کسب در؟آمد در منزل

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر با ۸+۸ ایده ۱۰۰% واقعی با دوره رایگان

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل  فرصت مناسبی برای همه دوستانی است که به کسب درآمد از اینترنت در منزل با کامپیوتر علاقمند هستند. با هر میزان توانایی می‌توانید ایده محصول و خدمت خود را بیابید و آن را در بازار اینترنتی پر بازده به فروش برسانید.

اما قبل از اینکه به تشریح این موضوع بپردازم، باید یک مسائلی را صادقانه با هم در میان بگذاریم. خیلی از دوستان فکر می‌کنند که کسب در آمد با کامپیوتر و موبایل خیلی ساده است. در حالی که چنین تصوری کاملا اشتباه است، چرا که افراد به صورت دیجیتالی و نهایتش با تلفن  با هم ارتباط می‌گیرند.

پس فرآیند اعتمادسازی و فروش یک محصول و خدمت به راحتی که حضوری آن را ارایه دهید نیست. چون در ارایه خدمات به صورت حضوری شما می‌توانید با ابزارهای دیگری فرد را متقاعد کنید، که محصول و خدمات شما را انتخاب نماید. اما در کسب درآمد منزل با کامپیوتر این موضوع زمان بیشتری را طی می‌کند.

مثلا خیلی از مشتریانی که از مدیر آینده اولین خریدشان را انجام دادند، شاید بعد از بارها بازدید از سایت و مطالعه مطالب مختلف صورت می‌گیرد. هدفم از این مقاله ترساندن شما نیست؛ چون نمی‌خواهم شما همین قدم اول را با تصور اشتباه شروع نمایید.

اما واقعا برای کسب درآمد با کامپیوتر و موبایل مدیر آینده چه استراتژی را پیشنهاد می‌کند؟

راه‌های کسب درآمد از طریق اینترنت، بهترین روش در اعتمادسازی آنلاین، با توجه به سه گام زیر شکل می‌گیرد:

 • تعریف درست محصول، یعنی چه نیازی از مخاطب را برطرف می‌نماید.
 • تشخیص پرسونای مخاطب و بازار هدف
 • تعریف راه ارتباطی برای جلب توجه آنها

بله اگر شما همراه با صداقت و مهارت دیجیتال مارکتینگ در این راه قدم بردارید؛ مطمئن باشید در زمان مناسبی به درآمد خواهید رسید. شما ارگ بدانید که در یک مسیر پر فراز و نشیبی قدم گذاشتید؛ مسلما از پیش برای آن برنامه ریزی خواهید کرد. این برای هر کاری که بخواهید در حال حاضر برای کسب درآمد منزل با کامپیوتر انجام دهید؛ را طی نمایید.

پس اصلاح نگاه برای موفقیت در یک کسب درآمد با موبایل و کامپیوتر امری اجتناب‌ناپذیر است. اما یک موضوع مهمی که باعث علاقمندی افراد بیشتری به این موضوع می‌شود، این هست که شما با حداقل سرمایه می‌توانید این کار را شروع نمایید. البته اگر شما خدماتی را می‌خواهید به صورت آنلاین ارایه دهید؛ بالطبع هزینه آن خیلی به مراتب کمتر خواهد بود.

برمی‌گردیم به ایده‌هایی که برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر ممکن می‌شود. اما محصول و خدمت ما باید با توجه به مهارتی و امکاناتی که داریم، باید اجرایی بشود تا بتوانیم درآمد مناسبی را از کامپیوتر و موبایل کسب نماییم. خیلی از دوستان این مرحله را از آن بدون توجه پرش می‌کنند که اشتباه بزرگی است. اگر مهارت خاصی ندارید، پس قبل از اینکه به درآمد فکر کنید، باید اول ایده مناسب بعد مهارت مناسب آن را با آموزش و تمرین کردن، کسب نمایید.

خیلی از افراد هم مهارت‌های خوبی دارند، اما نمی‌دانند که چطور از ان درآمد کسب نمایند. خیلی از دوستان یک مهارت خاصی را در گذشته خودشان کسب نمودند، اما فکر می‌کنند که از آن نمی‌توانند کسب درآمد کنند. یک مثال ساده می‌زنم تا منظورم را بهتر انتقال بدهم، مثلا خانم خانه‌داری هستید، قورمه سبزی شما زبان زد خاص و عام هست.

