[vc_row][vc_column][vc_column_text]طراحی سایت پایه‌ترین رسانه در عین حال قوی‌ترین آنها برای برپایی کسب و کار اینترنتی است؛ که مدیر آینده بر این باور تاکید دارد، تا افراد با آگاهی از مسیر موفقیت آنلاین به آن اقدام نمایند. طراحی وب‌سایت در حال حاضر فاکتورهای بسیاری باید در نظر بگیرید؛ که خارج از تصور ما هست. بنابراین طراحی سایت از جمله مواردی که باید در نظر بگیرید، تا به موفقیت بیشتری دست یابید.

 

ما باید ۲۰ درصد از فعالیت‌های مهم و حیاتی کسب و کارمان را شناسایی کنیم؛ تا ۸۰ درصد موفقیت و رشد آن اتفاق بیافتد. یعنی ۸۰ درصد از فعالیت اکثر مدیران کسب و کارها به فعالیت‌هایی تخصیص داده می‌شود که ۲۰ درصد در موفقیت‌شان تاثیر خواهد داشت.

وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های با کیفیت طراحی و برنامه‌سازی حرفه‌ای جزو ۸۰ درصدی فعالیت‌های یک مدیر موفق است. بنابراین ما در هر جایگاه اقتصادی تولیدی، خدماتیف بازرگانی و آموزشی نیازمند استراتژی مدیریت، برندینگ، بازاریابی و بازاریابی اینترنتی متفاوتی هستیم؛ که بتواند از ابزار‌ها و تکنیک‌ها در جهت دستیابی به اهداف تجاری و غیرتجاری خود استفاده نماید.

چرا که ما معتقدیم طبق بازخوردی که در کلاس‌های آنلاین، حضوری و مشاوره‌ها دریافت نمودیم؛ مدیران از نگاه ساختار بیزینسی به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • مدیران ابزار‌گریز
 • مدیران ابزار محور

مدیران ابزار گریز به نظرم می‌توانند خیلی کسب و کارهای موفق‌تری ایجاد نمایند؛ اما یک شرط لازم و کافی را باید رعایت نمایند. اما این خصوصیت و ویژگی نباید منجر به سنجش و شناشایی غلط تکنیک و ابزارها شود. چرا که ما برای رشد سریع نیازمند استفاده کاربردی از ابزارها در جهت شناسایی و روند (Trend) نیاز مشتریان و بازار هستیم.

پس هرگز این بکارگیری ابزار و تکنیک‌های استفاده از ابزار را نباید فراموش نمایید. شما خودتان یا برون سپاری به شرکت‌ها، فریلنسرها، کارمندان خود ملزم هستید؛ که با صرف توان و انرژی ۲۰ درصدی‌تان به این ابزار دست پیدا کنید. نباید بیش از این به ابزار اهمیت بدهید؛ چرا که باعث تلف شدن منابع انسانی، زمانی، مالی و فرصت‌‌های حوزه خودتان خواهید شد.

پس اگر توانایی مالی به شما اجازه می‌دهد ان را به دیگران واگذار نمایید. ولی اگر این امکان را در حال حاضر ندارید؛ لازم است که ۲۰ درصد آن ابزارهای مهم را یاد بگیرید؛ تا پایه‌های اصلی کسب و کارتان را شکل بدهید.

مدیران ابزار محور بر عکس دسته قبلی ۸۰ درصد منابع در اختیار خودشان را به ابزارها اختصاص می‌دهند. این افراد به سرعت از بازار و چرخه کارآفرینی اخراج خواهند شد. به هیچ عنوان این دستهاز مدیران موفقیت خاصی را به دست نخواهند آورد. الان بازار فعلی دانش‌محور، سرمایه محور و تعدیل هزینه محور است.

شما به هیچ عنوان در شرایط فعلی نمی‌توانید با افزایش هزینه‌های خود آن را به خدمت و کالای خود اضافه نمایید؛ تا آن را به صورت هزینه‌های سربار از مشتری دریافت نمایید. چرا که با تمهیداتی که دولت در چند سال اخیر شروع کرده است؛ به دنبال خارج کردن افراد سفته‌باز و دلال از بازار ایران هست.

