درباره ما

مجموعه مدیر آینده با هدف ترویج و آموزش بنیادین مدیریت، بازاریابی، برندینگ، بازاریابی اینترنتی و تبلیغات به همراه اصول مذاکره در فروش با تلاش آقای جعفرصادق پیران با بیش از ۲۰ سال سابقه‎ی کار در کسب‎و کارهای مختلف به همراه تیم ایشان در دی ماه ۱۳۹۵ به طور رسمی آموزش‎های خود را آغاز کرد.

مدیر آینده با هدف مطالعه و اجرای پروژه های مدیریت بازاریابی ، برندسازی ، فروش و تجاری سازی وارد عرصه این خدمات شد و در همین راستا نیز با گردآوری اطلاعات به روز در قالب آموزش‎های مختلف یکی از قوی‎ترین هسته‎های مدیریتی، برندینگ، بازاریابی، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی را ایجاد نموده است و به تبع آن
نیز با تشکیل دپارتمان تخصصی در ایران گامی بلند در توسعه و یکپارچگی مدیریت برداشت.

امیدواریم که در دپارتمان تخصصی مدیر آینده با تلاش مستمر و منسجم همه‎ی تیم در کنار صنایع مختلف، شرکت‎ها، مفتخر به کسب دستاوردی نو و اثربخش در زمینه برنامه‎ریزی فرآیندهای سیستماتیک مدیریتی، بازاریابی و فروش همچنین سیستماتیک نمودن در جهت توانمند سازی و ارتقاء کسب و کار، در داخل و خارج از ایران گردیده ‌است. هدف از تدوین و پیاده‌سازی این مدل، برنامه ریزی بازاریابی فروش تضمینی، افزایش سهم بازار و ارتقای سطح برند شرکت‎ها هست.

بازاریابی در سال های اخیر از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و امروز نیز به طور قطع با توجه به روند تغییرات تکنولوژی و افزایش سطح ارتباطات (که موجب سهولت در تولید و تامین کالا و خدمات می شود)، و همچنین رشد شرکت های کوچک، اهمیت و ضرورت بازاریابی بیش از پیش حس می شود.

مدیر آینده آماده‎ی ارائه راه‎حلی جامع خدمات مدیریتی، برندینگ، تبلیغات، بازاریابی و فروش برای مدیران محترم شرکت‎ها هست، و نیز فعالیت‎هایی از قبیل مطالعه و توسعه مدل‎های مختلف مدیریت بازاریابی و برند سازی را در اهداف شرکت خود قرار داده است. کلیه مدل‎ها در مدیر آینده متناسب با بازار هدف، مشتریان، شرکت، نیروی انسانی، محصول و … شرکت شما تهیه و عملیاتی می‎شود، ضمنن کاملا کاربردی و اجرایی هست و دارای پشتوانه علمی و تحقیقاتی می‎باشند.

مشاور بازاریابی و تبلیغات ، مشاوره مارکتینگ ، مشاور بازاریابی و فروش و همچنین مشاور بازاریابی و برندینگ به صورت یکپارچه و عملیاتی توسط تیم مدیر آینده و سیستم برنامه ریزی بازاریابی و فروش سیستماتیک ارائه می گردد.

به عنوان مثال آنچه از اطلاعات و برنامه‎های مشاور بازاریابی و تبلیغات پشتیبانی می‎نماید، تاثیرگذاری بر روی شاخص‎های موثر در خرید مشتریان است که بر اساس تحقیقات بازاریابی شناسایی می‎گردند. بدین ترتیب کلیه برنامه‎ها به صورت سیستماتیک پیاده‎سازی و عملیاتی شده است و به کمک فرم‎های از پیش تعیین شده، قابل ارزیابی و اندازه گیری می‎باشند.

مشاوره فروش در واقع خدمتی است که در کوتاه مدت وضعیت فروش شرکت‎ها را تحت تأثیر قرار می‎دهد و علاوه بر برنامه ریزی‎های میان مدت و استراتژی بازاریابی از سوی مشاوره بازاریابی مدیر آینده به شرکت‎ها ارائه می گردد. مشاوره فروش و بازاریابی و برندینگ اگر به صورت یکپارچه ارائه نگردد، موجب بی‎نظمی و نارضایتی مدیران، پرسنل و مشتریان شرکت‎ها می‎گردد.

