کتاب پولسازی با پلتفرم اینستاگرام PDF + هدیه ویژه


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

معرفی کتاب

خیلی‌ها پیج دارند، اما نمی‌دانند که چطوری ازش پول بسازند…

خیلی‌هاتون هشتگ، کپشن، عنوان، کاور، عکس با کیفیت، بایو نویسی، کامنت، دایرکت رو به واسطه آموزش‌های مختلف کاملا آشنا هستید. حتی یه تعداد مشتری هم از طریق اینستاگرام دارید. اما واقعا باز هم به واسطه پیج‌گردی که در خیلی از رقبای مستقیم یا غیر مستقیم و گردش مالی که می‌بینید، شوکه می‌شین که اینها چیکار می‌کنن که ما نمی‌کنیم؟

یا اگر دوست دارین یا اصلا به فکر درآمد از طریق بلاگری و ولاگری، یا فروش محصول و خدمت هستین یا در حوزه تبلیغ گسترده می‌خواهین فعالیت کنید. یا هر ایده جالبی که برای شروع فعالیت خودتان دارین یا می‌خواهین آموزش بدین، مطمئنا اولین دغدغه این هست که از کجا و چجوری شروع کنم؟

یا مدیر یک شرکت تولیدی، بازرگانی و خدماتی یا کارگزار بیمه هستین، به دنبال پاسخ یک سوال مهم هستین و اون اینکه آیا اینستاگرام شبکه اجتماعی مناسبی برای کسب و کارم هست یا نه؟

من در این کتاب به دنبال پاسخگویی تمامی دغدغه‌های ذهنی شما بر اساس تحقیقات گسترده‌ای که در 16 ماه با بررسی پیج‌های مختلف از ولاگر یا بلاگرهای موفق و نا موفق در اینستاگرام گرفته تا مدرسین برجسته، توانمند، چهره تا مدرسان جدید و فروشندگان مختلف در حوزه‌های گوناگون و همچنین پیج‌های برندهای مطرحی چون کوکا کولا، نایک، چی‌توز، کاله و پگاه و همچنین مد و فشن، زیبایی، تناسب اندام، طلا و جواهرات، آرایشی و زیبایی، دندانپزشکی و… هستم.

برای همین این کتاب رو در یک سیستم دو فازی با عنوان پلتفرم پولسازی با اینستاگرام مطرح کردم که در کنار نقاط قوت زیادی که داره یک مزیت کاملا ویژه را برای شما رونمایی خواهد کرد، شما در هر رسانه اجتماعی این قوانین رو بتوانید رعایت نمایید؛ دقیقا همین نتایجی رو که با اجرایی کردن این دو فاز پلتفرم پولسازی همان نتایج را دریافت خواهید کرد.

اما قبل از معرفی این پلتفرم پولسازی چند تا نکته مهم را که ضروریه بهش توجه کنید رو اشاره می‌کنم: 

