ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان و حرفه‌ای با ۱۰+۲ ترفند ویژه بسازید!

در صورتی که به دنبال تولید ساخت تیزر تبلیغاتی برای توسعه کسب و کار اینترنتی‌تان می‎باشید ، قبل از شروع کار باید به برخی از سوالات مهمی که تاثیر زیادی در ایجاد انگیزش خرید در مخاطب دارد، پاسخ دهید.

نکات ارائه شده در این مقاله ساخت تیزر تبلیغاتی از کتاب وندی کلرراهنمای جامع خلق پلتفرم” استخراج گردیده است که می‌توان آن را از سایت های آمازون، بارنز و نوبل، آی تیونز تهیه نمود.

 • آیا ساخت تیزر تبلیغاتی برای پخش در کانال محصولات تجاری در یوتیوب، شبکه‌های اجتماعی یا وب سایت شخصی به منظور جذب مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد؟
 • آیا هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی ارایه آن به عنوان فریمیوم (امتیاز رایگان) برای جذب مشتری یا امتیاز ویژه (پریمیوم) برای تشویق افراد به خرید محصولات استفاده می نمایید؟
 • آیا از این ویدئوها برای آموزش دهی به سایرین نسبت به ارتقای بهره وری نسبت به خدمات- محصولاتتان استفاده می نمایید؟
 • آیا بدنبال خلق وبلاگ های ویدئویی می باشید ؟ (VLOG)
 • آیا از ویدئوها به عنوان مقدمه ای برای معرفی محصول به مشتریان جدید استفاده می نمایید؟
 • آیا ویدئوی تولید شده یک پیام خوشامد نسبت به نحوه دسترسی به اطلاعات بوده و در خلال آن فرصت ارتباطات تجاری موثر را در اختیار سایرین قرار می دهید ؟
 • آیا قصد دریافت هزینه برای نمایش آن به مخاطبان را دارید؟ (همچون یک وبسایت آموزش مجازی)

پس از تعیین هدف اصلی از تولید پیام ویدئویی، تولید آن نسبتا ساده خواهد بود. برای موفقیت در کلیپ تبلیغاتی در دست تولید ۱۰ نکته زیر را رعایت نمایید :

۱- تصمیم گیری در رابطه با فیلم برداری

نسبت به نحوه فیلم برداری کلیپ تصمیم گیری نمایید، حتی می توان این کلیپ ها را در گوشی تلفن همراه تهیه نموده و یا از مونوپاد ارزان قیمتی استفاده نموده تا گوشی را در فاصله ای از بدن خود تنظیم نمایید، یکی از امکانات این مونوپادها افزودن دکمه شروع-توقف بوده که تهیه ویدئو را آسان تر می نماید، یکی از مشتریان صرفا با گوشی تلفن همراه خود به تهیه چندین کلیپ طی هفته پرداخته و تصاویر سلفی خود را به آن ها ضمیمه نموده، در صورتی که قادر به تهیه فیلم با دوربین تلفن همراه خود باشید از شر چندین مرحله دیگر خلاص می شوید

۲- تجهیزات (دوربین، نورپردازی)

در صورتی که در پی تولید تعداد زیادی از ویدئوها بوده و کیفیت برایتان حائز اهمیت می باشد، یک دوربین فیلم برداری مناسب تهیه نمایید، در کنار آن یک میکروفون یقه ای نیز تهیه نموده که از سیم ۲۵ فوتی و سه پایه برخوردار باشد. همچنین تهیه فریم نورپردازی سه گانه نیز ضروری بوده، این سیستم ها که در قیمت های مختلفی در دسترس بوده تحت عنوان جعبه نرم نام گذاری شده و با پوششی همراه بوده که سرپوشی برای پروژکتور ها به شمار رفته، این امر منجر به بهبود میدان دید گردیده و تنظیم شدت درخشش مورد نیاز از سیستم نورپردازی را تسهیل می نماید.

آموزش های آنلاین مناسبی نسبت به نحوه تنظیم نور و پس زمینه وجود داشته، برخی از شناخته شده ترین ویدئوها در یوتیوب را مرور نموده و با روش های مختلف نورپردازی و نحوه تنظیم لنز دوربین آشنا شوید (نحوه حرکت دوربین، در بیشتر حالت ها ثابت باقی مانده)، پس از تعیین مکان بهینه تجهیزات نورپردازی ، نتیجه گیری خود را روی کاغذ مکتوب نموده تا در مراحل بعدی از حجم تکرارها کاسته شود.