مشاوره فروش در قالب آموزش بازاریابی و تکنیک های تجربی بر اساس شرایط و وضعیت فروش شرکت ارائه می گردند. یکی از مزایای همکاری با مدیر آینده، تقارب مشاور بازاریابی و مشاور فروش است.

در ارایه آموزش‎ها گروه مدیر آینده استراتژی مهمی به نام صداقت در گفتار و عمل را در دستور کار خود قرار داده است. با این دیدگاه تمام نکات و ترفندها را به صورت کاملا تخصصی آموزش می‌دهیم. هر ترفند و نکته ای را که خودمان عمل می‎کنیم به زبانی ساده و روان بدون استفاده از اصطلاحات خاص لاتینی در اختیار شما قرار می‎دهیم.

الان زمان آن فرا رسیده است که به عنوان مدیر و کارآفرین با نگرش سیستمی و تفکر سازمانی به کسب و کار خود در حال حاضر و حداقل در ۱۰ سال آینده، بتوانیم یک مدل تجاری برای بیزینس خود ایجاد کنیم و با این تفکر قادر خواهیم بود تمامی اتفاقات و رویدادها را در حال و آینده پیش‎بینی کنیم و به راحتی با استقبال از این تغییرات به نفع مجموعه خود و در نهایت مشتریان‎مان استفاده نماییم.

لذا مدیر آینده برای بهبود و افزایش قدرت مانور شما در بازار هدف خدمات خود را در این مجموعه به چندین دسته مهم تقسیم‎بندی نموده تا بتواند مدیران بهتر بتوانند از کمک این گروه بهره‎مند شوند.

تقسیم‎بندی بر اساس نوع و حجم فعالیت تجاری و آموزشی:

۱- کسب و کارهای کوچک
۲- کسب و کارهای متوسط
۳- کسب و کارهای بزرگ و سازمانی

خدمات سایت مدیر آینده در چهار بخش اصلی تقسیم‎بندی می‎شود:

۱- برگزاری دوره‎های آموزشی به صورت حضوری و غیر حضوری(همایش، کارگاه، وبینار،فیلم، کتاب)

۲- مشاوره تخصصی تلفنی، آنلاین و حضوری بسته به نیاز کسب‎وکار شما

۳- کوچینگ کسب و کار به صورت ماهانه و سالانه برای مدیران و کارآفرینان

۴- خدمات اجرایی از قبیل طراحی وب‎سایت‎های اختصاصی و وردپرسی، طراحی‎ و اجرای کمپین‎های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین و تدوین استراتژی و تاکتیک‎های ویژه کسب‎وکار

 

هر کسب‎وکاری بسته به نیاز خودش می‎تواند هر پکیج از خدمات مدیر آینده را انتخاب کند و  رشد و توسعه کسب‎وکار خود را با استفاده از این امکانات میسر نماید. شما به عنوان صاحب یک بیزینس نباید در جا بزنید و با تدوین برنامه‎های استراتژیک متناسب با نوع و زمینه‎ی کارتان روند صعودی توسعه آن را فراهم نمایید.

البته برای استفاده از این خدمات باید حتمن با ایده‎ها و ترفندهای مدیر آینده آشنایی داشته‎ باشید و حداقل در چندین دوره‎ی آموزشی ما شرکت کرده باشید و در برخی موارد خاص حتی در چندین مرحله مصاحبه‎ی تخصصی از مدیران خواهان این خدمات به عمل خواهد آمد که تا مطمئن شویم فرد آمادگی پذیرش و عملی نمودن ایده‎های ابتکاری ما هست.

سخت‎گیری خاصی از طرف شخص آقای جعفرصادق پیران به عنوان مدیر مجموعه مدیر آینده برای ارایه خدمات هست که فقط افراد مشتاق و باانگیزه خواهان رشد روزافزون کسب و کار بتوانند از این خدمات استفاده کند و فردی که فقط برای اتلاف وقت و سرمایه بخواهد با ما ارتباط برقرار کند، نخواهد توانست از این امکانات فراهم شده استفاده نماید.