بنابراین افرادی که در دهه‌های قبلی تنها با خرید ارز، مسکوکات طلا، مسکن و سپرده‌گذاری در بانک قادر به فعالیت در بازار بودند. به راحتی هر سودی را که در این سال‌ها به دست آوردند؛ بازار از آن‌ها به صورت هزینه دریافت خواهد نمود.

الان در حال حاضر افرادی که در بازار فعالیت می‌کنند به واسطه افزایش هزینه‌های اجاره، ارز و غیره هر چه سریع‌تر باید آن را ترک نمایند. اگر حوزه‌ی کاری‌تان قابل ارایه به صورت آنلاین هست؛ حتما در جهت کاهش هزینه‌ها هر چه سریع‌تر اقدام نمایید. ممکن برخی از دوستان متذکر شوند که یعنی بازار فیزیکی و سنتی از بین خواهد رفت؟

در پاسخ به این مدیران و صاحبان بیزینس باید اشاره کنم؛ که شرکت‌های بزرگی با سرمایه بسیار بالا که توان خرید ۳۰ تا ۴۰ درصد زیر قیمت خرده‌فروشی از بازارهای خارجی باشند. جایگزین خرده‌فروشان فعلی خواهند شد.

اما شما مدیر محترم به دو روش می‌توانید کسب و کار آنلاین خود را تدوین و اجرایی نمایید

 1. خودتان شروع به یادگیری ابزارهای مورد نیاز و تکنیک‌های استفاده از آن بشوید؛ ولی نباید غرق در یادگیری ابزار شوید باید ۲۰ درصد زمان و توان مالی، انسانی خودتان را به آن اختصاص دهید.
 2. این پایه‌های موردنیاز کسب و کارتان را که جزو ۸۰ درصد فعالیت‌هایی است که سود ۲۰ درصدی ایجاد می‌کند. به شرکت‌ها، فریلنسرها و کارمندان خودتان واگذار نمایید.

پس همین الان تصمیم بگیرید که چطوری می‌خواهید در کمتر از ۵ ثانیه اقدام کوچکی را در این راستا انجام دهید. چرا که طبق بررسی‌ها نشان می‌دهد که اگر می‌خواهید به مدیر با میراث ارزشمند مادی و معنوی برای نسل حاضر و آیندگان تبدیل شوید؛ در کمتر از ۵ ثانیه باید اقدام کوچکی را انجام دهید. که می‌تواند تماس با مدیر آینده به صورت تلفنی و یا روی ثبت سفارش کلیک کنید تا همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.

اما حتما در انتخاب پلن‌ها هم دقت نمایید که تنها داشتن ابزار هیچ کمکی به شما نخواهد نمود. بلکه استراتژی‌های مدیریتی، برندینگ، بازاریابی و بازاریابی اینترنتی هستند که جزو ۲۰ درصد از کارهای مهم و حیاتی است. علامت تیک نشانه شامل شدن و علامت ضربدر نشانه شامل نشدن خدمت در آن پلن است.

مدیران کسب و کارها می‎توانند با راه اندازی یک بیزینس اینترنتی حرفه‎ای و استفاده هدفمند از این رسانه قدرت‏مند، محصولات و خدمات خود را به شکلی تاثیر گذار به جامعه بازار هدف خود معرفی نمایند. با استفاده از ظرفیت بی نظیر “تبلیغات مستمر و پیوسته” می‎توانید تمام جنبه‎های کسب و کارتان را به مشتریان فعلی خود معرفی کنید. همین‎طور مشتریان زیادی را به سمت محصولات و خدمات خودتان جذب نمایید.

با داشتن یک وب سایت و ابزارهای همراه آن و تدوین استراتژی متفاوت می‎توانید از رقبای خود پیشی بگیرید.  فراتر از حد تصور خود به سمت پیشرفت و توسعه گام بردارید. چرا که به راحتی تمامی رویدادها در یک سایت با ابزارهای سنجشی دقیق می‎توانید کنترل و نظارت کنید. از آن مهم‎تر با نیازهای واقعی مشتریان خود بیش از پیش آشنا شوید.

در رسانه‎های سنتی چنین امکانی وجود نداشت و شما با هزینه‎های گزافی که می‎پرداختید فقط جیب صاحبان رسانه‎ها را پر می‎کردید.