یافتن ایده‌های مناسب برای کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان در منزل با کامپیوتر یا موبایل 

الان در شهرهای بزرگ هم آقایان مجرد زیادی هستند که بعد کار هوس قورمه سبزی می‌کنند؛ ولی بیشتر دوست دارند غذای خانگی میل نمایند. پس این یک نیاز است. اما ما می‌توانیم با تهیه یک فیلم توسط گوشی موبایل آن را با جزییات کامل تهیه کنیم. در کنارش یک فایل متنی از مواد اولیه و توضیحات جامع آن را به صورت یک دوره آموزشی ۳۰ دقیقه ای به دیگران بفروشیم. بخش کوچکی از آن را در شبکه‌های اجتماعی و آپارات منتشر می‌کنیم. بعد ان را در یک شبکه آموزشی مثل فرا درس منتشر می‌کنیم.

 

کسب درآمد با کامپیوتر و موبایل

 

پس ما فکر نکنیم که برای کسب درامد در منزل با کامپیوتر در منزل شاخ غول باید بشکنیم. یک مثال دیگر برای آقایان، خیلی از افراد برای دل خودشان صنایع دستی زیادی را تولید می‌کنند. البته اینها را دوست ندارند بفروشند. اما اگر این فرد طرح روی چوب خودش را از صفر تا صد آموزش بدهد. باز مثل خودتان افرادی پیدا می‌شوند که آن را خرید نمایند. شما با این کارتان کمک می‌کنید به سلامت روانی جامعه که همه اعتیاد به موبایل پیدا کردند. باز همین روندی که عرض کردم برای آن هم طی می‌کنید.

 

ایده صنایع دستی

 

دوستان عزیز اگر هنوز در ذهن‌تان ایده خاصی شکل نگرفته است، حتما توصیه می‌کنم. کانال آموزشی مدیر آینده در آپارات را که بیش از چندین ایده خوب مطرح کردیم را حتما ببینید.

شاید بگویید که بعدش چی؟

مطمئن با وارد شدن به یک حیطه، به دلیل ارتباط گیری با خواسته‌ها و نیازهای مختلف شما با ایده‌های بسیاری درگیر خواهید شد. یعنی تا زمانی که ایده‌ای را اجرایی نکردید، به جز یک ایده ایده دیگری ندارید، اما به محض اینکه وارد جریان کار می‌شوید؛ ایده‌های مختلفی به ذهن‌تان خواهد رسید. اما باید مغزتان آمادگی دیدن این فرصت‌های آنلاین باشد.

باز یک اشتباه بزرگی که اکثر دوستان مرتکب می‌شوند؛ که در نهایت به هیچ درآمد قابل توجهی نمی‌رسند. دنبال خلق ایده تاپ و خاصی هستند که این هم به وفور در میان افراد می‌بینیم. مخصوصا افرادی که تا به حال به تنهایی کسب و کاری را ایجاد نکردند. پس اصلاح نگاه و بینش به شما کمک می‌کند نیازها و خواسته‌های افراد و خودتان را بهتر بررسی کنید. مثلا یکی از دوستان همیشه به دلیل مشغله کاری زیادی که داشت، نمی‌توانست لباس خود را از خشکشویی بگیرد شاید برای چند هفته هم در آنجا می‌ماند تا بالاخره فرصتی پیدا می‌کرد و آن را دریافت می‌کرد.

همین موضوع باعث شد خشک‌شویی آنلاین شکل بگیرد. دوست عزیز پس با دقت در نیازهای خودمان، دوستان و اطرافیان خیلی راحت می‌توانید ایده‌های خوبی را بیابید.

 

کسب درآمد با کامپیوتر در منزل

 

دوستان عزیز یافتن ایده‌ها کار چندان سختی نیست، اما تلاش برای پروراندن ایده کار سختی هست. یعنی ابتدا باید در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایید. در مرحله بعدی برخی از مهارت‌ها که توسط خودتان قابل انجام است، را کامل یاد بگیرید. یعنی باید به مهارت در وجود خودتان تبدیل کنید. پس در این میان بعد از یافتن ایده شما باید توانمندی‌های لازم را برای لیست کنید تا آن ایده را بتوانید اجرایی نمایید. من وقتی می‌بینم که برای اجرای این ایده کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و موبایل نیاز به داشتن وب‌سات دارم.

دقیق در آن لیست همه این موارد را جز به جز یاداشت می‌کنیم. مثلا برای انجام راحت‌تر کارها نیاز به داشتن کامپیوتر دارم. همه این‌ها را که با دقت لیست کردید. البته در این مرحله نباید به راه‌حل فکر کنید. ابتدا همه مهارت‌ها و وسایل مورد نیاز اجرای کردن آن را بنویسید.

