0 تعداد دانشجویان دوره

فروش خودکار اینستاگرام 24 ساعته بدون سایت

معرفی دوره

در دوره فروش خودکار در اینستاگرام بدون سایت برای افرادی طراحی شده است، که با وجود تعداد فالوور واقعی پیج و تبلیغ گسترده در سایر پیج‌ها باز هم فروش کمی دارند. در واقع با این نسبت دنبال‌کننده، نرخ تبدیل به مشتری عدد پایینی است. دلیل اصلی این موضوع بیشتر فقط آماده نشدن یک کسب و کار برای تمامی گروه‌های مشتریان هست. یعنی فقط به بخش کوچکی از مشتریان که در لحظه خرید می‌کنند، آماده شده است.

ما باید با شناخت کافی از مشتریان و پرسونای مخاطب به همه تیپ‌های شخصیتی آن پیج را آماده سازیم. این تنها زمانی ممکنه که ما بتوانیم فرصت کافی رو از زمان آشناییش با ما را در اختیارش قرار دهیم. البته برای پر کردن این فاصله زمانی تا خرید باید با راهکارهای مناسب فرد را به کسب و کارمان نزدیک کنیم.

این فرصت طلایی ممکن با وجود رقبای مختلف و تولید محتوای مشابه نمی‌تواند به تصمیم و انتخاب مشتریان احتمالی کمک نماید. این مسیر باید از قبل طوری طراحی بشه که ما فرصت معرفی بهتر محصول، خدمت، برند شخصی، برند تجاری را در اختیار داشته باشیم. تنها فقط یک بخش از این مسیر حرکت مشتری را شناسایی و همیشه به تبلیغ بیشتر فکر می‌کنیم. بعد هم نا امید شده و بی‌خیال ادامه کسب و کار بر پایه اینستاگرام می‌شویم. 

بزرگترین اشتباه از درک بازاریابی و فروش از درک بازاریابی و فروش در اینستاگرام

به نظرم همه ما یک اشتباه بزرگی را مرتکب می‌شویم که تبلیغ پیج، تولید محتوا، کاور، کپشن و هشتگ و اینها کافی است؛ در حالی که با افزایش حضور گسترده مخاطبان ایرانی در اینستاگرام و شدت گرفتن رقابت‌ها در هر بخش از حوزه‌های کاری و تولید محتوا هوشمندی مخاطب افزایش یافته است. با کارهای این چنین کسب و کار ما رو در کسری از ثانیه فراموش خواهد کرد.

حلقه گمشده در حقیقت عدم آماده‌سازی مخاطب و ترغیب آن در ادامه به اعتماد کردن و در نهاست خرید کردن هست. مسلما این نوع نگاه به مشتری از تفکر سنتی به بازار در ذهن‌مان نهادینه شده است. یعنی فکر می‌کنیم که همانند یک فروشگاه حضوری با مخاطب باید رفتار کنیم. حتی الان با وجود تمام تلاشی که از سوی مدیران کسب و کارها در اینستاگرام برای تولید محتوا و سرگرم کردنش روز به روز از رغبت فالوورها نسبت به بازدید از پیج ما کم شده است.

پس در این شرایط تنها یک راه بیشتر نمی‌ماند که در حین برگزاری کمپین فروش از اینستاگرام مخاطب رو به سمتی که در آنجا رقبای مستقیم و غیرمستقیم وجود ندارد، هدایت کنیم. این امر تنها زمانی ممکن ایت واقعا مشتری احتمالی در همان آغاز آشنایی با پیج به اندازه کافی با کسب و کار خودمان آشنا کنیم. یعنی خوراک محتوایی از جنس آگاهی، علاقمندسازی، تصمیم‌گیری در رابطه با خودمان در اختیارش قرار دهیم.

