما برای این‌که بتوانیم کسب‌وکارمان را در این شبکه اجتماعی به …

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب‌وکار آنلاین خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب‌وکار آنلاین که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب‌وکار آنلاین می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X