درباره ما

مجموعه مدیر آینده با هدف ترویج و آموزش بنیادین مدیریت، بازاریابی، برندینگ، بازاریابی اینترنتی و تبلیغات به همراه اصول مذاکره در فروش با تلاش آقای جعفرصادق پیران با بیش از ۲۰ سال سابقه‎ی کار در کسب‎و کارهای مختلف به همراه تیم ایشان در دی ماه ۱۳۹۵ به طور رسمی آموزش‎های خود را به همراه سایر خدمات آغاز کرد.

مدیر آینده با هدف مطالعه و اجرای پروژه های مدیریت بازاریابی ، برندسازی ، فروش و تجاری سازی وارد عرصه این خدمات شد. در همین راستا نیز با گردآوری اطلاعات به روز در قالب آموزش‎های مختلف یکی از قوی‎ترین هسته‎های مدیریتی، برندینگ، بازاریابی، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را ایجاد نموده است و به تبع آن نیز با تشکیل دپارتمان تخصصی در ایران گامی بلند در توسعه و یکپارچگی مدیریت برداشت.

امیدواریم که در دپارتمان تخصصی مدیر آینده با تلاش مستمر و منسجم همه‎ی تیم در کنار صنایع مختلف، شرکت‎ها، مفتخر به کسب دستاوردی نو و اثربخش در زمینه برنامه‎ریزی فرآیندهای سیستماتیک مدیریتی، بازاریابی و فروش همچنین سیستماتیک نمودن در جهت توانمند سازی و ارتقاء کسب و کار، در داخل و خارج از ایران گردیده ‌است. هدف از تدوین و پیاده‌سازی این مدل، برنامه ریزی بازاریابی فروش تضمینی، افزایش سهم بازار و ارتقای سطح برند شرکت‎ها هست.

بازاریابی در سال های اخیر از اهمیت بیشتری برخوردار بوده است. امروز نیز به طور حتم با توجه به روند تغییرات تکنولوژی و افزایش سطح ارتباطات (که موجب سهولت در تولید و تامین کالا و خدمات می شود). همچنین رشد شرکت های کوچک، اهمیت و ضرورت بازاریابی بیش از پیش حس می شود.

مدیر آینده آماده‎ی ارائه راه‎حلی جامع خدمات مدیریتی، برندینگ، تبلیغات، بازاریابی و فروش برای مدیران محترم شرکت‎ها هست. نیز فعالیت‎هایی از قبیل مطالعه و توسعه مدل‎های مختلف مدیریت بازاریابی و برند سازی را در اهداف شرکت خود قرار داده است. کلیه مدل‎ها در مدیر آینده متناسب با بازار هدف، مشتریان، شرکت، نیروی انسانی، محصول و … شرکت شما تهیه و عملیاتی می‎شود، ضمنن کاملا کاربردی و اجرایی هست و دارای پشتوانه علمی و تحقیقاتی می‎باشند.

مشاور بازاریابی و تبلیغات ، مشاوره مارکتینگ ، مشاور بازاریابی و فروش و همچنین مشاور بازاریابی و برندینگ به صورت یکپارچه و عملیاتی توسط تیم مدیر آینده و سیستم برنامه ریزی بازاریابی و فروش سیستماتیک ارائه می گردد.

به عنوان مثال آنچه از اطلاعات و برنامه‎های مشاور بازاریابی و تبلیغات پشتیبانی می‎نماید. تاثیرگذاری بر روی شاخص‎های موثر در خرید مشتریان است که بر اساس تحقیقات بازاریابی شناسایی می‎گردند. بدین ترتیب کلیه برنامه‎ها به صورت سیستماتیک پیاده‎سازی و عملیاتی شده است و به کمک فرم‎های از پیش تعیین شده، قابل ارزیابی و اندازه گیری می‎باشند.

مشاوره فروش در واقع خدمتی است که در کوتاه مدت وضعیت فروش شرکت‎ها را تحت تأثیر قرار می‎دهد و علاوه بر برنامه‌ریزی‎های میان مدت و استراتژی بازاریابی از سوی مشاوره بازاریابی مدیر آینده به شرکت‎ها ارائه می گردد. مشاوره فروش و بازاریابی و برندینگ اگر به صورت یکپارچه ارائه نگردد، موجب بی‎نظمی و نارضایتی مدیران، پرسنل و مشتریان شرکت‎ها می‎گردد.

مشاوره فروش در قالب آموزش بازاریابی و تکنیک های تجربی بر اساس شرایط و وضعیت فروش شرکت ارائه می گردند. یکی از مزایای همکاری با مدیر آینده، تقارب مشاور بازاریابی و مشاور فروش است.

در ارایه آموزش‎ها گروه مدیر آینده استراتژی مهمی به نام صداقت در گفتار و عمل را در دستور کار خود قرار داده است. با این دیدگاه تمام نکات و ترفندها را به صورت کاملا تخصصی آموزش می‌دهیم. هر ترفند و نکته ای را که خودمان عمل می‎کنیم به زبانی ساده و روان بدون استفاده از اصطلاحات خاص لاتینی در اختیار شما قرار می‎دهیم.