مدیران، کارآفرینان، مشاوران، مدرسان، متخصصین، پزشکان، اساتید دانشگاه، وکلای دادگستری، نویسندگان و هر مدیر کسب و کاری می‎توانند کسب و کارشان را با بازار گسترده آنلاین مرتبط سازند. از مزایای اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطبان بازار هدف مورد نظر خود برخوردار شوند.

یک وب سایت ابزاری است که می‎تواند نقش چشم‎گیری در تبلیغات و معرفی شما به نحو احسن به مخاطبان بازار هدف داشته باشد. تبلیغات و اطلاع رسانی از این طریق، نسبت به سایر رسانه ها به مراتب کم‎هزینه‎تر و نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری خیلی بیشتر و ارزان‎تر است.

در حقیقت یک وب‎سایت حرفه‌ای نمایشگاه دایمی محصولات و خدمات شما است. همچنین تاثیر فروانی در محبوبیت برند تجاری و شخصی شما خواهد داشت. ضمنن اهمیت داشتن یک وب سایت  بر هیچ مدیر هوشمندی پوشیده نیست و می‎توانید کسب و کار خود را علاوه بر معرفی به بازار هدف، به تمامی ایران و جامعه فارسی زبان در سراسر دنیا معرفی کنید.

در عصر ارتباطات، طراحی کسب و کار آنلاین با توجه به مزایای آن الزامی است. حضور موثر در دهکده جهانی اینترنت، ارتباط با جامعه و بازار هدف، نه تنها هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری کاملاً مطمئن با برگشت چندین برابر سرمایه (ROI) است.

مدیر آینده قبل از هر کاری، اقدام به ارائه مشاوره علمی و کاربردی در حرفه شما می‎نماید. پس از شناسایی و سنجش دقیق نیازهای کسب و کار شما، اقدام به تدوین و اجرای آن خواهد نمود. پس از آن نیز طبق پلن انتخابی شما همراهی ما را خواهید داشت تا بتوانید با نحوه کارکرد این سیستم آشنا شوید.کدنویسی ندارید به شما آموزش داده خواهد شد تا به راحتی هر چه تمام‎تر بتوانید اقدام به مدیریت و به روزرسانی وب سایت خود نمایید.

از آن گذشته با کمی تمرکز دقیق، می‌توانید ابزارها را سریع‌تر یاد بگیرید. وب سایت کسب و کار شما به صورت کاملاً داینامیک (پویا) طراحی، بهینه‎سازی و پیاده‎سازی خواهد گردید. تا به راحتی هر چه تمام‌تر بتوانید کنترل وب سایت خود را در دست‌تان بگیرید.

ما از آخرین تکنولوژی ها و متدهای روز طراحی وب همچون ,wordpress, PHP, HTML5، CSS3 و jQuery در وب سایت شما استفاده خواهیم کرد. همان‌طور که می‌دانید وردپرس برای طراحی و اجرایی هر نوع کسب و کاری مناسب و کافی است. پس نیازی به هزینه‌های چند ده میلیون تومانی نخواهید داشت.

[/vc_column_text][vc_column_text]طراحی سایت با ظاهری مطابق سلیقه شما مهم‌ترین گام در مدیر آینده هست. ما همکار تجاری شما دوست عزیز هستیم، پس به دنبال ایجاد یک پیشنهاد تجاری برد – برد هستیم.  ما به شما کمک می‌کنیم که محصولات و خدمات‌تان را نه تنها در میان رقبا بلکه در تمامی ایران و دنیا نمایش دهید. [/vc_column_text][vc_column_text]

برای متمایز دیده شدن با طراحی سایت این امر ممکن می‌شود.
سایت در دنیای رقابتی امروز تنها راه دیده شدن در بازار گسترده آنلاین است!
مشتریان زیادی در شهر، استان، کشور دنبال برندهای خاص اینترنتی هستند!
کسب و کار الان مفهومش با گذشته تفاوت دارد قبل از اینکه زود دیر شود آن را دریابید!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_single_image image=”22142″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” title=”چرخه طراحی سایت در مدیر آینده”][vc_empty_space][vc_column_text]