چطور از اینترنت در منزل کسب درآمد کنیم؟

بعد در مرحله بعد می‌بینید که یک سایت لازم دارید، یا باید سئوش بکنید؛ اما در ابتدا نمی‌خواهید هزینه زیادی بردازید، وبمستران آینده را در گوگل جستجو می‌کنید.

بعد می‌رسید به سایت مدیر آینده که نه تنها راه‌اندازی سایت بدون کد نویسی را به شما آموزش می‌دهد ۵ مهارت دیگر را از قبیل سئو کردن برای شما آموزش می‌دهد. این طوری می‌بینید که برای هر یک از مشکلات یک راه‌حل ساده و بدون هزینه‌ای را هم می‌توانید بیابید.

شما با استفاده از این دوره به راحتی چند تا مهارت را یک‌جا می‌توانید همراه با پشتیبانی رایگان دریافت نمایید. پس بقیه مهارت‌ها و تجهیزات مورد نیاز را به همین ترتیب می‌توانید رفع نمایید.

یک تذکر در اینجا لازم است به برخی از دوستان در اینجا بدهم. متاسفانه خیلی از افراد در کنار اینکه کسب درآمد در منزل با کامپیوتر را سهل و آسان می‌دانند. انتظار بازدهی بالایی را هم در یک بازه کوتاه دارند. یعنی می‌خواهند ادازه یک تیم حرفه ای مثل مدیر آینده درآمد داشته باشند. در پیام‌ها که همیشه مطالعه می‌کنم، آقا ایده‌ای را می‌توانید به ما معرفی کنید که بعد آموزش و ششماه بتوانید ۳ میلیون و بعد یک سال ۶ میلیون درآمد کسب کنیم. در پاسخ به این دوستان هم باید گفت که ما چنین قول‌هایی را به کسی نمی‌دهیم.

نمی گویم که نمی‌شود چنین درآمدهایی را با کامپیوتر و موبایل کسب نمود. اما نیازمند اطلاعات دقیق از توانمدی‌های مالی، استعدادی و مهارتی شما دوست عزیز هستم. شما چطور انتظار دارید من فردی را که هیچ شناختی نسبت به توانمدی‌هایش ندارم، با این که یک ایده بکر و عالی را دارد. چطور گارانتی بدهم که شما می‌توانید به درآمد برسید. من در این وب‌سایت قصد دارم صادقانه و بدون کمترین بزرگنمایی کسب درامد در منزل با کامپیوتر را به شما معرفی نمایم.

اما اگر چند تا ویژگی را در خودتان می‌بینید به شما قول می‌دهم که به کسب درآمد در منزل خوبی خواهید رسید:

 • پشتکار و با جدیت تمامی مهارت‌های مورد نیاز را رفع نمایید.
 • به دنبال درآمد یک شبه و رویاهای جعلی نباشید.
 • ایده شما به انداز کافی مخاطب و بازار داشته باشد.
 • در ارایه خدمات و محصولات بدون غل و غش عمل کنید.
 • با مخاطب خودتان کاملا صادق باشید.
 • به مخاطب‌تان کمک کنید تا به خواسته و نیازش برسد.
 • حداقل شش ماه روزی بیش از ۴ ساعت برای رورش ایده و بازاریابی اینترنتی آن زمان بگذارید.
 • در ابتدا ممکن است از هزار نفر وردی بتوانید یک نفر را مشتری خود نمایید.

 

اما ۱۳ ایده دیگر در کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل را در ادامه بررسی می‌کنیم:

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت

۱- کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و موبایل از تولید ویدیوی آموزشی

دقیقا یکی از جذابیت‌های خاصی که کامپیوتر دارد این است که شما در اجرایی کردن و یافت ایده با محدودیت خیلی کمتری رو به رو هستید. با افزایش هزینه‌های زندگی که خیل از شاغلین و کارمندان فرصت کافی برای شرکت در دوره های پر هزینه حضوری را ندارند. لذا آموزشهای ویدیویی  در حال حاضر طرفداران زیادی پیدا کرده است. شما حتی اگر در دورترین نقطه ایران زندگی می‌کنید؛ اگر توانایی خاصی برای آموزش دادن دارید. این تولید محتوای آموزشی با موبایل بهترین فرصت است.