در صورتی که از کیت نورپردازی استفاده نمی نمایید، تصویربرداری را در روز و نزدیک یک پنجره انجام دهید. دوربین را بین خود و پنجره قرار داده تا ضمن درخشندگی کافی در صورت شما، روشنایی تصویر بیش از حد نباشد ، نباید بیش از حد پُر رنگ یا کم رنگ بنظر رسیده، لذا نور دوربین را بخوبی تنظیم نمایید. مخاطبان برای قضاوت راجع به شما مستقیما به چشمان شما خیره می شوند ، هرچقدر مخاطبان راحت تر به اشارات ریز شما دسترسی داشته باشند ، حسن نیت و توانایی های شما بیشتر برای آن ها به اثبات می رسد.

۳- محل فیلمبرداری

راجع به محل فیلم برداری تصمیم گیری نمایید، داخل، خارج ، در استودیوی رسمی یا اجاره ای؟

در کنار محل های نمادین؟

پس زمینه قابل مشاهده توسط مخاطبان را مورد توجه قرار دهید؟

آیا این تصاویر از جذابیت و عدم اختلال کافی برخوردار بوده؟

بهتر است مستقیما به دیوار تکیه نداده یا اشیای انعکاس دهنده نور را کنار خود قرار ندهید (برای مثال آثار هنری)، هرچند این درخشندگی توسط شما قابل دریافت نبوده اما بی شک در دوربین ثبت گردیده خصوصا در حالت استفاده از نورپردازی مصنوعی، تصویر برداری در خارج از ساختمان با زوزه های سگ، صدای هواپیماها، خودروها، آژیرها ، کودکان و مکالمات پس زمینه ای افراد دشوار بوده چرا که منجر به حواس پرتی شده ، مگر در حالتی که اشاره به محیط خارج یکی از ویژگی های برندتان باشد ، فیلم برداری در داخل ساختمان با کنترل کافی بر عوامل محیطی قابل ترجیح می باشد.

۴- چه بپوشیم ؟

راجع به تاثیرگذاری مد نظر گمانه زنی نمایید، قانون کلی این است که هرگز لباس های راه راه یا چهارخانه ریز نپوشید چرا که آن ها به شکل مبهم تصویر برداری شده ، همچنین از لباس های قرمز یا نارنجی (چرا که با افزودن افکت ها بیش از حد جلوه گر شده) یا نور بیش از حد در چشم یا روی لب ها اجتناب ورزید.

لباس انتخابی پیام فوری را انتقال داده، افراد با رنگ پوست روشن می بایست لباس های تیره بر تن نموده ، خصوصا در نواحی پیرامون صورت و در هنگام تصویر برداری در پس زمینه ای روشن، آبی همواره رنگی مناسب تلقی گردیده، افزودن رنگ های روشن مناسب بوده  ، همچون یک سیاست مدار با کراوات قرمز، افراد با پوست تیره تر باید از گریم برای برجسته سازی و جذب توجه استفاده نمایند، رنگ ها در سیستم های رایانه ای ، لپ تاب ها، گوشی های هوشمند و سایر دستگاه ها به حالت های مختلفی نمایش داده می شوند.

۵- نحوه تولید محتوا

آیا شما یک سخنران بالقوه بوده که پس از مشاهده نکات یا رئوس مطالب بی اختیار به ارائه مطالب می پردازید؟ یا نیازمند پیش نویس و سیستم پشتیبان می باشید؟ مولف در گروه نخست قرار گرفته ، لذا رئوس مهم ترین مطالب را روی وایت برد بزرگی نوشته و کمی بالاتر از سه پایه دوربین قرار داده، تصویر بردار نیز خواهان قرار گیری چشم شما روی این نقطه بوده، همچنین می توان از نمودارها با پس زمینه های ثابت و افزودن نکات سخنرانی به دیوار پشت دوربین استفاده نمود.

می توانید یک سیستم پشتیبان را اجاره نموده (هزینه بالا) یا لپ تاب یا آی پد خود را بدین منظور مورد استفاده قرار دهید، برنامه ها و نرم افزارهای زیادی برای تحقق این ویژگی وجود داشته، فارغ از اهمیت جزئیات بکار رفته در این نکات، صفحات فلیپ چارتی ، وایت برد، در هنگام خواندن متون چشم خود را چندان حرکت ندهید

۶- شمارش معکوس برای فیلم برداری

قبل از شروع فیلم برداری داخل آینه نگاه نموده، فرض کنید در پی شرکت در مهم ترین ملاقات کاری طول عمر خود می باشید، آیا از وضعیت خود بدون تعارف راضی هستید؟ اندکی گریم مشکلات ظاهری ، سستی شما را بر طرف نموده، آیا چشمان شما سرحال به نظر رسیده؟ نفسی عمیق کشیده و خنده بی حد و حصر را تمرین نمایید

۷- تنظیمات دوربین

میکروفون را وصل نموده، روی دگمه ثبت کلیک نمایید، در محل تصویر برداری قرار گرفته، محل قرارگیری روی زمین علامت گذاری شده ، چند لحظه را فیلم برداری کرده سپس آن را بازپخش نموده و از تنظیمات بهینه پس زمینه و نحوه بیان مطلب اطمینان حاصل نمایید، ویدئوی آزمایشی ذخیره شده را حذف نموده تا فضای حافظه را آزاد نمایید