برخی از مزایای طراحی سایت توسط مدیر آینده

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]
 • معرفی حرفه‌ای کسب و کار شما در صفحه درباره ما
 • طراحی فرم‌های تماس با ما حرفه‌ای برای شما
 • امکان نمایش ویدیو در سایت
 • امکان قرار دادن انیمیشن و تیزر
 • امکان طراحی سایت با وردپرس 
 • امکان طراحی اختصاصی قالب شما در وردپرس
 • امکان طراحی کاملا اختصاصی بدون نیاز به استفاده از سیستم مدیریت محتوا
 • امکان طراحی اپلیکیشن اندرویدی و آیفون برای سایت بعد از اتمام پروژه
 • طراحی کاتالوگ محصولات برای دانلود و ارسال به ایمیل
 • امنیت بسیار بالا برای جلوگیری از هک شدن
 • مدیریت هاست شما در سرورهای پرسرعت داخل ایران
 • امکان ثبت‌نام کاربران در سایت
 • امکان اعطای عضویت ویژه به برخی از کاربران
 • مدیریت خودکار ارسال ایمیل و پیامک برای مشتریان
 • طراحی پاپ‌های هوشمند بدون ایجاد مزاحمت برای کاربران
 • محدود کردن کاربران برای عدم دسترسی به عدم تنظیمات
 • مدیریت بهتر ارسال و دریافت نظرات کاربران
 • مدیریت کاربران و تعریف سطوح مختلف کاربری
 • از ما جز صداقت هیچ چیز دیگری را نخواهید شنید.
 • مشاوره رایگان برای طراحی سایت 
 • و ده‌ها نکته متمایز دیگر
[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]
 • گرافیک و ظاهری کامل زیبا
 • نمایش متفاوت محصولات و خدمات شما
 • چیدمان و نمایی متفاوت سایت از نگاه شما
 • حس خوب در برخورد اول مخاطب با سایت
 • حس اعتماد و ارتباط گیری با مجموعه‌تان
 • متمایز شدن کسب و کار شما بین رقبا
 • همراهی با نظر و خواسته شما در طول انجام پروژه
 • پشتیبانی رایگان شش ماهه وب‌سایت شما
 • به راحتی می‌توانید تغییرات مد نظرتان را از ما درخواست کنید.
 • تحویل پروژه بسته به حجم آن از ۳ تا ۱۵ روز
 • طراحی سایت متناسب با بودجه شما
 • استفاده از CMS اختصاصی یا آماده بسته به نظرتان
 • سایت کاملا واکنش‌گرا متناسب با موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر
 • ما با کمال میل و خوشرویی آماده اعلام تغییرات نظر شما در پروژه هستیم.
 • طراحی سایت متناسب با الگوریتم‌های سئو گوگل
 • شناسایی رقبا و تحلیل رفتارشان
 • ارایه گزارش از نحوه پیشرفت انجام پروژه
 • آموزش اولیه برای مدیریت بهتر سایت
 • طراحی اسلایدهای حرفه‌ای
 • استفاده از تصاویر کاملا زیبا و خوش رنگ
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

انواع سایت‌ها برای نمایش متفاوت و متمایز محصولات‌تان

[/vc_column_text][vc_separator color=”custom” accent_color=”#f9b828″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”22165″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”طراحی سایت با پرتال و فروشگاه‌سازها”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”22163″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”طراحی سایت با وردپرس”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”22164″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”طراحی سایت دینامیک”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”22162″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” title=”طراحی سایت استاتیک با نشانه‌گذار”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

طراحی سایت‌ بر اساس کاربرد و نوع کدنویسی  به چهار دسته زیر تقسیم می‌شوند 

سایت‌های استاتیک :

این نوع وب‌سایت‌ها برای کسب و کارهایی مناسب هستند که در طول یک‌سال یک بار بیشتر نیاز به تغییر محتوا نباشد. یعنی یک بار تمامی محتوای ارایه شده از طرف یک شرکت و شخص بر روی سایت قرار می‌گیرد. که شاید در طول چند سال نیازی به تغییر محتوا نباشد.

ویژگیهای این نوع وب‌سایت‌ها:

 • نیاز مند به یک طراح حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای سایت
 • زبان برنامه‌نویسی این‌گونه از سایتها غالباً HTML و Java Script  است که در نوع توسعه یافته آن از CSS استفاده می‌شود.
 • سرعت بارگذاری (Loading) بالایی در هنگام مراجه به سایت دارد.
 • خوانش بالا توسط مرورگرهای مختلف
 • دسترسی راحت‌تر ربات‌های خزنده گوگل به سایت
 • قیمت پایین‌تر نسبت به سایر روش‌ها
 • ثابت بودن همه اجزا از تصویر، صوت، ویدیو و متن در این نوع وب‌سایت‌ها
 • تغییرات مستلزم حضور مجدد برنامه‌ساز هست

 

این نوع وب‌سایت‌ها را به هیچ یک از کسب و کارها توصیه نمی‌کنیم. مگر اینکه یک تا ۱۰ صفحه ثابت برای حداقل ۵ تا ۱۰ سال بخواهیم ایجاد بکنیم.