همکاران ما از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر از روز شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر پنج‎شنبه

آماده‎ی پاسخ‎گویی به سوالات، نظرات و پیشنهادات شما در مدیر آینده هستند.

دوستانی که این مقاله را مطالعه نموده اند، مقاله های زیر را نیز بررسی کرده اند

گام سوم: گروه‌ تلگرام تا چه اندازه در ساخت کسب و کار تلگرامی مفید هستند؟

به نظرم هر ابزار بازاریابی مستقیم مثل گروه تلگرام که بتواند ما را به مشتریان بالقوه کسب و کار معرفی نماید، باید مورد توجه مدیر یک کسب و کار قرار گیرد. گروه تلگرامی که خودمان می‌سازیم یا در شکل‌گیری محتوای یک گروه تلگرامی فعالیت می‌کنیم همه باید در راستای معرفی کسب و کار به صورت […]

گام دوم : چگونه کسب و کار تلگرامی‌ را با مدیریت حرفه‌ای کانال متحول کنیم؟

کسب و کار تلگرامی چیزی فراتر از ایجاد یک کانال عمومی و خصوصی است که فقط باید محتوایی را جهت افزایش مخاطبان آماده کرد و به اشتراک گذاشت! مهم ترین موضوع در کسب و کار تلگرامی این است که از همان ابتدای کار نگرش سیستمی به آن داشته باشیم، که داشتن کانال بخشی از آن […]

گام اول : ۷ ایده‌ای که می‌توانید کسب و کار تلگرامی خود را همین امروز شروع کنید!

کسب و کار تلگرامی مفهوم جدیدی در اقتصاد ایران است که خیلی از روش‌های نوین و خلاقی را برای ایجاد درآمد میلیونی ایجاد کرده است. برای این‌که بتوانید با ایده‌های کسب و کار تلگرامی آشنا شوید، در این گام از این دوره به ۷ ایده پایه که می‌توانید ار آن ایده‌های زیادی را استخراج کرد، […]

گام صفر: بازاریابی در تلگرام چگونه فروش محصول و خدمات را افزایش می‌دهد؟

بازاریابی در تلگرام بخشی از بازاریابی اینترنتی است که برای معرفی، فروش محصولات و خدمات استفاده می‌شود. در عصر کنونی به دلیل ضریب نفوذ بالای ۴۰ میلیون نفری پیام رسان تلگرام در میان کاربران کشورمان به یک پلتفرم اقتصادی تبدیل کرده است. پلتفرمی که همه کاربران در گروه‌های سنی مختلف از آن به دلیل کاربرپسند […]

به باز شدن قطعی ایمیل هایتان امیدوار نباشید!

مصرف کنندگان، حتی اگر خودشان هم متوجه نباشند؛ لحظه به لحظه در حال تجزیه و تحلیل هزینه – فایده می باشند. مزایا و معایب مسیر خانه تا محل کار را سبک و سنگین می کنند. درباره ی پرداخت هزینه ی اضافی حمل و نقل برای سفارشات آنلاین در مواقعی که عجله دارند بحث می کنند. […]

بازاریابی شخصی سازی پیام طی پنج مرحله – بخش دوم و پایانی

بخش اول مقاله بازاریابانی که علاقه مصرف کنندگان به شخصی سازی را مورد توجه قرار نمی دهند، با بی احتیاطی پول زیادی را از دست می دهند. بنابراین چگونه شرکت ها صرفنظر از اندازه آنها، می توانند به طور موثر پیام های شخصی را به هزاران و حتی میلیون ها مصرف کننده انتقال دهند؟ این مراحل […]

شما هم با ثبت نظر ارزشمندتان به غنی شدن محتوای این مطلب کمک کنید!

ورود مدیران آینده

جعفرصادق پیران
جعفرصادق پیران
 • مدیر و موسس مدیر آینده
 • مشاور راه اندازی وب سایت های خبری، شرکتی، آموزشی، فروشگاهی بر پایه وردپرس و PHP
 • مدرس دوره های طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاور مدیریت و رهبری کسب و کار، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و آفلاین
 • طراحی قالب های اختصاصی وردپرسی و CMS اختصاصی
 • مشاور سئو و بهینه سازی وب سایت
 • مشاور طراحی کمپین های تبلیغاتی
 • برگزاری وبینار و دوره های آنلاین
 • برگزاری تخصصی دوره های حضوری کوتاه مدت و بلند مدت راه اندازی، توسعه کسب و کار از استخدام تا هک رشد کسب و کار

مزایای عضویت رایگان

عضویت رایگان مدیر آینده
 • دانلود سریع آموزش رایگان ویدیویی
 • دانلود سریع آموزش رایگان صوتی
 • دانلود ابزارهای طراحی وب سایت
 • خرید سریع و شرکت در دوره ها
 • امکانات پیشرفته برای کاربران
 • دسترسی سریع به اطلاعات برنامه های آموزشی
 • ارسال ایمیل آخرین مقالات و آموزشهای رایگان صوتی و تصویری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

دوره تدوین سفرنامه مشتری

اگر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کردید ولی درآمد زیادی ندارید!!

مدیران محترم کسب و کار اینترنتی که تا به حال نتوانستند درآمد کافی از آن را ایجاد کنند. با شرکت در دوره تدوین سفرنامه مشتری می توانند به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارنند. همچنین این دوره منجر به تغییر دید و بینش مناسب شما در خصوص کسب و کار اینترنتی می شود که در نهایت به درآمد حداقل 3 برابر در پایان یکسال برسید. چرا که در حقیقت به ناگفته های روش های درآمدزایی که حاصل تجربیات خودمان از این کسب و کار را با صداقت در اختیارتان قرار خواهیم داد. فقط افرادی که حایز شرایط باشند در این دوره شرکت خواهند کرد، ممکن است شما مدرس، مشاور، تولید کننده، واردکننده، مدیر شرکت و هر کسب و کاری باشید که در حال حاضر با استفاده از اینترنت محصول، کالا و خدمت خود را به بازار هدف آنلاین ارایه می دهید ولی از درآمد خودتان راضی نیستید. تمامی مباحثی که در دوره تدوین سفرنامه مشتری کاملا کاربردی و قابل اجرا در شرایط فعلی کشور عزیزمان است و حامل تجربیات خودم در این حرفه است. حتمن به آدرس وب سایت خود اشاره کنید تا بتوانید این آموزش را بعد از بررسی و تایید دستی دریافت نمایید.

آیا می‏‌دانید که هر چه سریعتر باید کسب و کارتان را به بازار گسترده و بکر اینترنت مرتبط سازید؟

آیا می‌دانید چگونه کسب و کار خود را به مخاطبان راغب زیاد آنلاین معرفی کنید! محصول، کالا و خدمت خود را اینترنتی به فروش برسانید؟

جعفرصادق پیران

داستان شکل گیری مدیر آینده

معتقدم خیلی از مدیران کسب و کارها در هر سطح فعالیتی محصول، خدمت و کالای با ارزش و با کیفیتی را ارایه می دهند ولی نمی توانند پتانسیل و توانایی های کسب و کار خود را در جهت ایجاد اعتبار نشان دهند و من کمک می کنم شما با شناخت عملکرد مغزی و عصبی مشتریان به صورت کاملا علمی و کاربردی در هنگام خرید بتوانید اعتمادشان را جلب نمایند و در نهایت به فروش و درآمد بیشتری دست یابید! به نظرم با فقط شناخت بیشتر مشتریان بازار هدف و صداقت در گفتار و عمل به راحتی خواهید توانست فروش خود را متحول کنید!

آدرس ما

 • تهران - جنت آباد مرکزی
 • بیست متری گلستان غربی
 • شماره هماهنگی
 • ۰۹۹۰۶۳۵۸۱۱۶
 • piran.js@gmail.com

در تلگرام با ما همراه باشید!

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
X