ویدیوی آموزشی را با دقت تمام سعی کنید در یک مورد خاص ابتدا با موبایل ضبط نمایید. سپس با یکی از اپلیکیشن‌های موبایل و نرم افزار در کامپیوتر ویرایش نمایید. برای فروش آن به یکی از مارکت پلیس‌های پر بازدید مثا فرا درس مراجعه می‌نمایید. در قدم بعدی یک بخش کوتاهی از آموزش را به صورت رایگان در آنجا منتشر می‌کنید. برای آن یک صفحه محصول قانع کننده را همراه با اشاره به سرفصل‌های آموزشی وارد می‌کنید. حتما به مزایا و نتایجی که بعد از طی کردن آموزش کسب خواهد نمود، با جملاتی ترغیب کننده اشاره نمایید.

پس یک ایده خوب برای کار با کامپیوتر در منزل همین گزینه می‌باشد. حتما در این لحظه فکر می‌کنید که من هیچی برای آموزش دادن ندارم. شما نباید شانسی و تصادفی این ایده‌ها را کنار بگذارید. بدون قضاوت کردن تمامی مهارت‌های خودتان را که در مراحل قبلی اشاره کردم، لیستی از آن‌ها را تهیه نمایید. بعد می‌بینید که چه ایده‌های خوبی برای آموزش دادن پیدا خواهید کرد.

کافی است که در کنار استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی دیگران می‌توانید یک وب سایت هم برای ارایه بهتر خدمات خودتان داشته باشید. دوره وبمستران آینده را به رایگان شرکت نمایید.

 

ایده تولید آموزش ویدیویی

 

۲- پشتیبان سایت‌های وردپرسی

بسیاری از سایت‌های وردپرسی در حال حاضر به یک پشتیبان قوی نیاز دارند. چرا که یکی از رموز موفقیت در کسب درآمد در منزل با اینترنت بیشتر توجه سریع به مخاطبان است. از جمله اینکه اگر اصول صحیح پیاده‌سازی تبدیل مشتری را در وب سایت پیاده‌سازی کرده باشید. مسلما مخاطبان و مشتریان احتمالی از صبح تا ۲۴ شب به سایت مراجعه می‌کنند. به همین خاطر آنهایی موفق هستند که بتوانند سریع‌تر پاسخ سوالات مخاطب خودشان را بدهند.

پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان احتمالی خیلی حائز اهمیت است. مخاطب بعد از پاسخگویی و لفع ابهام بیشتر علاقمند خواهد شد که اقدام به خرید نماید. در این صورت نرخ تبدیل وب‌سایت افزایش خواهد یافت.در نتیجه فروش و درام آن وب‌سایت افزایش خواهد یافت.

شما بدون حضور در کسب و کار دیگران می‌توانید در منزل به عنوان دستیار سایت عمل کنید. با آشنایی بیشتر با محصول‌های آن سایت در هر ساعتی از روز بسته به نوع ساعت کاری می‌توانید کسب درآمد نمایید.

 

پشتیبانی سایت

 

۳- همکاری در فروش 

همکاری در فروش یکی از بهترین روش‌ها در کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل است. شما می‌توانید با بازاریابی و فروش آنلاین محصولات دیگران در سایت خودتان کسب درآمد نمایید. البته به زودی مدیر آینده با رونمایی از محصولات مختلف آموزشی همکاری در فروش برای شما دوستان همراه ارایه خواهد کرد. بین ۱۰ تا ۲۵ درصد از فروش محصولات دانلودی می‌توانید کسب درآمد نمایید. شما با عضویت در سیستم همکاری در فروش یک کد اختصاصی دریافت خواهید کرد.

آن را می‌توانید در سایت‌های مختلف، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام قرار دهید. هر فردی که از لینک مربوط به شما به سایت مدیر آینده مراجعه نماید؛ ۶۰ تا ۹۰ روز پس از آن خرید خودش را تکمیل نماید. پورسانت مورد نظر برای شما منظور خواهد شد. بعد از ۱۰ روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد.

البته شما باید تاآنجا که ممکن است از وبلاگ، انجمن‌‌ها، یوتیوب، شبکه‌های اجتماعی، هر جایی که امکان درج لینک باشد شما می‌توانید قرار دهید. البته سایت‌هایی مثل دیجی کالا همکاری در فروش دارند، ولی چون بین ۲ تا ۵ درصد سود به شما تعلق می‌گیرد. پس از سایت‌هایی که به شما سود کمتری می‌دهند، در صورتی که یک سایت پر بازدید، کانال تلگرام با ممبر زیاد، و پیج اینستاگرام پر مخاطب دارید. می‌توانید از این موضوع درآمد کسب نمایید.