 

سایتهای داینامیک (Dynamic Website)

محتوای این نوع وب‌سایت‌های از قبیل گذاشتن مقاله، عکس، ویدیو، صوت، تغییر صفحات ثابت به راحتی قابل تغییر است. اصطلاحا به این نوع وب‌سایت‌های اختصاصی گفته می‌شود. هر شرکتی با توجه به تجربیاتش در این حوزه برای خود چنین CMS های اختصاصی را طراحی می‌کند. آپدیت آن مستلزم پرداخت پشتبانی سالانه است.

زبان‌های عمومی برای برنامه‌نویسی این وب‌سایت‌ها ASP، ASP.Net و Php  است. از  CSS و Silver light یا Ajax، Native  و فریم‌ورک‌های مختلف برای ایجاد قابلیت‌های ویژه نیز استفاده می‌شود.

بک بون و اسکلت وب سایت یک‌بار طراحی می‌شود. مدیریت وب‌سایت متفاوت از آنچه کاربر نهایی می‌بیند، است. یکی از مزیت‌های سایت‌های داینامیک این است که هیچ محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر و صفحات و غیره وجود ندارد.

طراحی سایت توسط مدیر آینده با توجه به ویژگی سایت‌های داینامیک توسط زبان‌های پیشرفته برنامه‌نویسی صورت می‌گیرد. به همین خاطر امکانات پیشرفته زیادی را می‌توانیم در آن قرار دهیم. مثل ساخت صفحات، فرم‌ها، جستجو، گالری، فروشگاه و …

 

سایت‌های پرتال‌ (Portal)

پرتال‌ها سایت‌های داینامیکی هستند که چندین سایت با هدف خاص در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. به مجموعه آن‌ها می‌توان پرتال گفت. پرتال خبری می‌تواند شامل چندین سایت داینامیک است که هر یک امکانات خاصی دارند. این نوع وب‌سایت‌ها تمامی ویژگی‌های یک سایت داینامیک را دار می‌باشند. الان فروشگاه‌سازها هم پرتال هستند که بر روی آن وب‌سایت‌های مختلفی را تعریف می‌نمایند. که دیگر نیازی به پرداخت هزینه سالیانه هاست ندارد.

البته یک هزینه ثابت سالیانه بر اساس امکاناتی که در اختیارتان قرار می‌دهد؛ از شما به صورت سالیانه دریافت می‌کند. افرادی که خیلی سریع می‌خواهند وارد فضای مجازی بشوند، این نوع فروشگاه‌سازها می‌توانند سریع یک فروشگاه ایجاد کرد.

همچنین شرکت‌های بزرگ برای پوشش دادن بخش‌های مختلف خود که هر کدام جداگانه یک سری فعالیت‌ها را انجام می‌دهند، مناسب است.

 

سایت‌های با سیستم مدیریت محتوا (Content Management Systems)

این نوع وب‌سایت‌ها خیلی رایج هستند از محتواساز‌ها مثل وردپرس گرفته تا فروشگاه‌سازهای رایگان و پولی که همگی جزو سایت‌های داینامیک هستند. در این نوع طراحان حرفه‌ای و شرکت‌هایی مثل مدیر آینده CMS هایی را در زمینه‌های مختلف با توجه به نیاز جامعه مصرف‌کنندگان طراحی می‌کنند.

از مزایای سیستم‌های مدیریت محتوا نسبت به سایر سایت‌های داینامیک می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • آماده بودن و جامع بودن آن‌ها
 • نصب وردپرس در کمتر از ۵ دقیقه
 • بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو SEO
 • گستردگی افراد حرفه‌ای برای توسعه آن
 • قالب‌ها و ظاهرهای آماده تنها در چند دقیقه اضافه می‌شوند.
 • افزونه‌های مختلفی را می‌توان متناسب با نیازمان تهیه کنیم.
 • فرم‌سازهای خیلی حرفه‌ای
 • مدیریت خیلی راحت‌تر CMSها
 • پاپ‌آپ‌های حرفه‌ای
 • ایده‌های مارکتینگ خیلی حرفه‌ای از برگزاری کمپین تا قیف فروش
 • طراحی لندینگ پیج‌های حرفه‌ای

مدیر آینده با طراحی سایت دو نوع خدمت را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می‌دهد.