الان زمان آن فرا رسیده است که به عنوان مدیر و کارآفرین با نگرش سیستمی و تفکر سازمانی به کسب و کار خود در حال حاضر و حداقل در ۱۰ سال آینده، بتوانیم یک مدل تجاری برای بیزینس خود ایجاد کنیم. با این تفکر قادر خواهیم بود تمامی اتفاقات و رویدادها را در حال و آینده پیش‎بینی کنیم. به راحتی با استقبال از این تغییرات به نفع مجموعه خود و در نهایت مشتریان‎مان استفاده نماییم.

لذا مدیر آینده برای بهبود و افزایش قدرت مانور شما در بازار هدف خدمات خود را در این مجموعه به چندین دسته مهم تقسیم‎بندی نموده تا بتواند مدیران بهتر بتوانند از کمک این گروه بهره‎مند شوند.

تقسیم‎بندی بر اساس نوع و حجم فعالیت تجاری و آموزشی:

۱- کسب و کارهای کوچک
۲- کسب و کارهای متوسط
۳- کسب و کارهای بزرگ و سازمانی

خدمات سایت مدیر آینده در چهار بخش اصلی تقسیم‎بندی می‎شود:

۱- برگزاری دوره‎های آموزشی به صورت حضوری و غیر حضوری(همایش، کارگاه، وبینار،فیلم، کتاب)

۲- مشاوره تخصصی تلفنی، آنلاین و حضوری بسته به نیاز کسب‎وکار شما

۳- کوچینگ کسب و کار به صورت ماهانه و سالانه برای مدیران و کارآفرینان

خدمات اجرایی از قبیل طراحی وب‎سایت‎های اختصاصی و وردپرسی،طراحی اپلیکیشن‌های کاملا تخصصی، طراحی‎ و اجرای کمپین‎های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین، تدوین استراتژی و تاکتیک‎های ویژه فروش کسب‎وکار، مشاوره، اجرا و آموزش دیجیتال مارکتینگ از قبیل سئو، گوگل ادز، ایستاگرام و تلگرام مارکتینگ

 

هر کسب‎وکاری بسته به نیاز خودش می‎تواند هر پکیج از خدمات مدیر آینده را انتخاب کند. رشد و توسعه کسب‎وکار خود را با استفاده از این امکانات میسر نماید. شما به عنوان صاحب یک بیزینس نباید در جا بزنید و با تدوین برنامه‎های استراتژیک متناسب با نوع و زمینه‎ی کارتان روند صعودی توسعه آن را فراهم نمایید.البته برای استفاده از این خدمات باید حتمن با ایده‎ها و ترفندهای مدیر آینده آشنایی داشته‎ باشید. سخت‎گیری خاصی از طرف شخص آقای جعفرصادق پیران به عنوان مدیر مجموعه مدیر آینده برای ارایه خدمات هست. فقط افراد مشتاق و باانگیزه خواهان رشد روزافزون کسب و کار می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

همکاران ما از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر از روز شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر پنج‎شنبه

آماده‎ی پاسخ‎گویی به سوالات، نظرات و پیشنهادات شما در مدیر آینده هستند.

مدیران آینده اهمیت برداشتن گام های کوچک روزانه را به خوبی درک می کنند!

مدیران آینده بهای موفقیت کسب و کارشان را پرداختند و پرداخت می کنند!

مدیریت به سبک فرمول یک

مدیریت رشد کسب و کار به سبک فرمول یک

فرمت آموزشی: MP4
مدت زمان آموزش : ۲ ساعت و ۴۶ دقیقه
مخاطبان : مدیران و صاحبان کسب و کار، کارآفرینان
مدرس: جعفرصادق پیران
نوع محصول: دانلودی
حجم دانلود: ۲۴۱ مگا بایت
مبلغ : ۹۹ هزار تومان

 

اثر شیفت تکنیکی جهشی برای کسب درآمد، ثروت و موفقیت

اثر شیفت : تکنیکی جهشی در دستیابی به ثروت و موفقیت نامحدود

فرمت: حضوری و کارگاهی
مدت زمان : ۱۲۰ دقیقه
اثر شیفت : تکنیکی فوق‌العاده و جهشی در کسب ثروت بی‌نهایت
مخاطب: مدیران، صاحبان کسب و کار، کارمندان، دانشجویان، مردان و زنان علاقمند به موفقیت نامحدود
مدرس: جعفرصادق پیران

۳۰ تغییر در ۳۰ روز برای کسب‌و‌کار آنلاین شما

۳۰ تغییر در ۳۰ روز برای کسب‌و‌کار آنلاین شما

فرمت دوره: MP4
گارانتی ۱۰۰% بازگشت وجه در صورت نارضایتی تا ۴۵ روز بعد از خرید دوره
آموزش کامل وردپرس در ساخت وب‎سایت برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرید!
دریافت فایل ویدیویی دوره بعد از خرید در قسمت دانلودها
دسته بندی: آموزش بازاریابی اینترنتی، آموزش وردپرس، طراحی سایت بدون کد نویسی

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع مدیران آینده بپیوندید

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

فعالیت ما

 • ما مدیران را در جهت رشد و توسعه کسب‌و‌کارشان، با مشاوره و آموزش مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ همراهی می‌کنیم.
 • info@modireayandeh.com