یک راه بهتر برای افراد این است که شما با تولید محتوای با کیفیت افراد را ترغیب کنید که به سایت ما مراجعه نمایند. ولی مستقیم هیچ محصولی را تبلغ نکنید. هر چقدر مخاطبان شما در یک رسانه بیشتر باشد به همان اندازه در کسب درآمد شما موثر خواهد بود. در سایت هایی که محصولات زیادی دارند هر کدام از محصولات کد اختصاصی مختص به خودش را دارد. دیجی کالا این طوری عمل می‌کند. کد بازاریابی برای محصولات را تک به تک ارایه می‌دهد. پس متناسب با میزان بازدیدی که دارید همکاری در فروش را شروع نمایید.

 

همکاری در فروش مدیر آینده

 

۴- فروش محصول و خدمات در تلگرام و اینستاگرام

شما اگر خودتان فروشنده یا تامین کننده یک محصول هستید؛ می‌توانید از طریق کانال تلگرام آن‌ها را به فروش برسانید. البته اگر همه محصول و خدمتی ندارید می‌توانید تامین کنندگانی در یک حوزه را بیابید؛ محصولات آن‌ها را بازاریابی نمایید. تلگرام منبع درآمد خوبی می‌تواند برای شما باشد. در کنار آن حتما برای برند و نام تجاری که انتخاب کردید. حتما یک وب‌سایت راه‌اندازی نمایید.

یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی اینترنتی محصولاتی که خودمان تولید کننده یا تامین کننده‌ آن‌ها نیستیم را به فروش برسانیم. حتی شما صنایع دستی که در منزل تولید می‌کنید را می‌توانید به صورت آنلاین با قیمت مناسب به فروش برسانید. الان در حال حاضر مخصوصا در شهرهای بزرگ چون به محصولات طبیعی و خانگی دسترسی ندارند. خیلی دوست دارند آن‌ها را از یک تامین کننده خریداری نمایند.

به عنوان مثال مجسمه‌سازی، عروسک، تنقلات طبیعی، کلوچه خانگی، میو‌های خشک شده و غیره. برای معرفی کانال حتما از دوستان و آشنایان خواهش کنید که عضو شوند و با افزودن ممبر اختیاری که حدودا برای یک کا ۱۰۰ هزار تومان است اقدام نمایید. با آشنایی افراد با برند و محصولات شما می‌توانید حتی به صورت عمده هم به فروش برسانید.

 

همکاری در فروش تلگرام

 

۵- کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل از ترجمه

ترجمه یکی از مواردی هست که هم به صورت فریلنسرینگ ترجمه دریافت کنید. هم در سایت‌های که در این زمینه فعالیت می‌کنند به صورت آنلاین استخدام شوید. در صورتی که به زبان انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی، چینی و کره‌ای مسلط هستید. حتما می‌توانید علاوه بر گزینه‌های موجود با تاجران، واردکنندگان و صادرکنندگان همکاری نمایید.

البته با تسلط بودن به زبانی همچون انگلیسی شما ایده‌های زیادی را برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر را خواهید داشت. از جمله آن‌ها دستیار مجازی برای برخی از وب‌سایت‌ها که می‌توانید به صورت دلاری هم کسب درآمد داشته باشید که ماهیانه بین ۲ الی ۵ میلیون تومان درآمد کسب نمایید.

اگر توانایی خاصی در ترجمه کتاب‌ها در یک حیطه خاص مثل موفقیت، روانشانسی موفقیت داشته باشید. این هم گزینه دیگری است که شما می‌توانید از آن استفاده نمایید. البته سایتهای فریلنسنیگ ایرانی و خارجی زیادی هست که می‌توانید در آن‌ها ثبت‌نام نمایید. از این طریق پروژه‌هایی که با مبلغ مشخصی تعیین می‌شود را دریافت نمایید.

 

ترجمه آنلاین

 

۶- کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل با تایپ ده انگشتی 

یکی دیگر از کارهای فریلنسری تایپ ده انگشتی سریع از روی دست نویس افراد برای پایان‌نامه و مقالات است. البته تایپ کتاب مولف ها نیز می‌تواند در این جرقه قرار گیرد. این کارفرماها مثل شما مهارت کافی در تایپ متن‌های مورد نیاز خودشان را ندارند. به همین خاطر با برون‌سپاری تایپ می‌خواهند که به کارهای دیگری که دارند برسند.

البته اگر شما ویراستار خوبی هم در ویرایش کتاب و پایان‌نامه‌ها باشید، باز درآمد شما بالطبع افزایش پیدا خواهد کرد. می‌بینید که با توسعه مهارت‌های فردی خودتان می‌توانید درآمدهای بیشتری جذب کنید. اگر شما می‌خواهید سریع به درآمد برسید از کارهایی که مهارت کافی دارید همیشه شروع کنید. در ادامه با ارتقای مهارت‌های خودتان می‌توانید آن را توسعه دهید.