۸- آماده شدن برای ثبت فیلم

مجددا میکروفون را روشن کرده و در مکان مناسب قرار گرفته، حداقل یک نفس عمیق کشیده، لبخندی زده و به آرامی تا ۵ شمارش نموده ، دقیقا به دوربین یا اندکی بالای آن نگاه کرده، شروع به صحبت نموده، در صورتی که فراموش نموده اید ، مجددا به آن نقطه برگشته و مکالمه را تکرار نمایید، به یاد داشته باشید که قبل از تکرار شمارش معکوس داشته و لبخند بزنید، در این حالت ادیت کردن ویدئو بسیار آسان تر خواهد بود

۹- اشاره به امکانات – ویژگی ها

به یاد داشته باشید که در پایان ویدئو به برخی ویژگی های خدمات- محصولات خود اشاره نمایید، ممکن است جمله “به وبسایت ما بروید تا نکات بیشتری را مشاهده نمایید یا نسخه رایگان کتاب را با کلیک در این قسمت دریافت نمایید یا اطلاعات بیشتر از طریق تماس با شماره زیر” مورد استفاده قرار گیرد.

۱۰- بهینه سازی شرایط و بهره برداری از ویدئو

حال می توانید ویدئو را به رایانه یا دیسک سخت منتقل نمایید، پس از این مرحله می توانید ویدئو را در نرم افزارهای مختلف ادیت نمایید، برنامه بکار رفته در این مقاله ، برنامه ساده ای بنام WONDERSHARE بوده ، فراگیری و استفاده از این برنامه بسیار ساده بوده، در صورتی که نگران بوده و از تجربه کافی برای ویراستاری برخوردار نمی باشید. به سایت هایی همچون FIVERR ، UPWORK یا CRAIGLIST رجوع نمایید.

نمونه کارها را چک کرده، پس از انتخاب طرف معامله فایل را به وی ارسال نموده و نسخه ادیت شده را بدون نیاز به هرگونه اقدام اضافی تحویل بگیرید. همواره فایل اصلی را نزد خود نگه دارید.

حال فایل را روی یک سرور عمومی آپلود کرده تا افراد به آن دسترسی داشته باشند، VIMEO سرور آپلود ویدئو بوده ، همچنین می توان لینک داخلی را در یوتیوب آپلود نمود. ابزارهای مد نظر شامل یک وب سایت وردپرسی یا صفحات پیش رو ثبت وبسایت بوده که خود به نحوه دسترسی مشتریان به محتوی بستگی خواهد داشت. بدین ترتیب می توان براحتی به تولید محتوی ویدئویی پرداخت، حال می توان ویدئوهای تولیدی را با هدف مد نظر هماهنگ نمود.

 

در زیر به معرفی سایتهایی می پردازیم که شما با عضویت در آنها می توانید ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک رایگان خود را انجام دهید.

وب سایت PowToon

ساخت تیزر تبلیغاتی

پووتون یکی از بهترین سایتهایی است که شما توسط آن می توانید ویدئو موشن گرافیک خود را بسازید. این وبسایت با دادن قابلیتهای زیاد به شما این امکان را می دهد تا براحتی و با درگ ان دراپ و کمی خلاقیت ویدئوهای مورد نیاز خود را بسازید.

شما در پوتون می توانید عضو شوید، و با عضویت رایگان به پنل رایگان ساخت موشن گرافیک دسترسی داشته باشید. خوبی این سایت نسبت به سایتهای دیگر پنل کاربری راحت برای ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک رایگان است.

مشکل پووتون این است که شما در پنل رایگان پس از ساخت ویدئو نمی توانید آن را دانلود کنید و فقط می توانید بعد از ساخت، آن را در شبکه های اجتماعی و یوتیوب انتشار دهید. البته این محدودیت را می توانید براحتی بردارید. شما پس از ساخت موشن گرافیک خود آن را در یوتیوب انتشار دهید و پس از انتشار توسط نرم افزارهای دانلود ویدئو از یوتیوب آن را دانلود کنید و در هر کجایی که می خواهید از آن استفاده نمایید.

 

وب سایت Animaker

تیزر تبلیغاتی رایگان

یکی دیگر از سایت های ساخت موشن گرافیک رایگان سایت انیمیکر است. شما با عضویت در این سایت می توانید ویدئو خود را در خصوص سرویس ها و محصولات خود بسازید.

این سایت نیزر در پنل خود امکاناتی شبیه به سایت پووتون به شما می دهد و شما توسط این امکانات و انیمیشن های از پیش ساخته شده می توانید ویدئو تبلیغاتی خود را به صورت رایگان بسازید.

خوبی این سایت نسبت به پووتون این است که می توانید در انتهای کار در پنل رایگان ویدئو خود را دانلود کنید، اما ضعف آن نسبت به پووتون محدودیت های زیادتر در استفاده از انیمیشن های آماده و همچنین قرار دادن نام سایت به صورت واترمارک در کل ویدئو است.

معرفی سایت انیمیکر برای ساخت موشن گرافیک و تیزر رایگان

این دو سایت دو تا از بهترین سایتهایی است که شما می توانید در آنها به ساخت ویدئو موشن گرافیک خود بصورت رایگان بپردازید. اما چیزی که واضح است هر کدام محدودیت هایی در پنل رایگان خود دارند.

مشکلاتی که امکان دارد در این سایتها به آنها بر بخورید :

اولین مشکل فونت فارسی است. در این سایتها فونت فارسی نیست و اگر بخواهید متنی را به فارسی در آن درج کنید با فونتهای نه چندان زیبای انگلیسی مجبورید آنها را نمایش دهید، اما این سایتها امکان درج تصاویر در کلیپ از کامپیوتر ما رو دارند! خب این چه کمکی در این زمینه به شما می کنه؟! پیشنهاد ما استفاده از فتوشاپ برای ساخت نوشته هایی است که می خواهید در این تیزرها استفاده کنید. در فتوشاپ نوشته هاتون رو درست کنید و بدون پس زمینه با فرمت png ذخیره کنید و در بخش مورد نظر تیزر خود قرار دهید.

دومین مشکل هم سرعت اینترنت است! شما برای استفاده از این سایتها نیازمند این هستید که از اینترنتی با سرعت بالا بهره مند شوید.

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

برای ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک می‌توانید از خدمات مدیر آینده استفاده نمایید. جهت دسترسی و ثبت سفارش لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید.

سفارش ساخت موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی

 

 

نرم افزار ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

سایت ساخت کلیپ انلاین

اصول ساخت تیزر تبلیغاتی

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

ساخت اتوماتیک انیمیشن

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی با فتوشاپ

ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان

برنامه ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

ساخت تیزر تبلیغاتی آنلاین

ایده برای ساخت تیزر تبلیغاتی

اصول ساخت تیزر تبلیغاتی

تجهیزات ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی با پاورپوینت

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

تیزر تبلیغاتی شرکت

۵ دیدگاه برای “ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان و حرفه‌ای با ۱۰+۲ ترفند ویژه بسازید!

  • profile avatar
   جعفرصادق پیران گفته:

   سلام
   بله باید اشتراک بخرید، اما یه بخش از خدماتشان رایگان هست که کافی با اکانت گوگل‌تان عضو بشوید.
   در این میان اپلیکیشن تو فضای وب فارسی هست که همون اپلیکیشنها رو می تونید رایگان دانلود کنید.

   با سپاس
   جعفرصادق پیران
   مدیریت سایت آکادمی مدیر آینده

 1. profile avatar
  آرمان گفته:

  سلام ، یه راه دیگه هم هست برای اونهایی که مثل من نمی تونن خودشون تیزر بسازن که من جدیدا یاد گرفتم ، سایت هایی در اینترنت هستند که یک سری قالب تیزر از پیش آماده ارائه میدن و با توجه به حرفه و کاربردتون میتونید شخصی سازی کنید ، هم حرفه ایه هم ارزان و هم نسبتا سریع ، برای مثال من تیزری را در سایت تیزردان سفارش دادم و برایم ساختن ، بعدا آن تیزر را به یک شرکت تبلیغاتی نشان دادم و گفتم مشابه اش را برایم چند میسازند ، قیمتی که شرکت تبلیغاتی به من داد ۳ برابر قیمت تمام شده روش اول بود . پس میشه گفت اینم یه روش جدیده برای رفع نیازهای تبلیغاتی .

  • profile avatar
   جعفرصادق پیران گفته:

   سلام
   منظورتون رو اگر ابزارش هست شما می‌توانید با استفاده از افترافکت و یک سری کاراکترهای آماده می‌توانید اون ایده تیزری خودتون رو اجرایی نمایید. اما حتما یک سناریوی خوب جهت رساندن پیام‌تون به مخاطب آماده کنید که مستلزم فکر و جرقه ذهنی در مورد آن خدمت و محصول هستید. حتی می‌توانید از یک سری تمپلت‌های آماده افتر افکت را بیابید و ویرایش کنید.
   اما پیشنهاد می‌کنم از سایت مثل پونیشا و انجام میدم با سرمایه خیلی کم می‌توانید یک تیزر انیشمنی آماده کنید. برای تیزرهای غیر انیمیشنی از موشن تایپ اجسام و یا کارکترهای انسانی استفاده کنید.
   موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

question