دلیل اصلی فروش کم پیج فروش کم پیج اینستاگرامی

مشکل بزرگ دیگری که در اکثر پیج‌های بیزینسی آن را میشه دید این هست که نمی‌توانند فرآیند خرید حودشان را ساده کنند، معمولا اکثر افراد در دایرکت به صورت مستقیم وارد مذاکره شده و حتی بعد از تمایل به خرید هم چندین مرحله را باید طی کرد:

 • محصول یا خدمت مد نظر را انتخاب و تعدادش را مشخص باید کرد.
 • جمع فاکتور توسط فروشنده اعلام می‌شود.
 • در صورت تمایل به ادامه خرید، شماره کارت بانکی در اختیار فرد قرار می‌گیرد.
 • بعد واریز یا کارت به کارت تصویر رسید بانکی به دایرکت ارسال می‌شود.
 • در این مرحله فروشنده باید حساب بانکی خود را چک و سفارش را تایید نماید.
 • بعد آدرس و کدپستی مشتری دریافت می‌شود.
 • در نهایت باید لیستی از این سفارش‌ها تهیه شود تا اشتباهی در ارسال محصول بوجود نیاید.

از همه بدتر این هست که به دلیل ترافیم خرید بسیاری از پیج‌ها ممکنه که این فرآینده سفارش مشتری بیش از 48 ساعت طول بکشد. در واقع مشتری آن‌قدر مطمئنا برای خرید صبر نحواهد کرد مگر اینکه واقعا چاره‌ی دیگری نداشته باشد.

عدم شناخت فروش آنلاین توسط فروش آنلاین توسط مدیران پیج

نمی‌دانم که چه اصراری داریم که همه چیز را می‌دانیم، فروش در اینستاگرام همینه دگه بیشتر از این نیست. واقعا اگر داری همه این مطالبی که تا اینجا بهش اشاره کردم، رو در پیجت می‌بینی حتما یه فکر اساسی برای یادگیری اصول صحیح بازاریابی اینترنتی و اینستاگرامی انجام بده. اولین قدم رو می‌تونی با شرکت در دوره خودکارسازی فروش در اینستاگرام بدون سایت بردارید. می‌تواند گزینه مناسبی برای شروع یک حرکت استراتژیک باشد.

از این به بعد اگر می‌خواهید واقعا در یک حوزه مثل اینستاگرام مارکتینگ موفق باشید؛ حتما این قول رو به خودتون بدهید و بگویید که «لطفا بس کن و آچار فرانسه نباش»

جلسات دوره

مخاطبان دوره

پلتفرم پولسازی با اینستاگرام در سیستم دو فاز کسب درآمد از اینستاگرام دارای پیش نیازهایی می باشد که قبل از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در ادامه آموزش به مشکل نخورید.

این دوره چه افرادی بیشتر نتایج مثبتی رو دریافت می‌کنند؟
 • کسانی که می‌حواهند با اینستاگرام کسب و کارشان را با حداقل سرمایه راه‌اندازی کنند.
 • کسانی که به بلاگری و ولاگری علاقه و تمایل زیادی دارند.
 • محصول، خدمت و آموزشی را می‌توانند به دیگران ارایه دهند.
 • افرادی که می‌توانند با صاحبان پیج‌ها ارتباط بهتری بگیرند، تا تبلیغ گسترده برای پیج‌های بیزینسی انجام دهند.
 • به عنوان ادمین یا  فریلنسر، تدوینگر، طراحی گرافیک، تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام فعالیت نمایند.
 • به عنوان تولید‌کننده محتوا می‌حواهند برای سایر پیج‌ها محتوا تولید نمایند.
 • افرادی که می‌خواهند با همکاری در فروش درآمد زیادی را کسب نمایند.
این دوره برای چه افرادی نتیجه زیادی رو در پی نخواهد داشت؟
 • افرادی که به دنبال آموزش و یادگیری نیستند و اصلا به آموزش هیچ اعتقادی ندارد.
 • یا تمرکز کافی برای انجام امور به صورت منظم و مستمر را ندارد.
 • افرادی که فعالیت در اینستاگرام رو زیاد جدی نمی‌گیرند و به عنوان شغل یا سکوی کسب و کار نمی‌بینند.
 • افرادی که فعالیت در اینستاگرام را یک فرآیند تخصصی و حرفه‌ای نمی‌دانند.
 • افرادی که اصلا به فروش آنلاین و اینستاگرامی نیازی احساس نمی‌کنند.

استاد دوره

جعفرصادق پیران
(مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ)

معلمی عاشق بازاریابی و بازاریابی اینترنتی که یافته‌ها و تجربیات خودش را از مشاوره، آموزش‌ و کسب و کارهای مختلف را تمام و کمال در اختیار علاقمندان به کسب و کار اینترنتی و آفلاین قرار می‌دهد.البته این ذهنیت از زمانی شکل گرفت که در مورد بازار، مشتری، بازاریابی، بازاریابی آنلاین و تبلیغات هیچی نمی‌دونستم. به خودم قول دادم آنچه را که یاد می‌گیرم تمام و کمال در اختیار مخاطبان علاقمند قرار دهم.

سوالات متداول

این دوره در بیش از 5 ساعت به شما یک نگرش جدیدی راجع به فروش آنلاین و اینستاگرامی می‌دهد که شفافیت بهتری از نگاه مشتری به کسب و کارتان داشته باشید. البته با برنامه‌ریزی و عملی کردن سریع دستورالعمل‌های آموزش داده شده این ممکن خواهد شد. پس تها مسیر رشد فروش و افزایش سود و درآمدتان از پیج به قدرت اجرایی شما برمی‌گردد. چون به زبانی ساده و مرحله به مرحله آموزش ارایه شده است؛ بدون نیاز به دانش خاصی آن را می‌توانید اجرایی نمایید.

تمامی جلسات این دوره به صورت دانلودی و ویدیویی هست که پس از شرکت و ثبت‌نام در دوره شما می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. فایلها در پنل کاربریتان بخش دانلودها است که همان لحظه تهیه دوره به آنها دسترسی حواهید داشت. تک تک جلسات را جداگانه دانلود و سپس مشاهده نمایید.

همان‌طور که اشاره شد، این دوره به صورت غیرحضوری و دانلودی است که شامل یک سری فایل‌های ویدیویی هست که به محض خرید می‌توانید آنها را دانلود و مشاهده نمایید.

بله این دوره شهریه دارد و با پرداخت، مشاهده و اجرایی نمودن دستورالعمل‌های بیان شده در آن می‌توانید به بهترین شکل فروش در اینستاگرام بدون سایت درصد بیشتری از فالوورها را به مشتری تبدیل نمایید. در نهایت به افزایش مشتریان، سفارشات و فروش بیشتر منجر می‌شود.

این دوره نیاز به هیچ شرط خاصی ندارد فقط با داشتن یک پیج تجاری که قصد فروش محصول، خدمت، آموزش، تبلیغ گرفتن می‌توانید در این دوره شرکت و آن‌ها را عملی نمایید.

بله، در هر زمان از شبانه روز شما می‌توانید با تکمیل سفارش و پرداخت اینترنتی به جلسات دوره در همان لحظه دسترسی داشته باشید. در قسمت دانلودها از طریق پنل کاربری می‌توانید به همه این فایلها دسترسی داشته باشید.

نه ، فقط می‌توانید همراه با بستگان درجه یک آن را در لپ تاپ، موبایل یا پی سی خودتان آن فایلها را پخش نمایید تا آنها مشاهده نمایند. به هیچ عنوان فایلها را در اختیار این افراد قرار ندهید که مغایر با قوانین کپی‌رایت هست.

بله، شما با تبلت، موبایل، لپ‌تاپ می‌توانید بعد از تکمیل سفارش، از طریق پنل کاربری و قسمت دانلودها آنها را دانلود و مشاهده نمایید. کافی است از یک نرم‌افزاریا اپلیکیشن پلیر ویدیویی با فرمت mp4استفاده نمایید.

غیرحضوری

 • فرمت دوره : MP4 و دانلودی
 • تعداد جلسات: 10 جلسه
 • مدت زمان دوره :  5 ساعت و 20 دقیقه
 • نحوه پرداخت: آنلاین و دسترسی سریع به دوره
 • مدرس: جعفرصادق پیران

199,000 تومان

دیدگاهها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فروش خودکار اینستاگرام 24 ساعته بدون سایت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه تجارت جیبی سیار در اینستاگرام بسازیم؟

کتاب الکترونیکی را به همراه ویدیو‌های آموزشی دریافت کنید!
خیلی سریع برایم ارسال کنید!
تجارت
close-link