 • همیشه بخاطر داشته باشید، بازار جایی است که مشتریان زیادی هر روز از آن بازدید می‌کنند؛ بیش از 47 میلیون نفر ایرانی در اینستاگرام هر روز 5 ساعت در آن حضور دارند. در حال حاضر با وجود بحران کرونا این موضوع تشدید یافته است.
 • حتی اگر مشتری هدف شما خودش مستقیم در اینستاگرام حضور نداشته باشد؛ از طریق اطرافیانش با پیجتان ارتباط می‌گیرد.
 • قبل از شروع حتما پیج‌های موفقی که در حوزه‌های مختلف توانستند با اینستاگرام پول بسازند رو صد در صد بررسی کنید تا ترنور یا گردش مالی زیادی که در آن هست رو بهتر درک نمایید.
 • برای بهتر نتیجه گرفتن باید یه باز مشخصی بین شش تا یکسال را برای یادگیری و نتیجه گرفتن از آن در نظر بگیرین، البته ناگفته نماند که برای خودم در 45 روز و برای مشتریان در 90  تا 180 روز نتایج فوق‌العاده‌ای را از آن دریافت نمودند.
 • تنها و تنها تمامی تمرکزتان را به مدت شش تا یک سال بذارین روی آموزش‌هایی که در این کتاب مطرح می‌کنم.
 • اگر در یک حوزه رقابت شدیدی توی اینستاگرام وجود داشته باشد، حتما پولسازترین بازار در این سیستم دوفازی محسوب می‌شود. البته این دلیل نمیشه بگین که افراد زیادی قبل از من شروع کردند و دیگه عرصه تنگ‌تر شده است.
 • هر روز افرادی بدون سرمایه، فقط به واسطه دانش و آگاهی از این پلتفرم درآمدهای میلیونی  می‌سازند. مخصوصا افرادی که بین 16 تا 34 سال از این پلتفرم نتایج فوق‌العاده‌ای گرفتند. ولی این دلیل نمیشه که شما در هر سنی و موقعیتی با این پلتفرم پولساز شروع به کار نکنید.
 • مدیر کسب و کار بزرگ، متوسط، کوچک، خویش‌فرما، اصناف، دانشجو، کارمند، زن خانه‌دار هم باشید، انقدر فرصت‌های زیادی وجود دارد که شما می‌توانید از این پلتفرم پولسازی به نفع خودتون، خانواده‌تان، کسب‌وکارتان، کارکنان‌تان و جامعه‌تان انجام دهید. الان دیگه هیچ بهانه‌ای برای پولسازی با این سیستم دو فازی نمانده است.
 • وقتشه که دنبال رویاها، آرزوها، اهداف بزرگی که سالها حسرتش رو می‌خوردین رو به صورت جدی تصمیم و پیگیری نمایید.بس دیگه که هی خودخوری کردن، نخواستن، تحقیر شدن، وابسته بودن، از جیب پدر خوردن، حسرت زندگی دیگران را خوردن، حس بد سربار بودن، از همسرتون پول گرفتن.
 • الان زمان آن فرا رسیده که افرادی که هیچ شانسی برای برون‌رفت از این وضعیت بد اقتصادی که سالها گریبان‌گیر همه‌مان بوده، رو کنار بگذاریم. باید تمام انرژی، سرمایه، توان، استعداد و نیروهای نهفته در وجود خودمان را به نیروهای عظیمی تبدیل کینم که نه تنها از این فلاکت و ناامیدی رها شویم بلکه دست خیلی‌ها رو هم بگیریم و بکشیم بالا.

 

پلتفرم پولسازی پلتفرم پولسازی اینستاگرام چیست؟

کتاب سیستم پلتفرم پولسازی با اینستاگرام در دو فاز مهم و ویژه،  به شما دید و نگرش تازه‌ای در ذهن‌تان می‌دمد که صدها برابر خود را بیشتر از قبل توانمندتر، قویتر، جذابتر، خلاق‌تر احساس خواهید نمود. این قدرت بی‌نظیر فقط و فقط خودتان در سایه آموزش و اجرایی کردن این سیستم دو فازی در پلتفرم پولسازی خلق خواهید کرد. چرا که هر کدام از ما را جانشین خودش در زمین آفریده هست. 

ذره ذره این سیستم به شما یادآوری خواهد کرد که فقط و فقط خودتان مسئول رویاها و خواسته‌هایتان هستید. انقدر در ذهن‌مان افکار بی پایه و اساسی را کاشتن که نتیجه‌اش جز پوچی هیچ محصول دیگری را نمی‌توان برداشت کرد تا زمانی که شما قفل گره‌های ذهنی خودتان را باز نکنید؛ هیچ وقت قادر به خلق رشد و آزادی مالی نخواهید بود.

با این سیستم دو فازی در پلتفرم پولسازی با اینستاگرام از همان آغاز حسی رو در خود کشف خواهید کرد؛ که پرده از تمامی نیروهای نهفته‌تان برخواهد داشت. انگار که روح تازه‌ای در ذهن شما دمیده شده است و همه چیز رنگ و تازگی دیگری را به خود خواهد گرفت. اینها همیشه بودن ولی شما چون تمرکزتان را روی حواشی زندگی گذاشتید؛ هیچ وقت متوجه حضورشان در زندگی خودتان نبودید.