 

تایپ 10 انگشتی

 

۷- کسب درآمد در منزل با کامپیوتر یا موبایل طراحی سایت

اگر شما با وردپرس توانایی راه‌اندازی سایت برای افراد را داشته باشید. حتما یک فرصت مناسبی است که با استفاده از پونیشا و انجام میدم . می‌توانید کسب درآمد کنید. البته شما می‌توانید با شرکت در دوره رایگان وبمستران آینده آن را در کنار ۵ مهارت اصلی دیجیتال مارکتینگ یاد بگیرید.

البته شما با توسعه مهارت‌های خودتان می‌توانید حرفه‌ای این موضوع را ادامه دهید :

 • دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی حرفه‌ای وب سایت

هر کدام یک از شاخه‌ها را انتخاب نمایید؛ شما می‌توانید با توسعه مهارت‌های فردی خودتان به خوبی درآمد کسب نمایید. اما طراحی سایت نیاز به زمان بیتشری دارد که در شروع باید زبان‌های Front-end رو یاد بگیرید. با استفاده از آن دانشی که کسب می‌کنید قالبهای اختصاصی و عمومی تولید نمایید. همین جوری می‌توانید ادامه بدهید و خیلی تخصصی وارد حیطه‌های دیگر شوید. اما اگر روش اول و دیجیتال مارکتینگ را انتخاب نمودید، باید سئو و ابزارهای بازاریابی را فرا گرفته و به کسب و کارها کمک کنید تا فروش آنلاین‌شان بیشتر شود.

 

وبمستران آینده

 

۸- تولید کتاب صوتی

الان خیلی از افراد به دلیل مشغله‌های زیاد کاری خیلی دوست دارند در تایم‌های مرده چنین کتاب‌های را گوش بدهند. مثلا در هنگام رانندگی، مسافرت درون شهری و برون شهری، مترو و هواپیما. شما اگر صدای خوب و تاثیرگذاری دارید. حتما توصیه می‌کنم با شرکت در یک دوره فن بیان و گویندگی آن را توسعه دهید. برای این کار لازم است که شما کتاب‌های پروفروش ترجمه شده را می‌توانید با تبدیل متن به صوت درامد خوبی را کسب نمایید.

البته شما می‌توانید با انتشار آن‌ها در مارکت پلیس‌های آنلاین مثل فیدیبو و کتابراه به فروش بیشتری دست یابید. البته این وب‌سایت‌ها حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد از شما کارمزد دریافت برای هر فروش دریافت می‌کنند. فقط هدفم از نگارش این مقالات این هست که به شما کمک نمایم تا ایده‌تان را بیابید و گسترش دهید.

البته پرورش ایده‌تان هم در دوره وبمستران آینده در جلسه اول کامنل توسط خودتان با استفاده از آموزش‌های مدیر آینده تحلیل خواهد شد. این تجزیه تحلیل به شما مطمئنا کمک خواهد کرد، تا بتوانید فروش محصولات و خدمات خودتان را به بهترین شکل انجام دهید.

پادکست صوتی

 

۹- طراحی لوگو

لوگو یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها طراحی شود. این نشانه گرافیکی به وسیله شرکت‌های تجاری، تولیدی و صنعتی و هم‌چنین کسب وکارهای کوچک استفاده می‌شود. تا از این طریق نوع خدمات اهداف و محصول‌شان را سریع‌تر به مخاطبان معرفی کنند. به واسطه خلاقیت، منحصر به فرد بودن و بصری بودن در اذهان حک شده و ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطب داشته باشند.

 • لوگو می‌تواند ترکیبی از حروف، نشانه‌ها و نماد باشد که چهره و مشخصه یک برند است.
 • طراحی یک لوگوی زیبا و کارآمد اهمیت بسزایی در محبوبیت یک برند در نظر مخاطبان دارد.
 • بخشی از کسب و کار، محصول یا هویت بصری شما می‌باشد.
 • لوگو به عنوان آرم، برند، علامت تجاری و هویت سازمان شما شناخته می‌شود.

در بسیاری از موارد تصویر یک لوگو اولین چیزی است که با شنیدن یک نام به ذهنتان می‌رسد به عنوان مثال: کوکا کولا، نایک، اپل و غیره. اگر چنین توانمندی‌های گرافیک را دارید شما باز کاندیدای کسب درآمد از اینترنت هستید. این موارد در کنار هزاران ایده دیگر خیلی می‌تواند شروع درآمد شما از اینترنت باشد که در ادامه می‌توانید ایده‌های پایدار و بلند مدتی را اجرایی کنید.

طراحی لوگو

 

 

۱۰- طراحی ست ادرای

هدف اولیه ست اداری زیباسازی و هویت بخشیدن به برند و ماهیت یک شرکت می‌باشد، که با طراحی و چاپ طرحی زیبا و متناسب با زمینه فعالیت شرکت، و رنگ سازمانی شرکت و رعایت هارمونی بین طرح ها در اوراق مختلف بدست می آید. استفاده از ست اداری، وجهه و اعتبار تجاری شما را در نظر مشتریانتان ارتقائ می‌بخشد و همچنین در برندسازی و معروف ساختن لوگو شرکت در میان همکاران و مشتریان تاثیر بسزایی دارد.

از دیگر دلایل اهمیت استفاده از ست اداری، جلوگیری از کپی برداری آسان از اسناد و اوراق شرکت می‌باشد. از این رو، طراحی و چاپ ست اداری می‌بایست از اهمیت ویژه‌ای برای شرکت‌ها و ادارات برخوردار باشد، چرا که استفاده از آن هویت شرکت را در دید مشتریان بزرگ و به تجارت و کسب و کار شما اعتبار بیشتری می‌بخشد.

تا اینجا دلیل اهمیت ست اداری برای یک شرکت را درک کردیم، با استفاده از این ایده شما اگر مهارت طراحی گرافیک دارید آن را در راس امور خودتان برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر قرار دهید. به صورت‌های مختلفی شما می‌توانید کسب درآمد در در منزل را داشته باشید.

الان شرکت‌ها به دنبال درک اهمیت برندینگ، در حال حاضر به این موارد حاضرند هزینه نمایند. بنابراین در این راستا اگر توانستید حرکت نمایید، پس می‌توانید انتظار کسب درآمد هم داشته باشید.

 

 

۱۱- طراحی اسلاید در پاورپوینت

پاورپوینت یکی از برنامه های مجموعه نرم افزاری مایکروسافت آفیس هست که به ما این امکان رو می‌دهد که برای ارایاه بهتر سخنرانی، جلسه دفاعیه پایان‌نامه و آموزش به بهترین شکل عمل نماییم. ارائه مطلب به صورت حرفه‌ای به درک مخطبان کمک زیادی می‌کند. یعنی اثربخشی کلام و آموزش شما را بیش از پیش می‌کند.

پاورپوینت یک ابزار برای ساخت اسلایدهای حرفه‌ای است که به ما اجازه می‌‌دهد تا بتوانیم از فرمت‌های مختلف داده و اطلاعات مثل: متن، صوت، فیلم، عکس و یا افکت‌های تصویری برای ساخت اسلایدها از آن بهره ببریم. در تحقیقاتی که دانشمندان انجام داده‌اند بیشتر افراد تصاویر و در کل جلوه‌های بصری را راحتر یاد می‌گیرند. البته در یادآوری هم تاثیر فراوانی دارد.

نسخه‌های مختلف از پاورپوینت وجود دارد که همواره شرکت مایکروسافت آفیس تلاش کرده است. با ارایه نسخه‌های جدیدتر، امکانات بیشتری به آن بیافزاید. الان به دلیل محبوبیت آموزش آنلاین که از اساتید مختلفی به آن روی آوردند. به همین خاطر خیلی از افراد در طراحی اسلایدها برای ارایه بهتر آموزش‌شان ناتوان هستند. به همین خاطر فرصت مناسبی است که بتوانید از آن بی‌نهایت استفاده درآمدی را ببرید.

البته برای ارایه پایان‌نامه ارشد و دکتری هم لازم است که چنین اسلاید‌هایی تهیه شود. بنابراین این ایده مناسب را از دست ندهید. با ارایه خدمات با کیفیت‌تر به افراد کمک کنید که سریع‌تر به اهداف‌شان برسند.

 

 

۱۲- راه های کسب درآمد برای نوجوانان با آموزش بازی‌ها

خیلی از افراد هم باز به صورت حرفه‌ای برخی از بازی‌های پرطرفدار را بازی می‌کنند. این افراد هم با تهیه آموزش‌های تکنیک خاص برای عبور از هر مرحله می‌توانند طرفداران زیادی از سنین مختلف پیدا کنند. چرا که واقعا خیلی از افراد توانایی عبور از هر مرحله بازی را ندارند. اگر شما بتوانید با آموزش‌های کاملا ساده کمک کنید که آن‌ها بتوانند از این مراحل عبور نمایند. صد در صد طرفداران زیادی پیدا خواهید کرد.