 1. طراحی سایت با وردپرس، مجنتو و پرستاپاپ خیلی سریع در کمترین زمان ممکن شما می‌توانید خدمات خود را به صورت آنلاین ارایه دهید. البته که در چندین سطح این خدمت به شما ارایه می‌شود. خیلی از کسب و کارها می‌توانند حتی برای ۱۰ سال و بیشتر از این خدمت بدون هیچ نگرانی استفاده بکنند. که توصیه‌ام به همه کسب و کارها مثل پزشکان، وکلا، دندانپزشکان، مدرسان، اساتید، برخی از فروشگاه‌ و شرکت‌ها این نوع است.
 2. طراحی سایت با CMS اختصاصی مدیر آینده که مستلزم زمان و سرمایه‌گذاری بیشتری است. در این صورت شما می‌توانید هر خواسته‌ای را که دارید در وب‌سایت خودتان بدون هیچ نگرانی ایجاد کنید. چرا که متناسب با نیازهای شما طراحی خواهد شد. امکانات بسیار زیادی را می‌توانید با طراحی وب سایت در تبریز و دنیای وب تبریز در اختیار بگیرید.
[/vc_column_text][vc_column_text]

مراحل طراحی سایت و راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی در مدیر آینده

[/vc_column_text][vc_separator color=”custom” accent_color=”#f9b828″][vc_single_image image=”22281″ img_size=”full”][vc_column_text]

انتخاب نام دامنه :

معمولا سخت‌ترین مرحله‌ای است که افراد با وسواس بیشتری از آن عبور می‌کنند. در حالی که نباید بیشتر از ۷۲ ساعت برای انتخاب آن زمان صرف کرد. بنابراین بهترین راه انتخاب نام دامنه مناسب مراجعه به فرهنگ لغت فارسی آنلاین و آفلاین است. واژه‌یاب یک وب‌سایت آنلاین است که جهت انتخاب می‌توانید به این سایت مراجعه نمایید.

باید به صورتی کاملاً خلاقانه را برای کسب و کار اینترنتی برگزینید تا هم نشانگر برند تجاری و هم مشتریان بالقوه به آن دسترسی راحتی داشته باشند. افراد باید بتوانند نام دامنه شما را بتوانند به راحتی به خاطر بسپارند و در ذهن مشتریان آن عبارت یا کلمه حک شود.

modireayandeh.com

در این آدرس سایت modireayandeh به عنوان نام دامنه و COM به عنوان پسوند دامنه است.

نکات مهم در انتخاب نام دامنه مناسب سایت

 • استفاده از فرهنگ لغت فارسی
 • عدم کپی از نام دامنه سایت‌های تجاری و معروف
 • به کارگیری بخشی از نام شرکت به عنوان نام دامنه سایت
 • در سایت‌های شخصی معمولا نام افراد بهترین گزینه است.
 • در سایت‌های فروشگاهی ابتدا اگر در حوزه خاصی فعالیت می‌کنید در کنار یک نام دیگر بهترین گزینه است.
 • نام تجاری که در بازار آنلاین قبلا به ثبت رسیده است را رها نموده و سعی کنید نام تجاری دیگری برای سایت‌تان انتخاب نمایید.

 

ثبت نام دامنه :

برای ثبت نام دامنه آن را از طریق لینک به ثبت برسانید. البته باید قبلش در این وب سایت عضو شوید. از ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول می‌کشد نام دامنه شما با پسوند COM و IR فعال شود. که بعد از فعال شدن حتما مشخصات خود را اصلاح و کامل نمایید. تا در صورت مشکل افراد و شرکت‌ها بتوانند با شما ارتباط بگیرند.

حتما هر دو پسوند IR و COM را برای نام انتخابی خودتان به ثبت برسانید.

انتخاب هاست و شروع پروسه طراحی:

منظور از هاست سرورهای و کامپیوترهای خیلی پیشرفته است که اطلاعات سایت ما از فایلهای مختلف گرفته، روی آن ذخیره و بازیابی می‌شود. معمولا به سه دسته تقسیم می‌شود:

 • هاست اشتراکی
 • سرور مجازی
 • سرور اختصاصی

بهترین گزینه برای سایت‌های وردپرس اشتراکی کم جمعیت و هاست مخصوص وردپرس است. افرادی که می‌خواهند با وردپرس سایت خودشان را توسط مدیر آینده بالا بیاورند. حتما گزینه هاست مخصوص وردپرس با Cpanel را انتخاب نمایند. محل هاست هم برای سئو ایران باشد که بهترین گزینه خواهد بود. اما برای سایت‌های سنگین سرورهای خارجی پیشنهاد می‌شود.

چون با افزایش صفحات سایت‌تان وردپرس سنگین‌تر می‌شود. چون منابع زیادی مصرف می‌کند. این گزینه بهترین گزینه خواهد بود.

مدیر آینده حاصل تلاش تیمی افرادی است که اولین دغدغه‌شان، رونق و بهبود کسب و کار شما است. در دنیای وب با گستردگی بیشتر مشتریان و بازار بالقوه بدرخشید. پروژه‌ها طوری پیاده سازی شده که منطبق بر نیاز بازار شما خواهد بود. برای توسعه و ارتقا سایت خود هیچ محدودیتی نخواهید داشت.  ما علاوه بر طراحی سایت حرفه‌ای، توانایی انجام و پیاده‌سازی دیجیتال مارکتینگ را داریم. در بخش تبلیغات و کمپین‌های آنلاین کمک خواهیم کرد؛ تا پروژه‌های تبلیغاتی‌تان با راهکارهای مبتنی بر وب همراه شود. پیاده‌سازی و اجرای آن گام به گام قابلیت بازبینی و اصلاح را دارد.

تخصص در طراحی، اجرای وب سایت‎های فروشگاهی، شخصی، آموزشی و خدماتی در کنار تجربه سال‌ها فروش و تبلیغات آنلاین و کسب درآمد در بستر وب در کنار یکدیگر؛ به شما در رسیدن به اهداف‌تان یاری خواهد رساند. ما در زمینه‌های تخصصی آنلاین؛ مشاوره و آموزش‌های کاربردی ارائه می دهیم. می‌توانید روند پیشرفت یک وب سایت را به کلی تغییر دهد. با مدیر آینده،  موفقیت بر شما اجباری خواهد شد.[/vc_column_text][vc_row_inner css=”.vc_custom_1546123276493{background-color: #fbbc05 !important;}”][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space][vc_column_text]

[ulp id=’VST6ydhqLH1escJs’] [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

۱۰ نکته کلیدی که قبل از داشتن وب‌سایت باید بدانید.

در این پادکست ۱۰ نکته کلیدی برای شما مدیران کسب و کارها ارایه می‌شود که هر شخصی باید قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی لازم است بداند. به موارد اولیه در خصوص این نوع کسب و کارها اشاره خواهد شد. معیارهای انتخاب یک طراحی سایت موفق را قبل از شروع حتما بدانید. می‌خواهید بدانید چطور این مسیر را شروع کنید حتما این فایل آموزشی رایگان را گوش کنید. به تمامی سوالات شما در این خصوص پاسخ داده خواهد شد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space][vc_single_image image=”22292″ img_size=”full”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator color=”custom” accent_color=”#f9b828″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

انواع مدل‌های طراحی سایت در مدیر آینده

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]
 • طراحی سایت ریسپانسیو
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت هتل
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت آموزشی
 • طراحی سایت املاک
[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]
 • طراحی سایت مهندسی
 • طراحی سایت خبری
 • طراحی سایت رادیو
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت نیازمندی
 • طراحی سایت رزرو آنلاین
[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]
 • طراحی سایت حرفه ای
 • طراحی سایت داینامیک
 • طراحی سایت قیمت یاب
 • طراحی سایت بازارچه آنلاین
 • طراحی سایت دانلود
 • طراحی سایت دولتی
[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]
 • طراحی سایت آزمون آنلاین
 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی سایت آرایشگاهی
 • طراحی سایت پزشکی
 • طراحی سایت دایرکتوری مشاغل
 • طراحی سایت فروش فایل
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]