البته قبل از این که با سیستم دو فازی قدرتمند آشنا بشین باید به من قول بدین که این کتاب پلتفرم پولسازی رو نه تنها یک بار بلکه هر موقع که گرهی تو کارتان پیش می‌آید رو بهش مراجعه کنی و دوباره بخونی. چرا که با هر بار خواندن، انگار که روزنه‌های جدیدی از زندگی و سبک دیجیتالی رو نمایی خواهد شد. 

البته این کتاب فوق‌العاده می‌تواند حتی در زندگی شخصی‌تان هم نتایج شگفت‌انگیزی را به کمک خودتان خلق نماید. همچنین حتی اگر اینستاگرام هم فیلتر شود، شما این پلتفرم پولسازی را در هر سکوی جدیدی اجرایی کنید؛ همان نتایج را کسب خواهید نمود.

به عبارت ساده تر، سیستم دو فازی پلتفرم پولسازی، چگونگی تبدیل جرقه ذهنی به ایده، تبدیل مهارت، دانش، تخصص، علاقه، آرزو، محصول و خدمت متناسب با نیاز، خواسته و رویای مخاطب در بازار آنلاین را با جریان خلق محتوا و اطلاعات به یک کسب و کار موفق چندین میلیونی تبدیل نماید. 

در این پرده هسته اصلی سیستم دو فازی پلتفرم پولسازی، اینستاگرام است. یکی از سریعترین و مؤثرترین روش های ساخت یک کسب و کار از صفر که می‌تواند درآمد پایدار و مقیاس‌پذیری را برای هر فرد با اراده و با انگیزه‌ای ایجاد نماید.پ

سیستم دو فازی پلتفرم پولسازی، در حقیقت یک نقشه کاملا حرفه‌ای و استادانه است برای لانچ یک ایده همه‌گیر دیجیتالی که با پلتفرم پولساز از آمادگی ذهنی تا یافتن ایده منطبق بر بازار، همچنین جمع آوری سرنخ‌های ثروت‌ساز و پرورش آن‌ها برای رسیدن به اهداف تعیین شده است.

این کتاب شگفت‌انگیز فقط چند تا تکنیک جذب هوادار و مشتری نیست حرفش اینه که شما باید تبدیل به یک خالق پول و به جریان انداختنش در زندگی بشید:

 • این سیستم دو فازی قدرتمند را عمیق بشناسی، بعد مسلط بشی و بعد نتیجه بگیری.
 • اینجا معجزه خود افراد، توانمندیها، استعدادهای مدفون و فراموش شده هستند.
 • اینجا قراره خودتون معجزه‌آفرین باشید نه منتظر معجزه در بیرون از خودتون باشید.
 • اینجا همه چیز از خود شما شروع شده و به خود شما ختم می‌شود.
 • اینجا قراره که شما بشناسی، ببینی، عمل کنی و تا ته تهش بری اون هم متناسب با استعدادتون، توانمندیها، قدرتهای کنونی نه چیز دیگر.

پس اگر واقعا آماده‌ای و مثل من ذوق‌زده‌ای که این شگفتی رو در زندگیت خلق کنی؛ فقط و فقط همین امشب باید کتاب رو قورت بدی. از فردا دیگه شما فرد قبلی نیستید؛ شخصیت قدرتمند دیگری متولد خواهد شد که افسار تمام زندگیش در دست‌تان خودش هست و مسئولیت خلق زندگی ارزشمند و پر از نعمت و ثروت را به عهده خواهد گرفت. تا جایی که کسی نمی‌تواند به راحتی استقلال مالی‌اش را به مخاطره بندازد. 

این سیستم دو فازی پلتفرم پولسازی را برای شش ماه که طلایی‌ترین دوره زندگی‌ات می‌تواند باشد را باید سفت و سخت بچسبید. ممکن است شب بگی که دیگه از فردا ولش می‌کنم و میرم سراغ پیکارم. صبح پا بشی و باز هم یه روز دیگر برای حداکثر کردن توانایی‌ها و مهارت خودت شروع کنی.

 با این وجود که دیشب کاملا ناامید شده بودی. در این مدت باید با این سیستم دوفازی شب و روز نفس بکشی و ریه‌هات رو پر از امید دوباره برای ساختن هر روز از زندگی خودت کنی، تا جایی که بخشی از وجودت بشه. باید با تمام وجودت اول در ذهنت بیافرینی، بعد تبدیل به مهارتش کنی و در نهایت ابزاری برای ساخت موشک پولسازی باید درست کنی.