البته دوستانی که در سایر بازی‌های عمومی مثل شطرنج هم‌ می‌توانند آموزش‌هایی را به زبان ساده تهیه نمایند. به افراد مبتدی کمک می‌کنید تا بازی‌شان در مقابل رقبا بهتر از قبل شود. نحوه تحلیل حالت‌های مختلف بازی را می‌توانید به آن‌ها آموزش دهید.

البته تمرین‌هایی ار هم می‌توانید طراحی کنید که به صورت آنلاین با شما تمرین نمایند. این‌ها هم می‌تواند درآمد خوبی را برای برخی از شما گیمرهای حرفه‌ای ایجاد نماید.

 

 

۱۳- کسب درآمد بدون هیچ هزینه و سرمایه آموزش نرم افزارهای مختلف

شما اگر به نرم‌افزار خاصی مسلط هستید، حتما توصیه می‌کنم، آن را با تهیه آموزش‌های اصولی به زبانی شاده برای افراد مبتدی کسب درآمد در منزل با کامپیوتر نمایید. اگر در نمایشگاه‌های کتاب شرکت می‌کنید. حتما کتاب‌هایی را که به زبانی خیلی شاده آموزش کامپیوتر می‌دهند را بررسی کنید. حتما از چاپ بیستم به بعد و تیراژ بیش از ۵۰۰۰ هست.

این‌ها نشانگر این هست که افراد مبتدی زیادی هستند که به آموزش‌های ساده با توشیح بیشتر علاقمندند. پس این فرصت‌ها را غنیمت بشمارید، به جای اینکه آیه یاس بخوانید؛ سریع اقدام کنید.

ببینید بارها به صورت‌های مختلف از من خواهید شنید که اگر می‌خواهید به موفقیت زیادی کسب نمایید. باید از گام‌های کوچک شروع کنید. یک عده از دوستان هم که به صورت حرفه‌ای و در سطوح بالاتر همراه با یک پروژه بتوانند آموزش دهند؛ بالطبع مخاطبان‌تان کمتر ولی شهریه دوره‌ها زیادتر خواهد بود.

از همان قدم اول هم به فکر راه‌اندازی سایت باشید. چرا که این موضوع می‌تواند به برند شخصی شما کمک فراونی نماید.

 

 

 

۵ دیدگاه برای “کسب درآمد در منزل با کامپیوتر با ۸+۸ ایده ۱۰۰% واقعی با دوره رایگان

  • profile avatar
   جعفرصادق پیران گفته:

   سلام خانم هنرمند
   ممنون از همراهی تون بله به زودی تمامی مقالات و ویدیوها در انتهای مقالات قابل دانلود خواهد بود. البته برخی هاشون رو اصلاح کردیم بقیه هم به زودی اصلاح خواهد شد
   البته در کانال مدیر آینده در آپارات قابل دانلود هستش.

 1. profile avatar
  مریم بردبار گفته:

  ایده های مطرح شده بسیار مفید و کاربردی هستند از این جهت که به وبمستران نشان می دهد که به دنبال یک ایده خیلی خاص و دشوار نباشند بلکه اگر هر مهارت یا توانمندی خاصی داریم که خودمان از آن اطلاع داریم یا دیگران آنرا تحسین می کنند را بررسی کرده و به دنبال راههایی جهت کسب درآمد خلاقانه از آن باشیم. یا اگر در سازمان و هر محیط دیگری مشغول کار، فعالیت آموزشی یا … هستیم با شناسایی نقاط ضعف و مشکلات می توانیم راهی برای کسب درآمد بیابیم و با استفاده از اینترنت خدمات خود را در سطح وسیعتری ارائه دهیم.
  مثلا در یک دوره آموزش فروشندگی، مدرس از هنرجویان خواست که برای جلسه بعد مدادرنگی همراه داشته باشند، یکی از هنرجویان با آگاهی از اینکه به احتمال قوی تعدادی از افراد این قضیه را فراموش خواهند کرد، یک کارتن مداد رنگی ارزان قیمت تهیه کرده بود و جلسه بعد درب ورودی کلاس اقدام به فروش کرد، این یک نمونه ساده از نیازسنجی و اقدام به موقع است حال همیشه چنین افرادی حضور ندارند که نیاز جمعی را برطرف کنند لذا می توان با ایجاد سایت یا اپلیکیشن واسطه و فروش محصولات موردنیاز در همایشها و سمینارها، کسب درآمد کرد. تنها نکته این است که خواسته آنها بایستی در حداقل زمان تامین شود و اگر چنین شود، درآمد پایداری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

question