گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک برای ساختن رمز جدید در ایمیل خود دریافت خواهید کرد

آیا شما هم از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص راه‌اندازی کسب و کارهای اینترنتی هستید؟
آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از کسب و کارهای اینترنتی صحبت می‏‌کنید و انتظار دارید که آن‌ها اولین مشتریان کسب و کار آنلاین شما باشند؟
آیا از مشتریانی هستید که به دنبال فرصت بدون ریسک بالایی در راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی برای محصول و خدمت خودتان بودید؟‌
آیا شما هم جزو افرادی هستید که تغییرات سریع رفتار مصرف‌کنندگان را رصد می‌کند و خیلی سریع تغییراتی را در کسب و کار خود ایجاد می‌کنید که همسو با این تحولات است؟
آیا شما کالایی دارید که می‌خواهید آن را به صورت آنلاین ارایه دهید؟
آیا شما محصول آموزشی دارید که حاصل تجربیات چندین ساله‌تان است می‌خواهید به مشتریان آنلاین معرفی کنید و به فروش برسانید؟
آیا جزو افرادی هستید که به دنبال یادگیری ساز و کارهای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی هستید که صاحب یک شغل ایده‌آل در چنین کسب و کارهایی باشید؟

تیم مدیر آینده به شما دوستان علاقمند نگاه ویژه‌ای دارد و با کمال میل می‌خواهد شما همین الان استارت کسب و کار اینترنتی خود را بزنید و بدون هیچ ریسکی کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید!

پس خیلی سریع اقدام به ثبت‌نام در سایت کنید!

بعد از ثبت نام حتما بعد از ۵ دقیقه به ایمیل‌تان مراجعه نمایید. لازم است که برای فعال شدن حساب کاربری‌تان در نزد مدیر آینده ایمیل حاوی لینک تایید حساب کاربری را کلیک نمایید. 

اگر تا به حال حساب کاربری در گوگل و جی‌میل باز نکردید؛ حتما قبل از اینکه در سایت عضو شوید، یک آدرس ایمیل برای خودتان ایجاد نمایید. چرا که خیلی از خدمات رایگان گوگل را با آن حساب می‌توانید به دست بیاورید.

 

ارسال ایمیل تاییدیه دوره وبمستران آینده

 

۱- به طور معمول ایمیل‌های ارسالی در پوشه Inbox و تب Primary قرار می‌گیرد. که در این حالت کافی است ایمیل را باز کنید.

۲- در برخی از ایمیل‌ها ممکن است به عنوان ایمیل تبلیغاتی شناسایی شود. در این حالت در پوشه Inbox و تب Promotion قرار می‌گیرد که در شکل با شماره ۲ مشخص شده است. در این حالت برای اینکه این اتفاق مجدد تکرار نشود؛ روی تب Promotion کلیک نمایید. سپس همانطور که در شکل می‌بینید بر روی مربع کناری ایمیل کلیک کنید؛ تا تیک دار شود. سپس از آیکن Label تیک کنار promtion را کافی است کلیک نمایید. در این حالتبه پوشه inbox منتقل شده و شما می‌توانید ادامه مراحل را طی نمایید.

 

ارسال ایمیل به پوشه promotion

 

۳- شاید در برخی موارد ایمیل ارسالی از سوی ما را اسپم شناسایی کند. کافی است که بر روی Spam که در شکل با شماره ۳ مشخص شده است. در این حالت برای اینکه دوباره این اتفاق نیافتد؛ حتما آن را به این صورت تنظیم نمایید. روی پوشه Spam کلیک کنید تا وارد آن بشوید. ابتدا مربع کنار ایمیل اسپم شده را کلیک کنید تا تیکدار شود. بعد از بالا که در شکل هم مشخص شده است. Not Spam را کلیک کنید. در این حالت به پوشه inbox منتقل می‌گردد.

 

ارسال ایمیل به پوشه Spam

 

در این مرحله ایمیل را باز کنید و در شکل هم مشخص شده روی لینک کلیک کنید. مجدد به سایت مدیر آینده متصل می‌شوید. که ایمیل تان تایید و حساب کاربری‌تان فعال می‌گردد.