قبل از اینکه شروع کنی، قبل از اینکه شروع کنی، این سوال‌ها رو پاسخ بده

 • به نظرتون چرا الان در حوزه کاری‌تان، افرادی هستن که فروش، درآمدشان چندین برابر است؟
 • به نظرت چرا برخی از  افراد،  هر کسب و کاری که راه اندازی می‌کنن خیلی موفق می شن؟
 • اگه به دنبال تغییر و آغاز فصل جدیدی در زندگی وکسب و کارتون هستین فقط کافیه کتاب پلتفرم پولسازی با اینستاگرام رو کامل بخونی، چرا که تا به امروز بر اساس دانش، میل و آگاهی خودت پیش رفتی و الان وقتشه که زندگی رو از یه زاویه دیگر هم ببینی.
 • آیا می‌خواهید که از مهارت، تخصص، محصول، خدمت، هنر، ایده و خلاقیت و نوآوری خودتان ثروت خلق کنید؟
 • آیا می‌خواهی به عنوان یک بلاگر و ولاگر معروف بشی که همه برندهای معروف بیان سراغش؟

 

. پلتفرم پولسازی با اینستاگرام

این کتاب الکترونیکی در سیستم دو فازی پلتفرم پولسازی هست که در فاز اول با سیستم خلق پول و گردش آن با ارایه پیشنهاد‌های رد نشدنی ویژه کسب و کارتان که هر محصول، خدمت، تبلیغ و آموزش را به شما کاملا متمایز آموزش می‌دهد. 

به سادگی شما با ساختن یک پیج بر اساس متد پلتفرم پولسازی و گردآوری اطلاعات ارزشمند مشتریان بالقوه و بالفعل قابلیت پولسازی رو در پیج خلق خواهید نمود که هر مشتری احتمالی سریع‌تر به خریدار تبدیل خواهد شد.

فاز اول: یکی از سریع‌ترین راه‌های اثبات شده برای لانچ یک کسب و کار در سکوی اینستاگرام است.

فاز دوم: کلاً درباره معرفی حرفه‌ای محصول و خدمت، همچنین آموزش یا بلاگری هست که شما رو در توسعه و گسترش تجارت‌تان و معرفی برند شخصی و برند تجاری و معرفی حرفه‌ای محصول و خلق ایده‌های ناب هدایت خواهد کرد. 

 همه این مراحل را می‌توانید بصورت خودکار با بازاریابی درونگرا و خودکار اجرایی نمایید. ضمنا در کنار اینکه از ارتباط با مردم و کمک به حل مشکلات هر چقدر پیش‌بینی درستی را انجام دهید به همان میزان خلق ثروت برای‌تان آسان‌تر می‌گردد. اگر در حرفه‌ای فعالیت نمایید، که با عشق و علاقه به آن ادامه یابد، مسلما هر روز پلتفرم پولسازی رو بهتر درک و اجرایی خواهید نمود.

. کتاب پلتفرم پولسازی با اینستاگرام

در اینجا یک هدیه ویژه را برای تهیه کنندگان این کتاب الکترونیکی در نظر گرفتیم که هر کدام از این بخش‌های هدیه صوتی صد در صد به شما کمک خواهد کرد؛ که تا در کنار سیستم دو فازی پلتفرم پولسازی با اینستاگرام نتایج حیرت آوری را بدست باورید.

هدیه ویژه کاملا رایگان

هدیه ویژه صوتی 2 ساعته کاملا رایگان هست، به محض خرید کتاب الکترونیکی با تخفیف 60 هزار  تومان فقط با 119 هزار تومان برای شما در حساب کاربری‌تان فعال خواهد شد. می‌توانید آن را به صورتی صوتی دانلود و گوش کنید. سه مرحله‌ی ارزشمند که می‌خواهیم به دقت این آموزش با ارزش را کامل گوش کنید و طبق آن پیش بروید.

سوالات متداول


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

این دوره 2 ساعت تنها آموزش نیست. بلکه حاصل تجربیات تلخ و سختی است که خودم با هزینه‌های بالا کسب کردم. پس باید با تصمیم جدی در این دوره شرکت بکنی چون همراه با آزمون و اجرایی کردن دستورالعمل‌ها هست. چون واقعا برای هر بخش از این آموزش‌ها که در اختیارتون قرار دادم خیلی آزمون و خطا کردم تا شما این فرصت‌ها رو از دست ندهید.

با کلیک روی خرید کتاب شما قادر خواهید بود که بعد از پرداخت مستیما کتاب را به همراه 2 ساعت صوت دریافت نمایید.

بله این کتاب و هدیه ویژه یک شهریه جزیی داره که شما بعد از پرداخت ، براحتی دانلود و استفاده نمایید. این کتاب راهگشای خلق پول به وسیله اینستاگرام هست

یک آموزش 4 جلسه هر جلسه نیم ساعته هست که واقعا به شما کمک می‌کند که قبل از ورود به پلتفرم پولسازی با اینستاگرام بتوانید نتایج بهتری را کسب نمایید.

بله، شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید این کتاب را به همراه هدیه ویژه خریداری و دانلود نمایید.

مخاطبان دوره


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413

پلتفرم پولسازی با اینستاگرام در سیستم دو فاز کسب درآمد از اینستاگرام دارای پیش نیازهایی می باشد که قبل از ثبت نام می بایست به آنها توجه کنید تا در ادامه آموزش به مشکل نخورید.

این دوره چه افرادی بیشتر نتایج مثبتی رو دریافت می‌کنند؟
 • کسانی که می‌حواهند با اینستاگرام کسب و کارشان را با حداقل سرمایه راه‌اندازی کنند.
 • کسانی که به بلاگری و ولاگری علاقه و تمایل زیادی دارند.
 • محصول، خدمت و آموزشی را می‌توانند به دیگران ارایه دهند.
 • افرادی که می‌توانند با صاحبان پیج‌ها ارتباط بهتری بگیرند، تا تبلیغ گسترده برای پیج‌های بیزینسی انجام دهند.
 • به عنوان ادمین یا  فریلنسر، تدوینگر، طراحی گرافیک، تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام فعالیت نمایند.
 • به عنوان تولید‌کننده محتوا می‌حواهند برای سایر پیج‌ها محتوا تولید نمایند.
 • افرادی که می‌خواهند با همکاری در فروش درآمد زیادی را کسب نمایند.
این دوره برای چه افرادی نتیجه زیادی رو در پی نخواهد داشت؟
 • افرادی که به دنبال آموزش و یادگیری نیستند و اصلا به آموزش هیچ اعتقادی ندارد.
 • یا تمرکز کافی برای انجام امور به صورت منظم و مستمر را ندارد.
 • افرادی که فعالیت در اینستاگرام رو زیاد جدی نمی‌گیرند و به عنوان شغل یا سکوی کسب و کار نمی‌بینند.
 • افرادی که فعالیت در اینستاگرام را یک فرآیند تخصصی و حرفه‌ای نمی‌دانند.
 • افرادی که اصلا به فروش آنلاین و اینستاگرامی نیازی احساس نمی‌کنند.

استاد دوره


Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/h185539/domains/modireayandeh.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5413
جعفرصادق پیران
(مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ)

معلمی عاشق بازاریابی و بازاریابی اینترنتی که یافته‌ها و تجربیات خودش را از مشاوره، آموزش‌ و کسب و کارهای مختلف را تمام و کمال در اختیار علاقمندان به کسب و کار اینترنتی و آفلاین قرار می‌دهد.البته این ذهنیت از زمانی شکل گرفت که در مورد بازار، مشتری، بازاریابی، بازاریابی آنلاین و تبلیغات هیچی نمی‌دونستم. به خودم قول دادم آنچه را که یاد می‌گیرم تمام و کمال در اختیار مخاطبان علاقمند قرار دهم.

غیرحضوری

 • فرمت کتاب : PDF و دانلودی
 • و زمان هدیه ویژه: 4 جلسه نیم ساعته
 • نحوه پرداخت: آنلاین
 • مدرس: جعفرصادق پیران
 • نحوه دسترسی به دوره: دانلود از حساب کاربری

119,000 تومان

ناموجود

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب پولسازی با پلتفرم اینستاگرام PDF + هدیه ویژه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *